Dyskusja wikiprojektu:Czy wiesz/ekspozycje/2014-02-27


Dyskusja wikiprojektu:Czy wiesz/ekspozycje/2014-02-27 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikiprojektu:Czy wiesz Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

8 (Olga Graf) Zrobioneedytuj kod

…która panczenistka zdobyła pierwszy medal olimpijski dla Rosji na XXII Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi, ustanawiając przy tym rekord życiowy?

1 (Teodoros Katsanewas) Zrobioneedytuj kod

… że Teodoros Katsanewas został określony jako hańba dla rodziny w testamencie swojego teścia i byłego premiera Grecji Andreasa Papandreu?
… dlaczego Teodoros Katsanewas oskarżył o zniesławienie jednego z twórców greckiej Wikipedii?

1 (Kasia Nova) Zrobioneedytuj kod

która polska wokalistka nagrała duety z wokalistami zespołów Modern Talking oraz No Mercy?

2 (Bombajka) Zrobioneedytuj kod

…jak przyrządza się „bombajską kaczkę”?

Wszystko fajnie, ale zdjęcie w infoboksie mnie przeraziło. To coś podobnego do tego wrażenia [1] i komentarz jest chyba jednak zrozumiały I think we need a different image for the infobox, if at all possible. I have to say I was a little creeped out when the first thing I saw when the page loaded was a skull. O.o . Lubię (jeść) ryby i kocham (badać) truposze (za cudzym pośrednictwem), ale... Nie ma żywej rybki w sieci z wolną licencją? Trupki niech będą niżej, bliżej gotowej potrawy. Gatunek nie wyginął (jeszcze) (Marencja (dyskusja) 00:32, 13 lut 2014 (CET))

ale dwie obok siebie wyglądają trochę jak kaczka:-) D kuba (dyskusja) 00:36, 13 lut 2014 (CET) Wiem, ale ludzie to hipokryci. "Jaki słodziaczek", ochy i achy, gdy żyje, a potem się oblizują, jak ktoś za nich zabije. W infoboxie dałabym jednak fazę przedkaczkową ;) A niżej koniecznie nowy wymiar. (Marencja (dyskusja) 01:04, 13 lut 2014 (CET)) Znalazłem w zbiorach FishBase grafikę, która zdaje się spełniać wymogi Commons. W artykule zmieniłem. Ark (dyskusja) 19:03, 15 lut 2014 (CET) No, i gites. Znalazłam coś, czego nie byłam pewna. Kolega D kuba też miał rybkę w tamilskim wydaniu, ale nie było wiadome, czy to prześliźnie się w WC. Zawsze lepsza jedna martwa ryba na neutralnym tle niż dwie (prężące kacze brzuszki) w anturażu wskazującym jednoznacznie na cel: pożarcie. (Marencja (dyskusja) 16:55, 17 lut 2014 (CET)) Dodałem ilustrację. Żyrafał (dyskusja) 17:20, 20 lut 2014 (CET)

2 (Góry Sudawskie) Zrobioneedytuj kod

…w którym rejonie Polski położone są Góry Sudawskie?

4 (Halina Cimino) Zrobioneedytuj kod

…czy Halina Cimino współpracowała z okupantem?

2 Hultaj Zrobioneedytuj kod

…kogo dawniej określano mianem hultaja?

  • Zmieniłam Hultaja na hultaja w zajawce, czyli z małej litery. Hortensja.
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikiprojektu:Czy wiesz/ekspozycje/2014-02-27" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy