Dyskusja wikiprojektu:Państwa świata


Dyskusja wikiprojektu:Państwa świata w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Czy istnieje Szablon Do wstawienia do Wieży Babel z tego Wikiprojektu?????? Jesli nie, proszę o stworzenie -Lodzermensch 21:53, 20 sty 2006 (CET)

A co z Ukrainą? Pozdrawiam, Wieslaww 10:14, 13 lip 2007 (CEST)

Myślę, że każde państwo można dodać :) Przykuta 11:07, 13 lip 2007 (CEST)

Spis treści

Dofinansowanie do zakupu książek!edytuj kod

Stowarzyszenie Wikimedia Polska może dofinansować zakup ksiązek, które są potrzebne do uzupełniania/poszerzania/weryfikowania itd. haseł. Nie ma potrzeby się żyłować, wystarczy złożyć wniosek: chapter:Wikikonkurs/książki. Kasa za zakup książek będzie po prostu zwracana na podstawie faktury. Pozdrawiam i obfitych zakupów życzę. Przykuta (dyskusja) 18:51, 3 lis 2008 (CET)

Matrix, czyli Wikiprojekty vs problemyedytuj kod

Od paru miesięcy powstają inicjatywy włączania wikiprojektów w specjalne akcje (poczekalnia, czywiesz). Jakiś czas temu poprosiłem także uczestników projektów o udział w ankiecie, co pozwoliło mi na dookreślenie czym zajmują się wikiprojekty w polskiej Wikipedii. Tak powstała strona Wikipedia:Macierz. Dzisiaj z okazji WP:DNA chciałbym prosić was o utworzenie strony Wikipedia:Propozycje tematów/Państwa świata i zapełnienie czerwonymi linkami (a następnie ich zaniebieszczanie) oraz do tabelki na stronę Wikipedia:Brakujące hasła. Jeżeli chcecie aktywnie uczestniczyć przy zbieraniu i zaniebieszczaniu czerwonych linków, wpiszcie się w odpowiednie miejsce w tabelce Matrixa :). Prosiłbym też o dodanie do obserwowanych strony Wikipedia:Propozycje tematów/Nowe i ewentualne przejrzenie stron w kategorii Kategoria:Najbardziej potrzebne strony oraz przerzucenie zagadnień z tematyki waszego wikiprojektu na podstronę.

Do każdego zadania wikiprojektów jest przypis, do czego faktycznie się dane zadanie odnosi. Pod tabelką są także "dobre praktyki" - tam sugerujemy, jak dane zadanie wykonywać, aby to przynosiło efekty. To może się wszystkim nam przydać.

Z góry dzięki. Przykuta (dyskusja) 10:51, 6 cze 2009 (CEST)

userboxedytuj kod

może zrobi kto jakiś userbox do wstawienia na strony wikipedystów - Szablon:User projekt państwa świata?? Pozdrawiam, Tomem (dyskusja) 13:41, 9 maj 2010 (CEST)

Aktywnośćedytuj kod

Robicie coś z tymi artykułami o państwach? The Orbwiki107 (dyskusja) 18:40, 2 sty 2011 (CET)

Zaproszenie do PopArtuedytuj kod

Artykuł Polskaedytuj kod

Chciałem zaznaczyć, iż wychodziło by na to, że artykuł Polska nie jest idealny, gdyż nie ma oznaczenia ,,Artykuł medalowy" ani nawet ,,Dobry artykuł"

Artykuł Polskaedytuj kod

Chciałem zaznaczyć, iż wychodziło by na to, że artykuł Polska nie jest idealny, gdyż nie ma oznaczenia ,,Artykuł medalowy" ani nawet ,,Dobry artykuł"--Szy123 (dyskusja) 15:23, 17 paź 2012 (CEST)

Prośba technicznaedytuj kod

Dzień dobry/dobry wieczór. Mam jedną małą prośbę techniczną dotyczącą strony Waszego wikiprojektu. To nietrudne. Proszę, przeczytajcie do końca :)

Nie wiem czy wiecie, stworzyłem gadżet mający na celu znaczne ułatwienie zgłaszania artykułów do rubryki „Czy wiesz…” na stronie głównej, w jego gestii leży również informowanie odpowiednich wikiprojektów o zgłoszeniu. Każdy z 164 wikiprojektów ma wybrane inne miejsce do wstawiania szablonu {{Czy wiesz - wikiprojekt}}:

  1. wybrana sekcja na stronie projektu
  2. nowa sekcja na stronie dyskusji
  3. wybrana sekcja na stronie dyskusji
  4. i inne.

Czy możecie (w tej dyskusji gadżetu) napisać gdzie Wam zgłaszać CzyWiesze? Sam musiałbym analizować każdy projekt i jego stronę dyskusji (>300 stron), więc rozsyłam tę wiadomość automatycznie i liczę na Waszą (max. dwuminutową) współpracę :) Pozdrawiam, Kaligula (dyskusja) 20:39, 20 lis 2012 (CET)

Zaproszenie do akcji Tydzień eksklaw i enklawedytuj kod

Kapsuglan (dyskusja) 18:37, 29 wrz 2013 (CEST)

Tydzień Artykułu o Bośni i Hercegowinieedytuj kod

Witajcie, liczę, że się zaangażujecie w Tydzień o Bośni i Hercegowinie. Jest dużo artykułów do napisania i poprawienia, a tak mało czasu. Zapraszam, Marycha80 (dyskusja) 15:32, 23 cze 2014 (CEST)

Tydzień Artykułu Irańskiegoedytuj kod

Marycha80 (quaere) 14:41, 25 paź 2014 (CEST)

Zaproszenie do nowego wikiprojektu Hiszpaniaedytuj kod

Subtropical-man (dyskusja) 20:32, 25 lip 2018 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikiprojektu:Państwa świata" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy