TVN24 GO


TVN24 GO w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

TVN24 GO – pierwsza newsowa platforma streamingowa w Polsce dająca dostęp do dwóch stacji newsowych – TVN24 i TVN24 BiS – a także dodatkowych, niedostępnych w kanałach telewizyjnych transmisji live oraz biblioteki programów informacyjnych i publicystycznych oraz filmów dokumentalnych na żądanie[1].

W bibliotece programów informacyjnych i publicystycznych znajdują się między innymi: "Fakty TVN", "Fakty po Faktach", "Kropka nad i", "Czarno na białym", "Rozmowa Piaseckiego", "Polska i Świat", "Sprawdzam", "Tak Jest", "Superwizjer TVN", "Fakty o Świecie", "Kawa na ławę", "Szkło kontaktowe".

Użytkownicy platformy mają możliwość oglądania wielu materiałów premierowo - przed emisją na antenach TVN24 i TVN24 BiS - oraz dostępnych tylko w TVN24 GO. Zyskują także dostęp do transmisji z wydarzeń, których na żywo nie pokazujemy na antenie. W TVN24 GO premierowo pokazano m.in. reportaż "Don Stanislao" o kardynale Stanisławie Dziwiszu czy "Spowiedź agenta Tomka" o Tomaszu Kaczmarku. Wśród produkcji własnych platformy znajdują się m.in. "Bez polityki" Piotra Jaconia, "Za zamkniętymi drzwiami" Darii Górki czy "Próba podejścia" Maxa Cegielskiego. W serwisie można także znaleźć vlogi reporterów TVN24, m.in. Konrada Piaseckiego, Radomira Wita, Marii Mikołajewskiej czy Anny Kowalskiej z Paryża.

Z serwisu można korzystać zarówno z poziomu przeglądarki internetowej, jak i w formie aplikacji na urządzenia mobilne (tablety i smartfony) oraz Smart TV[2].

Przypisy | edytuj kod

  1. Subskrypcja TVN24 GO na rachunku T-Mobile, TVN24 Biznes [dostęp 2020-07-24] .
  2. TVN24 GO nominowany do nagrody Mobile Trends Awards!, prasa.tvn.pl [dostęp 2020-07-24]  (pol.).

Linki zewnętrzne | edytuj kod

Na podstawie artykułu: "TVN24 GO" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy