Step Up 4 Revolution


Step Up 4 Revolution w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Step Up 4 Revolution (ang. Step Up Revolution) – amerykański film muzyczny z 2012 roku w reżyserii Scotta Speera. Kontynuacje filmów Step Up: Taniec zmysłów (2006), Step Up 2 (2008) i Step Up 3-D (2010).

Światowa premiera filmu miała miejsce 27 lipca 2012 roku. Również w Polsce pierwszy kinowy pokaz filmu odbył się 27 lipca 2012 roku.

Opis fabuły | edytuj kod

Córka bogatego biznesmena, Emily (Kathryn McCormick), przyjeżdża do Miami na Florydzie, gdzie chce trenować taniec u profesjonalistów. Spotyka Seana (Ryan Guzman), w którym z wzajemnością się zakochuje. Chłopak, tak jak ona, pasjonuje się tańcem. Jest liderem grupy młodych ludzi, którzy swoje szalone pokazy choreograficzne urządzają na zatłoczonym deptaku przy plaży, w centrum handlowym i galerii sztuki. Zespół nazywa się „The Mob” i przygotowuje się właśnie do bardzo ważnej akcji - artyści mają zamiar przeciwstawić się ojcu Emily, który planuje wyburzyć ich dzielnicę i wysiedlić z niej tysiące mieszkańców. Dziewczyna przyłącza się do tanecznej rewolucji. Oczywiście, wbrew rodzinie...

Obsada | edytuj kod

Linki zewnętrzne | edytuj kod

Na podstawie artykułu: "Step Up 4 Revolution" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy