Dyskusja wikiprojektu:Województwo warmińsko-mazurskie


Dyskusja wikiprojektu:Województwo warmińsko-mazurskie w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Wikiprojekt jest w fazie początkowej - każda para rąk się przyda.

Pierwszym z zaplanowanych zadań jest przygotowanie opisu miejscowości województwa, kolejne zadania pojawią się wkrótce ;)

serdelllSMS 11:38, 10 sie 2007 (CEST)

Raczej nie będę zbyt aktywny, ale spróbuję pomóc. --Kubek95 16:49, 11 sie 2007 (CEST)

Spis treści

Zamówienia na obrazkiedytuj kod

Na stronie zamówień powstał podział wg województw (może to zwiększy zainteresowanie nie tylko wśród składających zamówienia, ale także wikipedystów mogących pomóc w ilustrowaniu). Oto link do zamówień na zilustrowanie artykułów dotyczących woj. warmińsko-mazurskiego. Pozdrawiam i życzę powodzenia z nowym wikiprojektem --Beax 15:28, 19 sie 2007 (CEST)

potrzebne info o rezerwatachedytuj kod

W wolnych chwilach pisze i rezerwatach war-maz (mam zamiar opisac je wsztstkie) ale mam problemy ze zdobyciem informacji o:

Jesli ktos ma jakies dane to prosze o info do mnie --TvMsipisz 10:20, 25 sty 2008 (CET) zalatwione TvMsipisz 11:49, 29 maj 2008 (CEST)

Dofinansowanie do zakupu książek!edytuj kod

Stowarzyszenie Wikimedia Polska może dofinansować zakup ksiązek, które są potrzebne do uzupełniania/poszerzania/weryfikowania itd. haseł. Nie ma potrzeby się żyłować, wystarczy złożyć wniosek: chapter:Wikikonkurs/książki. Kasa za zakup książek będzie po prostu zwracana na podstawie faktury. Pozdrawiam i obfitych zakupów życzę. Przykuta (dyskusja) 19:04, 3 lis 2008 (CET)

Gwiazda regionuedytuj kod

Zostałone utworzone odznaczenie Wikipedii związane z Warmią. Prosiłbym o komentarz bądź głosy, jaka nazwa byłaby lepsza: Gwiazda Warmii vs. Gwiazda Księstwa Warmińskiego. --JDavid dyskusja 16:56, 8 lis 2008 (CET)

"Gwiazda Warmii" jest lepsze (bo aktualne, księstwa juz nie ma a Warmia pozostała). A jest coś dla Mazur, Powiśla i Prus Górnych? Może cos dla województwa jako takiego? Może jakas "dwiazdeczka pojezierza" - byłoby cos i dla Suwalszczyzny i dla Pomorza :) --czachorek (dyskusja) 20:24, 8 lis 2008 (CET)

Sympatyczna i fajna idea. Warto się jeszcze zastanowić nad Gwiazdą Mazur, albo ujednoliceniu obu gwiazd do jednej gwiazdy Warmii i Mazur ;) -- serdelll (dyskusja | edycje) 19:47, 22 lis 2008 (CET)

Poszukiwany opiekun portaluedytuj kod

Potrzebny jest opiekun(owie) portalu Województwo warmińsko-mazurskie. Utworzyłem ten portal jako prezent urodzinowy z gotowych szablonów. A mieszkam w Wielkopolsce. Wikipek (dyskusja) 09:30, 22 lis 2008 (CET)

Ponieważ nie zgłosił się chętny do opieki nad portalem, przeniosłem go na Wikipedia:Portale z portali rozwijanych do porzuconych. Wikipek (dyskusja) 09:38, 5 lut 2009 (CET)

Matrix, czyli Wikiprojekty vs problemyedytuj kod

Od paru miesięcy powstają inicjatywy włączania wikiprojektów w specjalne akcje (poczekalnia, czywiesz). Jakiś czas temu poprosiłem także uczestników projektów o udział w ankiecie, co pozwoliło mi na dookreślenie czym zajmują się wikiprojekty w polskiej Wikipedii. Tak powstała strona Wikipedia:Macierz. Dzisiaj z okazji WP:DNA chciałbym prosić was o utworzenie strony Wikipedia:Propozycje tematów/Województwo warmińsko-mazurskie i zapełnienie czerwonymi linkami (a następnie ich zaniebieszczanie) oraz dodanie tej strony do tabelki na stronę Wikipedia:Brakujące hasła. Jeżeli chcecie aktywnie uczestniczyć przy zbieraniu i zaniebieszczaniu czerwonych linków, wpiszcie się w odpowiednie miejsce w tabelce Matrixa :). Prosiłbym też o dodanie do obserwowanych strony Wikipedia:Propozycje tematów/Nowe i ewentualne przejrzenie stron w kategorii Kategoria:Najbardziej potrzebne strony oraz przerzucenie zagadnień z tematyki waszego wikiprojektu na podstronę.

Do każdego zadania wikiprojektów jest przypis, do czego faktycznie się dane zadanie odnosi. Pod tabelką są także "dobre praktyki" - tam sugerujemy, jak dane zadanie wykonywać, aby to przynosiło efekty. To może się wszystkim nam przydać.

Z góry dzięki. Przykuta (dyskusja) 11:45, 6 cze 2009 (CEST)

Gównichaedytuj kod

Wg artykułu jest sobie taka wieś. Geoportal twierdzi, że jest to przysiółek (nie wiadomo czego). TERYT tego nie zna, ale można domniemywać, że to przysiółek Dąbrów Pierwszych (te z kolei są w artykule Dąbrowy (województwo warmińsko-mazurskie)). Czy ten przysiółek, poza dość specyficzną nazwą, ma coś, co sprawia, że zasługuje na osobne hasło? Może kiedyś był samodzielną miejscowością albo coś? Panek (dyskusja) 23:13, 4 lip 2011 (CEST)

Wikiekspedycja 2012edytuj kod

W tym roku urządzamy Wikiekspedycję, której celem jest województwo warmińsko-mazurskie. Jeśli ktoś z uczestników projektu miałby ochotę wspomóc nas swoją wiedzą przy planowaniu trasy lub dołączyć do jednej z ekip w charakterze lokalnego przewodnika, poproszę o informację mailową. :) -- Pozdrawiam, CLI (dyskusja) 01:54, 3 lip 2012 (CEST)

Zaproszenie do PopArtuedytuj kod

Wikiprojekt:Wiki Lubi Zabytki/wykazy/województwo warmińsko-mazurskieedytuj kod

Czy znalazłby się ktoś w projekcie, aby zwiększyć statystyki dla województwa? Przykuta (dyskusja) 13:48, 10 sie 2012 (CEST)

Prośba technicznaedytuj kod

Dzień dobry/dobry wieczór. Mam jedną małą prośbę techniczną dotyczącą strony Waszego wikiprojektu. To nietrudne. Proszę, przeczytajcie do końca :)

Nie wiem czy wiecie, stworzyłem gadżet mający na celu znaczne ułatwienie zgłaszania artykułów do rubryki „Czy wiesz…” na stronie głównej, w jego gestii leży również informowanie odpowiednich wikiprojektów o zgłoszeniu. Każdy z 164 wikiprojektów ma wybrane inne miejsce do wstawiania szablonu {{Czy wiesz - wikiprojekt}}:

  1. wybrana sekcja na stronie projektu
  2. nowa sekcja na stronie dyskusji
  3. wybrana sekcja na stronie dyskusji
  4. i inne.

Czy możecie (w tej dyskusji gadżetu) napisać gdzie Wam zgłaszać CzyWiesze? Sam musiałbym analizować każdy projekt i jego stronę dyskusji (>300 stron), więc rozsyłam tę wiadomość automatycznie i liczę na Waszą (max. dwuminutową) współpracę :) Pozdrawiam, Kaligula (dyskusja) 20:39, 20 lis 2012 (CET)

Strony oczekujące na przejrzenieedytuj kod

Wśród haseł oczekujących na przejrzenie jest 95 (stan na 15 października 2017) związanych z województwem warmińsko-mazurskim. Nedops (dyskusja) 02:10, 15 paź 2017 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikiprojektu:Województwo warmińsko-mazurskie" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy