I'm Flexin'


I'm Flexin' w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

"I'm Flexin'" to piosenka hip-hopowa stworzona na ósmy album studyjny amerykańskiego rapera T.I. pt. Trouble Man: Heavy is the Head (2012). Nagrany z gościnnym udziałem rapera Big K.R.I.T.'a oraz wyprodukowany przez niego, utwór wydany został jako singel promocyjny 4 października 2011 roku.

Spis treści

Informacje o utworze | edytuj kod

Piosenka stanowi powrót T.I. do przemysłu muzycznego po 11-mięsiącowej nieobecności w branży, spowodowanej aresztem. "I'm Flexin'" jest pierwszym singlem wydanym przez rapera po jego wyjściu z więzienia we wrześniu 2011.

Wydanie singla zostało opóźnione, jednak utwór wyciekł do Internetu 30 września 2011 roku. Parę dni później, 4 października, odbyła się oficjalna premiera singla; w formacie digital download piosenkę wydano użytkownikom serwisów Amazon oraz iTunes Store.

Teledysk | edytuj kod

22 października 2011 w sieci pojawił się klip zza kulis powstawania teledysku do utworu. Teledysk wyreżyserował częsty kolaborator T.I., Motion Family. Wideoklip kręcony był w dawnej dzielnicy T.I. Cedar Avenue w jego rodzinnym mieście Atlancie. Premiera wideoklipu nastąpiła 4 listopada 2011.

Pozycje na listach przebojów | edytuj kod

Linki zewnętrzne | edytuj kod

Na podstawie artykułu: "I'm Flexin'" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy