Dyskusja wikipedysty:Ziehen


Dyskusja wikipedysty:Ziehen w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

.

Spis treści

Robert Lewandowskiedytuj kod

Witam. Czy mógłbyś wyjaśnić co masz na myśli pisząc "zdecydowanie odbiegają od jego dokonań" i wskazać konkretnie gdzie tkwi błąd? Pozdrawiam. Cynko (dyskusja) 19:18, 20 maj 2014 (CEST)

Zamiast anulować moją edycję, mogłeś poprawić błędy, które Twoim zdaniem znajdują się w tabelce ze statystykami, ewentualnie napisać na mojej stronie dyskusji, gdzie jest błąd, bo ja go nie dostrzegam. Cynko (dyskusja) 17:26, 23 maj 2014 (CEST)

Ad:Melanocytyedytuj kod

Ad:Melanocyty

Dlaczego w liczbie mnogiej lepiej? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 15:35, 29 cze 2014 (CEST)

*Bo cały artykuł opisuje to w l. mn. W pojedynczej zaś powinien pozostać w formie rediru, dla ułatwienia w poszukiwaniu hasła. Jeżeli uważasz, że odwrotnie to proszę, przenoś ale zarazem zrób w tekście poprawki. Ziehen (dyskusja) 20:55, 30 cze 2014 (CEST)

Ad:Kryształowa_Kulaedytuj kod

Ad:Kryształowa_Kula

Tworząc ujednoznacznienie zmajstrowałeś setki niejednoznacznych linków w hasłach. Dobrym zwyczajem jest sprzątać tworzony przez siebie bałagan w linkach. Znajdziesz je tutaj. Miłej pracy. Lukasz Lukomski (dyskusja) 15:04, 30 sie 2014 (CEST)

*Proponuję usunąć stronę lub załatwić bot-a. Ziehen (dyskusja) 08:42, 31 sie 2014 (CEST)

Aba (chustka)edytuj kod

Zajrzyj tutaj i proszę zaprzestać wojny edycyjnej. Jeśli masz jakieś pytania, zawsze możesz zapytać się kogoś doświadczonego na jego stronie dyskusji. Cynko (dyskusja) 22:27, 11 sty 2015 (CET)

Cześć. Możesz sobie zaznaczyć Specjalna:Preferencje#mw-prefsection-gadgets sekcja „Inne”: „Przycisk Zgłoś do usunięcia na pasku bocznym, wyświetlający formularz ułatwiający zgłaszanie stron do Poczekalni”. Openbk (dyskusja) 22:28, 11 sty 2015 (CET)

* Nie robię żadnej wojny, to po pierwsze. Po drugie jakaś poczekalnia mnie nie interesuje. Po prostu nie rozumiem tego, dlatego dałem do eku aby właśnie administrator mi pomógł. A on co? Zamiast pomóc, ukrywa aby bubel dalej wisiał na Wikipedii. Nie ma co. Podnosicie poprzeczkę doskonałości Wikipedii. Wstyd. Obrośliście w "piórka". A powinniście pomagać niedoświadczonym. Ale jak widać i Wam na poczekalni trudno to wpisać. :( Ziehen (dyskusja) 22:54, 11 sty 2015 (CET)

Nie mam czegoś takiego jak „Przycisk Zgłoś do usunięcia na pasku bocznym Ziehen (dyskusja) 10:29, 17 sty 2015 (CET)

Nie rozumiem po co te nerwy. Przecież wyjaśniono Ci powyżej, ale spróbuję jeszcze raz. Po pierwsze proszę pisać na stronie dyskusji danego wikipedysty, a nie na swojej, dopiero teraz dotarłem do tej wypowiedzi. Po drugie, na górze ekranu obok wejścia w swój "Brudnopis" widnieją "Preferencje". Wchodzi w nie i klikasz na "Gadżety", następnie przesuwasz myszką pasek z boku na dół strony, gdzie widnieje sekcja "Inne", jak to wyjaśnił powyżej Openbk i zaznaczasz opcję Przycisk Zgłoś do usunięcia na pasku bocznym, wyświetlający formularz ułatwiający zgłaszanie stron do Poczekalni, na koniec na dole klikasz w przycisk "Zapisz". Wtedy opcja ta pojawi Ci się w "Narzędziach" pod logo Wikipedii. A skoro masz zamiar usuwać jakieś "buble", to poczekalnia jak najbardziej powinna Cię zainteresować. Jeśli będziesz miał zamiar zgłaszać jakieś strony do ek, to przedtem powinieneś zaznajomić się z tą zasadą. Cynko (dyskusja) 16:15, 17 sty 2015 (CET) Dzięki, teraz zadziałało :)Czy będę działał w Poczekalni?- tak o ile zrozumiem mechanizm - czas pokaże. Czy chcę ek-ować - wolisz buble zostawiać?, szukać je sam - proszę bardzo, zaprzestanę tej formy "pomocy". Co do dyskusji - prowadzenie takiej dyskusji wg. mnie jest błędne. Tu mam konkret - pytanie - odpowiedź. Każdy kto wejdzie na tę stronę znajdzie całość dyskusji a nie tylko fragment i poszukiwanie w "śmieciach" innego dyskutanta. (ile czasu poświęcisz na poszukiwanie odpowiedzi na pytanie zadane np. rok-dwa-cztery lata temu? (nie mówię akurat o sobie). Uważasz, że to nie wg. stereotypu? - nie pisz do mnie. Zadasz je - na pewno u mnie odpowiedź znajdziesz (tu może pomóc bot - informowanie osoby, która zadała pytanie). Pozdrawiam i życzę spokojnej pracy. Ziehen (dyskusja) 18:04, 17 sty 2015 (CET) Skoro oczekujesz od kogoś pomocy, to pisząc na swojej stronie dyskusji możesz jej prędko nie otrzymać, bo skąd ktoś ma wiedzieć kiedy i co kiedykolwiek napiszesz. Poza tym przeczytaj proszę kilka zdań. A bot nie działa tak jak na en.wiki. Nie dostałem powiadomienia o Twojej odpowiedzi. Zobaczyłem ją przypadkiem na WP:OZ. Na koniec, będziesz potrzebował pomocy? Pisz do kogoś, a pomoc otrzymasz. Miłej pracy na Wikipedii. Powodzenia. Cynko (dyskusja) 19:00, 17 sty 2015 (CET) Wystarczy na mojej, twojej itd. stronie dyskusji gdybyś komuś odpisywał dodać (techniczny gadżet) przycisk lub np. zapisz i odpowiedz zadającemu pytanie a tam bot by tylko przepisał moją treść. :) Wybacz, ale to "MÓJ DOM". To tak jakbym wpuścił nieznajomego i on rządził się w nim po swojemu narzucając mi swój punkt widzenia. Pora to zmienić. Chcesz inaczej - nie otworzę drzwi Ziehen (dyskusja) 19:30, 17 sty 2015 (CET)
  • Przepraszam, że się wtrącę: Co uważasz za SWÓJ DOM? Tą dyskusję? Nie jest Twoja. Wszystko co piszesz, jest na wolnej licencji. To Ty wszedłeś w środowisko, gdzie od kilkunastu lat odpowiada się w dyskusji dyskutanta i raczej powinieneś się dostosować (lub próbować to zmienić przez dyskusję w odpowiednim miejscu). Na razie, jeśli się nie dostosujesz, to często będziesz pisał "na Berdyczów", bo inni nie będą wiedzieli, że coś napisałeś. Ciacho5 (dyskusja) 19:35, 17 sty 2015 (CET)
Masz rację co do tego czyja to własność, tego nie kwestionuję. Chodzi mi o to, że takie "skakanie" po dyskusjach do niczego nie prowadzi. Np. Dla kolegi Cynko - ile czasu mu zajmie aby odnaleźć całą dyskusję z wikipedystą 176.101.138.10? Jako administrator być może szybciej znajdzie, ja jako zwykły czytelnik tego nie znajdę (dyskusja jest na czerwono!). Proszę o wyrozumiałość. Wolę ten czas poświęcić na Wikipedię niż na zbędną dyskusję, która do niczego nie prowadzi. Dzisiaj straciłem 2 godziny aby czytać, przeglądać tę dyskusję, a mogłem zająć się artykułami, ot i cała filozofia. Proszę, zakończmy dyskusję. Ziehen (dyskusja) 19:44, 17 sty 2015 (CET)


Jeżeli chcesz odpowiadać na swojej stronie dyskusji proszę użyj szablonu {{re|nazwa użytkownika}} w swojej odpowiedzi. Wskazana osoba otrzyma powiadomienie. Pomocy lepiej szukać na stronach pomocy, jest tego dość dużo. Wikipedia ma już swoje lata i zgodnie Zasada Petera, dość skostniałe struktury biurokratyczne.--Pisum (dyskusja) 19:58, 17 sty 2015 (CET)

@Pisum Najgorzej jak ktoś się doczepi kogoś nie znając go. Czyta, nie widzi "zawiasów" i twierdzi, że to MÓJ DOM. A szablon, wpisałem. Jak zadziałał to wielkie dzięki, jak nie no to trudno - za stary już jestem aby to pojąć (jak to mawiają "to ci co już na "ostatniej drodze", do wytępienia przez "zdziczałą młodzież"">? Pozdrawiam Ziehen (dyskusja) 20:38, 17 sty 2015 (CET) Dziękuję za odpowiedź. Potrzebujemy ludzi z pasją. --Pisum (dyskusja) 20:52, 17 sty 2015 (CET) @Pisum Czyli jest coś o co zabiegałem! W ten sposób można mieć i ład i porządek. Pięknie Ci dziękuję. Jak widać można. Obiecuję szablon używać :) Serdecznie pozdrawiam Ziehen (dyskusja) 20:56, 17 sty 2015 (CET)

Pędruśedytuj kod

Witaj! Dlaczego sam nie dodałeś źródeł jak się na tym znasz? Wikipedia jest przeznaczona dla każdego. Warto przy wątpliwościach wpisać się na stronie dyskusji artykułu. --PNapora (dyskusja) 14:28, 19 sty 2015 (CET) @Pnapora Witaj. Nie znam nazwy którą zakwestionowałem a nie chcę jej usuwać. Liczę na jakieś źródło od autora. Jak potwierdzi ja dorzucę brakujące nazwy uzupełniając o przypisy/źródła. Ziehen (dyskusja) 15:11, 19 sty 2015 (CET)

Artykuł nie jest właściwym miejscem do dyskusji na ten temat. Autor/autorzy w żaden sposób nie widzą, że coś zmieniłeś w jego artykule jak nie ma ustawionego jego obserwowania. Wpisz się na stronę dyskusji autora, a najlepiej zrób to sam zgodnie z zasadami Wikipedii. Taką samą zasadą jest, że odpisuje się w dyskusji Wikipedysty do którego chce się napisać. Widzę, że starasz się to zmienić, ale na tym etapie jest to po prostu niegrzeczne wobec starszych stażem Wikipedystów i świadczy to o Twojej nieznajomości zasad. Natomiast jedynym miejscem na dyskusję o zmianie zasad jest kawiarenka. --PNapora (dyskusja) 19:29, 19 sty 2015 (CET)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Ziehen" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy