Dyskusja wikipedysty:Yarl


Dyskusja wikipedysty:Yarl w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

{{Snookerzysta infobox}}edytuj kod

Nieco ponad dziesięć lat temu ;) zrobiłeś porządki w ww. infoboksie (tutaj). Z wszystkich parametrów wypadła tylko Narodowość – to była jakaś zorganizowana większa akcja? W dokumentacji stale parametr jest wymieniany, tyle że nie jest wyświetlany... Pozdrawiam, DrPZDYSKUSJA 22:44, 8 maj 2018 (CEST)

Blackoutedytuj kod

Cześć! Yarlu, w Kawiarence toczy się dyskusja na temat sposobu, w jaki została podjęta i zrealizowana decyzja o wprowadzeniu zaciemnienia (vide [1]). Biorąc pod uwagę, że jak się zdaje jesteś jedną z osób, które mogą odpowiedzieć na pojawiające się pytania, mam do Ciebie uprzejmą prośbę o zajęcie stanowiska. Pozdrawiam --Teukros (dyskusja) 19:37, 4 lip 2018 (CEST)

Również proszę o wypowiedź, bo wciąż okoliczności wprowadzenia zaciemnienia (rzekomo przez Społeczność) nie zostały wyjaśnione. Gdarin dyskusja 10:50, 5 lip 2018 (CEST)

Weryfikacja uprawnieńedytuj kod

Cześć! Yarlu, na stronie Dyskusja kategorii:User admin wer trzech użytkowników mających ponad 500 edycji złożyło wniosek o weryfikację Twoich uprawnień administratora. W związku z tym uprzejmie proszę o rozpoczęcie procedury weryfikacji zgodnie z Wikipedia:Przyznawanie uprawnień. Serdecznie pozdrawiam --Teukros (dyskusja) 18:14, 6 lip 2018 (CEST)

Dodane na stronie Wikipedia:Przyznawanie uprawnień/Yarl (weryfikacja). Yarl 💭  20:24, 6 lip 2018 (CEST)

Gwiazdkaedytuj kod

Wikiwakacjeedytuj kod

Wiesz może, czy w 2018 roku konkurs Wikiwakacje / (WLZ) ruszy z opoźnieniem, czy zawieszony? Zaczęłam pisać w brudnopisie tekst o WLZ i możliwe podpięcie także Wikiwakacji, bo były na razie 2 edycje.--|'''|''|'''|Rosewood (dyskusja) 13:43, 19 lip 2018 (CEST)

@Rosewood tak, będzie konkurs. Jeśli nic nam się nie rozjedzie będziemy startować z początkiem miesiąca. Yarl 💭  15:32, 19 lip 2018 (CEST)

Test masowej wysyłkiedytuj kod

Sprawdzam, czy wszystko jest w porządku. W imieniu Yarla uniżony sługa MediaWiki message delivery (dyskusja) 15:39, 19 wrz 2018 (CEST)

Z Życia Stowarzyszenia (20-27 września 2018)edytuj kod

Dzień dobry! Ukazał się nowy numer biuletynu Z Życia Stowarzyszenia, publikowanego przez Wikimedia Polska. A w nim m.in.

  • przegląd działalności Zarządu
  • informacje o obchodach urodzinowych polskiej Wikipedii
  • o audycie organizacyjnym Stowarzyszenia (i jak dowiedzieć się jeszcze więcej)
  • oficjalna data Zlotu Zimowego
  • nowy konkurs edycyjny w Wikipedii

A także trochę innych informacji. Zachęcamy do lektury! I jednocześnie przy okazji prosimy o wybaczenie - to powiadomienie przychodzi do Ciebie nieco po czasie (to pierwszy raz, kiedy korzystam z narzędzia do subskrybowania - dużo emocji!), następne przychodzić do czytelników będą, gdy biuletyn będzie jeszcze ciepły :) Jeśli masz jakieś uwagi związane z tą wiadomością lub samym biuletynem, proszę pisz na mojej stronie dyskusji. Pozdrawiam Cię serdecznie. W imieniu zespołu Wikimedia Polska Natalia Szafran-Kozakowska

Z Życia Stowarzyszenia - specjalne wydanie GLAM i pierwszy numer październikowyedytuj kod

Dzień dobry! W towarzystwie tego wikitortu (świętowanie urodzin plwiki trwa!) z przyjemnością informuję, że mamy dla Ciebie dużą porcję wieści ze Stowarzyszenia Wikimedia Polska. Możesz przeczytać aż dwa numery naszego raportu z aktualnościami. Na początek specjalny biuletyn projektów GLAM, w którym znajdziesz wszystko o naszych wrześniowych działaniach wokół współpracy z instytucjami. A więc o tym, co porabiają w Wikipedii pracownicy Biblioteki Narodowej, jak łączą nas europejskie historie i... wiele innych wieści. Poza tym mamy dla Ciebie pierwszy numer październikowy biuletynu, z którego dowiesz się m.in. co jest bardziej popularne - zabytki czy przyroda, jakie konkursy się kończą, a jakie zaczynają, jakie materiały wideo wykorzystamy do promocji, jak w 5 minut dowiedzieć się, co interesowało dziennikarzy piszących o Wikipedii. Oraz tonę innych informacji. Zapraszam do lektury! Natalia Szafran-Kozakowska 14:27, 5 paź 2018 (CEST)

Nowy numer biuletynu Stowarzyszenia (6-17 października)edytuj kod

Dzień dobry! Czeka już na Ciebie kolejny numer biuletynu "Z Życia Stowarzyszenia". Dowiesz się z niego o tym, w jaki sposób dzieliliśmy się wiedzą ze społecznością Środkowej i Wschodniej Europy (oraz znajdziesz linki do naszych prezentacji), ile razy wyświetlane były pliki, które pozyskaliśmy od instytucji kultury oraz zapoznasz się z zaproszeniem na ostatnie w tym roku zaproszenie na urodziny Wikipedii. Zachęcamy do lektury! Natalia Szafran-Kozakowska 15:30, 18 paź 2018 (CEST)

Nowy numer biuletynu Stowarzyszenia Wikimedia Polska (18-26 października)edytuj kod

Dzień dobry! Czy Wiki Lubi Wuzetki? Dlaczego w Łodzi zaroi się w weekend od wikisłownikarzy i wikiskrybów? Czy w Wikipedii warto być wdzięcznym? I co mają wspólnego demony z Komisją Wikigrantów? Odpowiedzi na te wszystkie (i kilka innych) pytań znajdziecie w nowym numerze biuletynu Z Życia Stowarzyszenia, który właśnie ukazał się na naszej wiki. Zapraszamy do lektury! Natalia Szafran-Kozakowska 14:14, 26 paź 2018 (CEST)

PS Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ Twoja strona dyskusji, została zapisana do subskrybowania Ż Życia Stowarzyszenia na tej stronie Tam możesz się również wypisać, ale tam też możesz kierować inne osoby zainteresowane tym, co dzieje się w SWMPL :)

Nowy numer biuletynu Stowarzyszenia (a nawet dwa numery!)edytuj kod

Dzień dobry! Na naszej wiki pojawiły się aż dwa nowe numery biuletynu Z życia Stowarzyszenia - numer poświęcony całości naszych działań w okresie 26 października- 3 listopada oraz podsumowanie wszystkiego, co działo się w projektach GLAM w październiku. Czego możecie się dowiedzieć? Gdzie i kiedy odbędzie się Zlot Zimowy 2019, jak przebiega nasz audyt organizacyjny, jakich nowych projektów możemy się spodziewać niebawem w Wikisłowniku i Wikiźródłach. Oraz wiele innych informacji! Zapraszamy do lektury! Natalia Szafran-Kozakowska 12:13, 6 lis 2018 (CET)

Nowy numer biuletynu Stowarzyszenia (listopad II)edytuj kod

Cześć, na wiki stowarzyszenia już czeka świeżo przygotowany drugi listopadowy numer biuletynu "Z Życia Stowarzyszenia". Tym razem większość numeru zajęły nasze działania "na zewnątrz": warsztaty, maratony edycyjne i konferencje. Zapraszamy do lektury :) Yarl 20:04, 22 lis 2018 (CET)

Nowy numer biuletynu Stowarzyszenia (listopad II)edytuj kod

Cześć, na wiki stowarzyszenia już czeka świeżo przygotowany drugi listopadowy numer biuletynu "Z Życia Stowarzyszenia". Tym razem większość numeru zajęły nasze działania "na zewnątrz": warsztaty, maratony edycyjne i konferencje. Zapraszamy do lektury :) Yarl 01:51, 23 lis 2018 (CET)

Nowy numer biuletynu Stowarzyszenia (listopad II)edytuj kod

Dziękuję podwójnie. Zwiadowca21 17:13, 23 lis 2018 (CET)

Dopiero teraz zobaczyłem, że sobie też wysłałeś dwa razy. Zwiadowca21 17:14, 23 lis 2018 (CET)

Nowy numer biuletynu Stowarzyszenia (listopad III)edytuj kod

Cześć, zapraszam do lektury kolejnego listopadowego wydania "Z Życia Stowarzyszenia". Co dzisiaj? Między innymi wyniki konkursu Wakacje z Wikipedią, wikipedyści w finale konkursu Popularyzator Nauki czy też przypomnienie o ostatnich chwilach konkursu Wolna Polska-Wolna Wiedza. Zapraszam raz jeszcze, Yarl 09:23, 30 lis 2018 (CET)


Mailedytuj kod

Hej. Wysłałam do Ciebie jakiś czas temu mail, widziałeś może? Pozdrawiam. Gytha (dyskusja) 12:18, 4 sty 2019 (CET)

Portal:Rock/Premieryedytuj kod

Regan1973 (dyskusja) 19:34, 9 sie 2019 (CEST)

Portal:Rock/Do zrobieniaedytuj kod

Regan1973 (dyskusja) 19:36, 9 sie 2019 (CEST)

Szablon:Stopklatkaedytuj kod

~malarz pl PISZ 21:13, 10 sty 2021 (CET)

grafikaedytuj kod

Chodzi o te grafike [2] To nie jest Odwach Oławski ale Odwach Odrzański. Nie wiem czy można zmieniać w ramach Polona Adamt rzeknij słowo 16:03, 3 kwi 2021 (CEST)

@Redaktor GLAM zerknąłbyś na powyższe? Yarl 💭  09:09, 6 kwi 2021 (CEST) @Adamt @Yarl Błędy w opisach na Polonie można zgłaszać poprzez ten formularz, wybierając opcję "Błędy w opisie obiektu". Natomiast w przypadku tej grafiki na odpowiedniej stronie Polony jest oryginalny opis z pocztówki "Odertor-Wache". Jeśli dobrze rozumiem, "Odertor-Wache" to "Odwach odrzański", czyli o oławskim nie ma tam informacji. Redaktor GLAM (dyskusja) 10:34, 6 kwi 2021 (CEST)

Szablon:Zabytki/wpisedytuj kod

Czy class w tym szablonie są gdziekolwiek wykorzystywane. Chciałbym odchudzić ten szablon (patrz Kategoria:Strony, w których przekroczone jest ograniczenie wielkości użytych szablonów) i to jest jedyne co mi przychodzi do głowy. ~malarz pl PISZ 11:05, 7 kwi 2021 (CEST)

Trochę pozmieniałem szablon(y). Nazwę klasy skróciłem: zamiast "wikizabytki-" jest "wz-". Poprawiłem skrypty na wiki, ale juz nie ruszałem "wikizabytki-koordynatora" (nie wiem czy in z tego korzysta). Zostały tylko dwa zestawienia w tej technicznej kategorii. Będę się zastanawiał dalej co można wyciąć. ~malarz pl PISZ 14:21, 10 kwi 2021 (CEST) @Malarz pl okej, dzięki. Nie sądzę, żeby ktoż z tego korzystał. Yarl 💭  20:08, 10 kwi 2021 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Yarl" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy