Meandry miłości


Meandry miłości w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii To jest wersja przejrzana, która została oznaczona 9 sie 2020. Na przejrzenie oczekują zmiany w szablonach lub plikach, które są zawarte na tej stronie. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Meandry miłości (hiszp. Pecados Ajenos) - hiszpańskojęzyczna amerykańska telenowela wyprodukowana przez stację Telemundo z Miami w 2007. W Polsce emitowana w TV Puls od 19 listopada 2008 do 15 lipca 2009.

Akcja telenoweli | edytuj kod

Akcja toczy się między West Palm Beach i Pompano Beach. Jest to historia o miłości, małżeństwie, ojcostwie, zdradzie, przyjaźni i pasji. Główni bohaterowie Natalia i Adrian nie znają się na początku, mieszkają w innych miastach. Natalia mieszka w Miami z mężem i dziećmi, a Adrian w Tampa z żoną i dziećmi. Ale wkrótce okazuje się, że oboje prowadzą podobne i pełne niezadowolenia i tęsknoty życie. Ich małżeństwa mają ponaddwudziestoletni staż; oboje mają dwójkę dzieci i oboje są naprawdę nieszczęśliwi. Przeznaczenie sprawia, że Natalia wyjeżdża do Tampa, gdzie poznaje Adriana, który także jest na krawędzi wytrzymałości i bliski rozwodu. Wkrótce zakochują się w sobie i przekonują się, że są dla siebie stworzeni. Ale ich współmałżonkowie, dzieci, rodzice i przyjaciele będą próbować ich rozdzielić, napełnić ich związek goryczą, kłamstwem itd.

Obsada | edytuj kod

Na podstawie artykułu: "Meandry miłości" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy