WWE New Year's Revolution


WWE New Year’s Revolution w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii (Przekierowano z WWE New Year's Revolution) Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

New Year’s Revolution – zakończony cykl gal profesjonalnego wrestlingu produkowanych co styczeń w latach 2005–2007 przez World Wrestling Entertainment i nadawanych na żywo w systemie pay-per-view. Wszystkie trzy gale z cyklu należały do brandu Raw.

New Year’s Revolution zostało usunięte z kalendarza gal pay-per-view po redukcji ilości gal w 2008.

Spis treści

Lista gal | edytuj kod

Wyniki gal | edytuj kod

2005 | edytuj kod

New Year’s Revolution (2005) – gala wrestlingu wyprodukowana przez federację World Wrestling Entertainment (WWE) dla zawodników z brandu Raw. Odbyła się 9 stycznia 2005 w Coliseo de Puerto Rico w San Juan w Portoryko. Emisja była przeprowadzana na żywo w systemie pay-per-view. Była to pierwsza gala w chronologii cyklu New Year’s Revolution.

Podczas gali odbyło się siedem walk, w tym jedna nietransmitowana w telewizji. Walką wieczoru był Elimination Chamber match o zawieszony World Heavyweight Championship, w którym Triple H pokonał Edge’a, Chrisa Benoit, Chrisa Jericho, Batistę oraz Randy’ego Ortona. Oprócz tego Trish Stratus odebrała od Lity jej WWE Women’s Championship, zaś Shelton Benjamin obronił WWE Intercontinental Championship pokonując Mavena.

Eliminacje w Elimination Chamber matchu

2006 | edytuj kod

New Year’s Revolution (2005) – gala wrestlingu wyprodukowana przez federację World Wrestling Entertainment (WWE) dla zawodników z brandu Raw. Odbyła się 8 stycznia 2006 w Pepsi Arena w Albany w Nowym Jorku. Emisja była przeprowadzana na żywo w systemie pay-per-view. Była to druga gala w chronologii cyklu New Year’s Revolution.

Podczas gali odbyło się dziewięć walk, w tym jedna będąca częścią niedzielnej tygodniówki Sunday Night Heat. W walce wieczoru John Cena obronił WWE Championship w Elimination Chamber matchu pokonując Shawna Michaelsa, Carlito, Kurta Angle'a, Chrisa Mastersa oraz Kane’a. Po walce Edge wykorzystał swój kontrakt Money in the Bank na Cenie, po czym pokonał go o mistrzostwo w singlowej walce. Oprócz tego Ric Flair pokonał Edge’a przez dyskwalifikacje broniąc WWE Intercontinental Championship.

Eliminacje w Elimination Chamber matchu

2007 | edytuj kod

New Year’s Revolution (2007) – gala wrestlingu wyprodukowana przez federację World Wrestling Entertainment (WWE) dla zawodników z brandu Raw. Odbyła się 7 stycznia 2007 w Kemper Arena w Kansas City w stanie Missouri. Emisja była przeprowadzana na żywo w systemie pay-per-view. Była to trzecia i ostatnia gala w chronologii cyklu New Year’s Revolution.

Podczas gali odbyło się dziewięć walk, w tym jedna nietransmitowana w telewizji. W walce wieczoru John Cena obronił WWE Championship pokonując Umagę. Oprócz tego walka Rated-RKO (Edge’a i Randy’ego Ortona) z D-Generation X (Triple H’em i Shawnem Michaelsem) o World Tag Team Championship zakończyła się bez rezultatu. Galę w systemie pay-per-view wykupiono 220 000 razy.

Eliminacje w Tag Team Turmoil matchu

Zobacz też | edytuj kod

Linki zewnętrzne | edytuj kod

Na podstawie artykułu: "WWE New Year's Revolution" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy