Tylko nas dwoje


Just the Two of Us. Tylko nas dwoje w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii (Przekierowano z Tylko nas dwoje) Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Just the Two of Us. Tylko nas dwojepolski program rozrywkowy, emitowany wiosną 2010 na antenie telewizji Polsat, oparty na brytyjskim formacie Just the Two of Us.

Spis treści

Zasady programu | edytuj kod

W programie startowały pary składające się z profesjonalnych piosenkarzy i osobistości show-biznesu, które w każdym odcinku śpiewały polskie lub zagraniczne przeboje. Występy duetów oceniała trzyosobowa komisja jurorska, która przyznała od 1 do 10 punktów. Na uczestników głosowali także telewidzowie. Dwie pary z najmniejszą liczbą punktów po zsumowaniu obu rankingów były zagrożone, a o wynikach odcinka decydowało głosowaniu pięciu regionów Polski (Pomorze i Mazury, Mazowsze, Wielkopolska, Małopolska, Śląsk). Para, która otrzymała w nim najwięcej głosów, otrzymywała punkt. Ostatecznie wyeliminowana zostaje para z mniejszą liczbą punktów.

Uczestnicy | edytuj kod

Oglądalność | edytuj kod

Dane dotyczące oglądalności zostały oparte na badaniach przeprowadzonych przez AGB Nielsen Media Research i dotyczą wyłącznie oglądalności premiery telewizyjnej – nie uwzględniają oglądalności powtórek itd.

Linki zewnętrzne | edytuj kod

Na podstawie artykułu: "Tylko nas dwoje" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy