Dyskusja wikipedysty:Yarek


Dyskusja wikipedysty:Yarek w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Wikipedia:Wandalizmedytuj kod

Wątpliwości budzi fakt, że część edycji jest całkiem poprawnych - odnoszę wrażenie, jakby z tego adresu korzysta więcej niż jedna osoba. - po prostu ta sieć dynamicznie przypisuje adres IP. I raz to IP dostaje normalny użytkownik, a innym razem wandal. Pozdrawiam, Ponton msg 21:17, 21 kwi 2006 (CEST).

Jeżeli adres IP jest dynamiczny lub korzysta z niego więcej niż jedna osoba, wtedy, naturalnie, blokuje się wandala, ale nie dłużej niż na godzinę. Pozdrawiam, Ponton msg 23:18, 22 kwi 2006 (CEST).

Bronisław Piłsudskiedytuj kod

Cześć, to nie żart. Napisałem dokładniej w dyskusji, jeśli czujesz się na siłach to napisz, co Ty o tym myślisz. Nie revertowałem Ciebie, bo nie jest to sprawa najwyższej wagi - ale usunięcie kategorii wydaje mi się nieco działaniem z POV Polaka ;). Aha, ostatnio nie za często tu zaglądam, więc może minąć kilka dni, nim odpowiem. Pozdrawiam! Mlepicki Dyskusja 15:01, 19 maja 2006 (CEST)

Tak jak pisałem, to nie jest IMO sprawa kluczowa, w końcu Piłsudski był bardziej znany jako etnograf niż terrorysta. Jeśli nikt inny w tej sprawie nie będzie mocno naciskać "za" to niech zostanie tak, jak jest teraz (bez kat.). Pozdrawiam (i nie ma problemu, następnym razem najpierw zapytaj ;))! Mlepicki Dyskusja 15:27, 19 maja 2006 (CEST)

M4edytuj kod

Jeśli już wycinać to ostatnie zdanie. A tak własciwie to napisać całość od nowa :/ Nemo5576DYSKUSJA 08:53, 24 maja 2006 (CEST)

Podpisedytuj kod

Witaj, W ramach sprzątania przestrzeni szablon wszystkie podpisy Wikipedystów są przenoszone do ich przestrzeni. Twój podpis, tj. {{Podpis Yarek}} został przeniesiony do Wikipedysta:Yarek/podpis. Jeśli używasz szablonu podpisu poprzez ~~~~ w polu twój podpis w preferencjach wpisz {{subst:Wikipedysta:Yarek/podpis}}. Więcej o podpisach - Wikipedia:Jak zmienić swój podpis Wikipedysty.

Pozdr. Yarl read.me 14:48, 12 lis 2006 (CET)

Wikiprojekt:Ikonkiedytuj kod

Cześć. Widzę, że posiadasz umiejętności tworzenia grafik wektorowych. W ramach wikiprojektu Grafiki wektorowe utworzyliśmy mniejszy projekt Ikonki dla stworzenia spójnych wikipediowych/wikimediowych ikonek, które byłyby używane w portalach, na stronach meta czy pomocy. Obecnie jest tak, że zapożyczamy różne ikonki (np. ze stajni Nuvola czy Crystal), ale zazwyczaj brakuje takich, które dobrze by pasowały do danego problemu w Wikipedii. Na razie jesteśmy na etapie ustalania jakiegoś spójnego układu ikongraficznego Wikipedii :) ale z czasem będzie potrzeba rąk do pacy przy ich tworzeniu. Proszę rozważ, czy nie pomóc w projekcie, a przynajmniej dodaj stronę do obserwowanych. Na święta już nie zdążymy ;) ale może do stycznia wejdziemy w fazę testowania prototypów. Przykuta (dyskusja) 23:49, 22 gru 2008 (CET)

Redaktoredytuj kod

Jednak mnie przekonałeś ;-). Przy okazji - obecnie niezalecane jest używanie w podpisie "sup" czy "sub". Pozdrawiam. Gytha (dyskusja) 22:03, 1 lut 2009 (CET)

Wikiprojekt:Fizykaedytuj kod

Pozdrawiam, Bartek090 (dyskusja) 00:15, 8 lut 2010 (CET)

od Akatoedytuj kod

proponuje sprawdzic archiwum dzienika polskiego sprawa znan w krakowie wielcy rodzice zreguły maja mierne dzieci Akato 2013-12-26 [przeniesione, podlinkowane, opatrzone nagłówkiem]

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Yarek" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy