Plik:Baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach by Adrian Piekarski 2012 (01).JPG


Plik:Baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach by Adrian Piekarski 2012 (01).JPG w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Rozmiar podglądu – 800 × 600 pikseli. Inne rozdzielczości: 320 × 240 pikseli | 640 × 480 pikseli | 1024 × 768 pikseli.

Rozmiar pierwotny ‎(1024 × 768 pikseli, rozmiar pliku: 526 KB, typ MIME: image/jpeg)

Opis

Licencja

Niniejszym zaświadczam, że ja Adrian Piekarski, jestem prawnym reprezentantem właścicieli wyłącznych majątkowych praw autorskich do plików pierwotnie dostępnych pod adresem http://www.inwestycje.suwałki.org. Pliki zamieszczono w projektach Wikimedia, jako Baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach by Adrian Piekarski 2012 (01).JPG.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie wspomnianych utworów na zasadach licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, wersja 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl).

Jestem świadomy, że udostępniając tę pracę na wyżej wspomnianych licencjach zgadzam się na jej komercyjne wykorzystanie i modyfikacje w zależności od potrzeb użytkowników.

Wiem, że autorzy zachowują osobiste prawa autorskie do wspomnianej pracy i że, o ile wyrażają taką wolę, ich autorstwo musi być uznane na zasadach wybranej powyżej licencji. Modyfikacje wprowadzone do pracy nie będą natomiast przypisywane tym autorom.

Jestem świadomy, że licencja odnosi się tylko do kwestii prawno-autorskich, zastrzegam sobie prawo do podjęcia działań w stosunku do osób wykorzystujących w/w utwór w sposób sugerujący paszkwil czy zniesławienie oraz w przypadkach naruszania przez takie osoby praw osobistych, praw pokrewnych czy ograniczeń związanych ze znakami towarowymi.

Przyjmuję do wiadomości, że wyrażonej niniejszym zgody nie mogę cofnąć i że pliki na wykorzystanie, których wyraziłem zgodę mogą być bezterminowo przechowywane w projektach Wikimedia.

w encyklopedii

Podpisy

Dodaj jednolinijkowe objaśnienie tego, co ten plik pokazuje

Obiekty przedstawione na tym zdjęciu

przedstawia

status praw autorskich

chroniony prawem autorskim

licencja

CC BY 3.0

data utworzenia lub powstania

15 wrz 2012

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Następujące strony korzystają z tego pliku:

Metadane

Niniejszy plik zawiera dodatkowe informacje, prawdopodobnie dodane przez aparat cyfrowy lub skaner użyte do wygenerowania tego pliku.

Jeśli plik był modyfikowany, dane mogą być częściowo niezgodne z parametrami zmodyfikowanego pliku.

Na podstawie artykułu: "Plik:Baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach by Adrian Piekarski 2012 (01).JPG" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy