Mistrzostwa Świata U-17 w Piłce Nożnej 2011

Mistrzostwa Świata U-17 w Piłce Nożnej 2011 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Mistrzostwa Świata do lat 17 w Piłce Nożnej 2011 - czternasty turniej Mistrzostw Świata U-17 w 2011 roku odbył się w Meksyku.

Spis treści

Kwalifikacja zawodnika | edytuj kod

Wszyscy zawodnicy muszą być urodzeni po 1 stycznia 1994 roku.

Stadiony | edytuj kod

Kwalifikacje | edytuj kod

Do mistrzostw świata U-17 będą zakwalifikowały się 23 drużyny. Meksyk jako gospodarz turnieju bierze udział w rozgrywkach bez kwalifikacji

Faza grupowa | edytuj kod

Losowanie fazy grupowej odbyło się 17 maja 2011 w Meksyku.

Drużyny z trzecich miejsc | edytuj kod

Ranking drużyn, które zajęły trzecie miejsce w grupie. Cztery najlepsze awansowały do fazy pucharowej.

Przypisy | edytuj kod

1. Mecz przerwany w 25 minucie z powodu burzy przy stanie 0:1 (bramka Viktora Fischera). Po odczekaniu półtorej godziny warunki nie poprawiły się i Komitet Organizacyjny Mistrzostw Świata FIFA U-17 zdecydował o przerwaniu meczu i powtórzeniu go w całości (od 0:0) nazajutrz 27 czerwca 2011 (10:00 czasu lokalnego) na tym samym stadionie.
Na podstawie artykułu: "Mistrzostwa Świata U-17 w Piłce Nożnej 2011" pochodzącego z Wikipedii