Dyskusja wikipedysty:Zsuetam


Dyskusja wikipedysty:Zsuetam w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Dyskusje zarchiwizowane: Archiwum 1, Archiwum 2, Archiwum 3, Archiwum 4


Spis treści

Odp:Szkolne lata Toma Brownaedytuj kod

Odp:Szkolne lata Toma Browna

Dzięki za rozbudowanie streszczenia fabuły, ale przydałoby się dodanie streszczenia do leadu, pierwszego akapitu artykułu. W bibliografii nie ma żadnej istotnej pozycji poświęconej XIX-wiecznej literaturze angielskiej. Trochę coś tam dopisałem do artykułu z tej pozycji. Jest tam jeszcze wiele ciekawych rzeczy o tej powieści, które warto dodać do artykułu (np. sposób prowadzenia narracji). Kenraiz (dyskusja) 23:21, 1 wrz 2019 (CEST)

W kryteriach oceny DA (Pomoc:Porównanie wyróżnień artykułów) jest "Istotne źródła wykorzystane", podczas gdy "Źródła wystarczające dla opisania tematu" wystarcza tylko do Czywiesza, dlatego męczyłem o jakieś oparcie artykułu na publikacjach z zakresu literaturoznawstwa. Kenraiz (dyskusja) 09:15, 8 wrz 2019 (CEST)

Podziękowanie - Tom Brown w Oksfordzieedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:28, 10 wrz 2019 (CEST)

Podziękowanie - Barbara Ślizowska, Konkurs Sopot Festival 2019edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:31, 18 wrz 2019 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Zsuetam -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 13:49, 20 wrz 2019 (CEST)

Elwira Mejkedytuj kod

Wróciła. Prze kilka lat może się coś zmieniło, a dawno temu deklarowałeś, że siedzisz w temacie. Ciacho5 (dyskusja) 20:04, 11 paź 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Zsuetam" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy