Natalie Teeger


Natalie Teeger w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Natalie Teeger – fikcyjna bohaterka serialu "Detektyw Monk". Jest asystentką detektywa, w serialu pojawiła się w 10. odcinku 3. sezonu po tym, jak Sharona Fleming opuściła Monka i wyjechała do New Jersey. W postać Teeger wcieliła się Traylor Howard.

Życiorys | edytuj kod

Natalie ma córkę Julie, jest wdową. Jej mąż, Mitch Teeger, był pilotem wojskowym – zginął w 1998 roku na misji w Kosowie. Zanim została asystentką Adriana, pracowała m.in. jako kelnerka. Jej relacje z najbliższą rodziną, bogatymi producentami kosmetyków, nie należą do dobrych, Natalie nie ma dobrych kontaktów z rodzicami i rodzeństwem, m.in. właśnie dlatego zdecydowała się przyjąć nazwisko męża, a nie zostawać przy swoim – Davenport. Poprawa stosunków ma miejsce w odcinku Pan Monk na ślubie, pod koniec którego matka Natalie zaakceptowała jej nieżyjącego męża i postawiła jego zdjęcie na prestiżowym fortepianie w salonie obok innych rodzinnych fotografii.

Ciekawostki | edytuj kod

  • Natalie Teeger zajęła miejsce pielęgniarki Sharony Fleming (granej przez Bitty Schram). Zamiana ta wywołała falę krytyki wśród fanów serialu, którzy cenili sobie poczucie humoru poprzedniej asystentki. Schram rozstała się z serialem po konflikcie z producentami. Po pierwszych negatywnych reakcjach postać Natalie zyskała uznanie widzów, a w oczach wielu z nich jest bohaterem lepszym od Sharony.
  • W odcinku Pan Monk jest chory Natalie sama rozwiązuje sprawę morderstwa dostawcy pizzy, ponieważ jej szef leży z grypą w łóżku.
  • Natalie w liceum grała w szkolnej drużynie koszykówki.
  • 23 lutego 2007 wyemitowano 38. odcinek, w którym zagrała Natalie – przekroczono liczbę odcinków, w których pojawiała się Sharona (37).
Na podstawie artykułu: "Natalie Teeger" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy