Wikipedia:BATUTA 2015/Podsumowanie


Wikipedia:BATUTA 2015/Podsumowanie w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Wikipedia:BATUTA 2015 Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Omron | edytuj kod

  1. Dobrów – Omron
  2. Januszkowice – Omron
  3. Konary – Omron
  4. Dziesławice – Omron
  5. Klępie Dolne – Omron
  6. Klępie Górne – Omron
  7. Grotniki Małe – Omron
  8. Czyżów – Omron
  9. Jarosławice – Omron
  10. Góra – Omron
  11. Kuchary – Omron
  12. Ludwinów – Omron
  13. Folwarki – Omron
  14. Chinków – Omron
  15. Jurków – Omron
  16. Bosowice – Omron
  17. Wiśniówki – Omron
  18. Kobylniki – Omron
  19. Kuchary – Omron
  20. Jastrzębiec – Omron
  21. Nowa Wieś – Omron
  22. Łatanice – Omron
  23. Hołudza – Omron
  24. Brzezie – Omron
  25. Las Winiarski – Omron
  26. Nieciesławice – Omron
  27. Górki – Omron
  28. Gorysławice – Omron
  29. Łęka – Omron
  30. Niziny – Omron
  31. Błoniec – Omron
  32. Kików – Omron
  33. Grudzyny – Omron
  34. Kuźnice – Omron
  35. Dzierszyn – Omron
  36. Gozna – Omron
  37. Judasze – Omron
  38. Chorzewa – Omron
  39. Nowa Olszówka – Omron
  40. Bełk – Omron
  41. Brus – Omron
  42. Choiny – Omron
  43. Grązów – Omron
  44. Łowinia – Omron
  45. Kaziny – Omron
  46. Brzeźno – Omron
  47. Jakubów – Omron
  48. Kowalów Dolny – Omron
  49. Chwaścice – Omron
  50. Czerwona Ruś – Omron
  51. Kowalów Górny – Omron
  52. Kulczyzna – Omron
  53. Gniewięcin – Omron
  54. Chycza-Brzóstki – Omron
  55. Marianów – Omron
  56. Klimontówek – Omron
  57. Folga Pierwsza – Omron
  58. Stawy – Omron
  59. Stare Kotlice – Omron
  60. Czekaj – Omron
  61. Dębiany – Omron
  62. Góry Lasochowskie – Omron
  63. Jawór – Omron
  64. Borki – Omron
  65. Brzezinki – Omron
  66. Bugaj – Omron
  67. Helenówka – Omron
  68. Nowe Kotlice – Omron
  69. Klemencice – Omron
  70. Konary – Omron
  71. Imielnica – Omron
  72. Lścin – Omron
  73. Karsy – Omron
  74. Czepiec – Omron
  75. Lipno – Omron
  76. Niziny – Omron
  77. Mierzyn – Omron
  78. Łączyn – Omron
  79. Leśnica – Omron
  80. Borszowice – Omron
  81. Henryków – Omron
  82. Lasków – Omron
  83. Ignacówka – Omron
  84. Karsznice – Omron
  85. Łysaków pod Lasem – Omron
  86. Łysaków Drugi – Omron
  87. Łysaków Kawęczyński – Omron
  88. Janów – Omron
  89. Mniszek – Omron
  90. Jeziorki – Omron
  91. Klimontów – Omron
  92. Ludwinów – Omron
  93. Jeżów – Omron
  94. Ludwinów – Omron
  95. Kolonia – Omron
  96. Jaronowice – Omron
  97. Ludwinów – Omron
  98. Mieronice – Omron
  99. Brynica Mokra – Omron
  100. Przełaj – Omron
  101. Cierno-Zaszosie – Omron
  102. Nowa Wieś – Omron
  103. Jasieniec – Omron
  104. Książe-Skroniów – Omron
  105. Brynica Sucha – Omron
  106. Kozłów – Omron
  107. Korytnica – Omron
  108. Deszno – Omron
  109. Borów – Omron
  110. Jasionna – Omron
  111. Niegosławice – Omron
  112. Mstyczów – Omron
  113. Dąbrowica – Omron
  114. Nowa Wieś – Omron
  115. Skroniów – Omron
  116. Mieronice – Omron
  117. Krzelów – Omron
  118. Lipnica – Omron
  119. Mokrsko Dolne – Omron
  120. Krzcięcice – Omron
  121. Rembieszyce – Omron
  122. Kęsów – Omron
  123. Bełzów – Omron
  124. Chrustowice – Omron
  125. Kijany – Omron
  126. Bolowiec – Omron
  127. Grodzonowice – Omron
  128. Morawianki – Omron
  129. Kobiela – Omron
  130. Kamienna – Omron
  131. Kobylniki – Omron
  132. Lekszyce – Omron
  133. Kamyszów – Omron
  134. Hołdowiec – Omron
  135. Boronice – Omron
  136. Donatkowice – Omron
  137. Chruszczyna Mała – Omron
  138. Boszczynek – Omron
  139. Góry Sieradzkie – Omron
  140. Kózki – Omron
  141. Broniszów – Omron
  142. Łękawa – Omron
  143. Chruszczyna Wielka – Omron
  144. Kamieńczyce – Omron
  145. Krępice – Omron
  146. Nagórzanki – Omron
  147. Cło – Omron
  148. Miławczyce – Omron
  149. Dobiesławice – Omron
  150. Głuchów – Omron
  151. Krzyszkowice – Omron
  152. Dębiany – Omron
  153. Łyczaków – Omron
  154. Czyżowice – Omron
  155. Drożejowice – Omron
  156. Marcinkowice – Omron
  157. Mękarzowice – Omron
  158. Krzyż – Omron
  159. Mistrzowice – Omron
  160. Dalechowice – Omron
  161. Mikołajów – Omron
  162. Krzczonów – Omron
  163. Królewice – Omron
  164. Gabułtów – Omron
  165. Grodowice – Omron
  166. Chwalibogowice – Omron
  167. Kocina – Omron
  168. Charbinowice – Omron
  169. Kolosy – Omron
  170. Gabrielnia – Omron
  171. Gracuch – Omron
  172. Morzywół – Omron
  173. Stary Sokołów – Omron
  174. Momocicha – Omron
  175. Lelitków – Omron
  176. Stoki – Omron
  177. Stary Dziebałtów – Omron
  178. Małachówka – Omron
  179. Piekło-Gajówka – Omron
  180. Kamienny Krzyż – Omron
  181. Budy – Omron
  182. Małachów-Dęba – Omron
  183. Giełzów – Omron
  184. Grabków – Omron
  185. Gustawów – Omron
  186. Komaszyce – Omron
  187. Strzęboszów – Omron
  188. Nieświń – Omron
  189. Bulianów – Omron
  190. Dęba – Omron
  191. Górniki – Omron
  192. Borowiec – Omron
  193. Nadziejów – Omron
  194. Dobry Widok – Omron
  195. Grzybów – Omron
  196. Miłaków – Omron
  197. Matyniów – Omron
  198. Kozia Wola – Omron
  199. Kurzacze Greszczyn – Omron
  200. Jeżów – Omron
  201. Kozów – Omron
  202. Czerwona Wola-Kolonia – Omron
  203. Szpinek – Omron
  204. Stępocice – Omron
  205. Ksawerów (województwo świętokrzyskie) – Omron
  206. Januszowice (powiat pińczowski) – Omron
  207. Bronów (województwo świętokrzyskie) – Omron
  208. Dębiany (powiat pińczowski) – Omron
  209. Dębowiec (województwo świętokrzyskie) – Omron
  210. Jakubowice (powiat pińczowski) – Omron
  211. Kujawki (województwo świętokrzyskie) – Omron
  212. Gaik (województwo świętokrzyskie) – Omron
  213. Chmielów (powiat pińczowski) – Omron
  214. Biedrzykowice – Omron
  215. Dziewięczyce – Omron
  216. Bugaj (powiat pińczowski) – Omron
  217. Borków (powiat pińczowski) – Omron
  218. Krzyżanowice Średnie – Omron
  219. Leszcze (województwo świętokrzyskie) – Omron
  220. Młodzawy Duże – Omron
  221. Marzęcin (województwo świętokrzyskie) – Omron
  222. Chruścice – Omron
  223. Chrabków – Omron
  224. Kopernia – Omron
  225. Kostrzeszyn – Omron
  226. Niegosławice (powiat pińczowski) – Omron
  227. Graby (województwo świętokrzyskie) – Omron
  228. Kolonie Pełczyskie – Omron
  229. Odrzywół (województwo świętokrzyskie) – Omron
  230. Miernów – Omron
  231. Borczyn - Omron
  232. Janów (powiat pińczowski) - Omron
  233. Górki (powiat pińczowski) - Omron
  234. Hajdaszek - Omron
  235. Gołuchów (województwo świętokrzyskie) - Omron
  236. Kołków - Omron
  237. Jelcza Mała - Omron
  238. Jelcza Wielka - Omron
  239. Karolów (województwo świętokrzyskie) - Omron
  240. Kolonia (gmina Obrazów) - Omron
  241. Jugoszów - Omron
  242. Lenarczyce - Omron
  243. Zdanów-Kolonia - Omron
  244. Dębiany (powiat sandomierski) - Omron
  245. Głazów (województwo świętokrzyskie)- Omron
  246. Chwałki (województwo świętokrzyskie) - Omron
  247. Pod Klimontowem - Omron
  248. Zielonka (powiat sandomierski) - Omron
  249. Bukówka (powiat sandomierski) - Omron
  250. Jantoniów - Omron
  251. Byszówka - Omron
  252. Dziewków - Omron
  253. Kroblice Pęchowskie - Omron
  254. Kępie (powiat sandomierski) - Omron
  255. Nowa Wieś (powiat sandomierski) - Omron
  256. Nasławice (województwo świętokrzyskie) - Omron
  257. Gnieszowice (kolonia) - Omron
  258. Niedźwice - Omron
  259. Ciszyca (województwo świętokrzyskie) - Omron
  260. Łukowiec (województwo świętokrzyskie)- Omron
  261. Majorat-Zaródcze- Omron
  262. Gnieszowice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  263. Dobrocice- Omron
  264. Daromin- Omron
  265. Dacharzów- Omron
  266. Gałkowice-Ocin- Omron
  267. Kolecin- Omron
  268. Linów-Kolonia- Omron
  269. Dziurów (powiat sandomierski)- Omron
  270. Doraz- Omron
  271. Buczek (wieś w województwie świętokrzyskim)- Omron
  272. Gałkowice- Omron
  273. Józefków (województwo świętokrzyskie)- Omron
  274. Dąbie (powiat sandomierski)- Omron
  275. Stare Kichary- Omron
  276. Nowe Kichary- Omron
  277. Mściów- Omron
  278. Miłoszowice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  279. Kolonia Bogoria- Omron
  280. Budy (powiat staszowski)- Omron
  281. Kolonia Wysoki Małe- Omron
  282. Mała Wieś (województwo świętokrzyskie)- Omron
  283. Domaradzice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  284. Grzybów (gmina Bogoria)- Omron
  285. Gorzków (powiat staszowski)- Omron
  286. Niemirów (województwo świętokrzyskie)- Omron
  287. Niedźwiedź (powiat staszowski)- Omron
  288. Józefów Witowicki- Omron
  289. Kiełczyna- Omron
  290. Malkowice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  291. Mostki (powiat staszowski)- Omron
  292. Łaziska (powiat staszowski)- Omron
  293. Dobra (województwo świętokrzyskie)- Omron
  294. Gaj Koniemłocki- Omron
  295. Kopanina (województwo świętokrzyskie)- Omron
  296. Lenartowice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  297. Czernica (województwo świętokrzyskie)- Omron
  298. Jasień (powiat staszowski)- Omron
  299. Krzywołęcz- Omron
  300. Krzczonowice (powiat staszowski)- Omron
  301. Czajków Północny- Omron
  302. Brzeziny (powiat staszowski)- Omron
  303. Gacki (powiat staszowski)- Omron
  304. Solec (województwo świętokrzyskie)- Omron
  305. Kotuszów (województwo świętokrzyskie)- Omron
  306. Zakupne- Omron
  307. Tarnowce- Omron
  308. W Ogrodach- Omron
  309. Czarzyzna- Omron
  310. Zajeziorze (powiat staszowski)- Omron
  311. Borki (powiat staszowski)- Omron
  312. Grabowa (województwo świętokrzyskie)- Omron
  313. Łyczba- Omron
  314. Góra (powiat staszowski)- Omron
  315. Budziska (województwo świętokrzyskie)- Omron
  316. Łubnice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  317. Niedziałki (województwo świętokrzyskie)- Omron
  318. Grobla (województwo świętokrzyskie)- Omron
  319. Brody (powiat staszowski)- Omron
  320. Kępie (powiat staszowski)- Omron
  321. Sufczyce- Omron
  322. Jeżowiec (województwo świętokrzyskie)- Omron
  323. Koprusza- Omron
  324. Pod Korzeniem- Omron
  325. Dąbrowy (województwo świętokrzyskie)- Omron
  326. Lubicz (województwo świętokrzyskie)- Omron
  327. Kolonia Bobrowska Wola- Omron
  328. Komorniki (województwo świętokrzyskie)- Omron
  329. Kolonia Łapczyna Wola- Omron
  330. Jakubowice (powiat włoszczowski)- Omron
  331. Eliaszówka (województwo świętokrzyskie)- Omron
  332. Januszewice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  333. Rudka (powiat włoszczowski)- Omron
  334. Krogulec (województwo świętokrzyskie)- Omron
  335. Gradek- Omron
  336. Pagory- Omron
  337. Bytomka (województwo świętokrzyskie)- Omron
  338. Stoczyska- Omron
  339. Błota (województwo świętokrzyskie)- Omron
  340. Dąbrowa (powiat włoszczowski)- Omron
  341. Bobrowniki (województwo świętokrzyskie)- Omron
  342. Lubicz (przysiółek wsi Boża Wola)- Omron
  343. Żabiniec (powiat włoszczowski)- Omron
  344. Ciemiętniki- Omron
  345. Miedziana Góra (powiat włoszczowski)- Omron
  346. Poręba (powiat włoszczowski)- Omron
  347. Kopalina (województwo świętokrzyskie)- Omron
  348. Łapczyna Wola- Omron
  349. Mrowina- Omron
  350. Lipia Góra (województwo świętokrzyskie)- Omron
  351. Mieczyn- Omron
  352. Chałupki (powiat włoszczowski)- Omron
  353. Kozia Wieś- Omron
  354. Brygidów
  355. Stara Huta (powiat włoszczowski)- Omron
  356. Jakubów (powiat włoszczowski)- Omron
  357. Pod Lasem (powiat włoszczowski)- Omron
  358. Borowiec (powiat włoszczowski)- Omron
  359. Dąbrówka (gmina Krasocin)- Omron
  360. Dąbrówki (województwo świętokrzyskie)- Omron
  361. Karolinów (województwo świętokrzyskie)- Omron
  362. Cieśle (województwo świętokrzyskie)- Omron
  363. Niwiska Krasocińskie- Omron
  364. Niwiska Gruszczyńskie- Omron
  365. Czostków (województwo świętokrzyskie)- Omron
  366. Motyczno- Omron
  367. Łachów (województwo świętokrzyskie)- Omron
  368. Boczkowice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  369. Jamskie- Omron
  370. Danków Duży- Omron
  371. Danków Mały- Omron
  372. Dąbie (gmina Włoszczowa)- Omron
  373. Ludwinów (powiat włoszczowski)- Omron
  374. Kąty (gmina Włoszczowa)- Omron
  375. Międzylesie (gmina Włoszczowa)- Omron
  376. Jeżowice- Omron
  377. Konieczno- Omron
  378. Nieznanowice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  379. Gościencin- Omron
  380. Kurzelów- Omron
  381. Celiny (powiat włoszczowski)- Omron
  382. Psary-Kolonia- Omron
  383. Psary (województwo świętokrzyskie)- Omron
  384. Lipiny (powiat włoszczowski)- Omron
  385. Krzepice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  386. Marchocice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  387. Międzylesie (gmina Secemin)- Omron
  388. Dąbie (gmina Secemin)- Omron
  389. Kluczyce- Omron
  390. Maleniec (powiat włoszczowski) - Omron
  391. Brzozowa (powiat włoszczowski)- Omron
  392. Krzepin- Omron
  393. Czaryż- Omron
  394. Zagórzany (województwo świętokrzyskie)- Omron
  395. Zagórze (powiat włoszczowski)- Omron
  396. Chycza- Omron
  397. Dąbrówka (gmina Moskorzew)- Omron
  398. Jadwigów (powiat włoszczowski) - Omron
  399. Chlewska Wola- Omron
  400. Mękarzów- Omron
  401. Damiany (województwo świętokrzyskie)- Omron
  402. Chebdzie- Omron
  403. Bieganów (województwo świętokrzyskie)- Omron
  404. Krasów (województwo świętokrzyskie)- Omron
  405. Nowy Jawor- Omron
  406. Ruda (powiat starachowicki)- Omron
  407. Radkowice (powiat starachowicki)- Omron
  408. Jagodne (województwo świętokrzyskie)- Omron
  409. Chlewice (województwo świętokrzyskie)- Omron
  410. Kwilina- Omron
  411. Dalekie (województwo świętokrzyskie)- Omron
  412. Świerczek (województwo świętokrzyskie)- Omron
  413. Sołtyków (województwo świętokrzyskie)- Omron
  414. Gózd (województwo świętokrzyskie)- Omron
  415. Wola Wiśniowska- Omron
  416. Kraśnik (województwo świętokrzyskie)- Omron
  417. Wola Osowa- Omron
  418. Wysoki Średnie- Omron
  419. Zagorzyce (powiat staszowski)- Omron
  420. Wysoki Małe- Omron
  421. Wiązownica Mała- Omron
  422. Kolonia Pęcławska- Omron
  423. Smerdyna- Omron
  424. Ocinek - Omron
  425. Wysiadłów- Omron
  426. Szymanowice Dolne- Omron
  427. Piotrowice (województwo świętokrzyskie) - Omron
  428. Żyznów (województwo świętokrzyskie)- Omron
  429. Królewice (powiat sandomierski)- Omron
  430. Zakrzów (powiat sandomierski)- Omron
  431. Komorna- Omron
  432. Rybnica (województwo świętokrzyskie)- Omron
  433. Modrzewina – Omron
  434. Filipy – Omron
  435. Julianów – Omron
  436. Jarząb – Omron
  437. Leszczyny – Omron
  438. Królewiec – Omron
  439. Wyszyna Rudzka – Omron
  440. Wyszyna Fałkowska – Omron
  441. Kamienna Wola – Omron
  442. Stare Pole – Omron
  443. Komorów – Omron
  444. Felicjanów – Omron
  445. Jóźwików – Omron
  446. Mościska Małe – Omron
  447. Kornica – Omron
  448. Gustawów – Omron
  449. Mościska Duże – Omron
  450. Kamienna Wola – Omron
  451. Gosań – Omron
  452. Mokra – Omron
  453. Bień – Omron
  454. Dąbrowa – Omron
  455. Czerwony Most – Omron
  456. Cieklińsko – Omron
  457. Korytków – Omron
  458. Olszamowice-Porąbka – Omron
  459. Młynek Nieświński – Omron
  460. Łysów – Omron
  461. Niekłań Mały – Omron
  462. Miedzierza – Omron
  463. Gruszka – Omron
  464. Czarniecka Góra – Omron
  465. Hucisko – Omron
  466. Izabelów – Omron
  467. Czarna – Omron
  468. Szkucin – Omron
  469. Kupimierz – Omron
  470. Krasna – Omron
  471. Furmanów – Omron
  472. Modliszewice – Omron
  473. Tama – Omron
  474. Czermno – Omron
  475. Młotkowice – Omron
  476. Gowarczów – Omron
  477. Cisownik – Omron
  478. Wyszyna Machorowska – Omron
  479. Koliszowy – Omron
  480. Machory – Omron
  481. Kazub – Omron
  482. Łubowa – Omron
  483. Duranów – Omron
  484. Leopoldów – Omron
  485. Nowa Łagowica – Omron
  486. Grochocice – Omron
  487. Jastrzębska Wola – Omron
  488. Kolonia Dąbrówka – Omron
  489. Dąbrówka – Omron
  490. Hermanów – Omron
  491. Janczyce – Omron
  492. Kopiec – Omron
  493. Borków – Omron
  494. Krępa – Omron
  495. Jankowice – Omron
  496. Janopol – Omron
  497. Ciszyca Górna – Omron
  498. Kruków – Omron
  499. Julianów – Omron
  500. Dąbrówka – Omron
  501. Kamieniec – Omron
  502. Kozłówek – Omron
  503. Maksymów – Omron
  504. Boduszów – Omron
  505. Mieczysławów – Omron
  506. Niemienice – Omron
  507. Męczennice – Omron
  508. Łopata – Omron
  509. Janów – Omron
  510. Janów – Omron
  511. Łukawka – Omron
  512. Janowice – Omron
  513. Nowa Wieś – Omron
  514. Julianów – Omron
  515. Jakubowice – Omron
  516. Jagnin – Omron
  517. Gołębiów – Omron
  518. Bronisławów – Omron
  519. Ciszyca-Kolonia – Omron
  520. Kornacice – Omron
  521. Dębno – Omron
  522. Dmosice - Omron
  523. Okalina-Kolonia – Omron
  524. Kamienna Góra – Omron
  525. Gojców – Omron
  526. Mierzanowice – Omron
  527. Kochów – Omron
  528. Kobylanki – Omron
  529. Brzezie – Omron
  530. Lipnik – Omron
  531. Jurkowice – Omron
  532. Jasice – Omron
  533. Kujawy – Omron
  534. Marcinkowice – Omron
  535. Kurów – Omron
  536. Nikisiałka Mała – Omron
  537. Stobiec – Omron
  538. Kunice – Omron
  539. Okalina-Wieś – Omron
  540. Brzozowa – Omron
  541. Nikisiałka Duża – Omron
  542. Lipowa – Omron
  543. Haliszka – Omron
  544. Kaczyce – Omron
  545. Maruszów – Omron
  546. Gierczyce – Omron
  547. Nowe – Omron
  548. Gryzikamień – Omron
  549. Łopatno – Omron
  550. Gołoszyce – Omron
  551. Międzygórz – Omron
  552. Kobylany – Omron

Batusaurus | edytuj kod

  1. Still Life (album Van der Graaf Generator) – Batusaurus
  2. H to He, Who Am the Only One – Batusaurus
  3. World Record – Batusaurus
  4. Godbluff – Batusaurus
  5. The Least We Can Do Is Wave to Each Other – Batusaurus
  6. ...Calling All Stations... – Batusaurus
  7. Recordings – Batusaurus
  8. Present – Batusaurus
  9. The Watch – Batusaurus
  10. Runaway (album Wishbone Ash) – Batusaurus
  11. Sny aniołów – Batusaurus
  12. The Quiet Zone/The Pleasure Dome – Batusaurus
  13. Banco del Mutuo Soccorso – Batusaurus
  14. Trisector – Batusaurus
  15. Happy with What You Have to Be Happy with – Batusaurus
  16. Cirkus. The Young Persons' Guide to King Crimson Live – Batusaurus
  17. 21st Century Schizoid Band – Batusaurus
  18. Stars Die - The Delerium Years 1991-1997 – Batusaurus
  19. The Window of Life – Batusaurus
  20. The Songs of Distant Earth – Batusaurus
  21. Tubular Bells III – Batusaurus
  22. Discovery (album Mike'a Oldfielda) – Batusaurus
  23. Tubular Bells – Batusaurus
  24. Three of a Perfect Pair – Batusaurus
  25. Amarok (album) – Batusaurus
  26. The Millennium Bell – Batusaurus
  27. Exposed (album Mike'a Oldfielda) – Batusaurus
  28. The Orchestral Tubular Bells – Batusaurus
  29. Earth Moving – Batusaurus
  30. Guitars – Batusaurus
  31. Incantations – Batusaurus
  32. Heaven's Open – Batusaurus
  33. Fallen Dreams and Angels – Batusaurus
  34. Landscapes – Batusaurus
  35. The Tangent – Batusaurus
  36. Sabot (zespół muzyczny) – Batusaurus
  37. Winter Songs – Batusaurus
  38. A Collection of Great Dance Songs – Batusaurus
  39. Ommadawn – Batusaurus
  40. THRaKaTTaK – Batusaurus
  41. Tres Lunas – Batusaurus
  42. The Collection (album Camel) – Batusaurus
  43. Lunar Sea – Batusaurus
  44. Lost Pearls – Batusaurus
  45. Power of Eternity – Batusaurus
  46. TOCA Race Driver (seria) – Sidevar
  47. Echoes: The Retrospective – Batusaurus
  48. Camel - Master Series (25th Anniversary Compilation) – Batusaurus
  49. First Light – Batusaurus
  50. Nirvana (brytyjski zespół muzyczny) – Batusaurus
  51. Utrecht...The Final Frontier – Batusaurus
  52. 3 X 3 – Batusaurus
  53. Discipline – Batusaurus
  54. Live Timeline – Batusaurus
  55. Live on XM Satellite Radio – Batusaurus
  56. As Good as Gold – Batusaurus
  57. Live From Memphis – Batusaurus
  58. Clan Destiny – Batusaurus
  59. Live in Tokyo (album Wishbone Ash) – Batusaurus
  60. Strange Affair – Batusaurus
  61. Live Dates 3 – Batusaurus
  62. The Masquerade Overture – Batusaurus
  63. The King Will Come – Batusaurus
  64. Safe – Batusaurus
  65. Nine Songs of John Lennon – Batusaurus
  66. Chameleon - The Best of Camel – Batusaurus
  67. Zmiany – Batusaurus
  68. Angels' Dreams – Batusaurus
  69. Pamięć (album) – Batusaurus
  70. Real Time – Batusaurus
  71. Five Miles Out – Batusaurus
  72. Signify – Batusaurus
  73. Tarquin's Seaweed Farm – Batusaurus
  74. The Sky Moves Sideways – Batusaurus
  75. Raw to the Bone – Batusaurus
  76. Dungeon Keeper – Sidevar
  77. The Round Table – Batusaurus
  78. Overture 1984 - 1996 – Batusaurus
  79. Trance Visionary – Batusaurus
  80. 9:15 Live – Batusaurus
  81. Incredible Expanding Mindfuck – Batusaurus
  82. Pallas (zespół muzyczny) – Batusaurus
  83. Live in Geneva – Batusaurus
  84. Psychic Terrorism – Batusaurus
  85. Here to Hear – Batusaurus
  86. The Very Very Bootleg – Batusaurus
  87. Live Dates 2 – Batusaurus
  88. Omega XIII: Babylon – Batusaurus
  89. Omega XI – Batusaurus
  90. Liveosity – Batusaurus
  91. A Compact Compilation – Batusaurus
  92. We Lost the Skyline – Batusaurus
  93. Acoustically Challenged – Batusaurus
  94. Ship of Memories – Batusaurus
  95. Power (album Kansas) – Batusaurus
  96. Once Upon a Time in England Volume 1 – Batusaurus
  97. One Size Fits All – Batusaurus
  98. Once Upon a Time in England Volume 2 – Batusaurus
  99. The Gourishankar – Batusaurus
  100. Almighty Blues: London and Beyond – Batusaurus
  101. The Night Watch – Batusaurus
  102. Bona Fide – Batusaurus
  103. And Now Everybody to the Stage – Batusaurus
  104. At the Rainbow – Batusaurus
  105. Kowtow – Batusaurus
  106. The History: 1984 - 2000 – Batusaurus
  107. The Rest of Pendragon – Batusaurus
  108. Absent Lovers: Live in Montreal 1984 – Batusaurus
  109. The World (album) – Batusaurus
  110. The Ash Live in Chicago – Batusaurus
  111. Hamburger Concerto – Batusaurus
  112. Live Dates – Batusaurus
  113. Fly High, Fall Far – Batusaurus
  114. Bare Bones – Batusaurus
  115. Live EP – Batusaurus
  116. Fragile (album Yes) - Batusaurus
  117. Ekseption - Batusaurus
  118. Yesshows - Batusaurus
  119. Light + Shade - Batusaurus
  120. Mothermania - Batusaurus
  121. B'Boom: Live in Argentina - Batusaurus
  122. Geira - Batusaurus
  123. Spiral Circus - Batusaurus
  124. In the Spirit of Things - Batusaurus
  125. The Best of the Pink Floyd - Batusaurus
  126. Live Jazz nad Odrą 1975 - Batusaurus
  127. La Carrera Panamericana - Batusaurus
  128. QE2 - Batusaurus
  129. Gammapolis - Batusaurus
  130. Trans and Dance - Batusaurus
  131. Ulysses (niemiecki zespół muzyczny) - Batusaurus
  132. Oh, by the Way - Batusaurus
  133. Starless and Bible Black - Batusaurus
  134. Keys to Ascension 2 - Batusaurus
  135. Tormato - Batusaurus
  136. Fair to Midland - Batusaurus
  137. Memento z banalnym tryptykiem - Batusaurus
  138. Éjszakai országút - Batusaurus
  139. Obscured by Clouds - Batusaurus
  140. Alamaailman Vasarat - Batusaurus
  141. Absolutely Free - Batusaurus
  142. Live at the Whisky - Batusaurus
  143. The Yes Album - Batusaurus
  144. Close to the Edge - Batusaurus
  145. Relayer - Batusaurus
  146. Going for the One - Batusaurus
  147. 90125 - Batusaurus
  148. Tales from Topographic Oceans - Batusaurus
  149. Pink Floyd: Animal Instincts - Batusaurus
  150. A Momentary Lapse of Reason - Batusaurus
  151. Relics - Batusaurus
  152. More (ścieżka dźwiękowa) - Batusaurus
  153. Oh Moscow - Batusaurus
  154. Talk (album) - Batusaurus
  155. Live at Last... And More - Batusaurus
  156. House of Yes: Live from House of Blues - Batusaurus
  157. Platinum - Batusaurus
  158. Delicate Sound of Thunder (film) - Batusaurus
  159. Nowy horyzont (album) - Batusaurus
  160. Hergest Ridge - Batusaurus
  161. Leg End - Batusaurus

Pikador | edytuj kod

  1. James Dutton (astronauta) – Pikador
  2. Robert Cabana – Pikador
  3. Segue 2 – Pikador
  4. Deklinacja (astronomia) – Pikador
  5. Kąt godzinny – Pikador
  6. Nereida (księżyc) – Pikador
  7. Cetus (człon rakiety) – Pikador
  8. Nevada Solar One – Pikador
  9. Harlan (krater księżycowy) – Pikador
  10. Halimede (księżyc) – Pikador
  11. Psamathe (księżyc) – Pikador
  12. Pegasus-3 – Pikador
  13. Pegasus XL-2 – Pikador
  14. Poczobutt (krater księżycowy) – Pikador
  15. Teleskop Harlan J. Smith – Pikador
  16. Transit 5A-2 – Pikador
  17. Cygnus X-3 – Pikador
  18. Russell Alan Hulse – Pikador
  19. Śaṅkara Nārāyaṇa – Pikador
  20. Łuna 8K72-1 – Pikador
  21. Łuna 8K72-2 – Pikador
  22. RD-0105 – Pikador
  23. Zhao Chuandong – Pikador
  24. NGC 2976 – Pikador
  25. Galle (krater marsjański) – Pikador
  26. Gemini 2 – Pikador
  27. Heidi Hammel – Pikador
  28. Koło godzinne – Pikador
  29. Liu Wang – Pikador
  30. Zhang Xiaoguang – Pikador
  31. Deng Qingming – Pikador
  32. Li Qinglong – Pikador
  33. Pan Zhanchun – Pikador
  34. Wu Jie – Pikador
  35. Nie Haisheng – Pikador
  36. Ludosław Cichowicz – Pikador
  37. Minuteman 2-2 - Pikador
  38. Wostok 8K72-1 - Pikador
  39. Alcor (człon rakiety) - Pikador
  40. Altair 1A - Pikador
  41. Antares 1A (człon rakiety) - Pikador
  42. Östen Bergstrand - Pikador
  43. Elia Millosevich - Pikador
  44. Richard Terrile – Pikador
  45. Georg von Peurbach – Pikador
  46. Jean Meeus – Pikador
  47. Joseph Ashbrook – Pikador
  48. Andrew Claude de la Cherois Crommelin – Pikador
  49. Explorer 1 Prime - Pikador
  50. Sputnik 25 - Pikador
  51. RD-0109 - Pikador
  52. RUR-5 ASROC - Pikador
  53. Retrorocket - Pikador
  54. Samuel Heinrich Schwabe - Pikador
  55. James Dunlop - Pikador (napisane od nowa)
  56. Karl Ludwig Hencke - Pikador
  57. Katalog ACT - Pikador
  58. Castor 1 (człon rakiety) - Pikador
  59. Castor 2 (człon rakiety) - Pikador
  60. Chandra Wickramasinghe - Pikador
  61. Heweliusz (krater księżycowy) - Pikador
  62. Krynica (krater) - Pikador
  63. Matthew Holman - Pikador
  64. Catherine Wolfe Bruce - Pikador
  65. Wostok 8K72-2 - Pikador
  66. Vincenzo Viviani - Pikador
  67. Ulrich Walter - Pikador
  68. Maurizio Cheli - Pikador
  69. Trójkąt zimowy - Pikador
  70. Trójkąt letni - Pikador
  71. Torquetum - Pikador
  72. Stewart Sharpless - Pikador
  73. Stephen Synnott - Pikador
  74. Stanisław Robert Brzostkiewicz - Pikador
  75. Sao (księżyc) - Pikador
  76. Robert White (pilot) - Pikador
  77. RD-108-8D77 - Pikador
  78. Laomedea (księżyc) - Pikador
  79. RD-108-8D75PS - Pikador
  80. RD-108-8D75-1958 - Pikador
  81. RD-108-8D75 - Pikador
  82. RD-107-8D76 - Pikador
  83. RD-107-8D74PS - Pikador
  84. RD-107-8D74-1958 - Pikador
  85. RD-107-8D74 - Pikador
  86. Paolo dal Pozzo Toscanelli - Pikador
  87. Jurij Małyszew - Pikador
  88. Jurij Głazkow - Pikador
  89. Juno II - Pikador
  90. John Kavelaars - Pikador
  91. Namaka (księżyc) - Pikador
  92. Karl Theodor Robert Luther - Pikador
  93. Jurij Ponomariow - Pikador
  94. Księżyce Haumei - Pikador
  95. Jewgienij Iljin - Pikador
  96. Jean-Louis Pons - Pikador
  97. Irina Sołowjowa - Pikador
  98. Giennadij Sarafanow - Pikador
  99. Evered Kreimer - Pikador
  100. Eduard Kugno - Pikador
  101. Eduard Bujnowski - Pikador
  102. Władimir Biendierow - Pikador
  103. Lew Diomin - Pikador
  104. Anatolij Filipczenko - Pikador

Karol1111 | edytuj kod

  1. Eliseu dos Santos – Karol1111
  2. Radek Procházka (paraolimpijczyk) – Karol1111
  3. Károly Takács – Karol1111
  4. Prowincja Burdż Bu Urajridż – Karol1111
  5. Prowincja Adrar – Karol1111
  6. Prowincja Ajn ad-Dafla – Karol1111
  7. Prowincja Ajn Tumuszanat – Karol1111
  8. Prowincja Al-Aghwat – Karol1111
  9. Prowincja Al-Bajad – Karol1111
  10. Prowincja Balé – Karol1111
  11. Prowincja Bam – Karol1111
  12. Prowincja Banwa – Karol1111
  13. Prowincja Bazéga – Karol1111
  14. Prowincja Bougouriba – Karol1111
  15. Prowincja Boulgou – Karol1111
  16. Prowincja Boulkiemdé – Karol1111
  17. Prowincja Comoé – Karol1111
  18. Prowincja Ganzourgou – Karol1111
  19. Prowincja Gnagna – Karol1111
  20. Prowincja Gurma – Karol1111
  21. Prowincja Houet – Karol1111
  22. Prowincja Ioba – Karol1111
  23. Prowincja Kadiogo – Karol1111
  24. Prowincja Kénédougou – Karol1111
  25. Prowincja Kompienga – Karol1111
  26. Prowincja Komondjari – Karol1111
  27. Prowincja Kossi – Karol1111
  28. Prowincja Koulpélogo – Karol1111
  29. Prowincja Kouritenga – Karol1111
  30. Prowincja Attapu – Karol1111
  31. Prowincja Houaphan – Karol1111
  32. Prowincja Khammouan – Karol1111
  33. Bântéay Méanchey (prowincja) – Karol1111
  34. Bătdâmbâng (prowincja) – Karol1111
  35. Kâmpóng Cham (prowincja) – Karol1111
  36. Kâmpóng Chhnăng (prowincja) – Karol1111
  37. Kâmpóng Spœ (prowincja) – Karol1111
  38. Kâmpóng Thum (prowincja) – Karol1111
  39. Kâmpôt (prowincja) – Karol1111
  40. Kândal (prowincja) – Karol1111
  41. Kaôh Kŏng (prowincja) – Karol1111
  42. Krâchéh (prowincja) – Karol1111
  43. Môndôl Kiri (prowincja) – Karol1111
  44. Poŭrsăt (prowincja) – Karol1111
  45. Preăh Vĭhéar (prowincja) – Karol1111
  46. Prowincja Kourwéogo – Karol1111
  47. Prowincja Léraba – Karol1111
  48. Prowincja Loroum – Karol1111
  49. Prowincja Mouhoun – Karol1111
  50. Prowincja Nahouri – Karol1111
  51. Prowincja Namentenga – Karol1111
  52. Prowincja Nayala – Karol1111
  53. Prowincja Noumbiel – Karol1111
  54. Prowincja Oubritenga – Karol1111
  55. Prowincja Oudalan – Karol1111
  56. Prowincja Passoré – Karol1111
  57. Prowincja Poni – Karol1111
  58. Prowincja Sanguié – Karol1111
  59. Prowincja Sanmatenga – Karol1111
  60. Prowincja Séno‎ – Karol1111
  61. Prowincja Sissili – Karol1111
  62. Prowincja Soum – Karol1111
  63. Prowincja Sourou – Karol1111
  64. Prowincja Tapoa – Karol1111
  65. Prowincja Tuy – Karol1111
  66. Prowincja Yagha – Karol1111
  67. Prowincja Yatenga – Karol1111
  68. Prowincja Ziro – Karol1111
  69. Prowincja Zondoma – Karol1111
  70. Prowincja Zoundwéogo – Karol1111
  71. Podział administracyjny Beninu – Karol1111
  72. Podział administracyjny Burundi – Karol1111
  73. Prey Vêng (prowincja) – Karol1111
  74. Prowincja Al-Bulajda – Karol1111
  75. Prowincja Al-Buwajra – Karol1111
  76. Prowincja Ratchaburi – Karol1111
  77. Prowincja Ang Thong – Karol1111
  78. Prowincja Ayutthaya – Karol1111
  79. Prowincja Chainat – Karol1111
  80. Prowincja Kanchanaburi – Karol1111
  81. Podział administracyjny Lesotho – Karol1111
  82. Podział administracyjny Wysp Świętego Tomasza i Książęcej – Karol1111
  83. Podział administracyjny Gwinei Bissau – Karol1111
  84. Podział administracyjny Komorów – Karol1111
  85. Podział administracyjny Mali – Karol1111
  86. Podział administracyjny Mauritiusa – Karol1111
  87. Podział administracyjny Mozambiku – Karol1111
  88. Podział administracyjny Namibii – Karol1111
  89. Podział administracyjny Republiki Środkowoafrykańskiej – Karol1111
  90. Podział administracyjny Republiki Zielonego Przylądka – Karol1111
  91. Podział administracyjny Suazi – Karol1111
  92. Podział administracyjny Tunezji – Karol1111
  93. Podział administracyjny Brunei – Karol1111
  94. Prowincja Nakhon Nayok – Karol1111
  95. Prowincja Nakhon Pathom – Karol1111
  96. Prowincja Nonthaburi – Karol1111
  97. Prowincja Pathum Thani – Karol1111
  98. Prowincja Phetchaburi – Karol1111
  99. Prowincja Samut Sakhon – Karol1111
  100. Prowincja Saraburi – Karol1111
  101. Prowincja Sing Buri – Karol1111
  102. Prowincja Suphanburi – Karol1111
  103. Prowincja Chachoengsao – Karol1111
  104. Prowincja Chanthaburi – Karol1111
  105. Prowincja Chonburi – Karol1111
  106. Prowincja Prachinburi – Karol1111
  107. Prowincja Rayong – Karol1111
  108. Prowincja Sa Kaeo – Karol1111
  109. Prowincja Trat – Karol1111

Sidevar | edytuj kod

  1. Neverwinter Nights (seria) – Sidevar
  2. Dungeon Siege (seria) – Sidevar
  3. Tomb Raider: The Last Revelation – Sidevar
  4. Tomb Raider III – Sidevar
  5. Empire Earth II: Władza absolutna – Sidevar
  6. No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way – Sidevar
  7. Big Mutha Truckers – Sidevar
  8. Warhammer 40,000: Chaos Gate – Sidevar
  9. F.E.A.R. Extraction Point – Sidevar
  10. Jagged Alliance (seria) – Sidevar
  11. Kelly Slater's Pro Surfer – Sidevar
  12. Loki (gra komputerowa) – Sidevar
  13. Suffering: Ties That Bind – Sidevar
  14. Delta Force: Xtreme – Sidevar
  15. Soldier of Fortune (seria) – Sidevar
  16. LittleBigPlanet (seria) – Sidevar
  17. Archlord – Sidevar
  18. F.E.A.R. Perseus Mandate - Sidevar

Soldier of Wasteland | edytuj kod

  1. Otto Loewi – Soldier of Wasteland
  2. Sewan (jezioro) – Soldier of Wasteland
  3. Jezioro Ochrydzkie – Soldier of Wasteland
  4. Pasterz (ptak) – Soldier of Wasteland
  5. Śnieguła zwyczajna – Soldier of Wasteland
  6. Wyspa Niedźwiedzia – Soldier of Wasteland
  7. Scynk olbrzymi – Soldier of Wasteland
  8. Indre (rzeka) – Soldier of Wasteland
  9. Allegheny (rzeka) – Soldier of Wasteland
  10. Artibonite (rzeka) – Soldier of Wasteland
  11. Dziuplaki – Soldier of Wasteland
  12. Acre – Soldier of Wasteland
  13. Rio Branco (Brazylia) – Soldier of Wasteland
  14. Alagoas – Soldier of Wasteland
  15. Amapá – Soldier of Wasteland
  16. Amazonas – Soldier of Wasteland
  17. Bahia – Soldier of Wasteland
  18. Wyżyna Brazylijska – Soldier of Wasteland
  19. Ceará – Soldier of Wasteland
  20. Kauste – Soldier of Wasteland
  21. Heigi – Soldier of Wasteland
  22. Heiste – Soldier of Wasteland
  23. Heistesoo – Soldier of Wasteland
  24. Hirmuste (Kõrgessaare) – Soldier of Wasteland
  25. Hüti – Soldier of Wasteland
  26. Isabella (Kõrgessaare) – Soldier of Wasteland
  27. Jõesuu (Kõrgessaare) – Soldier of Wasteland
  28. Viitasoo – Soldier of Wasteland
  29. Jõeranna – Soldier of Wasteland
  30. Kalana – Soldier of Wasteland
  31. Kanapeeksi – Soldier of Wasteland
  32. Kaleste – Soldier of Wasteland
  33. Kidaste – Soldier of Wasteland
  34. Kiduspe – Soldier of Wasteland
  35. Kiivera – Soldier of Wasteland
  36. Kodeste – Soldier of Wasteland
  37. Koidma – Soldier of Wasteland
  38. Kopa (Kõrgessaare) – Soldier of Wasteland
  39. Kõpu (wieś) – Soldier of Wasteland
  40. Kurisu – Soldier of Wasteland
  41. Laasi – Soldier of Wasteland
  42. Lauka – Soldier of Wasteland
  43. Lehtma – Soldier of Wasteland
  44. Leigri – Soldier of Wasteland
  45. Lilbi – Soldier of Wasteland
  46. Mägipe – Soldier of Wasteland
  47. Malvaste – Soldier of Wasteland
  48. Mardu – Soldier of Wasteland
  49. Mardihansu – Soldier of Wasteland
  50. Metsaküla (Kõrgessaare) – Soldier of Wasteland
  51. Meelste – Soldier of Wasteland
  52. Mudaste – Soldier of Wasteland
  53. Napi – Soldier of Wasteland
  54. Nõmme (Kõrgessaare) – Soldier of Wasteland
  55. Ojaküla (Kõrgessaare) – Soldier of Wasteland
  56. Ogandi – Soldier of Wasteland
  57. Otste – Soldier of Wasteland
  58. Palli – Soldier of Wasteland
  59. Paope – Soldier of Wasteland
  60. Pihla – Soldier of Wasteland
  61. Poama – Soldier of Wasteland
  62. Puski – Soldier of Wasteland
  63. Reigi – Soldier of Wasteland
  64. Risti (Kõrgessaare) – Soldier of Wasteland
  65. Rootsi – Soldier of Wasteland
  66. Sigala – Soldier of Wasteland
  67. Sülluste – Soldier of Wasteland
  68. Suurepsi – Soldier of Wasteland
  69. Suureranna – Soldier of Wasteland
  70. Tammistu (Kõrgessaare) – Soldier of Wasteland
  71. Tahkuna – Soldier of Wasteland
  72. Ülendi – Soldier of Wasteland
  73. Tiharu – Soldier of Wasteland
  74. Vilima – Soldier of Wasteland
  75. Villamaa – Soldier of Wasteland
  76. Viita – Soldier of Wasteland
  77. Drzewołaz niebieski – Soldier of Wasteland
  78. Perlica czarna – Soldier of Wasteland

Marycha80 | edytuj kod

  1. Literatura faktu – Marycha80
  2. Abazyńczycy – Marycha80
  3. Hawdala – Marycha80
  4. Minhwa – Marycha80
  5. Baba wielkanocna – Marycha80
  6. Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu – Marycha80
  7. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Foluszu - Marycha80
  8. École des technologies numériques appliquées - Marycha80
  9. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu - Marycha80
  10. Uniwersytet w Elbasanie - Marycha80
  11. Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Legnicy - Marycha80

Bonvol | edytuj kod

  1. Ratusz w Bninie – Bonvol
  2. Fermentacja jabłkowo-mlekowa – Bonvol
  3. Ruchocki Młyn – Bonvol
  4. Wilkowo (WLKP) – Bonvol
  5. Stare Oborzyska – Bonvol
  6. Nowe Oborzyska – Bonvol
  7. Piotrowo Pierwsze – Bonvol
  8. Piotrowo Drugie – Bonvol
  9. Pelikan (województwo wielkopolskie) – Bonvol
  10. Rakówka (województwo wielkopolskie) – Bonvol
  11. Bieczyny (osada leśna w województwie wielkopolskim) – Bonvol
  12. Maruszkowo – Bonvol
  13. Smętówko (województwo wielkopolskie) – Bonvol
  14. Stara Przysieka Pierwsza – Bonvol
  15. Nowy Świat (powiat kościański) – Bonvol
  16. Nowy Białcz – Bonvol
  17. Stary Białcz – Bonvol
  18. Młynkowo (powiat szamotulski) – Bonvol
  19. Kunowo (powiat szamotulski) – Bonvol
  20. Wilczyna – Bonvol
  21. Ceradz Dolny – Bonvol
  22. Ratusz w Jarocinie – Bonvol
  23. Rigaudon - Bonvol
  24. Gradus ad Parnassum - Bonvol
  25. Kościół św. Marcina i św. Stanisława Biskupa w Rakoniewicach - Bonvol
  26. Kościół Wszystkich Świętych w Tarnowie Podgórnym - Bonvol
  27. Wieża Herkulesa – Bonvol
  28. Prosecco - Bonvol
  29. Ratusz w Ostrzeszowie - Bonvol
  30. Grażyna Pstrokońska-Nawratil - Bonvol
  31. Nowa Wieś (gmina Kaźmierz) - Bonvol
  32. Dolne Pole (województwo wielkopolskie) - Bonvol
  33. Czyściec (gmina Kaźmierz) - Bonvol
  34. Chrusty (powiat szamotulski) - Bonvol
  35. Opactwo Cystersów w Obrze – Bonvol
  36. Marsala (wino) – Bonvol
  37. Niemieckie Requiem – Bonvol
  38. Pecorino (winorośl) - Bonvol

Runab | edytuj kod

  1. Kosmetyki Mrs. Pinki – Runab
  2. Kobranocka – Runab
  3. Cisza jest... nic się nie dzieje – Runab
  4. Gwiazdy polskiej muzyki lat 80. - vol. 2 (album Dżemu) – Runab
  5. Greatest Hits (album Budki Suflera) – Runab
  6. Gwiazdy polskiej muzyki lat 80. (album Republiki) – Runab
  7. Gwiazdy polskiej muzyki lat 80. (album Lombardu) – Runab
  8. Takie tango – Runab
  9. Poniżej krytyki – Runab
  10. Aya RL – Runab
  11. Miejska legenda – Runab
  12. Kariera Nikosia Dyzmy (album) – Runab
  13. Narzeczona dla geniusza – Runab
  14. Ziemia jest płaska – Runab
  15. Wlazł kotek na płotek – Runab
  16. Axl Rose – Runab
  17. Chrześcijaństwo w Omanie – Runab
  18. Panie Waldku, Pan się nie boi czyli lewy czerwcowy – Runab
  19. New Year's Day – Runab
  20. 100 000 000 – Runab
  21. Złoty Bączek - Runab
  22. Sławomir Sokołowski - Runab
  23. Edmund Stasiak - Runab
  24. Michał Sitarski (muzyk) - Runab
  25. Paweł Mścisławski - Runab
  26. Vince Neil - Runab
  27. Turbo (zespół muzyczny) - Runab
  28. Zbigniew Hołdys - Runab
  29. My Blood, Your Blood - Runab
  30. Arahja - Runab

Pnapora | edytuj kod

  1. Dekanat Bogatynia – Pnapora
  2. Dekanat Bolesławiec Wschód – Pnapora
  3. Dekanat Bolesławiec Zachód – Pnapora
  4. Dekanat Chocianów – Pnapora
  5. Dekanat Chojnów – Pnapora
  6. Dekanat Gryfów Śląski – Pnapora
  7. Dekanat Jawor – Pnapora
  8. Dekanat Jelenia Góra Wschód – Pnapora
  9. Dekanat Jelenia Góra Zachód – Pnapora
  10. Dekanat Kamienna Góra Wschód – Pnapora
  11. Dekanat Kamienna Góra Zachód – Pnapora
  12. Dekanat Legnica Katedra – Pnapora
  13. Dekanat Legnica Wschód – Pnapora
  14. Dekanat Legnica Zachód – Pnapora
  15. Dekanat Leśna – Pnapora
  16. Dekanat Lubań – Pnapora
  17. Dekanat Lubin Wschód – Pnapora
  18. Dekanat Lubin Zachód – Pnapora
  19. Dekanat Lwówek Śląski – Pnapora
  20. Dekanat Mysłakowice – Pnapora
  21. Dekanat Nowogrodziec – Pnapora
  22. Dekanat Polkowice – Pnapora
  23. Dekanat Prochowice – Pnapora
  24. Dekanat Szklarska Poręba – Pnapora
  25. Dekanat Ścinawa – Pnapora
  26. Dekanat Świerzawa – Pnapora
  27. Dekanat Węgliniec – Pnapora
  28. Dekanat Zgorzelec – Pnapora
  29. Dekanat Złotoryja – Pnapora
  30. Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Bolesławcu – Pnapora
  31. Parafia Matki Bożej Różańcowej w Bolesławcu – Pnapora
  32. Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Bolesławcu – Pnapora
  33. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bolesławcu – Pnapora
  34. Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbe w Osiecznicy – Pnapora
  35. Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Brunowie – Pnapora
  36. Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Chocianowie – Pnapora
  37. Parafia św. Jacka w Pogorzeliskach – Pnapora
  38. Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Szklarach Górnych – Pnapora
  39. Parafia Matki Bożej Różańcowej w Trzebnicach – Pnapora
  40. Góra Krzyżowa (Wzgórza Strzegomskie) – Pnapora

Carabus | edytuj kod

  1. Acanthoponera – Carabus
  2. Lasius (Acanthomyops) – Carabus
  3. Odorek zieleniak – Carabus
  4. Acanthosoma labiduroides – Carabus
  5. Osiec korówkowy – Carabus
  6. Ammophila (zwierzęta) – Carabus
  7. Żółwinek żółwik – Carabus
  8. Puklica rudnica – Carabus
  9. Rozciągnik mchuś – Carabus
  10. Tykotek rudowłos – Carabus
  11. Nagusta goedelii – Carabus
  12. Kołosz szczelinowy – Carabus
  13. Miris striatus – Carabus
  14. Miridius quadrivirgatus – Carabus
  15. Lygidea mendax – Carabus
  16. Lygocoris pabulinus – Carabus
  17. Liocoris tripustulatus – Carabus
  18. Ścięga łąkowa – Carabus
  19. Pameridea roridulae – Carabus
  20. Stenotus binotatus – Carabus
  21. Heterotoma planicornis – Carabus
  22. Harpocera thoracica – Carabus
  23. Rhabdomiris striatellus – Carabus
  24. Capsodes gothicus – Carabus
  25. Rynnica dwudziestokropkowa – Carabus
  26. Chrysolina varians – Carabus
  27. Osnuja sadzonkowa – Carabus
  28. Mintho (biologia) – Carabus

Blackfish | edytuj kod

  1. Maksura - Blackfish
  2. Rów Yap - Blackfish
  3. Golesze Duże - Blackfish
  4. Bielawy (powiat kościański) - Blackfish
  5. Bielawy (powiat leszczyński) - Blackfish
  6. Bielawy (powiat pleszewski) - Blackfish
  7. Bielawy (powiat poznański) - Blackfish
  8. Bielawy Pogorzelskie - Blackfish
  9. Bielawy Szelejewskie - Blackfish
  10. Bielejewo (powiat jarociński) - Blackfish
  11. Bielejewo (powiat szamotulski) - Blackfish
  12. Bielsko (powiat słupecki) - Blackfish
  13. Bielawy (powiat kościański) - Blackfish
  14. Bielawy (powiat leszczyński) - Blackfish
  15. Bielawy (powiat pleszewski) - Blackfish
  16. Bielawy (powiat poznański) - Blackfish
  17. Bielsko (powiat słupecki) - Blackfish
  18. Biernatki (powiat poznański) - Blackfish
  19. Biernacice (województwo wielkopolskie) - Blackfish
  20. Chomąto – Blackfish

Januszk57 | edytuj kod

  1. Etażerka – Januszk57
  2. Kandelabr – Januszk57
  3. Dikirion – Januszk57
  4. Trikirion – Januszk57
  5. Gąsior (budownictwo) – Januszk57
  6. Kosz dachowy – Januszk57
  7. Espagnolette – Januszk57
  8. Girlanda – Januszk57
  9. Drolerie – Januszk57
  10. Dakka (architektura) – Januszk57
  11. Krzyżulec (budownictwo) – Januszk57
  12. Socha (architektura) – Januszk57
  13. Buleuterion – Januszk57
  14. Bokówka (pomieszczenie) – Januszk57
  15. Zwierzyniec (łowiectwo) – Januszk57
  16. Zacheuszek – Januszk57
  17. Compluvium – Januszk57
  18. Impluvium – Januszk57

X-domin | edytuj kod

  1. AC Cars – X-domin
  2. A.J. Watson – X-domin
  3. AC Mark VI – X-domin
  4. AWS Shopper – X-domin
  5. Adams (konstruktor) – X-domin
  6. Alfa Romeo 90 – X-domin
  7. Alfa Romeo Alfasud – X-domin
  8. Alfa Romeo SZ – X-domin
  9. Alfa Romeo GT – X-domin
  10. All American Racers – X-domin
  11. Allard – X-domin
  12. Alpina – X-domin
  13. Andino – X-domin
  14. Audi Avus – X-domin
  15. Ascari KZ1 – X-domin
  16. Austro-Daimler – X-domin
  17. BAC Mono – X-domin

99kerob | edytuj kod

  1. Kirk Archibeque – 99kerob
  2. Aleksandr Rındin – 99kerob
  3. Tomasz Elbanowski – 99kerob

Tomasz Raburski | edytuj kod

  1. Człowiek marginesu – Tomasz Raburski
  2. Elitaryzm – Tomasz Raburski
  3. Doksa - Tomasz Raburski
  4. Mechanicyzm - Tomasz Raburski
  5. Normy moralne - Tomasz Raburski
  6. Świadomość prawna - Tomasz Raburski
  7. Tabula rasa - Tomasz Raburski
  8. Krytyka czystego rozumu - Tomasz Raburski

Rybulo7 | edytuj kod

  1. Atypia – Rybulo7
  2. Anaplazja – Rybulo7
  3. Rana – Rybulo7
  4. Zastrzał (medycyna) – Rybulo7
  5. Wybroczyny – Rybulo7
  6. Białaczka – Rybulo7
  7. Endoskopowa dysekcja podśluzówkowa - Rybulo7

Augurmm | edytuj kod

  1. Wergiliusz – Augurmm
  2. Kwintus Tulliusz Cyceron – Augurmm
  3. Attyk - Augurmm
  4. Marek Juniusz Brutus - Augurmm

MBi | edytuj kod

  1. Dębowiec (Beskid Śląski) - MBi
  2. Cuberniok - MBi
  3. Szyndzielnia - MBi
  4. Błatnia - MBi
  5. Czupel (736 m n.p.m.) - MBi
  6. Przykra (Beskid Śląski) - MBi
  7. Wielka Polana (Beskid Śląski) - MBi
  8. Palenica (Beskid Śląski) - MBi

Felis domestica | edytuj kod

  1. Rudy Dżil i jego pies - Felis domestica
  2. Dynastia Jin (265-420) - Felis domestica
  3. Dynastia Sui - Felis domestica
  4. Wojna Ōnin - Felis domestica

Wostr | edytuj kod

  1. 1,1,2,2-Tetrabromoetan - Wostr
  2. Reagent - Wostr
  3. Zielona chemia - Wostr

Mpn | edytuj kod

  1. Policzek – mpn
  2. Wargi ust – mpn

Witia | edytuj kod

  1. Pieśń o Narodzeniu Pańskim - Witia
  2. Russoizm - Witia

Sir Lothar | edytuj kod

  1. Earthworm Jim 3D - Sir Lothar
  2. Avalanche Studios - Sir Lothar

Po jednym artykule | edytuj kod

  1. Jemeńska Republika Arabska na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1984 - AndyAn
  2. Baureihe E 63 - Elektrolok
  3. Papier biblijny - Mkw98
  4. PZL.3 – Smat
  5. Martwe Bagna – Tar Lócesilion
  6. NBA Sportsmanship Award – tufor
Na podstawie artykułu: "Wikipedia:BATUTA 2015/Podsumowanie" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy