Polska Liga Koszykówki Kobiet 2008/2009


Polska Liga Koszykówki Kobiet 2008/2009 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ford Germaz Ekstraklasa sezon 2008/2009 – najwyższa klasa rozgrywkowa w koszykówce kobiet w Polsce.

Spis treści

Zespoły | edytuj kod

zespoły, które w sezonie 2007/2008 grały w play-off

zespoły, które w sezonie 2007/08 grały w play-out

zespół, który awansował z I ligi

Terminarz 2008/2009 | edytuj kod

22. kolejka – 2009-02-21/22
2009-02-21 16:00 Lotos PKO BP Gdynia - INEA AZS Poznań
2009-02-21 17:00 MUKS Poznań - Utex Row Rybnik
2009-02-21 17:00 TS Wisła Can Pack Kraków - Cukierki Odra Brzeg
2009-02-21 18:00 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - PKM Duda Super Pol Leszno
2009-02-21 18:30 CCC Polkowice - Finepharm AZS KK Jelenia Góra TV
2009-02-22 18:30 Energa Toruń - PTK Aflofarm Vicard Pabianice TV

21. kolejka – 2009–01-31 / 2009-02-18 / 2009-03-04
2009-01-31 17:30 Utex Row Rybnik - Energa Toruń 51:67
2009-02-01 17:00 Finepharm AZS KK Jelenia Góra - ŁKS Siemens AGD Łódź 54:77
2009-02-10 18:00 PKM Duda Super Pol Leszno - TS Wisła Can Pack Kraków 86:80 przełożony
2009-02-18 18:30 INEA AZS Poznań - CCC Polkowice przełożony
2009-02-18 18:30 Cukierki Odra Brzeg - Lotos PKO BP Gdynia przełożony
2009-03-04 18:00 PTK Aflofarm Vicard Pabianice - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski przełożony

20. kolejka – 2009–02-6/7/18
2009-02-06 18:00 TS Wisła Can Pack Kraków - PTK Aflofarm Vicard Pabianice 88:41
2009-02-07 15:00 Finepharm AZS KK Jelenia Góra - INEA AZS Poznań 52:61
2009-02-07 16:00 Lotos PKO BP Gdynia - PKM Duda Super Pol Leszno 88:64
2009-02-07 18:00 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - Utex Row Rybnik 87:55
2009-02-07 18:30 CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg 74:42 TV
2009-02-18 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - MUKS Poznań

19. kolejka – 2009–01-18/24
2008-12-18 17:30 PTK Aflofarm Vicard Pabianice - Lotos PKO BP Gdynia 39:82
2009-01-24 17:30 Utex Row Rybnik - TS Wisła Can Pack Kraków 50:77
2009-01-24 18:00 INEA AZS Poznań - ŁKS Siemens AGD Łódź 75:56 TV
2009-01-24 17:00 MUKS Poznań - Energa Toruń 57:54
2009-01-24 18:30 Cukierki Odra Brzeg - Finepharm AZS KK Jelenia Góra 84:73
2009-01-24 18:30 PKM Duda Super Pol Leszno - CCC Polkowice 78:87 TV

18. kolejka – 2009–01-21
2009-01-21 16:30 INEA AZS Poznań - Cukierki Odra Brzeg 86:79
2009-01-21 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź - Energa Toruń 66:75
2009-01-21 18:00 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski - MUKS Poznań 93:54
2009-01-21 18:30 Finepharm AZS KK Jelenia Góra - PKM Duda Super Pol Leszno 54:90
2009-02-25 18:00 CCC Polkowice - PTK Aflofarm Vicard Pabianice przełożony
2009-02-26 Utex Row Rybnik - Lotos PKO BP Gdynia przełożony

17. kolejka – 2008–12-20/21
2008-12-20 17:00 MUKS Poznań – TS Wisła Can Pack Kraków 54:94
2008-12-20 18:00 PKM Duda Super Pol Leszno – INEA AZS Poznań 75:70
2008-12-20 18:30 Cukierki Odra Brzeg – ŁKS Siemens AGD Łódź 53:59
2008-12-20 18:30 Utex Row Rybnik – CCC Polkowice 74:76 TV
2008-12-21 18:30 Energa Toruń – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski 74:70 TV
2008-12-21 17:00 PTK Aflofarm Vicard Pabianice – Finepharm AZS KK Jelenia Góra 54:88

16. kolejka – 2008–12-13/14
2008-12-13 16:00 Lotos PKO BP Gdynia – MUKS Poznań 94:69
2008-12-13 16:00 TS Wisła Can Pack Kraków – Energa Toruń 78:64
2008-12-13 17:30 ŁKS Siemens AGD Łódź – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski 63:68
2008-12-13 18:30 Cukierki Odra Brzeg – PKM Duda Super Pol Leszno 59:67
2008-12-13 19:15 Finepharm AZS KK Jelenia Góra – Utex Row Rybnik 67:74
2008-12-14 17:00 INEA AZS Poznań – PTK Aflofarm Vicard Pabianice 69:59

15. kolejka – 2008–12-06/07
2008-12-06 18:00 Energa Toruń – Lotos PKO BP Gdynia 66:72
2008-12-06 18:00 PTK Aflofarm Vicard Pabianice – Cukierki Odra Brzeg 66:69
2008-12-06 18:00 PKM Duda Super Pol Leszno – ŁKS Siemens AGD Łódź 79:67
2008-12-06 17:00 MUKS Poznań – CCC Polkowice 54:68 TV
2008-12-06 19:15 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski – TS Wisła Can Pack Kraków 75:70 TV
2008-12-07 18:00 Utex Row Rybnik – INEA AZS Poznań 54:64

14. kolejka – 2008–11-29/30
2008-11-29 16:00 TS Wisła Can Pack Kraków – ŁKS Siemens AGD Łódź 64:54
2008-11-29 18:00 PTK Aflofarm Vicard Pabianice – PKM Duda Super Pol Leszno 57:71
2008-11-29 18:30 Finepharm AZS KK Jelenia Góra – MUKS Poznań 68:59
2008-11-29 19:00 Lotos PKO BP Gdynia – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski 72:61 TV
2008-11-30 17:00 Cukierki Odra Brzeg – Utex Row Rybnik 65:68
2008-11-30 18:30 CCC Polkowice – Energa Toruń 79:65 TV

13. kolejka – 2008–11-22/23
2008-11-22 18:30 CCC Polkowice – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski 65:63 TV
2008-11-22 18:00 PTK Aflofarm Vicard Pabianice – ŁKS Siemens AGD Łódź 68:65
2008-11-22 18:00 PKM Duda Super Pol Leszno – Utex Row Rybnik 72:78
2008-11-22 18:30 Finepharm AZS KK Jelenia Góra – Energa Toruń 69:73
2008-11-23 18:00 INEA AZS Poznań – MUKS Poznań 78:54 TV
2008-11-23 18:40 Lotos PKO BP Gdynia – TS Wisła Can Pack Kraków 72:63 TV

12. kolejka – 2008–11-15/16
2008-11-15 17:15 Utex Row Rybnik – PTK Aflofarm Vicard Pabianice 78:51 TV
2008-11-15 17:00 MUKS Poznań – Cukierki Odra Brzeg 54:65
2008-11-15 18:00 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski – Finepharm AZS KK Jelenia Góra 84:72
2008-11-15 16:00 TS Wisła Can Pack Kraków – CCC Polkowice 58:48
2008-11-16 18:30 ŁKS Siemens AGD Łódź – Lotos PKO BP Gdynia 60:89
2008-11-16 18:30 Energa Toruń – INEA AZS Poznań 87:65 TV

11. kolejka – 2008–11-08/09
2008-11-08 18:30 Cukierki Odra Brzeg – Energa Toruń 58:77
2008-11-08 17:00 INEA AZS Poznań – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski 63:70 TV
2008-11-08 17:30 Utex Row Rybnik – ŁKS Siemens AGD Łódź 76:73
2008-11-08 18:00 PKM Duda Super Pol Leszno – MUKS Poznań 78:71
2008-11-08 18:30 Finepharm AZS KK Jelenia Góra – TS Wisła Can Pack Kraków 50:57
2008-11-09 18:30 CCC Polkowice – Lotos PKO BP Gdynia 70:85 TV

10. kolejka – 2008–11-02
2008-11-02 19:15 TS Wisła Can Pack Kraków – INEA AZS Poznań 73:64
2008-11-02 17:00 MUKS Poznań – PTK Aflofarm Vicard Pabianice 63:47
2008-11-02 18:30 Energa Toruń – PKM Duda Super Pol Leszno 93:62 TV
2008-11-02 18:30 ŁKS Siemens AGD Łódź – CCC Polkowice 62:79 TV
2008-11-02 17:00 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski – Cukierki Odra Brzeg 83:53
2008-11-02 14:00 Lotos PKO BP Gdynia – Finepharm AZS KK Jelenia Góra 62:75

9. kolejka – 2008–10-25
2008-10-25 18:30 Finepharm AZS KK Jelenia Góra – CCC Polkowice 52:70 TV
2008-10-25 18:30 Cukierki Odra Brzeg – TS Wisła Can Pack Kraków 63:75
2008-10-25 18:00 PKM Duda Super Pol Leszno – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski 68:75
2008-10-25 18:00 PTK Aflofarm Vicard Pabianice – Energa Toruń 58:66
2008-10-25 17:30 Utex Row Rybnik – MUKS Poznań 69:58
2008-10-26 18:40 INEA AZS Poznań – Lotos PKO BP Gdynia 75:84 TV

8. kolejka – 2008–10-18
2008-10-18 18:00 Energa Toruń – Utex Row Rybnik 64:67
2008-10-18 17:00 TS Wisła Can Pack Kraków – PKM Duda Super Pol Leszno 88:65
2008-10-18 15:00 Lotos PKO BP Gdynia – Cukierki Odra Brzeg 94:69
2008-10-18 18:10 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski – PTK Aflofarm Vicard Pabianice 77:56 TV
2008-10-18 18:00 CCC Polkowice – INEA AZS Poznań 66:53
2008-10-19 17:00 ŁKS Siemens AGD Łódź – Finepharm AZS KK Jelenia Góra 55:63

7. kolejka – 2008–10-11
2008-10-11 18:00 PTK Aflofarm Vicard Pabianice – TS Wisła Can Pack Kraków 56:75
2008-10-11 17:00 MUKS Poznań – ŁKS Siemens AGD Łódź 53:48
2008-10-11 17:30 Utex Row Rybnik – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski 80:82
2008-10-11 18:00 PKM Duda Super Pol Leszno – Lotos PKO BP Gdynia 53:84
2008-10-11 18:30 Cukierki Odra Brzeg – CCC Polkowice 53:91
2008-10-12 17:00 INEA AZS Poznań – Finepharm AZS KK Jelenia Góra 85:71

6. kolejka – 2008–10-08
2008-10-08 18:00 TS Wisła Can Pack Kraków – Utex Row Rybnik 62:45
2008-10-08 18:30 Finepharm AZS KK Jelenia Góra – Cukierki Odra Brzeg 54:67
2008-10-08 17:30 Lotos PKO BP Gdynia – PTK Aflofarm Vicard Pabianice 89:73
2008-10-08 18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź – INEA AZS Poznań 55:73
2008-10-08 18:00 CCC Polkowice – PKM Duda Super Pol Leszno 84:47
2008-10-08 18:00 Energa Toruń – MUKS Poznań 95:53

5. kolejka – 2008–10-04/05
2008-10-04 15:00 Lotos PKO BP Gdynia – Utex Row Rybnik
2008-10-04 17:00 MUKS Poznań – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
2008-10-04 18:30 Cukierki Odra Brzeg – INEA AZS Poznań
2008-10-05 16:45 PKM Duda Super Pol Leszno – Finepharm AZS KK Jelenia Góra [ TV ]
2008-10-05 18:30 Energa Toruń – ŁKS Siemens AGD Łódź [przełożony]
2008-10-05 18:30 PTK Aflofarm Vicard Pabianice – CCC Polkowice



4. kolejka – 2008–10-01
16:00 INEA AZS Poznań – PKM Duda Super Pol Leszno 74:62
18:00 CCC Polkowice – Utex Row Rybnik 64:51
18:00 TS Wisła Can Pack Kraków – MUKS Poznań 80:54
18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź – Cukierki Odra Brzeg 77:65
18:00 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski – Energa Toruń 80:69
18:30 Finepharm AZS KK Jelenia Góra – PTK Aflofarm Vicard Pabianice 88:65


3. kolejka – 2008–09-28

15:30 PKM Duda Super Pol Leszno – Cukierki Odra Brzeg 63:74
17:00 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski – ŁKS Siemens AGD Łódź 84:66
17:00 MUKS Poznań – Lotos PKO BP Gdynia 57:60
17:30 Utex Row Rybnik – Finepharm AZS KK Jelenia Góra 86:64
18:00 PTK Aflofarm Vicard Pabianice – INEA AZS Poznań 74:77
18:30 Energa Toruń – TS Wisła Can Pack Kraków 70:72



2. kolejka – 2008–09-24

17:30 Lotos PKO BP Gdynia – Energa Toruń 70:68
18:00 ŁKS Siemens AGD Łódź – PKM Duda Super Pol Leszno 48:53
18:15 INEA AZS Poznań – Utex Row Rybnik 88:102
18:30 Cukierki Odra Brzeg – PTK Aflofarm Vicard Pabianice 61:63
18:00 CCC Polkowice – MUKS Poznań 70:77
20:00 TS Wisła Can Pack Kraków – KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski 70:77 [TV]

1. kolejka – 2008–09-21
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski – Lotos PKO BP Gdynia 83:76
MUKS Poznań – Finepharm AZS KK Jelenia Góra 64:73
ŁKS Siemens AGD Łódź – TS Wisła Can Pack Kraków 53:85
Utex Row Rybnik – Cukierki Odra Brzeg 71:58
PKM Duda Super Pol Leszno – PTK Aflofarm Vicard Pabianice 77:60
Energa Toruń – CCC Polkowice 66:65

Tabela | edytuj kod

m zespół PKT mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. stosunek
1. Wisła Can Pack 34 19 15 - 4 8 - 1 7 - 3 1412 - 1141 1.238
2. KSSSE AZS PWSZ 33 18 15 - 3 9 - 0 6 - 3 1395 - 1202 1.161
3. Lotos PKO BP 32 17 15 - 2 8 - 1 7 - 1 1352 - 1107 1.221
4. CCC 30 17 13 - 4 6 - 2 7 - 2 1236 - 1035 1.194
5. Energa Toruń 30 19 11 - 8 6 - 3 5 - 5 1357 - 1248 1.087
6. INEA AZS Poznań 29 18 11 - 7 6 - 3 5 - 4 1297 - 1247 1.040
7. Utex Row Rybnik 29 19 10 - 9 5 - 5 5 - 4 1291 - 1318 0.980
8. PKM Duda Super Pol 29 20 9 - 11 5 - 6 4 - 5 1367 - 1460 0.936
9. Finepharm AZS KK 26 19 7 - 12 2 - 8 5 - 4 1258 - 1324 0.950
10. Cukierki Odra 24 19 5 - 14 1 - 8 4 - 6 1211 - 1374 0.881
11. ŁKS Siemens AGD 22 19 3 - 16 1 - 8 2 - 8 1157 - 1320 0.877
12. MUKS Poznań 22 18 4 - 14 3 - 6 1 - 8 1081 - 1317 0.821
13. PTK Aflofarm Vicard Pabianice 20 18 2 - 16 1 - 8 1 - 8 1040 - 1361 0.764

Play-off | edytuj kod

Ostateczna kolejność | edytuj kod

Zobacz | edytuj kod

Na podstawie artykułu: "Polska Liga Koszykówki Kobiet 2008/2009" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy