Plik:Louis Pierre Gabriel Bernard Morel-Retz - Canal de Suez - route des Grandes Indes.jpg


Plik:Louis Pierre Gabriel Bernard Morel-Retz - Canal de Suez - route des Grandes Indes.jpg w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Grafika w wyższej rozdzielczości nie jest dostępna.

Louis_Pierre_Gabriel_Bernard_Morel-Retz_-_Canal_de_Suez_-_route_des_Grandes_Indes.jpg ‎(451 × 586 pikseli, rozmiar pliku: 121 KB, typ MIME: image/jpeg)

Opis

artist QS:P170,Q1871921 https://creativecommons.org/publicdomain/mark/1.0/PDMCreative Commons Public Domain Mark 1.0falsefalse Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem Wikimedia Foundation wierne reprodukcje dwuwymiarowych utworów z domeny publicznej są w domenie publicznej, zajmowanie przeciwnego stanowiska godzi w samą ideę domeny publicznej (więcej w: Commons:When to use the PD-Art tag).
Niniejsza reprodukcja jest więc również własnością publiczną. Użytkowanie tego dzieła może być zabronione lub ograniczane przez miejscowe prawo na obszarze jego jurysdykcji; patrz: Commons:Reuse of PD-Art photographs.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Poniższa strona korzysta z tego pliku:

Globalne wykorzystanie pliku

Ten plik jest wykorzystywany także w innych projektach wiki:

Metadane

Niniejszy plik zawiera dodatkowe informacje, prawdopodobnie dodane przez aparat cyfrowy lub skaner użyte do wygenerowania tego pliku.

Jeśli plik był modyfikowany, dane mogą być częściowo niezgodne z parametrami zmodyfikowanego pliku.

Na podstawie artykułu: "Plik:Louis Pierre Gabriel Bernard Morel-Retz - Canal de Suez - route des Grandes Indes.jpg" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy