How's It Goin' Down


How’s It Goin’ Down w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii (Przekierowano z How's It Goin' Down) Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

How's It Goin' Down to drugi singel amerykańskiego rapera DMX-a, promujący album "It's Dark and Hell Is Hot". Wydany 27 października 1998 roku. Składa się dwóch płyt. "How's It Goin' Down" i "Ruff Ryders' Anthem", nie ukazują tak dużej ilości przemocy, co większość utworów z "It's Dark and Hell Is Hot".

Spis treści

Zawartość | edytuj kod

How's It Goin' Down | edytuj kod

"How's It goin' Down" znajduje się na pierwszej płycie. Podkład został wyprodukowany przez PK dla Ruff Ryders Entertainment. Nagrane w Power House Studios. Zmiksowane w Sony Studios przez Richa Kellera. W tle można usłyszeć też Lovey Ford i Schamikę Grant. Na keyboardzie zagrał Cliff Branch.

Tekst piosenki

Jedną z wersji "How's It Goin' Down" jest "TV Track". Występuje na nim gościnnie Faith Evans. Do tej piosenki powstał również klip. Opowiada on o życiu DMX-a i jego dziewczyny oraz ich problemach. Na klipie można zobaczyć między innymi Eve.

Ruff Ryders' Anthem | edytuj kod

"Ruff Ryders' Anthem" znajduje się na drugiej płycie. Jest to kolejny wielki przebój DMX-a. Podkład został skomponowany przez Swizz Beatza dla Ruff Ryders Entertainment. Nagrany w New Horizon Studios i Capital Heights przez Justice Johnsona. Zmiksowany przez Richa Kellera w Battery Studios.

Tekst piosenki

Do "Ruff Ryders' Anthem" powstał klip przedstawiający wszystko, co typowe dla Ruff Ryders – jazdę na motorach, głównie quadach, ćwiczenia na siłowni i psy. Na teledysku gościnnie wystąpił zespół Onyx, a także wielu członków grupy Ruff Ryders, między innymi The LOX i Eve. DJ Clue nagrał remiks "Ruff Ryders' Anthem", który umieścił na swym albumie "The Professional". Dodatkowo wystąpili na nim Drag-On, Jadakiss, Styles P i Eve.

Tekst remiksu

Lista utworów | edytuj kod

CD 1 | edytuj kod

  1. "How's It Goin' Down" (Radio Edit)
  2. "How's It Goin' Down" (LP Version)
  3. "How's It Goin' Down" (TV Track) (featuring Faith Evans)

CD 2 | edytuj kod

  1. "Ruff Ryders' Anthem" (Radio Edit)
  2. "Ruff Ryders' Anthem" (LP Version)
  3. "Ruff Ryders' Anthem" (TV Track)

Pozycje na listach | edytuj kod

Na podstawie artykułu: "How's It Goin' Down" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy