Wikipedia:Administratorzy/Odbieranie uprawnień/Nieaktywność


Wikipedia:Administratorzy/Odbieranie uprawnień/Nieaktywność w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Wikipedia:Administratorzy‎ | Odbieranie uprawnień Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Proces odbierania

Poniżej przedstawiona jest lista administratorów wobec których została rozpoczęta procedura odebrania uprawnień z powodu nieaktywności.

Informacja o zagrożeniu utratą uprawnień

Wiadomość e-mail wysyłana w przypadku nieaktywności administratora:

„Cześć adminie/adminko.

Piszę ten e-mail, ponieważ w związku z przyjętą zasadą odbierania uprawnień nieaktywnym administratorom Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:G%C5%82osowania/Odbieranie_uprawnie%C5%84_nieaktywnym_administratorom zobligowani jesteśmy do odebrania ich wszystkim, którzy nie wykonali edycji w głównej przestrzeni nazw w ciągu ostatniego roku. Jeżeli masz zamiar nadal być administratorem/administratorką polskojęzycznej Wikipedii, prosimy potwierdź to edycjami w jej artykułach. Społeczność przyjęła tę zasadę, powołując się na zapis, że funkcja administratora oznacza uczestnika „zaangażowanego i godnego zaufania”. Jeśli z różnych powodów powrót do edytowania obecnie nie jest możliwy, to – zgodnie z przyjętą przez społeczność zasadą – w przypadku dalszego braku edycji w przestrzeni głównej Wikipedii do (data ostatniej edycji+1 rok / po upływie dwóch tygodni od wysłania tego e-maila) uprawnienia administracyjne zostaną Ci odebrane.

Oczywiście w razie późniejszego powrotu do projektu możesz ubiegać się o ponowne przyznanie uprawnień w przyjętym trybie, czyli przez PUA. Dziękujemy serdecznie za dotychczasowy wkład w rozwój Wikipedii i liczymy na ponowne zaangażowanie.

Z najlepszymi życzeniami w imieniu społeczności Wikipedii...”

Wariant zaznaczony pogrubioną czcionką zależy, czy wiadomość została wysłana na 2 tygodnie przed terminem nieaktywności czy później. Osoba wysyłająca e-mail powinna dokładnie to określić.

Pomocne narzędzia

Przypisy

  1. Edycja została pierwotnie wykonana w przestrzeni głównej, a zasada w brzmieniu w jej dacie nie wymagała edycji nieusuniętej.
Na podstawie artykułu: "Wikipedia:Administratorzy/Odbieranie uprawnień/Nieaktywność" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy