We Are the Streets


We Are the Streets w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

We Are the Streets – drugi album amerykańskiej grupy hip-hopowej The LOX. Wydany 25 stycznia 2000 roku. Większość produkcji jest autorstwa Swizz Beatza, pozostałe Timbalanda, PK i DJ-a Premiera. Album został zatwierdzony jako złota płyta[2].

Na albumie nie ma wielu artystów występujących gościnnie. Z Ruff Ryders pojawili się Drag-On, Eve i Swizz Beatz, a spoza grupy- Kasino i Timbaland.

Zwrotkę Stylesa z "Fuck You" można usłyszeć na "Niggas Flippin" z "A Gangster and a Gentleman" Stylesa. Podkład z utworu "Ryde or Die Bitch" jest grany w skicie "Shaquita" z albumu Drag-Ona. Podkład z "Breathe Easy" został wykorzystany we freestyle'u Flashy'ego ze składanki "We in Here (Official Ruff Ryder Mixtape)". Poza tym "Scream L.O.X", "Can I Live", "Wild Out" i "Blood Pressure" pojawiły się na mixtapie "Classic LOX Part Two". Na "Built For Bodies (Skit)" można usłyszeć fragment (refren i początek zwrotki) "Niggaz Die For Me" Drag-Ona.

Podkłady utworów z albumu pojawiły się na kilku mixtape'ach Swizz Beatza, chociażby "Instrumental World Vol.29: Swizz Beatz Edition" czy "Swizz Beatz Instrumentals" (DJ RC).

Spis treści

Lista utworów | edytuj kod

Pozycje na listach | edytuj kod

Przypisy | edytuj kod

  1. Discogs: LOX ‎– We Are The Streets (ang.). www.discogs.com. [dostęp 2020-10-10].
  2. Gold & Platinum searchable database (ang.). www.riaa.com.

Linki zewnętrzne | edytuj kod

Na podstawie artykułu: "We Are the Streets" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy