I liga polska w koszykówce mężczyzn 2010/2011


I liga polska w koszykówce mężczyzn (2010/2011) w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii (Przekierowano z I liga polska w koszykówce mężczyzn 2010/2011) Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

I liga polska w koszykówce mężczyzn sezon 2010/2011 – rozgrywki drugiej w hierarchii – po Polskiej Lidze Koszykówkimęskiej ligi w Polsce.

Spis treści

Drużyny w sezonie 2010/2011 | edytuj kod

AstoriaPolonia 2011
AZS PWSportinoProkom 2GKSŁKSSpójniaMKSStartZniczSokółGórnikAZSRosaSportSKK Lokalizacja klubów grających w I lidze w sezonie 2010/2011

Runda zasadnicza | edytuj kod

I kolejka | edytuj kod

25 września 2010 15:30

25 września 2010 17:00

25 września 2010 17:30

25 września 2010 18:00

25 września 2010 19:00

26 września 2010 16:00

26 września 2010 19:00

II kolejka | edytuj kod

2 października 2010 13:00

2 października 2010 16:00

2 października 2010 17:30

2 października 2010 18:00

2 października 2010 19:00

3 października 2010 18:00

III kolejka | edytuj kod

6 października 2010 15:00

6 października 2010 15:30

6 października 2010 18:00

6 października 2010 19:00

6 października 2010 20:00

IV kolejka | edytuj kod

9 października 2010 18:00

10 października 2010 16:00

10 października 2010 17:00

10 października 2010 18:00

10 października 2010 19:00

11 października 2010 19:00

V kolejka | edytuj kod

16 października 2010 15:00

16 października 2010 16:00

16 października 2010 17:00

16 października 2010 17:30

16 października 2010 18:00

16 października 2010 19:00

VI kolejka | edytuj kod

23 października 2010 15:00

23 października 2010 18:00

23 października 2010 19:00

24 października 2010 17:00

24 października 2010 18:00

VII kolejka | edytuj kod

27 października 2010 15:30

27 października 2010 17:30

27 października 2010 18:00

27 października 2010 19:00

27 października 2010 20:00

VIII kolejka | edytuj kod

6 listopada 2010 14:30

6 listopada 2010 16:00

6 listopada 2010 16:30

6 listopada 2010 18:00

6 listopada 2010 19:00

7 listopada 2010 18:00

7 listopada 2010 19:00

IX kolejka | edytuj kod

12 listopada 2010 19:00

13 listopada 2010 16:00

13 listopada 2010 17:00

13 listopada 2010 17:30

13 listopada 2010 18:00

13 listopada 2010 18:30

14 listopada 2010 17:00

X kolejka | edytuj kod

20 listopada 2010 14:00

20 listopada 2010 16:00

20 listopada 2010 17:00

20 listopada 2010 18:00

21 listopada 2010 17:00

21 listopada 2010 19:00

22 listopada 2010 17:00

XI kolejka | edytuj kod

27 listopada 2010 17:00

27 listopada 2010 18:00

27 listopada 2010 19:00

28 listopada 2010 17:00

28 listopada 2010 19:00

XII kolejka | edytuj kod

4 grudnia 2010 16:00

4 grudnia 2010 16:30

4 grudnia 2010 17:00

4 grudnia 2010 17:30

4 grudnia 2010 18:00

5 grudnia 2010 17:00

12 stycznia 2011 16:30

XIII kolejka | edytuj kod

11 grudnia 2010 15:00

11 grudnia 2010 17:00

11 grudnia 2010 18:00

12 grudnia 2010 16:00

12 grudnia 2010 20:00

XIV kolejka | edytuj kod

15 grudnia 2010 18:00

15 grudnia 2010 19:30

15 grudnia 2010 20:00

2 lutego 2011 ??:??

XV kolejka | edytuj kod

18 grudnia 2010 16:00

18 grudnia 2010 17:00

18 grudnia 2010 18:00

19 grudnia 2010 16:00

19 grudnia 2010 17:00

19 grudnia 2010 18:30

XVI kolejka | edytuj kod

26 lutego 2011 14:30

26 lutego 2011 17:00

26 lutego 2011 18:00

27 lutego 2011 17:00

27 lutego 2011 18:00

XVII kolejka | edytuj kod

15 stycznia 2011 17:00

15 stycznia 2011 17:30

15 stycznia 2011 18:00

15 stycznia 2011 19:00

16 stycznia 2011 18:00

15 lutego 2011 15:00

XVIII kolejka | edytuj kod

18 stycznia 2011 18:00

19 stycznia 2011 17:00

19 stycznia 2011 18:00

19 stycznia 2011 19:00

XVIV kolejka | edytuj kod

22 stycznia 2011 14:30

22 stycznia 2011 17:00

22 stycznia 2011 17:30

22 stycznia 2011 19:00

23 stycznia 2011 16:00

23 stycznia 2011 17:00

23 stycznia 2011 18:00

XX kolejka | edytuj kod

29 stycznia 2011 13:30

29 stycznia 2011 15:00

29 stycznia 2011 16:30

29 stycznia 2011 18:00

XXI kolejka | edytuj kod

5 lutego 2011 15:00

5 lutego 2011 15:30

5 lutego 2011 17:00

5 lutego 2011 17:30

5 lutego 2011 18:00

5 lutego 2011 19:00

6 lutego 2011 18:00

XXII kolejka | edytuj kod

9 lutego 2011 16:30

9 lutego 2011 18:00

9 lutego 2011 18:30

9 lutego 2011 19:00

9 lutego 2011 19:30

16 marca 2011 18:00

XXIII kolejka | edytuj kod

12 lutego 2011 16:00

12 lutego 2011 17:00

12 lutego 2011 17:30

12 lutego 2011 18:00

12 lutego 2011 19:00

13 lutego 2011 16:00

13 lutego 2011 17:00

XXIV kolejka | edytuj kod

19 lutego 2011 15:00

19 lutego 2011 17:00

19 lutego 2011 18:00

19 lutego 2011 19:00

20 lutego 2011 18:00

XXV kolejka | edytuj kod

23 lutego 2011 18:00

23 lutego 2011 19:00

2 marca 2011 19:30

XXVI kolejka | edytuj kod

2 marca 2011 18:00

4 marca 2011 18:00

5 marca 2011 15:00

5 marca 2011 16:00

5 marca 2011 18:00

5 marca 2011 19:00

6 marca 2011 18:00

XXVII kolejka | edytuj kod

12 marca 2011 16:30

12 marca 2011 18:00

13 marca 2011 16:00

13 marca 2011 17:00

13 marca 2011 19:00

XXVIII kolejka | edytuj kod

9 marca 2011 19:00

19 marca 2011 16:00

19 marca 2011 17:30

19 marca 2011 18:00

19 marca 2011 19:00

XXIX kolejka | edytuj kod

23 marca 2011 14:30

23 marca 2011 17:00

23 marca 2011 18:00

23 marca 2011 19:00

XXX kolejka | edytuj kod

26 marca 2011 16:00

26 marca 2011 17:00

26 marca 2011 18:00

26 marca 2011 19:00

27 marca 2011 19:00

Tabela rozgrywek | edytuj kod



Faza PLAY OUT | edytuj kod





(9) MKS Znicz Basket Pruszków – (16) Victoria Górnik Wałbrzych 3:0 | edytuj kod

(10) SKK Siedlce – (15) Polonia 2011 Warszawa 3:2 | edytuj kod

2 kwietnia 2011 19:00

3 kwietnia 2011 19:00

9 kwietnia 2011 15:00

10 kwietnia 2011 18:30

16 kwietnia 2011 19:00

(11) AZS Radex Szczecin – (14) GKS Tychy 3:2 | edytuj kod

2 kwietnia 2011 18:00

3 kwietnia 2011 18:00

9 kwietnia 2011 18:00

10 kwietnia 2011 18:00

16 kwietnia 2011 18:00

(12) Olimp MKS Start Lublin – (13) Astoria Bydgoszcz 3:2 | edytuj kod

2 kwietnia 2011 19:00

3 kwietnia 2011 18:00

9 kwietnia 2011 19:00

10 kwietnia 2011 19:00

17 kwietnia 2011 18:00

Faza PLAY OFF | edytuj kod

Ćwierćfinał | edytuj kod

(1) AZS Politechnika Warszawska – (8) KS Spójnia Stargard Szczeciński 2:0 | edytuj kod

2 kwietnia 2011 15:00

6 kwietnia 2011 18:00

(2) MKS Dąbrowa Górnicza – (7) Asseco Prokom 2 Gdynia 2:1 | edytuj kod

3 kwietnia 2011 20:00

6 kwietnia 2011 15:30

9 kwietnia 2011 18:00

(3) RosaSport Radom – (6) ŁKS Sphinx Łódź 0:2 | edytuj kod

3 kwietnia 2011 18:30

6 kwietnia 2011 20:00

(4) PTG Sokół Łańcut – (5) Sportino Inowrocław 2:1 | edytuj kod

2 kwietnia 2011 17:30

6 kwietnia 2011 18:00

9 kwietnia 2011 17:30

Półfinał | edytuj kod

(1) AZS Politechnika Warszawska – (4) PTG Sokół Łańcut 3:0 | edytuj kod

16 kwietnia 2011 15:00

17 kwietnia 2011 15:00

30 kwietnia 2011 18:00

(2) MKS Dąbrowa Górnicza – (6) ŁKS Sphinx Łódź 2:3 | edytuj kod

17 kwietnia 2011 20:00

18 kwietnia 2011 18:00

30 kwietnia 2011 18:00

1 maja 2011 17:00

4 maja 2011 18:00

O 3. miejsce | edytuj kod

(2) MKS Dąbrowa Górnicza – (4) PTG Sokół Łańcut 0:2 | edytuj kod

7 maja 2011 18:00

11 maja 2011 18:00

Finał | edytuj kod

(1) AZS Politechnika Warszawska – (6) ŁKS Sphinx Łódź 2:0 | edytuj kod

7 maja 2011 18:00

11 maja 2011 17:00

Ostateczna kolejność | edytuj kod

Awans do Tauron Basket Ligi wywalczyły: AZS Politechnika Warszawska, ŁKS Sphinx Łódź

Z Tauron Basket Ligi do I ligi spadła Siarka Tarnobrzeg

Do II ligi spadły: Astoria Bydgoszcz, GKS Tychy, Polonia 2011 Warszawa, Victoria Górnik Wałbrzych

Awans z II ligi do I ligi wywalczyły: AZS WSGK Polfarmex Kutno, Focus Mall Sudety Jelenia Góra, Delikatesy Centrum PBS Bank MOSiR Krosno, SIDEn Polski Cukier Toruń

Zobacz też | edytuj kod

Linki zewnętrzne | edytuj kod

Na podstawie artykułu: "I liga polska w koszykówce mężczyzn 2010/2011" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy