Tylko Piłka


Tylko Piłka w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

{{Czasopismo infobox}} Nieznane pola: "email". Tylko Piłka – tygodnik zajmujący się tematyką piłki nożnej w szerokim ujęciu. W gazecie pojawiały się co tydzień teksty poruszające zagadnienia aktualne, artykuły analityczne (taktyka, umiejętności piłkarzy), wywody problemowe. Gazeta opisywała wydarzenia ligi polskiej oraz szeroko traktowała rozgrywki w Europie i Ameryce Południowej.

Pierwsze wydanie trafiło do sprzedaży 17 marca 2004 roku. Do grudnia 2010 r. wydawcą „Tylko Piłki” było Studio conTEXT, prowadzone przez Krzysztofa Klemińskiego i Sławomira Kraska.

Następnie wydawcą „Tylko Piłki” była Tylko Piłka sp. z o.o., której od kwietnia 2011 roku prezesem jest Stanisław Wedler. Funkcję redaktora naczelnego tygodnika pełnił Rafał Kępa, który na początku 2012 roku zastąpił pełniącego tę funkcję od początku istnienia tygodnika Dariusza Króla.

Zespół redakcyjny tworzyli w 2012 r.: Łukasz Betański, Michał Chudzik, Rafał Kępa, Maciej Laskowski, Filip Sosnowski, Kamil Wójkowski

Stałymi współpracownikami w 2012 r. byli: Robert Błaszczyk, Mariusz Matkowski, oraz inni korespondenci w kraju i za granicą.

Ostatnie wydanie tygodnika ukazało się w maju 2013 roku.

Linki zewnętrzne | edytuj kod

Na podstawie artykułu: "Tylko Piłka" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy