Dyskusja wikiprojektu:Tygodnie tematyczne


Dyskusja wikiprojektu:Tygodnie tematyczne w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Dyskusja tygodni tematycznych

Na tej stronie toczą się dyskusje odnośnie funkcjonowania projektu. Jeśli masz pomysł lub chcesz zgłosić uwagi dodaj nowy temat

Dodaj do obserwowanych wikiprojekt wraz ze stroną dyskusji. Znacznie ułatwi to nam kooperację.

Spis treści

Nagrody TTedytuj kod

Hej! Mamy już za sobą trochę czasu z nowymi, "pieczątkowymi" nagrodami w TT. Na pewno musieliśmy się mocno nauczyć nowego systemu, zwłaszcza od strony wysyłania nagród (z punktu widzenia pracy biura to wyzwanie!). Ale to, czego naprawdę chciałabym się dowiedzieć, to czy Wy je lubicie? Czy Was motywują? Czy chcielibyście takiego samego systemu, czy może wolicie model oparty na rywalizacji? Czy gadżety to atrakcyjna rzecz i czy przy zmianie rodzaju gadżetów w 2020 chcielibyście ponownie o nie walczyć? Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 14:15, 3 gru 2019 (CET)

 • Nie zwracam uwagi na nagrody przy tworzeniu nowych artykułów podczas TT. Nowe nagrody czy zmiana sposobu ich rozdawania nie przyczyniają się znacząco lub nawet w ogóle do wzrostu liczby nowych i poprawianych artykułów podczas kolejnych tygodni. --Maattik (dyskusja) 14:32, 3 gru 2019 (CET)
 • @Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL), @Maattik A może pora zrezygnować już w ogóle z nagród materialnych w TT? Niech zostaną same pamiątkowe gwiazdki-odznaczenia, wklejane w dyskusji aktywnym uczestnikom, a dodatkowym podziękowaniem dla autorów jest ekspozycja CW na SG. Gdarin dyskusja 09:35, 14 gru 2019 (CET)
 • @Gdarin A może jednak nie rezygnować z takich nagród. Gwiazdki i CzyWiesz są naprawdę dobrymi motywatorami, ale miło jest dostać także pamiątkę w postaci materialnej. Fakt, że może lepszymi nagrodami zamiast np. t-shirtów byłyby np. książki, które można wykorzystywać przy edytowaniu. Niedawno zarząd WMPL chwalił się dużymi wpływami z 1% podatków. Kwota przeznaczana na Wikigranty też nie jest chyba cała wykorzystywana. Jesteśmy wolontariuszami, ale w projekt można też trochę zainwestować, czyż nie mam racji? Four.mg (dyskusja) 10:21, 14 gru 2019 (CET) Ja z nagród najbardziej lubię książki, choć i te gadżety są miłe;) Zala (dyskusja) 10:28, 14 gru 2019 (CET) O ile mi wiadomo nie otrzymuje się już książek (które by się rzeczywiście przydały jako źródła przy pisaniu kolejnych artów), tylko gadżety. Pieniądze w Stowarzyszeniu są i to duże, tylko brakuje pomysłów wysuwanych przez społeczność na ich rozsądne wykorzystanie, gdyby ktoś miał to dajcie znać Zarządowi. Gdarin dyskusja 10:41, 14 gru 2019 (CET) @Gdarin Jak najbardziej w konkursie otrzymuje się książki - za 11 pieczątek można je dostać i chciałabym, żeby było to możliwe też w przyszłym roku. WMPL ma zasoby finansowe i ma je zwłaszcza na pomysły, inicjatywy społeczności i na działania ją wspierające, ma też środki na konkursy, bo w ciągu ostatnich 2 lat przyniosły naprawdę dobre efekty, natomiast to nie jest tak, że nie ma ich na co wydawać. W każdym razie WMPL nie ma nic przeciwko przeznaczeniu budżetu na Tygodnie Tematyczne, ja mam pewien pomysł z tym związany (nadal zbieralibyśmy pieczątki, ale nagrodami byłyby paczki-niespodzianki lub źródła lub - uwaga - koszulka, ale dla innego wikipedysty/wikipedystki). Dzięki temu będzie ciekawiej, będzie można wygrać źródła, ale będzie też można zrobić prezent-niespodziankę komuś innemu. Chciałabym też włożyć więcej wysiłku w popularyzację Tygodni, chętnie przyjęłabym jakąś burzę mózgów w tym temacie. Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 15:38, 14 gru 2019 (CET) No tak, za siódmą górą, za siódmą rzeką wyłania się rzeczywiście nagroda w postaci książki, ale o wiele prościej jest złożyć wniosek o wikigrant, do czego zresztą wszystkich zachęcam, bo to są niewątpliwie dobrze wydane pieniądze. Gdarin dyskusja 16:20, 14 gru 2019 (CET)

Nowi kreatorzy TT poszukiwani!edytuj kod

Chciałbym zakończyć swój udział w tworzeniu stron tygodni tematycznych, stron głosowań i w pozostałych działaniach w wikiprojekcie. Poszukuje osoby, a najlepiej osób, które przejęłyby moje dotychczasowe zadania w TT. --Maattik (dyskusja) 16:38, 29 gru 2019 (CET)

@Maattik rzuciłem się na to jak karp na łyżkę wody. Podmieniłem nagłówek Szablon:Tydzień tematyczny/nagłówek według twojego pomysłu, ale coś jest nie tak z ramami czasowymi. Nie wyświetla, że akcja jest w przygotowaniu, tylko błąd... Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Tydzień Państw Nieuznawanych III :/ Hedger z Castleton (dyskusja) 08:43, 1 sty 2020 (CET) Żeby kolejnym pokoleniom było łatwiej ;) wrzuciłem kilka linków na stronę Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Technikalia. Nowy typ nagłówka przy tworzeniu (z szablonu) nowego tt generuje przypominajki przed rozpoczęciem danego tt. Mam nadzieję, że będzie nieco łatwiej ogarnąć system. Ja się tu ciągle uczę i cały czas coś mnie zaskakuje (na plus rzecz jasna) :) Hedger z Castleton (dyskusja) 15:39, 29 sty 2020 (CET)
 • Z dyskusji: "Dyskusja wikiprojektu:Czy wiesz" - bo jestem gałgan i myślałem że tam jest rozmowa o TT, przepraszam ;)

"Dzięki Szoltys za pracę. Od razu chciałbym powiedzieć od siebie, że mogę od czasu do czasu pomagać przy tworzeniu TT (Trochę czasu już w tym siedzę, może moja pomoc by się na coś zdała) ale zaznaczam, iż nie zawsze będę oczywiście mógł i nie będę wtedy mógł być jedyną osobą do pomocy. Proszę uznać to za kandydaturę i odpowiedź od bardziej ode mnie doświadczonych, co o tym myślicie (bo sam wiem, że nie jestem w swojej pracy idealny i często popełniam błędy). Pozdrawiam serdecznie i proszę o odpowiedź, Luki4812 (dyskusja) 23:14, 12 lut 2020 (CET)" Luki4812 (dyskusja) 00:13, 13 lut 2020 (CET)

Zmiany w kalendarzuedytuj kod

Na chwilę obecną od wtorku 17 marca ma trwać Tydzień Artykułu Słoweńskiego II. Autorem propozycji jestem ja i od razu zastrzegłem, że gdyby słoweńska część Wikipedii dołączyła do Wikimedia CEE Spring 2020 to tydzień zostanie przełożony na późniejszy termin, aby nie powtarzać zbyt często tematów związanych z jednym krajem. Okazuje się, że Słowenia będzie uczestniczyć. Ponadto tydzień miał odbyć się podczas, jak się okazało niedawno - odwołanych, Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich 2020.

Proponuję więc, aby tydzień słoweński odbył się w późniejszym terminie (może wrzesień), a w wolny termin przenieść Tydzień Artykułu Włoskiego III (ma się odbyć podczas Euro 2020, które też może się nie odbyć), ponieważ Włochy to ostatnio częsty temat, więc można by na tym wypromować akcję. @Four.mg, @PiotrMig, @Luki4812, @Jotjotem, @Bociuno, @MOs810, @Pufacz, @Lansinho, @Hermod, @Arvedui89. --Maattik (dyskusja) 13:59, 13 mar 2020 (CET)

Co prawda sam fakt odwołania imprez sportowych nie jest tu moim zdaniem żadnym powodem do zmian, w przeciwieństwie jednak do zbyt częstego powielania tematów. Ja osobiście nie widzę przeciwwskazań do zamiany (jeśli faktycznie Słowenia miałaby zostać uwzględniona w CEE Spring, bo nie potrafię tej wiadomości odnaleźć), może poza krótkim vacatio legis tej decyzji. Aʀvєꝺuι + 14:26, 13 mar 2020 (CET) Jestem za utrzymaniem istniejącego status quo. Nie sądzę, by ewentualne dwukrotne przerobienie tematu słoweńskiego w jakiś szczególny sposób ostudziło zapały Wikipedystów. Sprawa odwołania skoków jest natomiast zupełnie (w tym kontekście) marginalna. Pzdr. MOs810 (dyskusja) 14:36, 13 mar 2020 (CET) Jestem za zmianami w kalendarzu. Nam to mocno nie zmieni trybu pracy (bo co to za różnica, czy zrobimy Słoweński teraz czy we wrześniu?) i przełożeniem. Skoro Słoweńcy dołączą do CEE Spring 2020 (jestem bez zdania, traktuję to jako fakt dokonany i nie jestem ani za ani przeciw) to nawet im to wyjdzie na lepsze. Luki4812 (dyskusja) 14:44, 13 mar 2020 (CET)

Jaka będzie faktyczna kolejność tematów TT nie ma chyba aż takiego znaczenia, ważne aby w ogóle TT funkcjonowały i żeby wszystko kręciło się tak dobrze, jak to miało miejsce za @Maattika. Four.mg (dyskusja) 16:47, 14 mar 2020 (CET)

Bardzo Was przepraszam, dopiero teraz zobaczyłem ten wątek w dyskusji. Nie było do niego odniesień w dyskusji samego tygodnia. Rozumiem, że tydzień przeniesiony jest jednak na inny termin. Mój błąd, zbytnio się pospieszyłem, choć w kalendarzu też powinna być adnotacja. Czy w takim razie dyskusję tygodnia z powrotem przenieść do propozycji? Jsc96 (dyskusja) 10:02, 17 mar 2020 (CET)

 • Zaczął się już Słoweński, niech trwa Słoweński. Nie ma czasu już na zmiany, a korekta w kalendarzu pewnie by zmieniła bardzo niewiele. --Maattik (dyskusja) 10:55, 17 mar 2020 (CET)

Tak poza tematem – jest jakiś powód, dla którego na Wikimedia CEE Spring 2020 w zakładce "participants" nie ma Polski? Czy czegoś nie rozumiem? Michal0803 (dyskusja) 19:16, 17 mar 2020 (CET)

Tydzień z literą Oedytuj kod

Cześć wszystkim, czy po zeszłorocznym „tygodniu z literą O” powstał jakiś konsensus, czy to była a) dobra zabawa, czy b) totalna porażka? Nie będę ukrywał, że ja plasuję się zdecydowanie w pierwszym obozie, choć dostrzegam pewne luki w ówczesnym regulaminie. Chętnie bym taki tydzień powtórzył, zapewne z inną samogłoską, ale nie robię formalnej propozycji, bo nie chcę wyjść na jakiegoś wielbłąda, który nie pamięta, że przecież ustaliliśmy, że już nic nigdy pod żadnym pozorem. Aʀvєꝺuι + 18:30, 17 kwi 2020 (CEST)

@Arvedui89 kiedyś była o tym dyskusja w kawiarence z zasadami. To było coś innego niż tradycyjne tygodnie, zdecydowanie zbudziło zainteresowanie. Mogą być takie tygodnie, ale może trochę z inna literą / literami, bo O jest trochę zbyt pospolite w języku polskim. Ja bym proponował jakąś literę / litery nie występujące w naszym języku, w końcu mamy promować pisanie artykułów spoza Polski. --Maattik (dyskusja) 20:05, 19 kwi 2020 (CEST) @Maattik – Ale że tydzień z literą Q, X czy V? Czy z Ữ? To chyba też bez sensu. To, że „o” jest w języku polskim pospolite to moim zdaniem nie problem. Sęk w tym, że o ile słabiej wypadało to w końcowej punktacji, swobodnie można się było podpiąć pod TT, wpisując całą serię artykułów z jednym zaledwie „o” w tytule. Dlatego moim zdaniem całkiem rozsądny byłby np. „Tydzień z literą A”. Przy czym żeby hasło się w ogóle kwalifikowało do zabawy musiałoby albo mieć w środku co najmniej dwie takie litery, albo się na nią zaczynać (ewentualnie dla wsparcia akcji Wikipedia:(Nie)znane kobiety Wikipedii można też dodać dodatkowy punkt za hasło, o osobie, której nazwisko kończy się na A. W naszym słowiańskim kręgu kulturowym to prawie wyłącznie kobiety). Tego trochę zabrakło ostatnio. Tym sposobem wykluczylibyśmy 76/299 haseł, które ostatnio miały mnożnik ×1 (Hoch-Ybrig, Karaczany Włoch, Utkir Yusupov itp.) i których związek z tematem Tygodnia był co najwyżej wątpliwy. Wymóg trzech „o” przy ostatnich wskaźnikach obciąłby jeszcze 71 haseł (w tym chyba ze dwa moje własne). Sam pomysł wydawał mi się bardzo ciekawy, bo każdy może napisać coś z interesującej go dziedziny, ale jednak musi wpisać się w konwencję i trochę wysilić, żeby znaleźć odpowiednie hasło. Ostatnio wyszło w praniu, że regulamin był trochę dziurawy, ale to da się naprawić. Owszem, taki tydzień nie łata braków z konkretnej dziedziny, ale koniec końców każdy nowy artykuł to bonus dla zbioru wiedzy, jakim jest Wiki. Raz na jakiś czas taka akcja chyba nie zaszkodzi. Proszę potraktować tę propozycję jako „czynność niezbędną dla zachowania zdrowia psychicznego” Wikipedystów. Aʀvєꝺuι + 20:36, 19 kwi 2020 (CEST) [@Kenraiz
 • Propozycja "niepoważnych zabaw" przy okazji pisania encyklopedii spotkała się z jednoznacznym sprzeciwem kilku aktywnych edytorów. Dostałem też takie sygnały/ostrzeżenia bezpośrednio na dyskusję czy emailem, gdy zasugerowałem powtórzenie akcji, właśnie z nieco bardziej podkręconym regulaminem lub z alternatywnym konceptem (np. tworzenia artykułów, w których haśle pojawiłoby się słowo oznaczające kolor określony lub dowolny). Jakoś nie mam ochoty walczyć z tymi ponurakami, którzy uznają takie zabawy edycyjne za zamach na powagę instytucji Wikipedii. Kenraiz (dyskusja) 20:44, 19 kwi 2020 (CEST)
 • @Arvedui89 Zgłoś propozycję. To się okaże w głosowaniu czy będziemy chcieli taki tydzień czy też nie. --Maattik (dyskusja) 20:59, 19 kwi 2020 (CEST)

10 lat tygodni tematycznychedytuj kod

W przyszłym roku, dokładniej w marcu wypada 10. rocznica powstania wikiprojektu. Czy w związku z tym chcemy obchodzić to wydarzenie jakoś szczególnie, może poprzez organizację jakieś specjalnej zabawy edycyjnej pod szyldem tygodni tematycznych? Być może czasu zostało jeszcze sporo, ale uważam że to odpowiedni moment w by się nad tym zastanowić i w miarę możliwości dostosować kalendarz TT do ewentualnego wydarzenia. Mam już wstępny pomysł co można by z tej okazji zorganizować. Proszę o opinię wikipedystów na ten temat, zwłaszcza uczestników tygodni. --Maattik (dyskusja) 22:32, 2 lip 2020 (CEST)

 • Od samego początku ideą tygodni tematycznych było promowanie tworzenia i poprawiania artykułów związanych z różnymi państwami, regionami lub dziedzinami wiedzy. Proponuję aby z okazji 10-lecia TT upamiętnić najbardziej owocne tygodnie minionej dekady + pionierski tydzień japoński. Podczas trwającego 2 tygodnie wydarzenia wikipedyści mieliby za zadanie napisać lub poprawić artykuły o związane z Japonią, Stanami Zjednoczonymi, igrzyskami olimpijskimi, Francją, krajami nordyckimi, Holandią, Madagaskarem, Azją Południowo-Wschodnią, Biologią, Chinami, Nową Zelandią, Danią, sportem i nieznanym jeszcze tematem przewodnim najowocniejszego tygodnia 2020 roku. Zasady wydarzenia promowałyby działanie w jak największej liczbie wyżej wymienionych kategorii. Oczywiście niewielu jest takich, którzy pisaliby zarówno o sporcie jak i biologii. Nagrody przyznawane byłyby nie najlepszym, a każdemu, kto napisałby lub poprawił co najmniej 6 artykułów z 6 kategorii powyżej 2000 bajtów (to mogłoby ulec jeszcze zmianie). Im więcej kategorii, im większe artykuły tym bardziej prestiżowa nagroda (to również trzeba ustalić czy tradycyjnie gwiazdki czy coś innego). Tutaj wstępny zarys jak miałoby to wyglądać - Wikipedysta:Maattik/10 lat tygodni tematycznych. Inspiracją dla tego pomysłu było wyzwanie mistrzów podczas tegorocznego CEE Spring. Co o tym sądzicie, @Zala, @Szoltys, @Jotjotem, @Four.mg, @Offeliaa, @Nadzik, @MOs810, @Nawobod, @Arvedui89, @Divino? --Maattik (dyskusja) 17:08, 24 lip 2020 (CEST) Można by coś takiego zorganizować, choć wór tematyczny byłby dość obszerny i nie wiem, czy nie za bardzo. :) DW @Maattik, pingi działają wyłącznie z podpisem wstawionym w tej samej edycji. Ja przywołania nie otrzymałem, więc podejrzewam, że pozostali użytkownicy też nie. Szoltys [Re: ] 18:06, 24 lip 2020 (CEST) Zapominałem podpisu. Może teraz się uda. --Maattik (dyskusja) 18:11, 24 lip 2020 (CEST) Tym razem się udało! Według mnie jest to dobry pomysł, kudos dla Ciebie za to, że tak wcześnie o tym myślisz. Bardzo podoba mi się propozycja Wikipedysta:Maattik/10 lat tygodni tematycznych. Zastanawiam się czy nie warto byłoby tej akcji rozdzielić na dłuższy okres czasu (tydzień to jednak dość krótko biorąc pod uwagę jej rozmiar). Nie myślałeś może o współpracy z WMPL, żeby połączyć 10-lecie z Miesiącem Dobrego Artykułu? Wydaje mi się też, że @Magalia mogłaby chcieć na to zerknąć, bo okazja i jubileusz są zacne. Pozdrawiam! Nadzik (dyskusja) 18:18, 24 lip 2020 (CEST) Powyżej wspominałem o dwóch tygodniach. Tydzień to z pewnością zbyt mało. Co najmniej tydzień przed i po tym wydarzeniu moglibyśmy zrezygnować z typowych tygodni tematycznych. Współpraca WMPL - jak najbardziej jestem za, pytanie w jakim zakresie. --Maattik (dyskusja) 18:24, 24 lip 2020 (CEST) Bardzo podoba mi się inicjatywa. Wór obszerny, ale i jubileusz nielichy. Będzie zapewne dużo nowych haseł, a o to wszak chodzi. Tylko, że przy tak dużym wydarzeniu proponuję, żeby ten tydzień trwał miesiąc :) Wtedy odpowiednio zaowocuje. Pzdr. MOs810 (dyskusja) 19:59, 24 lip 2020 (CEST)

Należy pamiętać, że w marcu zwykle jest organizowana akcja (Nie)znane kobiety Wikipedii, a 21 rozpoczyna się CEE Spring. Pomysł, aby akcja trwała dłużej niż tydzień uważam za dobry. Zwykle nie udaje mi się zdążyć i wklejam część artykułów poza akcją już po zakończeniu tygodnia. `Jotjotem (dyskusja) 21:26, 24 lip 2020 (CEST)

Też jestem za przedłużeniem czasu tego Tygodnia... Zala (dyskusja) 21:58, 24 lip 2020 (CEST)
 • Mając na uwadze powyższe wypowiedzi proponuję określić czas trwania obchodów do 2 maksymalnie 3 pierwszych tygodni marca, aby nie kolidowało to wydarzenie z innymi. Jeśli chodzi o kategorie tematów to również jestem za ograniczeniem ich ilości np. do 3 w których na przestrzeni lat powstało najwięcej artykułów. Offeliaa (dyskusja) 22:56, 25 lip 2020 (CEST) Najrozsądniej byłoby zorganizować 10lecie w lutym, chociaż to odbiegałoby od daty pierwszego tygodnia japońskiego (21-27 marca 2011). W tym roku pod koniec marca były tygodnie słoweński i libański, rezultaty których uznać można jako dobre i chyba nie zakłóciły obu równoległych akcji. Można uznać 21 marca 2021 za "nowy początek TT", wtedy akcja podsumowująca 10 lat istnienia wikiprojektu zakończyłaby się 20 marca i nie będzie trzech akcji równolegle. Padły głosy że zakres działania tej akacji obejmowałby spory worek tematyczny - jest to mniej istotne niż przy tradycyjnych tygodni, ponieważ tu bardziej liczyłaby się "zabawa" (o ile można takiego sformułowania użyć w stosunku do edytowania Wikipedii). Jeśli 2 tygodnie to mało na taki wór, to czemu nie 4 tygodnie, np. od 21 lutego. --Maattik (dyskusja) 15:44, 27 lip 2020 (CEST)
 • Ja to widzę w formie tygodnia (2 tygodni, miesiąca) dowolnego artykułu, albo "tygodnia wszystkich tematów 10-lecia TT". W ten sposób IMO zachęcilibyśmy równocześnie do udziału o wiele więcej edytorów, niż przy tygodniach monotematycznych, może redaktorów, którzy nigdy nie brali jeszcze udziału, a może nawet nowy narybek (naIPek). Dodatkowo można by urozmaić jubileusz wprowadzając ekstra bonusy za np. hasła zawierające w tytule polskie znaki diakrytyczne. Four.mg (dyskusja) 12:43, 30 lip 2020 (CEST)
  • Podoba mi się - możemy popuścić wodze fantazji. Niech ta okazja będzie pretekstem dla jak najszerszego frontu działań i jak najmniejszego ograniczenia tematycznego. Sam chętnie napiszę hasła na tematy, które po prostu lubię. MOs810 (dyskusja) 14:11, 30 lip 2020 (CEST)

Wspaniały pomysł! Bardzo mi się podoba to, jak Maattik to wymyślił. Fajnie byłoby zacząć w lutym i pociągnąć np. do połowy marca - w lutym nie ma innego konkursu, a w marcu już trochę się dzieje. Ale to już zależy od organizatora - niezależnie od terminu, myślę, że to jest super. Mam też taką myśl, że może udałoby się ustalić nicki użytkowników, którzy w ciągu tych 10 lat dodali najwięcej haseł lub haseł powyżej 5 lub 2kB do tygodni i podarować im specjalne gwiazdki. WMPL mogłoby ogarnąć projekt gwiazdek i pomóc w ustaleniu osób, zaszczytne zadanie rozdania zostawiłabym raczej opiekunom TT. Jeśli potrzebujecie budżetu na jakieś upominki w tym tygodniu, to od razu mówię, że środki się znajdą :) Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 10:33, 31 lip 2020 (CEST)

Wyszukiwanie w archiwum TTedytuj kod

Chciałbym zgłosić propozycję nowego tygodnia. W tym celu jednak jak sądzę powinienem najpierw wyszukać czy, kiedy i ile razy taki tydzień miał miejsce. Tymczasem ręczne wyszukiwanie zarówno w kalendarzu TT, jak w i kategoriach archiwum, jest żmudne, długotrwałe i nie dające gwarancji odnalezienia poszukiwanego tematu. Może warto byłoby stworzyć jakiś mechanizm/stronę ułatwiającą wyszukiwanie przeszłych tygodni pod kątem konkretnego tematu? Nie chciałbym zgłosić propozycji tygodnia jako pierwszego w danym temacie, podczas gdy w rzeczywistości byłby to już trzeci podobny tydzień, tylko na przykład pod inną nazwą. --Matrek (dyskusja) 22:51, 13 sie 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikiprojektu:Tygodnie tematyczne" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy