Wikipedia:CEE Spring 2015/Grecja, Cypr i Węgry


Wikipedia:CEE Spring 2015/Grecja, Cypr i Węgry w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Wikipedia:CEE Spring 2015 Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania




Spis treści

Termin akcji

18 kwietnia – 24 kwietnia

Przygotowania

Do czasu rozpoczęcia akcji warto przejrzeć i uzupełnić propozycje tematów, które najprawdopodobniej dla wielu uczestników staną się źródłem inspiracji do napisania nowych artykułów. Ponadto warto również odpowiednio rozpropagować akcję, zamieszczając odpowiednią informację na Tablicy ogłoszeń, w Ogłoszeniach lokalnych, czy też poprzez indywidualne informowanie Wikipedystów. Ważne jest także, aby przedstawiać swoje własne przemyślenia i propozycje dotyczące samej akcji oraz sposobów jej usprawnienia.

Uczestnicy

Jeśli zainteresowany jesteś uczestnictwem w akcji, dopisz się do poniższej listy. Aby to uczynić, wystarczy wpisać hash i cztery tyldy (# ~~~~), a Twój podpis wyświetli się automatycznie po zapisaniu strony.
  1. Bándíttos (dyskusja) 12:21, 18 kwi 2015 (CEST)
  2. Żyrafał (Keskustelu) 13:33, 18 kwi 2015 (CEST)
  3. Karol 1111 dyskusja 14:01, 18 kwi 2015 (CEST)
  4. Adamosy (dyskusja) 18:24, 18 kwi 2015 (CEST)
  5. Tournasol Demande-moi! 22:05, 19 kwi 2015 (CEST)
  6. Loraine (dyskusja) 22:16, 23 kwi 2015 (CEST)
  7. Jasiek054 (dyskusja) 08:22, 24 kwi 2015 (CEST)
  8. Marycha80 (quaere) 15:41, 24 kwi 2015 (CEST)
  9. Mkw98 (dyskusja) 23:24, 24 kwi 2015 (CEST)

Zaproszenie

Jeśli znasz kogoś, kto mógłby wesprzeć akcję możesz zaprosić go do niej wklejając na stronę jego dyskusji kod:
{{Wikipedia:CEE Spring 2015/Grecja, Cypr i Węgry/Zaproszenie}}, co da efekt:


Opis zmian

Przy tworzeniu artykułu, w opisie zmian można wstawić:

nowy artykuł w [[Wikipedia:CEE Spring 2015/Grecja, Cypr i Węgry]]

Może wzbudzi to ciekawość u innych Wikipedystów i dołączą do akcji.

Zrobione

  • Żeby Twój wkład w WCEE Spring 2015 był liczony, koniecznym jest dopisanie do poniższej listy stworzonych w danym tygodniu artykułów, szablonów bądź kategorii! Należy to zrobić w czasie trwania akcji.
  • Dodaj utworzony artykuł w formacie # ({{subst:PAGESIZE:Nazwa Artykułu}}) [[Nazwa Artykułu]] – Nazwa użytkownika

Lista alfabetyczna artykułów

0-9 A
  1. (5550) Agatangel (patriarcha Konstantynopola) – Loraine
  2. (2575) Ioannis Angakatzanian – Jasiek054
  3. (5087) Fotios Arapoglou – Bándíttos
  4. (5098) Antym VI (patriarcha Konstantynopola) – Loraine
  5. (3268) Kostas Arkoudeas – Jasiek054
  6. (3395) Dimitrios Avramis – Jasiek054
  7. (2384) Bezik Aslanasvili – Jasiek054
  8. (4313) Georgios Athanasiadis – Jasiek054 B
  9. (4791) Michalis Bakakis – Żyrafał
  10. (1758) Nestoras Batzelas – Jasiek054
  11. (4343) Emzarios Betinidis – Jasiek054
  12. (5519) István Bernáth – Bándíttos
  13. (2602) Petros Bourdoulis – Jasiek054
  14. (5877) Bazylika św. Dymitra w Salonikach – Loraine
  15. (1695) Kyriakos Bogiatzis – Jasiek054
  16. (9534) Christos Burbos – Tournasol7 C
  17. (5502) Atanasios Chuliaras – Bándíttos
  18. (5221) Diamantis Chochoumis – Tournasol7
  19. (2007) Czarne miasto (powieść) – Mkw98 D
  20. (4411) Iraklis Deskoulidis – Jasiek054
  21. (9923) Dimitris Diamantakos – Tournasol7
  22. (7481) Tanasis Dinas – Tournasol7
  23. (5045) Christos Donis – Tournasol7
  24. (5800) Tibor Dudás – Bándíttos
  25. (5012) Teofanis Dzandaris – Tournasol7 E
  26. (2535) Sarkis Elngian – Jasiek054 F
  27. (9127) Sokratis Fitanidis – Tournasol7
  28. (2304) Lymberis Flessias – Bándíttos G
  29. (5212) Roland Galos – Bándíttos
  30. (5194) Boris Georgiadis – Bándíttos
  31. (2465) Christos Gikas – Jasiek054
  32. (1938) Aristidis Grigorakis – Jasiek054 H
  33. (5532) Sándor Holczreiter – Żyrafał I J
  34. (6095) Asterios Jakumis – Tournasol7
  35. (8466) Joachim III (patriarcha Konstantynopola) – Loraine K
  36. (7448) Nikolaos Karelis – Tournasol7
  37. (4640) Amiran Kardanow – Jasiek054
  38. (6498) Jorgos Katsikas – Tournasol7
  39. (5294) Norbert Kalucza – Bándíttos
  40. (5433) Rudik Kazandżian – Bándíttos
  41. (6066) Babis Kholidis – Jasiek054
  42. (3396) Judit Kiss – Bándíttos
  43. (2744) Artiom Kiouregkian – Jasiek054
  44. (5751) Stelios Kitsiu – Tournasol7
  45. (2586) Alexios Kolitsopoulos – Jasiek054
  46. (5429) Dimitris Konstantinidis – Tournasol7
  47. (5119) Stamatis Koletras – Bándíttos
  48. (3188) Iordanis Konstantinidis – Jasiek054
  49. (2760) Georgios Koutsioumbas – Jasiek054
  50. (3431) Xenofon Koutsioumbas – Jasiek054
  51. (6641) Georgios Kutrubis – Tournasol7
  52. (5258) Csaba Kurtucz – Bándíttos L
  53. (5514) Robert Ladanyi – Bándíttos
  54. (5599) Anastasios Lagos – Tournasol7
  55. (1766) Alexandros Laliotis – Jasiek054
  56. (3834) Lazaros Loizidis – Jasiek054
  57. (2244) Nikolaos Loizidis – Jasiek054 Ł M
  58. (3948) Petros Mantalos – Żyrafał
  59. (1927) Oleg Motsalin – Jasiek054
  60. (5341) Georgios Mourlas – Bándíttos
  61. (5581) György Mizsei – Bándíttos
  62. (2511) Georgios Moustopoulos – Jasiek054
  63. (5348) Otto Mucsi – Bándíttos
  64. (5084) Stelios Mygiakis – Jasiek054 N O P
  65. (4005) Państwowa Politechnika Ateńska – Marycha80
  66. (2036) Antonios Papadopoulos – Jasiek054
  67. (2298) Panagiotis Papadopoulos – Jasiek054
  68. (2475) Leonidas Pappas – Jasiek054
  69. (4633) Georgios Poikilidis – Jasiek054
  70. (4506) Panagiotis Poikilidis – Jasiek054
  71. (1912) Khvitsas Polykhronidis – Jasiek054
  72. (3257) Sofia Poubouridou – Jasiek054
  73. (3583) Georgios Pozidis – Jasiek054
  74. (2866) Maria Prevolaraki – Jasiek054
  75. (2940) Fani Psatha – Jasiek054 Q R
  76. (3184) Emília Rotter – Karol1111
  77. (3147) Aristidis Roumbenian – Jasiek054 S
  78. (6269) Jannis Skondras – Tournasol7
  79. (6063) Panajotis Spyropulos – Tournasol7
  80. (3397) László Szollás – Karol1111
  81. (5509) Kyriakos Spanos – Bándíttos
  82. (5221) László Szőke (bokser) – Bándíttos
  83. (2254) Géza Szőcs - Mkw98 T
  84. (2167) Apostolos Taskoudis – Jasiek054
  85. (23 213) Aleksandros Teofilakis – Karol1111
  86. (25 420) Joanis Teofilakis – Karol1111
  87. (3065) Dimitrios Thanopoulos – Jasiek054
  88. (3043) Kostas Thanos – Jasiek054
  89. (2564) Isaak Theodoridis – Jasiek054
  90. (2341) Efstathios Topalidis – Jasiek054
  91. (2483) Theodoros Tounousidis – Jasiek054
  92. (7635) Mattias Triandafilidis – Karol1111
  93. (2435) Petros Triantafyllidis – Jasiek054
  94. (5961) Konstandinos Triantafylopulos – Tournasol7
  95. (5448) Pulikos Tsangrakos – Bándíttos
  96. (5335) Alexandros Tsanikidis – Bándíttos
  97. (5252) Agathangelos Tsiripidis – Bándíttos
  98. (1803) Nikos Tskouaseli – Jasiek054 U
  99. (5477) Uniwersytet Technologii i Ekonomii w Budapeszcie – Marycha80 V
  100. (5272) András Vadász – Bándíttos
  101. (2488) Ioakeim Vasiliadis – Jasiek054
  102. (3049) Bálint Vécsei – Żyrafał
  103. (2241) Maria Louiza Vryoni – Jasiek054 W Y
  104. (3091) Aftantil Xanthopoulos – Jasiek054 Z
  105. (5117) Angelos Zouboulakis – Tournasol7
  106. (2583) Stavroula Zygouri – Jasiek054 Ż

Szablony

  1. Szablon:IP Grecja - Karl 9
  2. Szablon:IP Cypr - Karl 9
  3. Szablon:IP Węgry - Karl 9
  4. (746) Szablon:Zapaśnicy Grecji na igrzyskach olimpijskich – Los Angeles 1984 – Jasiek054
  5. (537) Szablon:Zapaśnicy Grecji na igrzyskach olimpijskich - Seul 1988 – Jasiek054
  6. (717) Szablon:Zapaśnicy Grecji na igrzyskach olimpijskich - Barcelona 1992 – Jasiek054
  7. (648) Szablon:Zapaśnicy Grecji na igrzyskach olimpijskich - Atlanta 1996 – Jasiek054
  8. (590) Szablon:Zapaśnicy Grecji na igrzyskach olimpijskich - Sydney 2000 – Jasiek054
  9. (903) Szablon:Zapaśnicy Grecji na igrzyskach olimpijskich - Ateny 2004 – Jasiek054
  10. (489) Szablon:Zapaśnicy Grecji na igrzyskach olimpijskich – Pekin 2008 – Jasiek054
  11. (452) Szablon:Zapaśnicy Grecji na igrzyskach olimpijskich – Londyn 2012 – Jasiek054

Poprawione:

Kategorie

Poprawione

Uźródłowione, nieznacznie poszerzone
  1. (+4416) Geografia Cypru – Soldier of Wasteland
Uźródłowione, znacznie poszerzone (pow. 5120 bajtów)
  1. (+7067) Károly Takács – Karol1111
  2. (+10 966) Wybory parlamentarne w Grecji w 2015 roku – Adamosy

Ilustracje

Ekspozycja tematyczna w czywieszu

…jak mało jest wód śródlądowych na Cyprze?

…co robił węgierski sztangista Sándor Holczreiter po zakończeniu kariery?

…która pływaczka jest najmłodszą w historii osobą reprezentującą Węgry na igrzyskach olimpijskich?

…że po utracie prawej ręki Károly Takács zdobył dwa złota olimpijskie, strzelając lewą?

…kiedy Dimitris Diamandakos zadebiutował w reprezentacji Grecji?

…że bracia Aleksandros i Joanis Teofilakisowie zanotowali łącznie ponad 50 olimpijskich startów?

…w jakiej dyscyplinie sportu para Emília Rotter i László Szollás zdobyła cztery mistrzostwa świata?


Lista od Cypru

Lista od Grecji

Lista od Węgier

Dodatkowe propozycje

Propozycje można brać również z:

Dział ogólny

 Cypr

Apolla - Asprogremnos - Diarizos - Dieta śródziemnomorska - Pediajos - Savvas Vergas - Szpital Ogólny w Nikozji - Tsiattista - Wyższy Instytut Techniczy Cypru -


Geografia

Akrotiri i Dhekelia

Cypr Brytyjski -Episkopi Cantonment -Jamie Gordon -Prowincja Pensylwania -Straits Settlements -Terytorium Północno-Zachodnie - Terytorium Stikine -

Zakarpacie

Aleksiej Pietruszyn - Aleksiej Wiktorowicz Iljin - Aleksy (Kabaluk) - Alex Monteiro de Lima - Alexander Kofler - Alexandre Tudose - Alexandru Ene - Alexandru Ioniță (ur. 1994) - Alexandru Maţiura - Alexandru Verevkin - Aliyer Ashurmamadow - Anagennisi Arta - Anatalij Sadowski - Anatol Teslev - Anatolie Borş - Anatolij Akimow - Anatolij Archipow - Anatolij Archypow - Anatolij Bida - Anatolij Czernow - Anatolij Dejneko - Anatolij Jermak - Anatolij Karakozow - Anatolij Michiejew - Anatolij Mudrak - Anatolij Nazarenko - Anatolij Norow - Anatolij Sawycki - Anatolij Skurski - Anatolij Szydłowski - Anatolij Łukjanenko - Andrei Rădulescu - Andrej Sasnicki - Andriej Czurin - Andriej Fiediakin - Andriej Miroszniczenko - Andriej Nowosadow - Andriej Proszin - Andriej Sołowcow - Andriej Tałałajew - Andriej Timoszenko - Andriej Władimirowicz Kozłow - Andrij Antonow - Andrij Blizniczenko - Andrij Kononenko - Andrij Kołodiuk - Andrij Kożedub - Andrij Pisny - Andrijiwka (obwód zakarpacki) - Andrzej Grębosz - Andrzej Maryański - Angeł Stankow - Anna Veronika Wendland - Anton Budziłowicz - Anton Miranczuk - Anton Sytnykow - Antonín Moskalyk - Anwar Bikżanow - Aram Woskanjan - Aramais Tonojan - Arif Asadov - Arif Əsədov - Arkadij Batałow - Arkadiusz (Czepurkowycz) - Armen Adamjan - Armen Babalarjan - Armen Szahgeldjan - Armen V. Sarkisjan - Army United F.C. - Aron Kohen - Arszawir Szachazizjan - Arszeczny - Arszyca - Arszyczna - Artem Biesiedin - Artiom Danilenko - Artur Denczuk - Artur Minosjan - Artur Nigmatulin - Artur Rud'ko - Arévalo Rios - Asen Panczew - Aszot Kirakosjan - Atlético Monte Azul - Atommasz Wołgodońsk (piłka nożna) - Atromitos Yeroskipou - Attila Simon - August 28 - Austin Berry (ur. 1988) - Awangard-Kortek Kołomna - Awtomobilist Kokand - Azat Mangasarjan - Babiny Pohar - Babken Melikjan - Bachwa Tiediejew - Badri Spanderaszwili - Bahodir Ibragimov - Bakary Soumaré - Balcatul - Baltagul - Baranynci - Barwinok (obwód zakarpacki) - Batfa - Bazyli Tarasowicz - Berezy - Bernadetta Wójtowicz-Huber - Bert (Gorgany) - Bertianka - Beskid (Gorgany) - Beskidy Pokucko-Bukowińskie - Bohdan Kohut - Bohdan Pidhajny - Bohdan Samardak - Bojaryn - Bojczuk - Bolszynioch - Bonner SC - Borewczyk - Boris Batanow - Boris Hüttenbrenner - Boris Jakowlew - Boris Kołokołow - Boris Pietrow (ur. 1938) - Boris Pozdniakow - Boris Stukałow - Boris Tropaneţ - Boris Wasilew - Boris Żurawlow - Borys Hałynski - Borys Niemec - Borys Rulew - Borys Usenko - Borys Wojtenko - Borys Wołoszczuk - Botfałwa - Bratkiwśka - Bratkowiec - Bratkowska - Bratkowska Duża - Bratkowska Mała - Bright Stars FC - Brusturianka - Brzozowaczka - Buben - Buc (Gorgany) - Buduczeska-Welka - Bukiwciowo - Bukowiec (Gorgany) - Busztuł - Bużora (pasmo górskie) - Bystryk - Bzowacz - Bzynykowaczka - CUG Cluj - Ceglédi VSE - Cementnyk Jamnica - Centralna Rada Ludowa - Chajdar Ałchanow - Chazaret Dyszekow - Chazret Dyszekow - Chimik Pereczyn - Chornomornaftohaz Symferopol - Chołodnyj Jar - Chrepetow - Christian Dobnik - Christopher Wernitznig - Cmentarz wojenny nr 256 - Pasieka Otfinowska - Cmentarz wojenny nr 263 - Zaborów - Cmentarz wojenny nr 264 - Szczurowa - Constantin Budescu - Constantin Frățilă - Constantin Moldoveanu - Corben Bone - Cupceryn - Cwetan Genew - Cyryl Studziński - Czarna Góra (Tupy) - Czarnohoryca - Czerłeny - Czesław Fudalej - Czewcza - Cziłanazar Taszkent - Czorczyn - Czorna Tysa - Czornohołowa - Czortki - Czywczyn - Cătălin Cursaru - Dalna - Damir Kamaletdinov - Daniel Drescher - Daniel Isăilă - Daniel Paladini - Dario Baldauf - Dejan Đurđević - Demian Łopatynśkyj - Deni Gajsumow - Dennis Lukens - Denys Adłejba - Denys Chomenko - Denys Kuczer - Digital Odessa - Dik Dudajew - Dilly Duka - Dimityr Mutafczijew - Dił - Dmitri Kikhaev - Dmitrij Czugunow - Dmitrij Karsakow - Dmitrij Kurajew - Dmitrij Maljaka - Dmitrij Nikołajewicz Smirnow - Dmitrij Nikołajewicz Smirnow (piłkarz) - Dmitrij Ogaj - Dmitrij Połjanin - Dmytro Alimow - Dmytro Bermudes - Dmytro Chlobas - Dmytro Dorczyneć - Dmytro Riumin - Domaszyn - Douha - Doużina - Doużyniec - Dowbuszanka - Dragomireşti - Droga krajowa M06 (Ukraina) - Droga regionalna H13 - Drugeth - Drugethowie - Drużba Narodiw Odessa - Durna (szczyt) - Durnia - Durniniec - Dušan Mijić - Dynamo Użhorod - Dzembronia (szczyt) - Eduard Grigorjan - Eduard Jabłonski - Eduard Masłowski - Eduard Suchanow - Einheit Rudolstadt - Enwier Jułguszow - Eseń - Esporte Clube Próspera - Eugen Piunovschi - Eugeniusz Brocki - Extremadura UD - FC Baia Mare - FC Junkersdorf - FC Seso Câmpia Turzii - FK Banat Vršac - FK Obuchów - FK Rostów-2 - FK Tulczyn - FK Ventspils-2 - FK Žitorađa - Fajr Sepasi - Farid Chisamutdinow - Faszory - Fedir Kondratenko - Fedir Rewaj - Feliks Weranjan - Ferens - Filipp Djaczan - Fiodor Nowikow - Fiodor Trepow (młodszy) - First Bank FC - Flaga Berehowa - Flaga Busztyna - Flaga Karpato-Ukrainy - Flaga Mukaczewa - Flaga Pereczyna - Flaga Tiacziwa - Flaga obwodu zakarpackiego - Flaga rejonu berehowskiego - Flaga rejonu chuściańskiego - Flaga rejonu irszawskiego - Flaga rejonu pereczyńskiego - Flaga rejonu rachowskiego - Flaga rejonu swalawskiego - Flaga rejonu użhorodzkiego - Flaga rejonu wielkoberezieńskiego - Flaga rejonu wołowieckiego - Flaga rejonu wynohradiwskiego - Franc Atbaszjan - Francisco Arcos - František Komňacký - Frigyes Feszl - Gabriel Enache - Gabriel Stan - Gaur Afanasjew - Gawor - Genādijs Pašins - George Gavrilaș - Georgi Cwetkow - Georgi Kapaiwanow - Georgi Todorow (trener) - Ghenadie Tiumin - Gheorghe Constantin - Gheorghe Ene - Gheorghe Niculescu - Gheorghe Váczi - Gia Dżakobia - Giennadij Bondaruk - Giennadij Jerzunow - Giennadij Kostylew - Giennadij Makarienko - Giennadij Miełkow - Giennadij Nagornych - Giennadij Stiopuszkin - Gieorgij Mazanow - Gieorgij Żarkow - Gierman Zabielin - Giorgi Szengelia - Giwi Keraszwili - Gleb Riabikov - Gleb Riabikow - Global Crystal Academy - Godło Karpato-Ukrainy - Gorga (Gorgany) - Gorgan Wyszkowski - Gorganu - Grechotliwy - Grigorij Duganow - Grigorij Pinajczew - Grigorij Triejnis - Gropa - Gropieniec - Gubernia czerniowiecka - Gubernia halicka - Gubernia lwowska - Gubernia przemyska - Gustav Friedrich - Gábor Gerstenmájer - Góry Bystrzyckie (Karpaty Wschodnie) - Góry Cybelskie - Góry Cybleskie - Góry Gutyńskie - Góry Oaş - Góry Oaș - HBO Stanisławów - Hajk Andreasjan - Halmeu - Hapoel Aszkelon - Harghita - Harvard Society of Fellows - Heczura - Hennadij Moskal - Hennadij Rudynski - Herb Berehowa - Herb Boczkowa Wielkiego - Herb Busztyna - Herb Miżhirji - Herb Mukaczewa - Herb Pereczyna - Herb Swalawy - Herb Tiacziwa - Herb Użhorodu - Herb rejonu berehowskiego - Herb rejonu chuściańskiego - Herb rejonu irszawskiego - Herb rejonu miżhirskiego - Herb rejonu pereczyńskiego - Herb rejonu rachowskiego - Herb rejonu swalawskiego - Herb rejonu użhorodzkiego - Herb rejonu wielkoberezieńskiego - Herb rejonu wołowieckiego - Herb rejonu wynohradiwskiego - Herman Błank - Herman Kudzijew - Hirka - Hnilica - Hniliczki - Hrebla - Hryhorij Barabasz - Hryhorij Duhanow - Hryhorij Foszczij - Hryhorij Kupczanko - Hryhorij Mirosznyk - Hryhorij Nehiriew - Hryhorij Sachniuk - Hryhorij Szałamaj - Hryhorij Warżełenko - Hryhorij Wul - Hryńków Wierch - Hunter Jumper - Husnyj - Huta (Gorgany) - III WO Tiutiunnyk - III WO Winnica - II WO Urszań - II WO Zahrawa - IUTCO Taszkent - I WO Chołodnyj Jar - I WO Turiw - I liga serbska w piłce nożnej (2003/2004) - Ier - Igor Byczkow (piłkarz) - Igor Chankiejew - Igor Czernij - Igor Frołow - Igor Sajenko - Igor Stefanović - Igor Wołczok - Igors Kičigins - Ihor Babynczuk - Ihor Czupryna - Ihor Jakubowski - Ihor Lichowyj - Ihor Małyszew - Ihor Sokołowski - Ihor Warcaba - Ilemka - Ilia Lobżanidze - Ilija Łantratow - Ilja Abajew - Ilja Jewranow - Ilja Kucharczuk - Ilja Pietrow - Illa Hłuszycki - Illa Mychajłow - Illa Łapidus - Inomjon Zakirov - Inter Dniepropetrowsk - Ioan Ciosescu - Ion Ionescu - Ion Oană - Ion Oblemenco - Irakli Gelenawa - Iraklij Cykolija - Isa Bajtijew - Iskandar Dżalilow - Isydor Szaranewycz - Iurie Blonari - Ivan Danilianţ - Ivan Semedi - Ivan Tabanov - Ivo Šušak - Iwan Daniljanc - Iwan Hołowaćkyj - Iwan Iwanczo - Iwan Kaczew - Iwan Kochanow - Iwan Koczetkow - Iwan Kowanda - Iwan Kołbanow - Iwan Kurtjak - Iwan Mizerny - Iwan Orłaj - Iwan Palmow - Iwan Puchyr - Iwan Radojew - Iwan Rakowskij - Iwan Rizak - Iwan Sachań - Iwan Szufrycz - Iwan Tabanow - Iwan Terłecki - Iwan Wutow - Iwan Zołotuchin - Iwan Łarin - Iwan Łukin - Iłarion Swiencićkyj - Jabłoneczny - Jacobo Ynclán - Jakow Karpow - Jalil Anibaba - Jama (Gorgany) - Janis Arabatzis - Janusz Pekowski - Jarosław Skydan - Jasienia - Jasieniówka - Jawor (Gorgany) - Jawornik Gorgan - Jerwand Krbaczjan - Jerzy Jakusić - Jewgienij Jelisiejew - Jewgienij Pieriewiertajło - Jewgienij Szynkarienko - Jewhen Doroszenko - Jewhen Kaminski - Jewhen Korol - Jewhen Nakorenok - Jewhen Polakow - Jewhen Łeontowicz - Joann Janyszew - Johannes Ferel - Josif Liwczak - Josif Sembratowycz - Josyp Markow - Jozef Bubenko - João Pinto (ur. 1971) - Joãozinho (ur. 1989) - Juan Ferrando - Juan Luis Anangonó - Julian Revay - Julius Földesi - Jurij Awanesow - Jurij Biełousow - Jurij Bobal - Jurij Bogucki - Jurij Bołobonkin - Jurij Chodotow - Jurij Chołopkin - Jurij Djaczenko - Jurij Drozdow - Jurij Hajdajew - Jurij Hordijenko - Jurij Horożankin - Jurij Hołowej - Jurij Hruznow - Jurij Jesenin - Jurij Karamjan - Jurij Kraft - Jurij Machno - Jurij Marakow - Jurij Mosalow - Jurij Okroszidze - Jurij Perewuznyk - Jurij Polaczenko - Jurij Poljaczenko - Jurij Rozenko - Jurij Sołowjenko - Jurij Stasyszyn - Jurij Władimirowicz Niestierienko - Józef Hodermarszky - Józef de Camelis - Júnior Morais - KAMAZ-Czałły-d Nabierieżnyje Czełny - Kaganat Awarski - Kamienówka Wielka - Karim Muminov - Karjer-Prykarpattia Stary Sambor - Karpacki Park Biosfery - Karpacki Park Narodowy - Karpacki Rezerwat Biosfery - Karpatoruska Rolnicza Partia Republikańska - Karpatorusska Partia Robotnicza Małorolnych i Bezrolnych - Kehinde Fatai - Kenja Khaitov - Keramik Mukaczewo - Kirils Kurbatovs - Kirił Jowowicz - Klauza Howerla - Klewa (Gorgany) - Klimat ciepły - Klimat przejściowy - Kniahynia - Kobyła (Góry Rachowskie) - Koce Georgijew - Kocioł Gadżyny - Koman (szczyt) - Kombajnobudiwnyk Tarnopol - Komitat Bars - Komitat Belovár-Kőrös - Komitat Beszterce-Naszód - Komitat Bihar - Komitat Borsod - Komitat Brassó - Komitat Békés (historyczny) - Komitat Csanád - Komitat Csongrád (historyczny) - Komitat Csík - Komitat Esztergom - Komitat Fejér (historyczny) - Komitat Fogaras - Komitat Győr - Komitat Hajdú - Komitat Heves (historyczny) - Komitat Hont - Komitat Hunyad - Komitat Háromszék - Komitat Jász-Nagykun-Szolnok (historyczny) - Komitat Kis-Küküllő - Komitat Kolozs - Komitat Komárom - Komitat Krassó-Szörény - Komitat Lika-Krbava - Komitat Liptó - Komitat Maros-Torda - Komitat Modrus-Fiume - Komitat Moson - Komitat Nagy-Küküllő - Komitat Nyitra - Komitat Nógrád (historyczny) - Komitat Pest-Pilis-Solt-Kiskun - Komitat Pozsega - Komitat Pozsony - Komitat Somogy (historyczny) - Komitat Sopron - Komitat Szabolcs - Komitat Szatmár - Komitat Szeben - Komitat Szerém - Komitat Szilágy - Komitat Szolnok-Doboka - Komitat Temes - Komitat Tolna (historyczny) - Komitat Torda-Aranyos - Komitat Torontál - Komitat Trencsén - Komitat Turóc - Komitat Udvarhely - Komitat Varasd - Komitat Vas (historyczny) - Komitat Verőce - Komitat Veszprém (historyczny) - Komitat Zala (historyczny) - Komitat Zágráb - Komitat Zólyom - Koniec Gorganu - Koniucz - Konstantin Jemieljanow - Konstantin Riazancew - Konwersja (religia) - Kornyło Senyk - Korytniany - Kosowska Superliga - Kost Bondarenko - Kostewa Pastil - Kostiantyn Poliszczuk - Kostiantyn Szeremet - Kostryna - Kostrynśka Roztoka - Kotelec - Kozi Gorgan - Kołoczawa - Krasna (obwód zakarpacki) - Krasna Hirka - Kremenosa - Kremenosa Niżna - Kruhła - Kruhły Jawornik - Kryla Chicago - Książę Laborec - Kuk (Połonina Borżawa) - Kultura kriszańska - Kultura preszowska - Kuruc - Kuźmieniec - Kywiażd - Kławdija Ałeksowycz - Ladislau Bonyhádi - Laurențiu Rus - Leonid Kuczuk - Leonid Pachomow - Leonid Szewczenko - Leonid Zacharow - Leopold Thun - Leorda - Lew Burczałkin - Lew Olszanski - Lew Płatonow - Lilian Popescu - Lisak (Gorgany) - Lista najlepszych piłkarzy roku w Rosji - Ljubej Petkow - Ludovic Thierjung - Ludvík Ráža - Luhansk Airlines - Luskawiec - Luta (Ukraina) - Maccabi Be'er Szewa - Maccabi Jaffa - Madziaroni - Magura (Połonina Borżawa) - Magura Żydowska - Maicon Santos - Makar Hyczkin - Makowica (góry) - Maksim Beljajew - Maksim Żestokow - Maksymiec - Marek Woziński - Marian Cristescu - Marin Radu - Mark Tunis - Martahus - Matachów - Mačva Šabac - Mała Dobroń - Mała Kieputa - Mała Szopurka - Mały Gorgan - Mały Kłobuk - Małyj Bereznyj - Małą Sywula - Medweżyk - Menczuł (Połonina Borżawa) - Merabi Uridia - Mercer Bears - Mesquita Futebol Clube - Metropolia karłowicka - Mic - Michael Videira - Michaił Borisow - Michaił Cebrinski - Michaił Czurkin - Michaił Jeriomin - Michaił Jermołajew - Michaił Komarow - Michaił Wełczew - Mihai Adam - Mike Magee - Mikołaj Gromosiak - Mikołajowska Obwodowa Administracja Państwowa - Milan Milanović - Miloš Stružka - Miodrag Božović - Miodrag Radulović - Mirosław Łobancew - Mistrz Sportu - Mitocu Dragomirnei - Międzynarodowa Socjalistyczna Partia Rusi Podkarpackiej - Miżhir’ja - Mladi Obilić Beograd - Moderate Stars Academy - Mokranka - Monasterecka - Mosor Žrnovnica - Mołocznyj kamiń - Mszana (Gorgany) - Murod Ismailov - Mychajło Biełych - Mychajło Didewicz - Mychajło Kiczkowśkyj - Mychajło Kossak (wydawca) - Mychajło Pysko - Mychajło Repluk - Mychajło Tomczanij - Mychajło Wołoszczuk - Mychajło Łachniuk - Mykhajło Zawalniuk - Mykoła Andruś - Mykoła Artiuch - Mykoła Astafjew - Mykoła Bałakin - Mykoła Chyżnikow - Mykoła Filin - Mykoła Hawryluk - Mykoła Jaciuk - Mykoła Kurasow - Mykoła Mandryczenko - Mykoła Melnyczenko - Mykoła Sosiura - Mykoła Wołkow - Mykoła Wynnyczuk - Mykoła Zaworotny - Mykoła Łapa - Mykoła Łuszczycki - Myrcza - Myrosław Boń - NFC Orlandina ASD - NK Imotski - Nacjonalizm rosyjski - Narodna Wolja - Negrowa - Nehroweć - Nemzeti Bajnokság I (1944/1945) - Nenjeska - Nicolae Mandricenco - Nieftianik Pochwistniewo - Nieftianik Szymkent - Niemiecka Polana - Nikita Nikołajew - Nikola Stojko - Nikolaj Glebow - Nikolaj Gulajew - Nikolaj Kazarjan - Nikołaj Chwan - Nikołaj Glebow - Nikołaj Gorszkow - Nikołaj Jużanin - Nikołaj Michalew - Nikołaj Pisariew - Nikołaj Rasskazow - Nikołaj Rusin - Nikołaj Starostin - Nikołaj Szkatułow - Nova Iguaçu Futebol Clube - Novi Slankamen - Nowe Berezowo - Nywa-Tekstylnyk Dunajowce - Nyżni Worota - Obniżenie Gheorgeńsko-Braszowskie - Ocna Şugatag - Octavio Zambrano - Odcinek Taktyczny "Bereżany" - Odcinek Taktyczny "Czerniwcy" - Odcinek Taktyczny "Huculszczyna" - Odcinek Taktyczny "Kaminec" - Odcinek Taktyczny "Seret" - Odcinek Taktyczny "Strypa" - Odessos Jużny - Odpowiedzialność zbiorowa - Ojrat Säduow - Okopy (Gorgany) - Oleg Bejenar - Oleg Chabi - Oleg Fistican - Oleg Tabunow - Oleg Timakow - Oleg Wasilenko - Oleg Wdowczenkow - Olenica - Olimpia Satu Mare - Omiks Kijów - Opryszek - Organizacja Wyższych Klas Ukraińskich Gimnazjów - Orichowycia - Osmołoda - Osotspa Saraburi F.C. - Ostry Groń (Gorgany) - Osyp Karaczewśkyj - Osyp Monczałowśkyj - Otari Dzidziguri - Ozeranka - Ołeh Beńko - Ołeh Blinow - Ołeh Feszczukow - Ołeh Hawaszi - Ołeh Moroz - Ołeh Szumowycki - Ołeh Wenczak - Ołeksandr Aleksiejew - Ołeksandr Batraczenko - Ołeksandr Bobaryko - Ołeksandr Czernenko (ur. 1948) - Ołeksandr Denysowycz Tymofiejew - Ołeksandr Duchnowycz - Ołeksandr Hajdarży - Ołeksandr Horbunow - Ołeksandr Hurżejew - Ołeksandr Iwanow (trener) - Ołeksandr Nojok - Ołeksandr Pawłowycz - Ołeksandr Piskun - Ołeksandr Popow - Ołeksandr Połunycki - Ołeksandr Rastorhujew - Ołeksandr Sapelniak - Ołeksandr Serdiukow - Ołeksandr Spicyn - Ołeksandr Stecenko - Ołeksandr Suchow - Ołeksandr Tołstoj - Ołeksij Basztanenko - Ołeksij Jeszczenko - Ołeksij Kruczer - Ołeksij Kudianow - Ołeksij Martynow (politolog) - Ołeksij Prochorow - Ołeksij Rastorhujew - Ołeksij Remezowski - Ołeksij Telatnykow - Packańowo - Paolo Tornaghi - Par (Gorgany) - Paroch - Partyzan Wynohradiw - Pasieczanka - Pasieczna (Gorgany) - Pasmo wulkaniczne - Paul Ashworth - Pawieł Jewtiejew - Pawieł Kuszcz - Pawieł Pantielejewicz Gusiew - Pawieł Salij - Pawło Bałoha - Pawło Iwanczow - Pawło Kaczur - Pawło Soczniew - Paład´-Komariwci - Perechrestanec - Perenyi - Perényi - Peter Tschernegg - Peter Žulj - Petre Grosu - Petro Ananjew - Petro Tyszczenko - Petros (potok) - Pidszypnyk Łuck - Pietrosul (Czarnohora) - Pikun - Piotr Petrović - Piotr Rostoszyński - Piotr Szczerbatienko - Piotr Szubin - Piotr Zienkin (piłkarz) - Piotr Zubowski - Pirs Dora - Piszkonia - Pitirim Tambowski - Platon Kostecki - Pobita - Podilla Kyrnasiwka - Podlute - Podsmereczek - Pogur - Pohar (Połonina Borżawa) - Poharczyna - Polana (rejon swalawski) - Polanica Popowiczowska - Polecka - Poleński - Popriečny - Poprzeczny - Porohy (Gorgany) - Poroszkowo - Portasz - Portofłot Odessa - Powstanie kuruców - Połomy - Połonina Czarna - Prawicz - Prutczyk - Prutink - Pryczół - Pryład Łuck - Przejście graniczne Czop-Záhony (kolejowe) - Przejście graniczne Tiszabesc - Przełęcz Borewka - Przełęcz Bukowica - Przełęcz Krzyżówka (Gorgany) - Przełęcz Podobec - Przełęcz Połoninka - Przełęcz Płyśce - Przełęcz Sołotwinka - Przełęcz Uklińska - Przełęcz Wołowiecka - Przełęczą Chomiak - Puchar Izraelu w piłce nożnej - Płaj (Połonina Borżawa) - Płajek - Płajekowa Klewa - Płaszczowina czarnohorska - Płoska (Gorgany) - Quincy Amarikwa - RWUFK Kijów - Rada Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy - Rada Miejska Kijowa - Rada obwodowa - Rafael Galstjan - Rafik Bałbabjan - Raka - Ramiz Kariczew - Ramzan Dzajtijew - Ravshan Khaydarov - Rawil Sabitow - Red Bull Brasil - René Seebacher - Rezerwat Karpacki - Rezerwat Masywu Uholsko-Szerokołużańskiego - Riwna - Robert Chalaidżjan - Robert Hehedosz - Robert Sarkisow - Roland Putsche - Roman Dorosz - Roman Myrowycz - Roman Popechin - Roschan - Rostsielmasz-2 Rostów nad Donem - Royal Society of Canada - Roziwka (obwód zakarpacki) - Roztoki (Gorgany) - Roztoćka Pastil - Ruch Winniki - Rudolf Djowenfeld - Rudolf Kozenkow - Ruska - Ruska Mokra - Ruska Rada Narodowa - Russka Partia Narodowo-Autonomiczna - Rustam Akramov - Ruszczyna - Rusłan Babenko - Rusłan Stepaniuk - Rusłan Zanewski - Ruśkyj Moczar - Rybak Bilajiwka - Rypna (rzeka) - Rypna (szczyt) - Ryszard Polak - Ryzarnia - Rzeka nizinna - Sadat Bukari - Sadki (Gorgany) - Samwel Darbinjan - Sałatruczyl - Sałatruk - Schönbornowie - Seidu Yahaya - Semen Osinowski - Septimiu Câmpeanu - Seredny Groń - Sergei Viktorovich Shvetsov - Sergejs Pogodins - Serghei Cleșcenco - Serghei Dubrovin - Serghei Stroenco - Sergiu Sîrbu - Serhij Bryż - Serhij Hołod - Serhij Kaczkarow - Serhij Komlew - Serhij Mjakuszko - Serhij Nowikow - Serhij Rewut - Serhij Serhijowicz Strasznenko - Serhij Silwaj - Serhij Staszko - Serhij Szymanski - Serhij Ustycz - Serhij Ławrynenko - Serhij Łewczenko - Sewada Arzumanjan - Seweryn Szechowycz - Sharif Nazarov - Shaun Francis - Shewardeni Tbilisi - Sierafim Chołodkow - Siergiej Arutiunian - Siergiej Bałachnin - Siergiej Butienko - Siergiej Igumin - Siergiej Jeremin - Siergiej Kisielnikow - Siergiej Klimow - Siergiej Mosiagin - Siergiej Nikołajewicz Dubrowin - Siergiej Pawłow (piłkarz) - Siergiej Pieriednia - Siergiej Pietrienko - Siergiej Pietrienko (piłkarz) - Siergiej Tkaczjow - Sil (Ukraina) - Silmasz Lwów - Silvio Carlos de Oliveira - Skała (Połonina Borżawa) - Skałki Niżnie - Skałki Przednie - Skałki Wyżnie - Skałki Zadnie - Smerekowo - Smotreć - Socjaldemokratyczna Partia Rusi Podkarpackiej - Sofera - Sofia Leontiew-Lewicka - Soniaczna Dołyna Odessa - Sołotwino - Sport Tallin - Stadion Pałanok w Mukaczewo - Stahl Hennigsdorf - Stanimir (Gorgany) - Stanisław Jewsejenko - Stanisław Kaminski - Stanisław Leuta - Start Uljanowsk - Stary (Gorgarny) - Stawne - Stefan Schwendinger - Stepan Rosocha - Stephan Palla - Steryszorka - Steven Kinney - Stowarzyszenie Studenckie Drug - Stoły (Gorgany) - Strahora - Strimba - Struktura organizacyjna UPA - Stryczawa - Strypa (wieś) - Strzelcze - Stubir - Studena Kływa - Studeny Wierch - Suchar (potok) - Suchyj (rejon wielkoberezieński) - Superpuchar Uzbekistanu w piłce nożnej - Suren Atanesjan - Suren Barseghjan - Syhnał Odessa - Synewirska Polana - Synieczka - Synod Zamojski - Szabolcs-Szatmár - Szahin Dinijew - Szandor Zicherman - Szatmár - Szałans'kyj Helmec' - Szczewka - Szeszuł - Szpicy - Szuryn - Szusa Adijew - Szuwarenka - Szyworys - São Carlos Futebol Clube - Sładenka - Słowiański Komitet Dobroczynny - TP-47 - Takayuki Seto - Taras Hreniak - Taras Kaczaraba - Tarniczkowej Klewy - Tatarka (Gorgany) - Tataruka - Tatulska - Taupisz - Teoktyst (Błażewycz) - Tepłowyk Iwano-Frankiwsk - Teçeu Mic - Thalerhof - Tigran Jesajan - Timur Segizbajew - Tisia - Tiszahát - Titus Ozon - Todiaska - Tomaz Elisaszwili - Tomnatyk - Torpedo Arzamas - Tousty - Tousty Groń - Towarzystwo Szkoła Rosyjska - Towarzystwo im. Duchnowycza - Trudowi Rezerwy Lwów - Tryzub Filadelfia - TuS Celle - Tupy (szczyt) - Turbat - Tychyj - Täçmurad Agamuradow - UFK Charków - UFK Lwów - US Poggibonsi - Ubiraja Vega da Silva - Ukrainizacja Zakarpacia - Ukraińska Ludowa Partia Robotnicza - Ukraińskie Towarzystwo Literatów i Dziennikarzy im. Iwana Franki - Ukraińskie przejścia graniczne z Węgrami - Urałan-d Elista - Uria (Gorgany) - Ust'-Czorna - Uść-Czorna - Użański Regionalny Park Krajobrazowy - Użhorodzki Uniwersytet Państwowy - Valerie Vasiliev - Vančo Kaménař - Veaceslav Rusnac - Viaceslav Chiricenco - Victor Byryşev - Victoria United Limbé - Viktor Djalilov - Vitaliy Suyunov - Vladimir Cosse - Vladimir Țincler - Vladimirs Žavoronkovs - Vladislav Lemiş - Vladislav Qədirov - Wachtang Karibow - Wadim Nurpieisow - Wadym Darenko - Wadym Oliszczuk - Wadym Petrow - Wagarszak Aslanjan - Walentin Biechtieniew - Walentin Chachonow - Walentin Morozow - Walentin Wojczenko - Walerij Czetwierik - Walerij Gładilin - Walerij Mińko - Walerij Nienienko - Walerij Popowicz - Walerij Tołczew - Walerij Żurawlow - Waleriy Lulko - Warużan Sukiasjan - Wary - Wasilij Dragomiriecki - Wasyl Briuszyn - Wasyl Chomenko - Wasyl Czuczupak - Wasyl Hubal - Wasyl Iwanowczyk - Wasyl Jermak - Wasyl Kołdra - Wasyl Mohylnyćkyj - Wasyl Prodan - Wasyl Serdiukow - Wasyl Sondej - Wawtorów - Wazgen Manasjan - Wałentyn Blinder - Wałentyn Dementjew - Wałentyn Dmytroszczenko - Wałentyn Nowikow - Wałentyn Starcew - Wałentyn Łaktionow - Wałerij Horiaczew - Wałerij Hryszyn - Wałerij Krochan - Wałerij Mazur - Wałerij Melnyk - Wałerij Pawłowicz Bohdanow - Wałerij Powstenko - Wałerij Samofałow - Wałerij Starodubow - Wałerij Szwediuk - Wałerij Słatenko - Wałerij Żurawko - Wejcisław Angełow - Wells Thompson - Werbów - Werchowyna-Bystra - Wesley Lopes da Silva - Wełyka Kurtiaska - Wełykyj Werch - Wiaczesław Cariow - Wiaczesław Fiodorow - Wicza - Widradny Kijów - Wielka (Gorgany) - Wielka Kieputa - Wierch Pasieczny - Wierch Równy - Wiktor Andriejew (trener) - Wiktor Antichowicz - Wiktor Berest - Wiktor Capajew - Wiktor Czistochwałow - Wiktor Diemidow - Wiktor Filipow - Wiktor Fiodorow - Wiktor Greczisznikow - Wiktor Guz - Wiktor Katkow - Wiktor Korż - Wiktor Nowikow - Wiktor Pohoriełow - Wiktor Polanski (ur. 1937) - Wiktor Ponomariow - Wiktor Slauta - Wiktor Szłykow - Wiktor Tiszczenko - Wiktor Tretiakow - Wiktor Trietjakow (trener) - Wiktor Ziernow - Wiktor Łebediew - Wiktor Łukjanow - Wiktor Żylcow - Wilhelm Schmidt (architekt) - William Amorim - Winiarstwo - Wital Raszkewicz - Witalij But - Witalij Dawydenko - Witalij Kobierski - Witalij Martyniuk - Witalij Pawłowycz Polanski - Witalij Perwak - Witalij Sobolew - Witalij Tarasenko (trener) - Witalij Terłecki - Wjaczesław Akimow - Wjaczesław Kobyłećki - Wjaczesław Panfiłow - Wjaczesław Pershyn - Wjaczesław Perszyn - Wjaczesław Tropin - Wjaczesław Zapojaska - Wjaczesław Łuchtanow - Wjaczesław Łytwynenko - Wodica - Woit Tałgajew - Wojciech Krukar - Wojciech Pamiętowski - Wolne miasto królewskie - Woucza - Wowkowe (obwód zakarpacki) - Wołodymyr Bajsarowicz - Wołodymyr Bojczenko - Wołodymyr Bruchtij - Wołodymyr Hapon - Wołodymyr Hałycki - Wołodymyr Hrynin - Wołodymyr Ihnatenko - Wołodymyr Iszczenko - Wołodymyr Jasznyk - Wołodymyr Jeremejew - Wołodymyr Kozyrski - Wołodymyr Kyjanczenko - Wołodymyr Makucha - Wołodymyr Malcew - Wołodymyr Parchomenko - Wołodymyr Pidwirny - Wołodymyr Poliszczuk - Wołodymyr Proszkin - Wołodymyr Sendel - Wołodymyr Smarowoz - Wołodymyr Spiridonow - Wołodymyr Szemelew - Wołodymyr Szopin - Wołodymyr Telak - Wołodymyr Woskowski - Wołodymyr Wusaty - Wołosianka (obwód zakarpacki) - Wramszapuh Meranguljan - Wsiewołod Radikorski - Wyszka - Węgierska Partia Narodowa - Władimir Alakrinski - Władimir Aleksijewicz Michajłow - Władimir Bodrow - Władimir Bołotow - Władimir Dobrikow - Władimir Gospierski - Władimir Gulamchajdarow - Władimir Korolkow - Władimir Kotlarow - Władimir Mieńszykow - Władimir Muchanow - Władimir Nikitienko - Władimir Nowik - Władimir Paczko - Władimir Pczelnikow - Władimir Radionow - Władimir Suchostawski - Władimir Tchorżewski - Władimir Utkin (piłkarz) - Władimir Zinowjew - Władimir Żukowski - Władysław Hłuchariew - Władysław Orłow - Władysław Pawłenko - Władysław Siamin - Władłen Naumenko - Włodzimierz Osadczy - X Nesterenko - Yangon United F.C. - Yazid Atouba - Yuriy Xakimov - Zabrid´ (rejon wielkoberezieński) - Zahorb (rejon wielkoberezieński) - Zakedry - Zamek w Perejasławiu Chmielnickim - Zapłata (Gorgany) - Zariaczanka - Zawosyna - Zbrucz Wołoczyska - Zemla Myrhorod - Zielenica (rzeka) - Zielona (Gorgany) - Zniaciowo - Zoria-2 Ługańsk - Zsolt Hornyák - Zubrynka - Zyhmund Wysocki - Đorđe Ivelja - Ēriks Grigjans - Łazkiem (Gorgany) - Łańcuch Kelimeńsko-Hargicki - Łeonid Bakaj - Łeonid Iszczuk - Łeonid Kluczyk - Łeonid Mały - Łeonid Nikołajenko - Łeonid Rodos - Łeonid Łemeszczenko - Łjowa - Łostuń - Łubnia (obwód zakarpacki) - Ługańska Obwodowa Administracja Państwowa - Łuh (rejon wielkoberezieński) - Łysyczewo - Świnianka - Święta Ruś (obraz) - Şanlıurfaspor - Żeniec - Żerban - Żornawa - Żurawiowa Klewa -

 Cypr

Adriano Miranda - Akamas (półwysep) - Akromandra - Alex Michael - Almir Tanjić - Amer Jukan - Anderson Alves da Silva - Andreas Christou - Andreas Constantinou - Andreas Kittos - Andreas Melanarkitis - Andreas Zouvanis - Andrij Murawczykow - Angelos Georgiou - Angelos Misos - Antonis Kezos - Antonis Petris - Apolla - Aris Galanopoulos - Asprogremnos - Audytor generalny (Cypr) - Avgoustinos Panagiotidis - Avgoustinos Savvides - Avi Tikva - Bekim Kapić - Berengaria z Nawarry - Bobi Andonov - Bośnia i Hercegowina w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci - Buffavento - Bzz... - Büyük Kıbrıs Ansiklopedisi - Carlos Milhazes - Centralny Bank Cypru - Christos Kotsonis - Chrystalla Georghadji - Chryzostom (Kykkotis) - Demetris Moulazimis - Demos Goumenos - Diarizos - Dieta śródziemnomorska - Dimitris Korgialis - Eleftherios Eleftheriou - Ezousa - Flaga Nikozji - Gabriel Georgiou - Georgios Chrysostomou - Georgios Platritis - Giorgos Kolanis - Giorgos Nikolaou - Giorgos Tofas - Granice Wielkiej Brytanii - Grzegorz (Hatziouraniou) - Gwardia Narodowa (Cypr) - Hugo Faria - Håkan Svensson - Igor Jancevski - Ioannis Kasoulidis - Ioannis Kontos - Jeff Tutuana - Joanna Plantagenet (królowa Sycylii) - Kaplica w Bellapais - Karyoti - Kennedy Nagoli - Keçiören - Khristos Kourtellas - Khrysanthos Papakhrysanthou - Klasztor Machaira - Klasztor w Jalii - Klitos Klitu - Konstytucja Cypru - Kontrola państwowa na Cyprze - Kostas Elia - Kouris - Kościół św. Grzegorza w Kallepia - Kościół św. Grzegorza w Trimitusie - Kościół św. Katarzyny w Tali - Kseros - Kseros (dolina) - Kuris (rzeka) - Kyriakos Onisiforou - Lista zakonów rycerskich - Liwadi (rzeka) - Loizos Kosma - Lysi - Makunda (rzeka) - Manuel Puma Sanches - Marios Charalambous - Marios Karas - Marios Kontos - Masakra w Marathrze, Santalaris i Alodzie - Mawrokolubos - Meczet Al-Kebir - Meczet Cami Jedid - Meczet Cami Kabir - Mesaoria - Mesaria - Metropolia Kirenii - Metropolia Kition - Michalis Zacharia - Ministerstwo Spraw Zagranicznych Cypru - Minos Agathokleous - Mirmikofou - Mirmikofu - Monastyr Sindi w Pentalii - Morfu (zatoka) - Mury obronne Famagusty - Muzeum Sztuki Ludowej - Muzeum Średniowiecznego Cypru - Najazd turecki na Serbię - Nicosia General Hospital - Niki Papavasiliou - Okup (majątek) - Panagiotis Chrysostomou - Panayia Chryseleoussa - Panayiotis Pittadjis - Panicos O. Demetriades - Panikos Spyrou - Patrik Ipavec - Pavlos Theodoulou Ioannou - Pediajos - Ploutis Servas - Podział administracyjny Guernsey - Podział administracyjny Jersey - Podział administracyjny Naddniestrza - Podział administracyjny Republiki Chińskiej - Podział administracyjny Wyspy Man - Polatdere - Policja Suwerennych Baz Wojskowych - Polityka zagraniczna Cypru - Pomos (przylądek) - Prokurator Generalny Cypru - Protaras - Protathlima A' Kategorias (2014/2015) - Protathlima OPAP A'Kategorias - Przylądek Gata - Półwysep Akamas - Radovan Krivokapić - Referenda na Cyprze - Referendum na Cyprze w 2004 roku - Rząd Cypru - Rząd Nikosa Anastasiadisa - Saittas - Samorząd terytorialny na Cyprze - Samuel Wowoah - Savvas Vergas - Selvili tepe - Shaibu Yakubu - Siły zbrojne Cypru - Sofia Miaouli - Sophia Paraskeva - Stavros Stathakis - Sąd Najwyższy (Cypr) - Tom Daemen - Tsiattista - Ustrój polityczny Cypru - Uwięzione Groby - V wojna wenecko-turecka - Wałentyn Burkowsky - Wybory do Parlamentu Europejskiego na Cyprze - Wybory parlamentarne na Cyprze - Wybory prezydenckie na Cyprze - Wymiar sprawiedliwości na Cyprze - Yiannakis Omirou - Zamek Kantara - Zamek Świętego Hilariona - Zamek świętego Hilarego - Zatoka Famagusta - Zeytinburnu - Zielona Linia (Cypr) - Zé Vítor - Çekmeköy -

Turystyka

Miasta i wsie


Przyroda

Ochrona przyrody

Botanika

  • Rośliny (w tym endemiczne)
  • Grzyby:

Zoologia


Cywilizacja

Filozofia i religia

  • Filozofia
  • Chrześcijaństwo:
  • Judaizm
  • Islam
  • Buddyzm

Społeczeństwo

Węgrzy

Abdelrahman al-Dajani - Abdo Saleh Washash - Abdugaffor Yuldoshev - Abdul Ghani Minhat - Abdul Rahman Bin Said - Abdul Rahman Ibrahim - Abdulah Gegić - Abdulaziz Al-Ouda - Abdullah Avcı - Abdullah Gegiç - Abdulrahman Fawzi - Abel Alves - Abel Picabêa - Above & Beyond (band) - Abraham Chaszmanjan - Achacy Barcsay - Achille Piccini - Achtum - Ad Zonderland - Adalbert Marksteiner - Adam Bahdaj (jako Jan Kot) - Adam Hunt - Adam Michalski - Addie Wyatt - Adel Al-Jazar - Adelaide Lambert - Adil Giray (trener) - Admildo Chirol - Adnan Suvari - Adolf Cassagne - Adolf Kertész - Adolf Patek - Adolf Riebe - Adolfo Frías Beltrán - Adolfo Mogilevsky - Adriaan Koonings - Adrian Coca - Adrienn Orbán - Adyfalva - Aenaria - Agafia Constantin - Agave Könyvek - Agnieszka Francuska - Agnieszka austriacka - Agnus Dei (film 1970) - Agustín Santillán - Ahmad Agha Duzdar - Ahmad Shafie - Ahmad Ubaydullaev - Ahmad ibn Rusta - Ahmed Alajlani - Ahrol Inoyatov - Aitor Monroy - Akademia Filmowa i Teatralna w Budapeszcie - Akademia Filmowa w Budapeszcie - Akademia Górnicza w Bańskiej Szczawnicy - Akademia Monachijska - Akademia Muzyczna w Budapeszcie - Akademia Sztuk Pięknych w Budapeszcie - Akademia Vörösmartyego - Akademia Wychowania Fizycznego w Bratysławie - Akademii Nauk i Literatury - Akihiro Yamaguchi - Akos Tezler - Akshat Chandra - Al-Jarmuk - Al-Nasr Salalah - Al-Riyadh SC - Al Tadamon - Al Toom Jobarat Allah - Aladár Haberl - Albenga Calcio - Albert Bokros - Albert Goldsmid - Albert Gyergyai - Albert Safarjan - Albert Sanderson - Albert Sing - Albert Sohn - Albert Wass - Alberto Calderón - Alberto Cavasin - Alberto Delfrati - Alberto Etcheverry - Alberto Marinetti - Alberto Roman - Albian Muzaqi - Albin Wira - Albis - Albrecht IV Austriacki - Albrecht IV von Habsburg - Alcsút - Alcsútdoboz - Aldo Agroppi - Aldo Cevenini - Alejandro Botello - Alejandro Romero - Aleksander Habsburg - Aleksander Hradecki - Aleksander Poluljachow - Aleksander Zubricyn - Aleksandr Afonin - Aleksandr Iwankow - Aleksandr Iwczenko - Aleksandr Keller - Aleksandr Koczetkow - Aleksandr Kołomiejcew - Aleksandr Masejkow - Aleksandr Nikołajewicz Awierjanow - Aleksandr Pleszakow - Aleksandr Pobiegałow - Aleksandr Sidorienko - Aleksandr Tumasian - Aleksandra Jurkojć - Aleksiej Chanafin - Aleksiej Jeśkow - Aleksiej Kostylew - Aleksiej Nikitin - Aleksiej Nikołajewicz Stiepanow - Aleksiej Pietruszin - Aleksiej Pietruszyn - Aleksiej Ługowoj - Aleksy Thurzo - Aleksy Thurzon - Alexander Jongsma - Alexander Popovic - Alexander von und zu Spitzmüller-Harmersbach - Alexandre Cal - Alexandre Gama - Alexandru Ene - Alexandru Păun - Alexandru Şuli - Alfonso Huapaya - Alfonso Portugal - Alfonso Ricciardi - Alfonso Rojo de la Vega - Alfred C. Crowle - Alfred Frey - Alfred Hoffmann - Alfred Schulz - Alfred von Windischgrätz - Alfredo Di Franco - Alfredo Gonzalez - Alfredo Monza - Alfredo Notti - Alfredo Torres - Ali Chaouach - Alichan Szawajew - Alicja Francuska - Alin Ardeleanu - Alin Minteuan - Alison Cheek - Aliyer Ashurmamadow - Aljaž Struna - Allan Harris - Alliance Israélite Universelle - Alois Beranek - Alois Hess - Alois Lexa von Aehrenthal - Alois Pulpittel - Alois Schwartz - Alona Sotnikowa - Alpha-Omega-Alpha Medical Honor Society - Alpha Ethniki (1969/1970) - Alpha Ethniki (1971/1972) - Alphonzo Bell (starszy) - Alsó-Pakony - Alsórajk - Alsóvárad - Altenburg (Austria) - Alternative Energy Institute - Altneuland - Alv Riemke - Alvin Riemke - Alvinc - Alwin Riemke - Alíz Derekas - Amal Dutta - Amalryk z Valenciennes - Amateur Athletic Association - Amawalk - Amedeo D'Albora - Amedeo Saracini - American Association of Neuropathologists - American College of Surgeons - Amerigo Schoeffer - Amerykańska strefa okupacyjna - Ami a naplóból kimaradt - Amin al-Madżadż - Amina Rakhim - Amos Kollek - Anastazja bełska - Anatalij Sadowski - Anatolij Akimow - Anatolij Archypow - Anatolij Czernow - Anatolij Karakozow - Anatolij Sawycki - Anatolij Skurski - Andain - Andor Bajor - Andor Haidu - Andor Máray - Andras Flumbort - Andrea Agostinelli - Andrea Bassi - Andrea Belotti - Andrea Fulignati - Andrea Leand - Andrea Mandorlini - Andrea Noszály - Andrea Takács - Andreas Bouchalakis - Andreas Lazarides - Andreas Michaelides - Andreas Mouskallis - Andreas Papaemanouil - Andreas Preuß - Andreas Sziegoleit - Andrei Rădulescu - Andriej Fiediakin - Andries Burger - Andronik Dukas - Andrzej Bahr - Andrzej Batory (zm. 1497) - Andrzej Mikołajczyk - Andrzej Sieroszewski - András Balogh - András Benk - András Garai - András Gárdos - András Hevesi - András Horváth - András Kelemen - András Kuttik - András Telek - André Dunoyer de Segonzac - André Francisco Williams Rocha da Silva - André Vacherot - Andy Moor (musician) - Angel Fernandez (trener) - Angel Fernández (trener) - Angela Buxton - Angelos Anastasiadis - Angelos Vouldis - Angeł Stankow - Angielska flaga - Angyalföld - Anikó Szamoránsky - Anita Herr - Anita Lonsbrough - Anja Dahlgrün - Ann Marshall - Anna (film 1981) - Anna Bebek - Anna Cylejska (1384-1439) - Anna Katarzyna Gonzaga - Anna Maria Anhalcka - Anna Mieszkowska - Anna Nádasdy - Anna Wirtemberska - Anna Zakrzewska (żona Andrzeja Batorego) - Anne-Laure Heitz - Anne Ahlgren - Anne J. Duggan - Annett Wagner-Michel - Antal Horger - Antal Lyka - Antal Szkalnitzky - Antal Ullein-Reviczky - Antoine Raeymaeckers - Anton Bekisz - Anton II Esterházy - Anton I Esterházy - Anton Kreutzer - Anton Puchner - Antone Jean - Antoni Drugeth Hommonai - Antoni Florian von Liechtenstein - Antoni Ulryk Brunszwicki - Antonia-Xenia Tout - Antonio Busini - Antonio D'Acorso - Antonio Diaz - Antonio Janni - Antonio Jasso - Antonio López Herranz - Antonio Malvassi (piłkarz) - Antonio Palafox - Antonio Vojak - Antonis Migiakis - Antti Pyhala - Antun Pogačnik - António Conceição da Silva Oliveira - António José Conceição Oliveira - António Luís Alves Ribeiro Oliveira - António Ribeiro dos Reis - António Vogel - Anwar al-Chatib - Anzelm von Wallenstein - Aparat policyjny - Aparat sędziowski - Aparat urzędniczy - Apponyi - Apácatorna - Apátfalva - Aram Woskanjan - Aramais Tonojan - Arany-album - Aranza Salut - Archidiecezja Gran - Arcybiskupi Kalocsy - Arcybiskupi ostrzyhomscy - Arcyksiężne Austrii - Aredio Gimona - Aref al-Aref - Aref al-Dajani - Ariel Cuffaro Russo - Aristóbulo Deambrossi - Arkadij Batałow - Arkadiusz Pawlak - Arlene Klasky - Armando Colaco - Armando Ferreira - Armen Adamjan - Armen Szahgeldjan - Armen V. Sarkisjan - Arnaldo Sentimenti - Arno Frank - Arnold Ludwig Heller - Arrigo Morselli - Arsen Mekokishvili - Arszawir Szachazizjan - Arthur John - Arthur Maria Rabenalt - Arthur Masuaku - Arthur Schütz (piłkarz) - Arthur Stone - Arthur Willard - Artur Azevedo - Artur Walter - Artur de Sousa Pinga - Arturo Fernández (piłkarz) - Arturo Salah - Arturo Silvestri - Arturo Torres Carrasco - Artyom Vaszjunyin - Artúr Sarbó - Asen Panczew - Ashley Tappin - Ashley Wallbridge - Asko Ensemble - Aston-Martin - Asuman Lubowa - Aszot Kirakosjan - At-Tadamon - Atanas Parzchełow - Athinai - Athuel Velásquez - Atilio Giuliano - Atromitos Yeroskipou - Attila Gruber - Attila Herédi - Attila Miszér - Attila Pintér - Attila Sallustro - Attilio Perotti - Augusta Bawarska - Augusta von Hessen-Darmstadt - Augusto Arrasco - Augusto Rangone - Augusto Sabbo - Augusto Silva - Aurel Șunda - Aurelio Andreazzoli - Aurél von Kelemen - Austriacka liga żużlowa - Auto-Emacypacja - Awanhard Dzierżyńsk - Azat Mangasarjan - Azonosítás - Aílton José Pereira Júnior - B.A. Rolfe - BT (musician) - BWO (band) - Babken Melikjan - Bacs - Bacskó - Bad Lauterberg - Badri Spanderaszwili - Bahodir Ibragimov - Bajai LSE - Bajai SK - Bakkermann - Bakó Endre - Balatonfueuered - Balatonfűzfői AK - Balatonszeplak - Balatonszárszó - Balatonszéplak - Balazs Bakos - Baldwin II z Hainaut - Baldwin IV z Hainaut - Bali (film) - Balkan Cup 1947 - Balkan Cup 1948 - Ballagás (film) - Balogh Rudolf-díj - Balra a nap nyugszik - Baltazar von Wallenstein - Balázs Györe - Balázs Kangyal - Balázs Ladányi - Balázs Orbán - Balázs Vattai - Barbara Brandenburska - Barbara Butkai - Barbara Charline Jordan - Barbara Haas - Barbara Sári - Barca (dzielnica Koszyc) - Barcelona (BWO song) - Barna Buza - Barnabas Mwesiga - Bartłomiej Batory (nadżupan Szatmar) - Bathory, Elizabeth - Batory z Gagy - Baumgarten Prize - Baya - Bazil Marian - Beatrix Kishazi - Beatrycze Frankopan - Beatrycze Prowansalska - Beba Veche - Being Julia - Bela Bedea - Bela Kalloi - Bela Maróti - Bela Tóth - Belarmino de Almeida Junior - Belisario López - Bella Volentik - Belle Ville - Belleville (Paryż) - Ben Peeters - Bence Svasznek - Bence Tóth - Benedek Virág - Benesz z Veitmilu - Bengt Lindberg - Beniamino Santos - Benjamin De Ceulaer - Benjamin Kállay von Nagy-Kálló - Bent Løfqvist - Bercsényi - Beregszász FC - Berengaria nawarska - Beresztóczy Miklós - Bernard Destremau - Bernarda Pera - Bernardo Gandulla - Bernhard Kellerhoff - Bernhard Stavenhagen - Bernhard Zintl - Bertalan Szemere - Berthe Weill - Berthold I von Istria - Berthóti - Bertil Nilsson - Bertl Moll - Bertram Beierlorzer - Berzeviczy - Bethlen Béla - Bethlen István - Beverly Baker Fleitz - Beverly Fleitz - Beykozspor - Biblioteka Teleki - Bidandi Ssali - Bieg na 200 metrów przez płotki - Bieg na 2 mile - Bieg na 3 mile - Bieg na 55 m przez płotki - Bieg na 6 mil - Big Read - Bihartorda - Bilghez - Bill Compton - Bill Dodgin, Sr. - Bill Gormlie - Bill Julian - Bill Mulliken - Billie Yorke - Billy Cook (ur. 1909) - Billy Hunter (piłkarz) - Billy Marquart - Bino Skasa - Biskupi Egeru - Biskupi Kalocsa - Biskupi budapeszteńsko-ostrzyhomscy - Biskupi vesprémscy - Bitwa na przełęczy Theben - Bitwa nad Olšavą - Bitwa o Woroneż (1942) - Bitwa pod Doberdo - Bitwa pod Floreşti - Bitwa pod Isonzo - Bitwa pod Landau - Bitwa pod Litawą - Bitwa pod Lwowem (1914) - Bitwa pod Ménfő - Bitwa pod Swanowicami - Bitwa pod Szekfetyn - Bitwa pod Sziną - Bitwa pod Tokajem - Biury González - Biztosítás - Björn Thofelt - Bjørn Tiller - Blanche Amblard - Blisko do miłości - Blossom - Bob Bootland - Bob Burton, Jr. - Bob Kelly (piłkarz) - Bob Skelton - Bobbie Heine - Bobby Davison - Bocskai FC - Bocsárlapujtő - Bohóclövészet - Bokod - Boldenon - Boldog karácsonyt! - Boldogság, gyere haza - Bolhó - Bolsze Tigany - Bonyhád VLC - Borbála Markovics - Boris Batanow - Boris Jakowlew - Boris Kołokołow - Boris Nikolof - Boris Stukałow - Boris Wasilew - Boris Żurawlow - Borsi - Bortolo Mutti - Borussia Düsseldorf - Borys Marjasin - Borys Niemec - Borys Usenko - Borys Wojtenko - Borys Wołoszczuk - Boson II de Talleyrand-Périgord Valencay - Boson I de Talleyrand-Périgord - Botho von Wedel - Bp. Vasas Izzó - BrainTwist - Bramy seklerskie - Branislav Vukosavljević - Branko Elsner - Branko Jovičić - Breitenstein (Austria) - Brenda Helser - Breţcu - Brian Birch - Brian Gottfried - Brian Hamalainen - Brian Idowu - Brigitta Sipőcz - British Lion Films - Brive-la Gaillarde - Bronisław Czuwylin - Bronisław Karelus - Brooklyn Wanderers - Bruno Bolchi - Bruno Giorgi (piłkarz) - Bruno Michaud - Bruno Rahmen - Bruto Seghettini - Brúnó Ferenc Straub - Budafoki MTE - Budai 33 FC - Budaméry - Budapest Spartacus - Budapesti Corvinus Egyetem - Budapesti EAC - Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem - Budapesti Spartacus FC - Budapesti Spartacus SC - Budapesti Szemle - Budapesti Torna Club - Budapeszteńskie opowieści - Budavár - Budó - Buia - Burg Birseck - Burkhard Pape - Burmistrz Jerozolimy - Buzilla - Buzsák - Byron Mitchell - Bálint Bodor - Bálint Hóman - Bánd - Báta - Béla Berzeviczy - Béla Békessy - Béla Geiszlinger - Béla Hechst-Horányi - Béla Ivády - Béla Iványi-Grünwald - Béla Jankovich - Béla Katona - Béla Magya - Béla Magyari - Béla Marosvári - Béla Ordódy - Béla Wenckheim - Béla Zsitnik (ur. 1951) - Bókay László - Búcsúszentlászló - Bülent Ünder - Bőcs KSC - C. A. Macartney - C. De Silva - C. Matthey - CA Oradea - CD Málaga - CD Portosantense - Caetano de Domenico - Caldinho Garcia - Caleb Porter - Call-Girls - Camora - Canal Suez - Candan Tarhan - Carl-Heinz Schroth - Carl Jensen - Carl Joseph Geiger - Carl L. Siegel - Carl Lamač - Carl Nemes - Carl Wurzinger - Carla Hills - Carlito Peters - Carlo Facchini - Carlo Masulo - Carlos Acuña (trener) - Carlos Aimar - Carlos Bautista (piłkarz) - Carlos Bernegger - Carlos Carlomagno - Carlos Carvalhal - Carlos Durán - Carlos Embalo - Carlos Fanta - Carlos Galletti - Carlos García Cambón - Carlos Ischia - Carlos Iturralde - Carlos Kiese - Carlos Miloc - Carlos Nunes - Carlos Ruiz Herrero - Carm Borg - Carmela Schmidt - Carmelo Ballone - Carmelo Faraone - Carmen Cervera - Carmine Gallone - Carol Sutton - Carol Wanna - Carola Nasdala - Carolus Clusius - Carolyn Wood - Carrarese Calcio - Carrarrese Calcio - Carsta Genäuß - Catalin Necula - Catullo Gadda - Caupolicán Peña - Cayetano Rodríguez - Cedinho - Celeste Contin - Central European International Cup - Centralne Archiwum Syjonistyczne - Centrum Kultury im. Károlya Goldmarka - Cephas Malele - Cesare Lovati - Ceslav Zaharczuk - Cetin - Chamaco Rodríguez - Charakerystyka Eulera - Charalambos Avraamides - Charif Damage - Charles Aeschlimann - Charles Bunyan, Sr. - Charles Harris - Charles Stark Draper - Charlie Bell (piłkarz) - Chi Recordings - Chicago Mustangs - Chicago Spurs - Chichiş - Chimik Pereczyn - Chloran wapnia - Chow Kwai Lam - Chris Christensen - Christian Jöcks - Christian Kabasele - Christian da Silva Fiel - Christina Papadaki - Christopher Munro Clark - Chrześcijańska Partia Gospodarcza - Chrześcijańska Partia Jedności Narodowej - Chrześcijański socjalizm - Chrześcijański syjonizm - Chuck Garland - Château de Lacroix-Laval - Ciceu - Ciemność w południe - Cihat Arman - Cincinnati Cyclones - Cisza i krzyk - Clare Dennis - Claremont Graduate University - Clark Graebner - Clarke Scholes - Claude Andrey - Claude Montefiore - Claudia Corsini - Claudia Timm - Claudio Lostanau - Claudio Maselli - Claudio Onofri - Claudio Terzi - Clock DVA - Club des Patineurs et Hockeyeurs Dijonnais - Clyde Cowan - Cláudio Galbo Garcia - Clóvis Nori - Cmentarz Farkasréti - Cmentarz Kerepesi - Coleen Rowley - Collegio Apollinare - Columns First - Colţea Braşov - Concertgebouw NV - Congressional Human Rights Caucus - Conrad Arensberg - Conrad Heidkamp - Constant Vanden Stock - Constantin Cernăianu - Constantin Frățilă - Constantin Moldoveanu - Constantin Teaşcă - Copa del Generalísimo (1951) - Copa del Generalísimo (1952) - Copa del Generalísimo (1952/1953) - Copa del Generalísimo (1957) - Copa del Generalísimo (1958/1959) - Copa del Rey (1961/1962) - Cornel Ene - Corners First - Corvina Publishing House - Corvus Racer - Cosme Damião - Cosmin Vâtcă - Cosmopolitan (magazyn) - Costas Georgiou (piłkarz) - Courtney Shealy - Coşkun Özarı - Craig Short - Cristiano Bergodi - Cristóvão Borges - Csaba Kovács - Csaba Kákosy - Csaba Madar - Csaba Meleghegyi - Csaba Szatmári - Csaba Tóth (pilot) - Csanad - Csanád - Csehmindszent - Cseke - Csele - Csepel Autó - Csepel SC - Csirke - Csobánka - Csodálatos mandarin - Csorba - Csusz - Csutoros Sándor - Csákvár - Csíksomlyó - Csók, Anyu! - Cwetan Genew - Cwetan Iłchew - Cyd (film) - Cyklorama - Cynthia Cooper - Cywilizator - Czar cyganerii - Czene Gábor - Czerwony Kapturek i wilk - Czerwony Psalm - Czesław Szuszczyk - Czwarty Kongres Syjonistyczny - Człowiek, który czynił cuda - Cândido de Oliveira - Cârţa - Céhtörténeti Múzeum - César Rodríguez Álvarez - César Vaccia - Cătălin Cursaru - Cătălina Ponor - DEMISZ - DFC Praga - Daczó Árpád - Dai Astley - Daisy Speranza - Dalaklı Hüseyin - Dallara F388 - Damir Kamaletdinov - Damjan Đoković - Dan Georgiadis - Daniel Auster - Daniel Esterházy - Daniel Jeandupeux - Daniel Riquelme - Daniel Teglia - Daniela Silivaş - Daniele Angeloni - Danny Allison - Danny Heister - Danny Huston - Danuta Wójcik-Góralska - Dariusz Michalski - Darkness at Noon - Darák Péter - Dave MacLaren - Dave Sarachan - David Albiter - David Arellano - David Davison - David Otti - David Schweitzer - David Singmaster - David Wallit - David Wharton - Davide Ballardini - Davide Petrucci - Dawid Dzachow - Dawid Pawlik - De administrando imperio - Debreceni MTE - Debreceni Nagy Újság - Dedo V von Wettin - Dejan Đurđević - Deján Bikár - Delem - Delibabok orszaga - Demecser FC - Demetrio Madero - Denham Film Studios - Denis Inkin - Dennis Sullivan (matematyk) - Der Judenstaat - Desperaci (film 1965) - Detlef Sierck - Detlev Brüggemann - Detroit's Grace Hospital - Dezso Kosztolányi - Dezso Szomory - Dezső Bánffy - Dezső Czigány - Dezső Kőszegy - Dezső Lauber - Dezső Orbán - Dezső Pattanyús-Ábrahám - Dezső Szabó - Dezső Tandori - Dialekt sudański języka arabskiego - Diasmany Otero - Dick Bate - Dick Crealy - Dick Roth - Didi (footballer) - Die Blutgräfin - Diedenbergen - Diego Aguirre - Diego García (trener) - Diego Malta - Diego Mercado - Diego del Río - Dieter Kurrat - Dieter Lieberwirth - Dieter Renner - Dieter Schulte - Dietmar Constantini - Digenis Morfou - Diggers Rest - Dilszod Jarbekow - Dimitris Diamantakos - Dimityr Chlebanow - Dimityr Mutafczijew - Dino Canestri - Dionizy Szécsi - Dionizy z Zahradku - Dionys Schönecker - Diploma Andreanum - Dirk Coster - Dla ciebie śpiewam - Dmitrij Biełorukow - Dmitrij Dogwalionok - Dmitrij Ogaj - Dmytro Alimow - Doberdo - Dobogókő - Dobromir Taszkow - Dobszay János - Dollah Salleh - Dolna Lotaryngia - Dolny Jelenec - Dolány - Domagoj Kapetanović - Dombóvári Vasutas - Domenico Caso - Domenico Di Carlo - Domingo Arrillaga - Domingos Paciência - Domino (Jessie J song) - Domokos Szilágyi - Domoszló Aba - Don Candy - Donald Ross - Donato Alonso - Donji Milanovac - Dorina Korsós - Dorota Várdai - Dorottya Szám - Dossier K. - Dowody i refutacje - Doğan Andaç - Dracula: Nieumarły - Dragan Škrbić - Dresden & Johnston - Drugi Kongres Syjonistyczny - Drugi rząd Roberta Fico - Drużynowe Mistrzostwa Świata na Żużlu 1996 - Drużynowe Mistrzostwa Świata na Żużlu 1998 - Drużynowe Mistrzostwa Świata w Szachach 2001 - Drużynowy Krzyż Karola - Dubník - Dubník (powiat Nowe Zamki) - Duggie Lochhead - Dumitru Dumitriu - Dumitru Macri - Dunaferr FC - Dunajiwec Izmaił - Dunakeszi VSE - Duque (trener) - Dusica Cejić - Duílio Dias Júnior - Dušan Fitzel - Dušan Mijić - Dynamo Użhorod - Dynastia flandryjska - Dynastia z Avesnes - Dywizja Székely - Dzicy Węgrzy - Dziedzictwo Estery - Dziennik dla moich dzieci - Dziennik dla moich ukochanych - Dziennik dla mojego ojca i matki - Dziennik galernika - Dziewięć miesięcy (film 1976) - Dálnok - Dániel Fekete - Dániel Pauman - Dániel Pécsi - Dániel Sváb - Dániel Szontagh - Dávid Gyenes - Dávid Kovács - Dávid Tóth - Décio de Abreu - Dénes Ginzery - Dóra Hornyák - Dömös - E. W. Emo - EBEL (2011/2012) - EBEL (2013/2014) - ELTE - EMeRTon-díj - EXPO - Ebbe Skovdahl - Ebergény - Eckhard Krautzun - Economic Journal - Ecstasy (ATB song) - Eddio Inostroza - Eddy Donaghy - Ede Dunai - Ede Herczog - Ede Moór - Ede Tóth - Edelmiro Arnauda - Edgar Leonard - Edgardo Fuentes - Edi Bauer - Edinson Machín - Edlach - Edmond Schmilovich - Edouard de Laveleye - Edson Tavares - Eduard Grigorjan - Eduard Hambardzumjan - Eduard Masłowski - Eduardo Bacas - Eduardo Bores - Eduardo Coudet - Eduardo González Pinto - Eduardo Miguel Solari - Eduardo Solari - Eduardo Teus López - Eduardo Toba - Edward "Ted" Smith - Edward Jakob von Steinle - Edward Zdobnikow - Edwin Dutton (piłkarz) - Edykt restytucyjny - Efekt Lenarda - Eger FC - Egidio Di Costanzo - Egil Solsvik - Egon Pollak - Egon Selzer - Egri Dózsa - Egy darabot a szívemből - Egyedül vagyunk - Egyházashetye - Eileen Bennett Whittingstall - Ekstremalna teoria grafów - Eladio Ruiz - Eladio Vaschetto - Electo Pereda - Elektra, moja miłość - Elektromos SC - Elemér Berkessy - Elemér Horváth - Elemér Kovács - Elgane - Eli Ohana - Elias M. Stein - Eliot Teltscher - Elizabeth Fraser (pływaczka) - Ella Grasso - Ellen Osiier - Elías Muñoz - Előd - Elżbieta Arpadówna (córka Beli IV) - Elżbieta Batory (zm. 1562) - Elżbieta Bockskai - Elżbieta Bocskai - Elżbieta Dąbrowska - Elżbieta Hohenzollern (zm. 1471) - Elżbieta Korwin - Elżbieta Kujawska - Elżbieta Kumanka - Elżbieta Kumanka (królowa węgierska) - Elżbieta Morzsinay - Elżbieta kujawska - Embrach - Embrion (film) - Emelyan XIII - Emerico Hirschl - Emeryk Bebek - Emicho z Leiningen - Emiel Koelman - Emil Friz - Emil Gröner - Emil Hermansson - Emil Melcher - Emil Müller (trener piłkarski) - Emil Rauchmaul - Emile Lahner - Emiliano Mondonico - Emilio Baldonedo - Emilio Ferrara - Emilio Jiménez Millas - Emilio Kléber - Emin Bülent Serdaroğlu - Emmerich Josef von Briedbach - Emniyet SK - Emérico Hirschl - Enderson Moreira - Endre Kriston - Endre Szemerédi - Engel Geneugelijk - Engelbert König - Ennio de Giorgi - Enrico Flamini - Enrique Fernández Viola - Enrique Hormazábal - Enrique Hrabina - Enrique Lúpiz - Enrique Navarro - Enrique Palomini - Enrique Porta - Enrique Santiago Fernandez - Enrique Sobral - Enrique Sorrel - Ensemble Intercontemporai - Enver Katip - Enzo Genoni - Enzo Riccomini - Eric Sturgess - Eric Walther - Erich Hof - Erich Koch (footballer) - Erich Vogel - Erik Akkersijk - Erika Bricker - Erin Burdette - Erin Phenix - Erna Bogen - Ernei - Ernest Erbstein - Ernesto Cisneros - Ernst August Künnecke - Ernst Diehl - Ernst Dokupil - Ernst Hlozek - Ernst Hufschmid (footballer) - Ernst Múzeum - Ernst Reim - Ernő Frey - Ernő Kátai - Ernő Osvát - Ernő Szép - Erol Togay - Eros Pisano - Ervin Demeter - Ervin Lázár - Ervin Szerelemhegyi - Erwin Alge - Erzsébet Galgóczi - Eszter Siti - Esztergom-Szentkirály - Esztergomi Vasas - Esztergomi Vármúzeum - Esztár - Ete (osoba) - Etel Judik - Eufemia Włodzimierzówna - Eugen Hach - Eugen Payer - Eugene Dühring - Eugenio Fascetti - Eugenio Medgyessi - Eugeniusz Mroczko - Eugeniusz Pohl - Eugeniusz Wilczkiewicz - Eugène Gerards - Europejska Akademia Sztuk, Nauk i Nauk Humanistycznych - Europejska Komisja Praw Człowieka - Eustace Fannin - Eustachy Poticha - Eva Fjellerup - Evarth Kahn - Everaldo Antônio da Silva - Everardo Villaseñor - Ezequiel Montero Román - Ezio Rossi - Ezio Sella - Eötvös Loránd University - Eötvös University - Eşfak Aykaç - F.S. Sestrese Calcio 1919 - F. Pigueron - FAI World Grand Prix - FC Baia Mare - FC Bourges - FC Craiova - FC Dabas - FC Felcsút - FC Fót - FC Hatvan - FC Louletano - FC Matanzas - FC Olten - FC Považská Bystrica - FC Retzingen - FC Rimavska Sobota - FC Solothurn - FC Veszprém - FK Austria Wiedeń - FK Solunac - Fabriciano González - Faidi al-Alami - Famous Players-Lasky Corporation - Farkas Bethlen - Farkásret - Farman MF - Fart - Fatih Karagümrük SK - Fausto Prieto - Febiana - Federico Allasio - Feffernitz - Feketehegy - Felcsút FC - Felhojatek - Felice Mariani - Felicja Sycylijska - Feliks Karolek - Feliks Weranjan - Feliks Zemdegs - Felipe Gutiérrez (trener) - Felipe Muñoz - Felix Latzke - Felsobanya - Felsőgalla - Felsőpakony FC - Felsőpáty - Ferar Cluj - Ferdi Oppenheim - Ferdi Taygan - Ferdinand Fabra - Ferdinand Janotka - Ferdinand Kowarz - Ferdinand Swatosch - Ferdynand August Leopold von Lobkowitz - Ferdynand Filip Józef von Lobkowitz - Ferdynand II Tyrolski - Ferdynand Karol Habsburg - Ferdynand Koburg - Ferenc Borsányi - Ferenc Csanádi - Ferenc Deák (piłkarz) - Ferenc Deák (trener) - Ferenc Dávid - Ferenc Faludi - Ferenc Farkas - Ferenc Farsang - Ferenc Fogl - Ferenc Gillemot - Ferenc Harrer - Ferenc Hatvany - Ferenc Herczeg - Ferenc Iriczfalvy - Ferenc Keresztes-Fischer - Ferenc Kovács - Ferenc Nagy - Ferenc Peredy - Ferenc Plattkó - Ferenc Ray - Ferenc Schwartzer - Ferenc Stobbe - Ferenc Széchényi - Ferenc Székely - Ferenc Sánta - Ferenc Sárvári - Ferenc Tangl - Ferencvárosi TC (piłka wodna) - Fermin Lecea - Fernando Arean - Fernando Argila - Fernando Astengo - Fernando Caiado - Fernando Cuellar - Fernando García - Fernando Gutiérrez Alzaga - Fernando Lanzidei - Fernando Mamede Mendes - Fernando Manuel Costa Santos - Fernando Marcos - Fernando Molina - Fernando Vaz - Fethi Demircan - Fetyszyzm towarowy - Fiasko (powieść Imre Kertésza) - Fidel Uriarte - Fikret Arıcan - Filip Hiacynt von Lobkowitz - Filip I Brabancki - Filip Jazvić - Filip Ljubicić - Filip Wilhelm (palatyn reński) - Filipe Dos Santos - Filippo della Torre - Film o miłości - Fiodor Nowikow - Fiona Frances Elaine Campbell-Walter - Fioravante Baldi - First State - Fizyka aryjska - Flaine - Florencio Doval - Fogaras - Football Club Esperia Viareggio - Formbach - Fort Przemyśl - Four days' wonder - Fovárosi Lapok - Franc Atbaszjan - Francesco Gianni - Francesco Hansel - Francesco Soldera - Francisco Arcos - Francisco Avilán - Francisco Berterame - Francisco Chávez - Francisco Corsetti - Francisco Erauzquin - Francisco González Gatica - Francisco Hernández - Francisco Hormazábal - Francisco Molina - Francisco Reboredo - Francisco Roca - Francisco Ríos - Francisco Stromp - Franciszek Grossman - Franciszek Rhedey - Franciszek Wiesiołowski - Franco Colomba - Franco Cucinotta - Franco Lerda - Franco Viviani - Franco Vázquez - Frangepán - Franjo Balassa z Gyarmat - Frank Adams - Frank Jericho Nagbe - Frank Kramer (piłkarz) - Frank Lord - Frank Millard - Frank Morris - Frank Powell (piłkarz) - Frank Riseley - Frank Schinkels - Frankie Gomez - František Dembický - František Komňacký - František Koželuh - Franz-Joseph Müller von Reichenstein - Franz Adam von Waldstein - Franz Baumann (piłkarz) - Franz Boll - Franz Brungs - Franz Dietl (trener) - Franz Ferdinand von Auersperg - Franz Freiherr von Pitha - Franz Fuchs (trener) - Franz Joseph Weger - Franz Koler - Franz Kreisel (piłkarz) - Franz Putzendopler - Franz Sedlaceck - Franz Seybold - Franz Simon - Franz Sobotka - Franz Stephan Rautenstrauch - Franz Thurn - Franz Wedekind - François Demol - François Déjerine - François Gutkas - Fraze Donnelly - Fred Hoffmann - Fred McNair - Fred Pagnam - Fred Perry (bokser) - Fred Schulz - Fred Spiksley - Freddy Ternero - Frederick Holman - French Championships 1901 - French Championships 1902 - French Championships 1903 - French Championships 1904 - French Championships 1905 - French Championships 1906 - French Championships 1907 - French Championships 1908 - French Championships 1909 - French Championships 1910 - French Championships 1911 - French Championships 1912 - French Championships 1913 - French Championships 1914 - French Championships 1920 - French Championships 1921 - French Championships 1922 - French Championships 1923 - French Championships 1924 - Frichi - Friederike Wohlers-Armas - Friedrich Hirzebruch - Friedrich Karl Joseph von Erthal - Friedrich Zelnik - Friedrich von Born - Frigyes Mamcserov - Frigyes Minder - Fritz Egly - Fritz Houtermans - Fritz Langner - Fritz M. de Molnár - Fritz Millinger - Fritz Popp - Fritz Rebell - Fritz Servas - Fritz Teufel (football) - Fritz Thelen - Fritz Wallner - Fryderyk Dawid Mocatta - Fryderyk III von Saarwerden - Fryderyk II (książę Austrii) - Fryderyk I (margrabia Badenii) - Fuat Hüsnü Kayacan - Fundacja Sorosa - Fundation Bakonyi pro Lingua Universal - Funeral Sermon and Prayer - Futtak - Félix Invest - Félix Quesada - Fényi (krater księżycowy) - Férébory Doré - Fészek Művészklub - Fősped Szállítók - GAFU Volán - Gabriel Ronay - Gabriel Seide - Gaetano Salvemini (piłkarz) - Gagyi - Gail Neall - Gail Sherriff Chanfreau - Gail Sherriff Lovera - Gajdarbek Gajdarbekow - Galaktika - Galeazzo I Visconti - Galeria Narodowa Budapeszt - Galina Prozumienszczikowa - Galip Kulaksızoğlu - Gamma Ethniki - Gamma FC - Ganz-Mávag SE - Ganz Machinery Works Holding - Garai (ród) - Garamszentbenedek - Garrick Theatre - Gaspar Rubio - Gaston Gaal - Gaston Tschirren - Gaur Afanasjew - Gaál Béla - Gedeon Ráday - Geert Meijer - Gene Mayer - Genealogia świętej Jadwigi - Gennaro Rambone - Gennaro Troianiello - Geno Matejew - Geoff Masters - Geometia Riemanna - Georg Bayerer - Georg Festetich - Georg Gawliczek - Georg Jacoby - Georg Roth - Georg Schmidt (trener) - Georg Schuller - Georg Siegel - Georg Wurzer - Georg Zellhofer - George Ainsley - George Caspar Smith - George Ciorceri - George D. Mostow - George Dick (piłkarz) - George Hoer - George Mukasa - George Rodger - George Seknas - George Skinner - George Varoff - Georges Pompidou Centre - Georges de la Falaise - Georgi Cwetkow - Georgi Kapaiwanow - Georgi Todorow (trener) - Georgios Paraschos - Georgius monachus continuatus - Gerard van der Lem - Gerard von Csanád - Gerardo Spósito - Gerd Roggensack - Gerd Springer - Gergely Antal - Gergely Majoross - Gerhard Fleischmann - Gerhard Pankotsch - Gerhard Schulte - Gerhard Walter - Geronimo Diaz - Geronimo Díaz - Gerszon Agron - Gertrude the Governess - Gerónimo Díaz - Geza von Bolvary - Gheorghe Constantin - Gheorghe Ene - Gheorghe Váczi - Giacinto Ellena - Giacomo Ferri - Giacomo Gesino - Giancarlo Cadè - Giancarlo Camolese - Giancarlo Oddi - Gianfranco Bellotto - Gianluca Atzori - Gianluca Tiberti - Gianni Bui - Gianni Di Marzio - Giannino Camperio - Giannis Vonortas - Giennadij Bondaruk - Giennadij Miełkow - Giennadij Stiopuszkin - Gieorgij Żarkow - Gierman Zabielin - Gilberto Guzmán - Gilles Roux - Gillian Sheen - Gimnastyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1928 - wielobój drużynowy mężczyzn - Gimnastyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1928 - wielobój indywidualny mężczyzn - Gimnastyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1928 - ćwiczenia na koniu z łękami mężczyzn - Gimnastyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1928 – skoki mężczyzn - Gimnastyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1928 – ćwiczenia na drążku mężczyzn - Gimnastyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1928 – ćwiczenia na kółkach mężczyzn - Gimnastyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1928 – ćwiczenia na poręczach mężczyzn - Gimnazjum Szkockie - Giorgi Szengelia - Giorgio Canali (piłkarz) - Giorgos Kalafatis - Giovanni Cattozzo - Giovanni Galeone - Giovanni Terrile - Giovanni Vavassori - Giovanni Vecchina - Gipo Poggi - Gisela Riera Roura - Giulio Corsini - Giulio Sanseverino - Giuseppe Baldini - Giuseppe Iachini - Giuseppe Marchioro - Giuseppe Papadopulo - Giuseppe Pillon - Giuseppe Santagostino - Giwi Keraszwili - Gjore Kabalski - Glasgow Tigers - Gleb Riabikov - Gloria Bistrița - Gloria Pizzichini - Godfryd II z Bergen - Godfryd I z Hainaut - Goldberger SE - Gorneşti - Gotfryd Burel - Gotfryd I Brodaty - Gotfryd VII z Louvain - Gradanski Zagrzeb - Grand Prix Eddy Merckx - Grand Prix IFSA Danii - Grand Prix IFSA Strongman 2005 - Grandpuits - Grasgehren - Greg Andrulis - Gregorio Blasco - Gregorio Pérez - Gregory Margulis - Grigorij Pinajczew - Grimaldo González - Grzegorz Kmita (trener) - Grzegorz Wcisło - Grégory Tadé - Guadalupe Díaz - Gualberto Jara - Guentcho Dobrev - Guerre Allemande - Guido Ara - Guido Baccani - Guido Carboni - Guido Moda - Guido della Torre - Guido von Call zu Rosenburg und Kulmbach - Guillermo Sánchez - Guima - Gulliver's travels - Gulliver utazásai - Gundula Heinatz - Gunther Baumann - Gunther Ringer - Gustav Fröhlich - Gustav Lanzer - Gustav Putzendopler - Gustav von Kosjek - Gustavo Alfaro - Gustavo Ansini - Gustavo Giagnoni - Gusztav Olah - Gusztáv Gratz - Gusztáv Görgey - Guy Mathez - Guzopodobne zmiany demielinizacyjne - Gyimes - Gyula Biró (piłkarz) - Gyula Breyer - Gyula Czapik - Gyula Kabos - Gyula Kertész - Gyula Kiss - Gyula Kristó - Gyula Lechner - Gyula M. Szabó - Gyula Mohay - Gyula Mándi - Gyula Németh - Gyula Ortutay - Gyula Pap - Gyula Rumbold - Gyula Rábai - Gyula Siedmiogrodzki - Gyula Szapáry - Gyula Szepes - Gyula Szilágyi - Gyula Szücs - Gyula Teleki - Gyula Tost - Gyula Vári - Gyulaháza - Gyulai SE - Gyulavári - Gyöngyösi AK - Györffy György - György Bakcsi - György Dalos - György Honfi - György Jánosi - György Kardos G. - György Kiss - György Kmety - György Károly - György Molnár (piłkarz) - György Petri - György Páros - György Ránki - György Révész - György Somlyó - György Végh - Gyüre - Gyōr - Győri ETO FC II - Győri MÁV DAC - Győző Határ - Győző Hlavay - Gábor Fûrész - Gábor Gerstenmájer - Gábor Glatt - Gábor Hárs - Gábor Karinthy - Gábor Papp - Gábor Urbancsik - Gács - Gánt - Gárdonyi Máté - Gáspár Borbás - Gáspár Károli - Gèyza Szekany - Géza Fejérváry - Géza Moravcsik - Géza Szöcs - Géza Vincze - Géza von Radványi - Gílson Gênio - Gömör - Gömör és Kishont - Görgey Artúr - Gündüz Kılıç - Günter Brocker - Günter Gerling - Günter Kuba - Günter Sebert - Günther Brocker - H. Rákóczi SE - HBO Stanisławów - Ha Hyoung-Zoo - Hackett Studentship - Hadad (Rumunia) - Hajdu Volan Debreczyn - Hajk Andreasjan - Hakoah All-Stars - Haldane of the Secret Service - Halmeu - Halásztelek - Handcuff Secrets - Hanfried Oertel - Hank Pfister - Hanko IK - Hannah Atallah - Hannes Baldauf - Hans-Dieter Roos - Hans-Werner Moser - Hans Baar - Hans Backe - Hans Deppe - Hans Dorjee - Hans Eder (piłkarz) - Hans Hagen - Hans Heinrich XI Hochberg - Hans Heinrich XVII Hochberg - Hans Heinrich X Hochberg - Hans Jakob Stehle - Hans Kaulich - Hans Kodric - Hans Krauß - Hans Lewy - Hans Manlius - Hans Ruff - Hans Rüegsegger - Hans Schmid - Hans Schmidt (footballer) - Hans Schmidt (piłkarz) - Hans Simonsson - Hans Tauchert - Hans von Salmuth - Hansjoachim von der Esch - Hanspeter Latour - Hanussen (film 1988) - Hapoel Bnei Lod - Harald Gämperle - Harcerstwo wodne - Harghita - Harmincket nevem volt - Harold Hassall - Harrison Okagbue - Harry Furstenberg - Harry Game - Harry Pearson - Harry Topping - Harry Waites - Harvard University Press - Hasan Sultan - Hassan Sadian - Hassler Whitney - Hatem Souissi - Hatzohar - Havasy Gyula - He Cihong - Heather Segal - Hector Cabelli - Hedry - Hedwig Pirlet-Reiners - Hedwige von Wittelsbach - Heike Singer - Heiko Vogel - Heini Glättli - Heinrich Karl von Haymerle - Heinrich Müller (piłkarz szwajcarski) - Heinrich Retschury - Heinz Carolin - Heinz Elzner - Heinz Günthardt - Heinz Hochhauser - Heinz Höher - Heinz Kirstner - Heinz Körner - Heinz Lucas - Heinz Murach - Helen Fletcher - Helen Johns - Helena Csorba — Irena Michalak - Helena Lwówna - Helene Mayer - Helicopter Cube - Hell ((krater księżycowy) - Helmut Kronsbein - Helmut Schneider - Helmuth Johannsen - Henk van Stee - Hennyey Gusztáv - Henri Baur - Henrietta Lotaller - Henry Hyde - Henryk Anhalt-Köthen - Henryk III z Louvain - Henryk von Mügeln - Herbert Neumann - Herbert Roper-Barrett - Herbert Widmayer - Herceghalom - Herder-Preis - Hermann Adler - Hermann Anschütz - Hermann Eppenhoff - Hermann Felsner - Hermann II Cylejski - Hermann Lindemann - Hermann Stessl - Hermann z Hainaut - Hermina Anhalt-Bernburg-Schaumburg-Hoym - Hetényi Varga Károly - Hidegkuti Nándor Stadium - Hideko Maehata - Hierden - Hieroteos - Hikmet Mocuk - Hilde Schrader - Hiroshi Kasahara - Homokkomárom - Honda (motocykl) - Honfoglalás - Hont (komitat) - Honvend Budapeszt - Honvéd Rákóczi SE - Horace Armitage - Horacio Jácome - Horacio Verbitsky - Horka (osoba) - Horst Schade - Horst Witzler - Horthy Miklós - Howard Berman - Howard Kinsey - Howard Maurice de Talleyrand-Périgord - Howard Sochurek - Howhannes Danieljan - Hrabowej Roztoka - Hrabstwo Tyrolu - Hryhorij Foszczij - Hryhorij Mirosznyk - Hryhorij Nehiriew - Hryhorij Szałamaj - Hryhorij Wul - Huba Rozsnyai - Hugh Walter Kelsey - Hugo Galloni - Hugo González Muñoz - Hugo Scharmann - Hugo Tassara - Hugo Tocalli - Hugo Wittmann - Hull Vikings - Humberto Buchelli - Humberto Cabelli - Hungária Rzym - Hussein al-Husajni - Hybrid (Welsh band) - Hynek Krušina I z Lichtenburka - Héctor Gabriel Morales - Héctor Hernández - Héctor Parra - Héctor Rivoira - Héctor Sanabria - Héctor de Zamacona - Hélie de Talleyrand-Périgord - Hódgép Metripond SE - Hóry András - IAFD - IFK Uddevalla - III. Kerületi TVE - III Rząd Imre Nagya - III Rząd Károlyiego - III Rząd Wekerlego - II Rząd Imre Nagya - II Rząd Khuen-Héderváryego - II Rząd Kádára - II Rząd Károlyiego - II Rząd Telekiego - II Rząd Tiszy - II Rząd Wekerlego - II liga polska na żużlu 1991 - IK Oddevold - IV Rząd Károlyiego - I Rząd Imre Nagya - I Rząd Khuen-Héderváryego - I Rząd Kádára - I Rząd Károlyiego - I Rząd Telekiego - I Rząd Tiszy - I Rząd Wekerlego - I liga polska na żużlu 1992 - Ibn Dasta - Icchak Kariv - Idaho Steelheads - Ignac Romsics - Ignacio Jaúregui - Ignacio Jáuregui - Ignacio Lores - Ignacio Trelles - Ignacio Ávila - Ignacy Ordon - Ignaz Höller - Ignác Acsády - Ignác Molnár - Igor Chankiejew - Igor Frołow - Igor Kiriejew - Igor Naumkin - Igor Sajenko - Igor Wołczok - Igła (film) - Ihor Czupryna - Ildikó Bóbis - Ilia (Rumunia) - Ilia Lobżanidze - Ilie Datcu - Ilie Greavu - Ilja Jewranow - Ilona Serbska - Ilse Buding - Ilya Piatetski-Shapiro - Imre Babos - Imre Balog - Imre Czinege - Imre Forgács - Imre Furmen - Imre Gellei - Imre Peterdi - Imre Regéczi - Indemnizacja - Indywidualne Mistrzostwa Europy 2001 - Indywidualne Mistrzostwa Europy 2004 - Indywidualne Mistrzostwa Europy 2005 - Indywidualne Mistrzostwa Europy 2006 - Indywidualne Mistrzostwa Europy 2007 - Indywidualne Mistrzostwa Europy na torze trawiastym 2003 - Indywidualne Mistrzostwa Węgier na Żużlu 1982 - Indywidualne Mistrzostwa Węgier na Żużlu 1984 - Indywidualne Mistrzostwa Węgier na Żużlu 1985 - Indywidualne Mistrzostwa Węgier na Żużlu 1986 - Indywidualne Mistrzostwa Węgier na Żużlu 1987 - Indywidualne Mistrzostwa Węgier na Żużlu 1988 - Indywidualne Mistrzostwa Węgier na Żużlu 1989 - Indywidualne Mistrzostwa Węgier na Żużlu 1990 - Indywidualne Mistrzostwa Węgier na Żużlu 1991 - Indywidualne Mistrzostwa Węgier na Żużlu 1992 - Indywidualne Mistrzostwa Węgier na Żużlu 1993 - Indywidualne Mistrzostwa Węgier na Żużlu 1994 - Indywidualne Mistrzostwa Węgier na Żużlu 1995 - Indywidualne Mistrzostwa Węgier na Żużlu 1996 - Indywidualne Mistrzostwa Węgier na Żużlu 1997 - Indywidualne Mistrzostwa Węgier na Żużlu 1999 - Indywidualne Mistrzostwa Węgier na Żużlu 2000 - Indywidualne mistrzostwa Węgier w szachach - Ines Diers - Inge Meysel - Inomjon Zakirov - Instytut Gospodarki Światowej i Stosunków Międzynarodowych - Integracja całkowita (pełna) - Integrál-DAC - Interlaken der Oberhasli - Intytut Couranta - Ioan Ciosescu - Ioannis Kyrastas - Ioannis Matzourakis - Ion Dumitru - Ion Ionescu - Ion Mihăilescu - Ion Motroc - Ion Oană - Ion Oblemenco - Ion Pop (footballer) - Ion Urecheatu - Ionuţ Rada - Ionuț Larie - Iosif Lengheriu - Ipolyi Arnold - Irena Komnena - Irena Michalak - Irene Bowder Peacock - Ireneusz Adamus - Irigy Hónaljmirigy - Irina Kisielewa - Isaac Carrasco - Isaszeg - Iskola - Israel Gelfand - Istanbul Football League - Istres Sports Volley-Ball - Istvan Almasi - Istvan Sipos - Istvan Tisz - István - István Balsai - István Bittó - István Breyer - István Básti - István Csávás - István Diószegi - István Fekete - István Ferenczy - István Hosszú - István Katona - István Kormos - István Krepuska - István Környey - István Majláth - István Nikolits - István Roska - István Seregély - István Szabó (footballer) - István Szalay - István Szilágyi - István Sztáni - István Thoman - István Thomán - István Tálasi - István Vas - István Vaskúti - Iteracja Lanczosa - Itzhak Schneor - Ivan Pozo - Ivan Zaja - Ivett Szepesi - Ivetta Macejková - Ivo Šušak - Iván Sándor - Iwan Batandżijew - Iwan Czerienczikow - Iwan Kaczew - Iwan Koczetkow - Iwan Kowanda - Iwan Manołow - Iwan Radojew - Iwan Wutow - Iwan Łarin - Iwan Łukin - Izba Panów (Austria) - Izba pamiątkowa - Izrael Szochat - Izrael Zangwill - J. Worth - Ja, inny. Kronika przemiany - Ja, twój syn - Jaap Kruys - Jacek Góralczyk - Jacek Klisiewicz - Jack Hall (ur. 1885) - Jack Mansell - Jack Mortimer - Jackie Gibbons - Jackie Speier - Jacob Kolletschka - Jacobo Díaz - Jacopo Marastoni - Jacques Guhl - Jacques Spagnoli - Jacques Tits - Jadwiga z Kyburga - Jaime Daniel Melão Simões - Jaime Sarlanga - Jaime Serra i Cau - Jak to rozwiązać - Jak to w domu - Jakab Gábor - Jakob Glud - Jakow Karpow - Jakow Sinaj - Jalil Che Din - James Cecil Parke - James Donnelly (piłkarz) - James G. Arthur - Jan Andrzej Lobenwein - Jan Batory (żupan Szabolocs) - Jan Bornemisza - Jan Erdmann von Promnitz - Jan Franciszek Kurdwanowski - Jan Ghycza - Jan III (książę Brabancji) - Jan IV Brabancki - Jan I z Hainaut - Jan Maria Kłoczowski - Jan Pethö z Geres - Jan Podiebradowicz - Jan Stehlík - Jan Studnicka - Jan Thurzo z Pszczyny - Jan Thurzon - Jan Zakrzewski (szlachcic) - Jan z Wilczyny - Jana Szubienok - Janus Pannonius Múzeum - Janusz Michaelis - Janusz Sputo - Japanese Popstars - Jaromír Čižnár - Jaskinia Baradla - Jasminko Velić - Javier De la Torre - Javier de la Torre - Jazygia - Jaś i Małgosia (opera) - Jean Bostock - Jean Boyer - Jean Chasson - Jean I de Foix-Candalle - Jeanne Hallock - Jedyna panna na świecie - Jehuda Alkalai - Jekatierina Aleksandrowa - Jekatierina Szabó - Jelena Zamołodczikowa - Jelizaweta Suworowa - Jendrassik Cs-1 - Jennifer Hooker - Jenny Kemp - Jeno Péterfy - Jenő Csaknády - Jenő Horváth - Jenő Kalmár - Jenő Konrád - Jenő Kálmár - Jenő Ligeti - Jenő Manninger - Jenő Wachter - Jenő Zsembery - Jerry Beit haLevi - Jerzy Balanyi - Jerzy Batory z Ecsed - Jerzy Branković - Jerzy Chodkowski - Jerzy Horwat - Jerzy II Podiebradowicz - Jerzy II von Hessen-Darmstadt - Jerzy Krumsin - Jerzy Nikiel - Jerzy Płaneta - Jerzy Snopek - Jerzy Steckiw - Jerzy Thurzo - Jerzy Warchala - Jerzy Wilhelm von Hessen-Darmstadt - Jessica Fridrich - Jessica Nill - Jesús Delgado - Jesús Ponce - Jesús Trelles - Jewdokowo - Jewgienij Jelisiejew - Jewgienij Kaliegin - Jewgienij Pieriewiertajło - Jewgienij Worobiow - Jewhen Kaminski - Jewhen Szpyniow - Jewhen Łeontowicz - Jezioro Chew Bahir - Jill Conway - Jill Sterkel - Jim Lopes - Jim McPherson - Jimmy Hagan - Jimmy Hogan - Jimmy McCormick - Jiří Spěváček - Jo Tong-sop - Joachim Bułharyn - Joan Spillane - Joaquim Ferreira (piłkarz) - Joe A. Griffiths - Joe Attard - Joe Verdeur - Joel Bouzou - Johann Andres - Johann Emanuel Veith - Johann Felbiger - Johann Ferdinand Mödlhammer - Johann Glatz - Johann Horten - Johann Löser - Johann Philipp von Schönborn - Johann Philipp von Walderdorf - Johann Tandler - Johann von Hardeck - Johannes Ferel - Johannes Meyer - Johannes Munnikes - John Bayley - John Begget - John Calleja - John Campbell (trener) - John Davies (pływak) - John Griffith (piłkarz) - John Harley (piłkarz) - John Ker of Kersland - John Mortimore (piłkarz) - John Pepper - John Prayer - John R. Ragazzini - John Tate (matematyk) - John Watkins - Jopie Selbach - Jorge Arturo Martínez - Jorge Benítez - Jorge Castañeda - Jorge Castelli - Jorge Clulow - Jorge Correa - Jorge Davino - Jorge Garcés - Jorge Habegger - Jorge José Benítez - Jorge Kistenmacher - Jorge Marik - Jorge Paolino - Jorge Vieira (trener) - Jorge de Almeyda - Joris Ivens - Jose Chiarella - Josef Blum - Josef Haist - Josef Johann Mann - Josef Kinsler - Josef Kretschmann - Josef Müller - Josef Pecanka - Josef Pöttinger - Josef Růžička - Josef Schmitt - Josef Schneider (piłkarz) - Josef Schneider (trener) - Josef Stabel - Josef Svenk - Josef Swenk - Josef Walter (piłkarz) - Josef Winkler - Josef al-Chalidi - Joseph B. Keller - Joseph Böhm - Joseph Lamb (piłkarz) - Joseph Sayon - Joseph Strandl - Joshua Epstein - Josiah Johnson - Josif Ilić - José Arana - José Aurelio Pascuttini - José Carlos Fescina - José Che Gómez - José Cuesta Silva - José D'Amico - José Delgado - José Duarte - José Etchegoyen - José Fernández Troncoso - José García Cernuda - José Gomes Nogueira - José González (trener) - José Guadalupe Díaz - José Luis Aceves - José Luis Boffi - José Luis Borbolla - José Luis Costa - José Luis Estrada - José Luis González China - José Luis Lasplazas - José Luis Martínez Peñaloza - José Luis del Valle - José Maeia Martín - José Magliolo - José Malleo - José Maria Pedroto - José María Casullo - José María López Ruiz - José María Mateos - José María Rodríguez - José María Rodríguez (piłkarz) - José María Silvero - José Minni - José Moncabáez - José Moncebáez - José Monzebáez - José Pascutini - José Pérez (piłkarz) - José Ramos (San Lorenzo de Almagro manager) - José Rodrigues Dias - José Rosetti - José Rosich Rubiera - José Salerno - José Valdivieso - José Vela - José Yudica - Joubert Mira - Journal of Neuropsychiatry - Journal of Political Economy - Jozef Bubenko - Jozef Ferenczi - Jozef Makúch - Jozef Medveď - João Francisco Marçal - João Joaquim Tavares da Silva - João Roberto Basílio - Jožo Nižnánsky - Juan Carlos Carotti - Juan Carlos Morrone - Juan Duarte (trener) - Juan José López - Juan José Tan - Juan Piotto - Juan Ramón Rocha - Juan Ricardo Faccio - Juan Schwanner - Juan Seminario - Juan Touzón Jurjo - Judith Grinham - Judy Stoffman - Judy Tegart Dalton - Jujie Luan - Jules Turnauer - Julia Grabher - Julia Riabczinska - Julianna Széchenyi - Julien Gorius - Julio Benavídez - Julio Borrelli - Julio Carrasco - Julio César Ribas - Julio Pablo Chacon - Julius Lelovtic - Juliusz Cezar (dramat) - Juliusz I d'Eghien - Julián Bértola - Julián Olave Videa - Julián Ruete - Jungerth-Arnóthy Mihály - Juraj Kaniški - Jurgen Moser - Jurij Awanesow - Jurij Bołobonkin - Jurij Chodotow - Jurij Hołowej - Jurij Jesenin - Jurij Karamjan - Jurij Kerman - Jurij Kraft - Jurij Mosalow - Jurij Rozenko - Jurij Stasyszyn - Jurij Władimirowicz Niestierienko - Jurij Zimmerman - Jurij Łapszun - Ján Jasovský - János Adriányi - János Batsányi - János Biri - János Bródyi - János Csank - János Drahos - János Frivaldszky - János Földessy - János Hadik - János Horváth - János Horváti - János Iffjú - János Kesjár - János Kodolányi - János Kärgling - János M. Bak - János Mikes - János Pálffy - János Szabolcsi - János Szabó - János Szőcs - János Tandari - János Térey - János Vajda - János Vitéz - János Zichy - János Árgyelán - Jász - Jászai Mari-díj - Jászapáti VSE - Jászkisér - Jézus Krisztus Horoszkópja - Jó Pásztor Egyesület - Józef Bartóky - Józef Fijałek - Józef Franciszek Habsburg - Józef Franciszek Maksymilian von Lobkowitz - Józef Karol Habsburg - Józef Seidener - Józef Trepka - Józef Árpád Habsburg - József Attila University - József Braun - József Bánás - József Csábi - József Fábián - József Garami - József Ging - József Harsády - József Hoffer - József Ijjas - József Keller - József Kiss - József Künsztler - József Lenhossék - József Mucha - József Mészáros - József Pokorny - József Salamon - József Szabó (piłkarz) - József Szabó (pływak) - József Szentiványi - József Szlávy - József Sákovics - József Sándor - József Takács (piłkarz) - József Vadas - József Verebes - József de Révay - József Ékes - Józsi Jenő Tersánszky - Júlio Cernadas Pereira - Jürgen Piepenburg - Jürgen Sundermann - Jānis Lapiņš - Jądro Fejéra - Język na wygnaniu - Język starowęgierski - KISZ - Kaarlo Väkevä - Kabaret Cyganeria - Kabarowie - Kacper Grzegorczyk - Kadalah Kromah - Kadysz za nienarodzone dziecko - Kaetu Smith - Kalman Szepesi - Kaloz - Kamarás István - Kang Jae-won - Kansas State University - Kaposvári Gazdász SE - Kaposvári Vasas - Karel Finek - Karel Kaufman - Karel Průha - Karim Muminov - Karl-Heinz Emig - Karl-Heinz Weigang - Karl Adamek - Karl Becker (football) - Karl Burger - Karl Bögelein - Karl Daxbacher - Karl Decker (piłkarz) - Karl Engel (footballer) - Karl Fischer - Karl Geyer - Karl Höger - Karl II Kaspar von der Leyen-Hohengeroldseck - Karl Krnka - Karl Littrow - Karl Michalke - Karl Preuß - Karl Rumbold - Karl Schlechta - Karl Schneider (piłkarz) - Karl Storch (piłkarz) - Karl Stürmer - Karl Tietz - Karl Zankl - Karl von Macchio - Karl von Martini - Karlstad BIK - Karol Ferdynand von Zehmen - Karol Habsburg (1745-1761) - Karol II Podiebradowicz - Karol II z Podiebradów - Karol Józef Lotaryński - Karol Luks - Karol Pecze - Karol z Kalabrii - Karol Żelazny - Karolina Amalia Heska - Karolina Jovanovic - Karoly Foggle - Karoly Kosa - Karpaten Post - Karple - Kasper Dragfi z Béltek - Kata Bethlen - Kata Huszárik - Katalin Makray - Katarzyna Brandenburska - Katarzyna Chorwacka - Katarzyna Daniczka - Katarzyna Zrińska - Katarzyna de Foix - Kathleen Byerly - Katolicki Ośrodek Wydawniczy Veritas - Katolicki Uniwersytet Pétera Pázmánya - Katolicki Uniwersytet im. Pétera Pázmánya - Katona - Katrin Meißner - Kaunertal - Kayden Troff - Kazimierz Stasierski - Kazincbarcikai SC - Kazinczy - Kazuhiro Ninomiya - Kazuo Homma - Kecskeméti FC - Keczer - Kees van Dijke - Keirsten Alley - Keith Spurgeon - Kelebija - Kelenföld - Kelenvölgy - Kelet Népe - Kemesce - Ken Flach - Ken Richmond - Ken Worden - Kenja Khaitov - Kerelőszentpál - Kerepes - Kerepesi - Kerstin Danielsson - Kertváros - Kerulet Budapeszt - Kesztely - Keszthelyi Haladás - Kevevára - Kevin Hays - Khalid Lachheb - Khalil Ibrahim Al-Zayani - Khalil Ibrahim Al–Zayani - Kim Hyun-mee - Kim Moo Kyu - Kim Peyton - Kinga Czigány - Kinga Dybek - Kira Niżyńska - Kirił Jowowicz - Kisbucsa - Kisbun - Kisfaludy-Társaság - Kisfaludy András - Kiskunhalasi Vasas - Kismajtény - Kispeszt - Kisréde - Kitāb al-A'lāk an-Nafīsa - Kiyosato - Kiyoshi Itō - Klasztor Pornó - Klaus Mank - Klementyna Habsburg - Klubowy Puchar Europy na Żużlu 2008 - Klubowy Puchar Europy na Żużlu 2010 - Kobanyai - Kobanyai TC - Koce Georgijew - Kochana Emmo, droga Böbe - Kolaterale Schaffera - Koloman (biskup Györ) - Kolos Vaszary - Komitat Abaúj - Komitat Torna - Komitat spiski - Komitet Wykonawczy Organizacji Syjonistycznej - Kompolthi - Kompozytor Mihály Mosonyi z żoną - Kongres Syjonistyczny - Konrad Hohenlohe-Schillingsfürst - Konrad Jędryka - Konrad zu Hohenlohe-Schillingsfürst - Konstantin Jemieljanow - Konstantin Salnikow - Konstantinos Tsakos - Konstanty Pawlikaniec - Konsul Generalny - Kontrola państwowa na Słowacji - Kontrola państwowa na Węgrzech - Konwersja (religia) - Kopfstetten - Kosia Tastilo - Kostantin Maznikow - Kostas Talianos - Kozármisleny SE - Kościół jezuicki w Koszycach - Kraina uśmiechu (film) - Krasne (Rumunia) - Krew świętego Januarego - Krisztina Fazekas Zur - Krisztián Palkovics - Kropla słońca - Kryla Chicago - Krystyna Długosz-Kurczabowa - Krystyna Pisarska - Kryzys Lipcowy - Król Salomon w więzieniu - Królewska Armia Węgierska - Książęta bytomscy - Książęta jaworscy - Książęta opawscy - Księstwo Salm - Kubin Dolny - Kunmadaras - Kuno Krügel - Kupian - Kurt Baluses - Kurt Windmann - Kurtis Wenzel - Kusid - Kyoko Iwasaki - Kállay Miklós - Kálman Tisza - Kálmán Balogh - Kálmán Benedek - Kálmán Konrád - Kálmán Széll - Kálmán Sánta - Kálmán Tisza - Kálmán Tóth - Kálmán Vághy - Károly Csapkay - Károly Fogl - Károly Kernstok - Károly Khuen-Héderváry - Károly Lakat - Károly Szanyó - Károly Sós - Károly Zsák - Köbi Kuhn - Kökényesd - Kölcsey - Kölesd - Königsfelden - Künd - Kārlis Upenieks - Kőkút - LG-ACB Hà Nội - Laczkffy - Laczkó András - Ladislao Pakozdi - Ladislau Bonyhádi - Ladislaus Esterházy - Lagzi István - Lajos Abafi - Lajos Angyal - Lajos Bányai - Lajos Dimény - Lajos Dinnyés - Lajos Grendel - Lajos Koltai - Lajos Kovács - Lajos Ligeti - Lajos Mikes - Lajos Máriássy - Lajos Nagy - Lajos Parti Nagy - Lajos Pápai - Lajos Szendrődi - Lajos Szolar - Lajos Thanhoffer - Lajos Tibor - Lajos Tihanyi - Lajtos Árpád - Lakis Petropoulos - Lamar Hunt U.S. Open Cup - Lamberto Giorgis - Lange (musician) - Lapispataky - Lars Petrus - Lars Søndergaard - Las Bronaczowa - Laszlo Krizsany - Late Night Alumni - Latschach - Lauren Barnikow - Laurens Looije - Laurie Shong - Lauro Toneatto - Lavinia Miloşovici - Lavinia Miloșovici - Laß die heil'gen Parabolen - Leczenie wstrząsami kardiazolowymi - Leiner - Lekarz ogólny - Lekkoatletyka na Gimnazjadzie 2009 - Lekkoatletyka na Letniej Uniwersjadzie 1963 - Lekkoatletyka na Letniej Uniwersjadzie 1975 - Lena Głaz - Leo Adraa - Leo Walker - Leo Weisz - Leomir de Souza - Leon Vlemmings - Leonard Pieczychowski - Leonardo Madelón - Leonardo de Luca - Leonhard Seiderer - Leonid Pachomow - Leonid Zacharow - Leopold Gernhardt - Leopold Greenberg - Leopold II (książę Austrii) - Leopold IV - Leopold Kupelwieser - Leopold Nich - Leopold Nielender - Leopold Nitsch - Leopold V Habsburg - Leopold Vogl - Leopold Šťastný - Leslie Godfree - Lester Stoefen - Leszek Hajdukiewicz - Leszek Kieniewicz - Leszek Mroziewicz - Leszek Mrugalski - Letnia Uniwersjada 1954 - Letnia Uniwersjada 1957 - Levente (syn Arpada) - Levente (zm. po 894) - Levente Jova - Levente Szuper - Levente Szörényi - Levédia - Lew Burczałkin - Lew Olszanski - Lewon Eoljan - Lexikon des Mittelalters - Lexikon für Theologie und Kirche - Leyan Lo - Leányfalu - Liane Denise Shorto - Liberty Oradea - Lieben - Lights (musician) - Likwidacja (powieść Imre Kertésza) - Lin Chen - Lina Kačiušytė - Linda (televíziós sorozat) - Linden (Kalifornia) - Lino Bonilauri - Lino Taioli - Lippo Hertzka - Lipót Aschner - Lipótmező - Lisa Jacob - Liselotte Pulver - Lista Przewodniczących Parlamentu Słowacji - Liu Xuan (gimnastyczka) - Livia Mossoczy - Livio Fongaro - Ljubej Petkow - Ljubiša Brocić - Lofti A. Zadeh - Logman Guliew - Lombard-Pápa TFC - London Films - London Mathematical Society - London Metropolitan University - Loneliness (song) - Long Eaton Invaders - Loo-Keng Hua - Lord Cromer - Lori Norwood - Lornetka operowa - Loránd Gáspár - Lothar Franz von Schönborn - Lothar Kleim - Louis Maurer (footballer) - Louis Maurer (piłkarz) - Louis Nicolay - Louis Raymond - Louisiana State University - Loukas Hadjiloukas - Lovasberény - Love Comes Again - Loyola University - Lubomir Angełow - Luchino Visconti (senior Mediolanu) - Luciano Chiarugi - Lucie Kriegsmannova - Lucien Gaudin - Lucien Rubinstein - Lucjan Franczak - Lucy Morton - Ludas Matyi - Ludmiła Przemyślidka - Ludmiła z Podiebradów - Ludovic Thierjung - Ludowa Republika Albanii - Ludwig Ehrhart - Ludwig Hofmann - Ludwig Jäckel - Ludwig Philipp - Ludwig Preis - Ludwig Redtenbacher - Ludwig von Höhnel - Ludwik Förster - Ludwik Habsburg - Ludwik Józef zu Windisch-Grätz - Ludwik Napoleon de Talleyrand-Périgord - Ludwik Zejszer - Ludwik z Durazzo - Luigi Barbesino - Luigi Bonizzoni - Luigi Burlando - Luigi Cagni - Luigi Campanella - Luigi Castello - Luigi De Manes - Luigi Galimberti - Luigi Pallestrina - Luis Alvarado - Luis Américo Scatolaro - Luis Argüello Brage - Luis Caffarelli - Luis Colina Álvarez - Luis Díaz (piłkarz) - Luis Grill - Luis Grocz - Luis Ibarra (piłkarz) - Luis Iceta - Luis Indaco - Luis Iribarren Cavanilles - Luis Manuel Morquio - Luis Manuel Torres - Luis Miró - Luis Pasarín - Luis Pérez Muñoz - Luis Tirado - Luis Vera (trener) - Luiz Ribeiro Pinto Neto - Luiza Marin - Lukas Bauer (siatkarz) - Lunatycy (rozprawa) - Lunca Mureşului - Luís Castro - Lykourgos Archontidis - Lynn Chernobrywy - Lynn Skrifvars - Lynne Allsup - Láng Vasas - Lászlo Barr - László Almásy - László Arany - László Balassa - László Branikovits - László Bánáss - László Békesi - László Cholnoky - László Cs. Szabó - László Dankó - László Domokos - László Domonkos - László Epstein - László Fekete Ifj. - László Fitos - László Foltán - László Forgács - László Fábián - László Jávor - László Kardos - László Kiss (astronom) - László Kórház SC - László Lukács - László Lukács de Erzsébetváros - László Molnár - László Márton - László Mészáros - László Nádasi - László Sárosi (piłkarz) - László Teleki - László Trócsányi - László Vajda - Lévai Jenő - Löwen Frankfurt - Lúcio Novelli - Lőrinc Mészáros - Lštĕní - M. Chandran - M. Kuppan - MLS Supporters' Shield - MTK Hungária FC (piłka nożna kobiet) - MVE Budapeszt - Maciej Fryderyk Habsburg - Macsó - Maczwa - Magia (zbiór opowiadań) - MagicCube4D - MagicCube5D - MagicCube7D - Maglód - Magna Hungaria - Magyar-Lengyel Kurir - Magyar Cserkészszövetség - Magyar Iparművészeti Múzeum - Magyar Nemzet - Magyar Nemzeti Autósport Szövetség - Maike Nollen - Maja Palaversić-Coopersmith - Majláth - Makkabi Brno - Maksim Iwachin - Maksymilian Fryderyk von Königsegg-Rothenfels - Malcolm Allison - Malinovo - Malom a pokolban - Manfred Krafft - Manfredi Lancia - Manfréd Weiss - Manlio Bacigalupo - Manolo Pando - Manuel Badenes - Manuel Castro González - Manuel Díaz - Manuel Giudice - Manuel Goulart - Manuel Gutiérrez - Manuel José Tavares Fernandes - Manuel José de Jesus - Manuel Keosseian - Manuel Meana - Manuel Pedro Gomes - Manuel Rodríguez (trener) - Manuela Stellmach - Marcali VFC - Marcel Bich - Marcel Dupont - Marcel Puşcaş - Marcel Vacherot - Marcell Gerő - Marcelo Barticciotto - Marcin Kania - Marcin Sadko - Marco Bizot - Marco Schällibaum - Marco Silva - Marek Lorenc - Margaret Gibson - Margarete Haagen - Margit Kaffka - Maria Antonia Koháry - Maria Dorota Austriacka - Maria Markus - Maria Szèchy - Maria Theresia Coreth - Maria węgierska - Maria z Antiochii - Maria z Szampanii - Maria Ştefan - Marian Bărbulescu - Marian Cygan - Marian Damaschin - Marian Kurdziel - Marian Rada - Marian Sarr - Marian Tobik - Mariana Mosnegutu - Marianne Stein - Marianín - Marie Corridon - Marie Elisabeth Natalie Széchényi de Sárvár-Felsövidék - Marija Petrović - Marin Gaspar - Marin Radu - Marina Olbrich - Mario Ayala - Mario Beretta - Mario Coloccero - Mario Crete - Mario Magnozzi - Mario Mazzoni - Mario Oscar Maldonado - Mario Sperone - Mario Tuane - Mario Zanabria - Marion Heintze - Marios Constantinou - Marius Bretan - Marius Șumudică - Mariusz Łuc - Mark Gold - Mark Tunis - Markos Markou - Markus Hipfl - Marrit Boonstra - Marston Morse - Marszałek Zgromadzenia Narodowego Węgier - Marta Cano - Marta Gellhorn - Martin Beck - Martin Hedges - Martin Luppen - Martin van Meytens - Martina Bischof - Martino della Torre - Marty Riessen - Mary Wayte - Marzena Guz-Vetter - Masa bezwładnościową - Masaru Furukawa - Massimo Giacomini - Mateo Bravo - Mateo Sušić - Matra Biatlon SE - Mats Valk - Matteo II Visconti - Matteo I Visconti - Matteo Poggi - Matylda Brunszwicka - Matylda von Heinsberg - Maurice Parry - Maurizio Bruno - Maurizio Trombetta - Mauro Sandreani - Max Barras - Max Breunig - Max Galler - Max Neufeld - Max Schiavon - Max Schäfer (footballer) - Max Thedy - Max Woosnam - Mayo Clinic - Mačva - Małgorzata Burgundzka (1250-1308) - Małgorzata Morawska - Małgorzata Sanseverino - Małgorzata Węgierska (cesarzowa bizantyńska) - Małgorzata de la Pole - Małgorzata opolska - Małgorzata z Cilly - Małgorzata z Durazzo - Mecz lekkoatletyczny Czechosłowacja - Węgry - Polska 1971 - Mecz lekkoatletyczny Polska - Czechosłowacja - Węgry 1970 - Medal Zasług Imtiaz - Medvedgrad - Megaminx - Mehmet Reşat Nayır - Melanie Valerio - Melchior Hefele - Memorandum - Memoriał im. István Gyulai 2011 - Menyhért Lónyay - Menyhért Miklós - Menyő - Merania - Mernye - Messelhausen - Met-Art - Metamorphosis (film) - Metin Türel - Metoda Roux - Metta V. Victor - Mgła Van Stockuma - Michael Artin - Michael Aschbacher - Michael Esterházy - Michael Henke - Michael Olaitan - Michael Wiesinger - Michaił Antipow - Michaił Borisow - Michaił Czurkin - Michaił Gromow - Michaił Jermołajew - Michaił Wełczew - Michal Meszaros - Michal Sedlecky - Michał Remigiusz Łaszewski - Michel Loève - Micimackó - Micimackó kuckója - Middlesbrough Bears - Mieczysław Kolasa - Mieczysław Kruk - Miguel Company - Miguel Ignominiello - Miguel Ignomiriello - Miguel Peña - Miguel Ángel López (piłkarz) - Miguel Ángel López Elhall - Miguel Ángel Russo - Mihai Adam - Mihai Lengheriu - Mihaił Manow - Mihajlo Stojanović - Mihaly Baksa - Mihaly Siska - Mihály Balla - Mihály Fazekas - Mihály Kispéter - Mihály Pataki - Mihály Rész - Mike Barrowman - Mike Ferguson (piłkarz) - Mike Walker (piłkarz) - Mikio Sato - Miklos Galyas - Miklós Barcza - Miklós Benedek - Miklós Bercsényi - Miklós Beresztóczy - Miklós Bethlen - Miklós Frangipane - Miklós Gyulai - Miklós Herczeg - Miklós Hubay - Miklós II Garai - Miklós Jancsó Jr. - Miklós Ligeti - Miklós Molnár - Miklós Réthelyi - Miklós Szentkuthy - Miklós Vadas - Miklós Ybl - Miklós Újlaki - Mikołaj Ujlaki - Mikołaja Tarczay - Mikwe Jisra'ell - Milan Milanov - Milan Milanović - Milan Zurek - Milan Šašić - Milana Spremo - Miljenko Mihić - Milko Forner - Millfield - Milorad Kosanović - Milorad Pavić (piłkarz) - Milovan Ćirić - Miloš Stružka - Milutin Sredojević - Milwaukee Panthers - Milwaukee Rampage - Mina Crandon - Mindszentkalla - Mindszenty József - Minister finansów Austro-Węgier -

Prawo
 Węgry

Barna Buza - Corpus Iuris Hungarici - Darák Péter - Dubník - Dubník (powiat Nowe Zamki) - Europejska Komisja Praw Człowieka - Ferenc Harrer - György Jánosi - Gömör és Kishont - Harvard University Press - Hont (komitat) - Imre Forgács - Izba pamiątkowa - Komitat Abaúj - Komitat Torna - Konstytucja Węgierskiej Republiki Rad - Kontrola państwowa na Węgrzech - László Domokos - László Trócsányi - Ministerstwo Spraw Zagranicznych Wegier - Ministrowie spraw zagranicznych Węgier - Ministrowie sprawiedliwości Węgier - Państwowa Izba Obrachunkowa (Węgry) - Polityka zagraniczna Wegier - Polt Péter - Prokurator Generalny Węgier - Péter Paczolay - Rada Ministrów Węgier - Rząd Węgier - Samorząd terytorialny na Wegrzech - Scena gejowska - Senat (Węgry) - Sándor Garbai - Sándor Juhász Nagy - University of Massachusetts Amherst - Wegierskie referenda - Wolność prasy - Wybory do Parlamentu Europejskiego na Węgrzech - Wybory parlamentarne na Węgrzech - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1945 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1990 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 2002 roku - Wybory prezydenckie na Węgrzech - Wybory samorządowe na Węgrzech - Wymiar sprawiedliwości na Węgrzech - Zaránd - Árpád Szakasits -

Administracja
Gubernatorzy Cypru

A. S. Jeef - Adam Williamson - Alexander Lindsay, 6. hrabia Balcarres - Alexander Ransford Slater - Alfred Barnes - Alfred Savage - Alonso de Miranda - Alured Clarke - Amos Norcot - Andrés González de Vera - Archibald Armar Montgomery-Massingberd - Archibald Campbell (1739-1791) - Archibald Murray - Arthur Richards - Arthur Richards, 1. baron Milverton - Augustus Hemming - Basil Keith - Blas de Melo - Charles Douglas - Charles Edward Grey - Charles Howard, 1. hrabia Carlisle - Charles King-Harman - Charles Knowles - Charles Lyttleton (1628-1716) - Christopher Monck, 2. książę Albemarle - Colin Crowe - Cristóbal Arnaldo Isasi - Cyril Deverell - David Rees-Williams, 1. baron Ogmore - Diego Fernández de Mercado - Dominic Jacotin Gamble - Edward Brandis Denham - Edward D'Oyley - Edward Everard Rushworth Mann - Edward Morgan (gubernator) - Edward Trelawny - Edward Wells Bell - Eyre Coote - Fernando Melgarejo Córdoba - Francis Festing - Francis Watson - Francisco Ladrón de Zegama - Francisco Terril - Francisco de Pina - Francisco de Proenza - Frederick Lambard, 10. hrabia Cavan - Gabriel Peñalver Angulo - García del Valle - Geoffrey Colby - George Cuthbert - George Haldane - George Henry Frederick Berkeley - George Milne - George Nugent - Gerald Templer - Gil González Dávila - Gonzalo de Guzman - Gordon James Lethem - Harry Gosling - Harry Nathan, 1. baron Nathan - Hender Molesworth - Henry Arthur Blake - Henry Bentinck, 1. książę Portland - Henry Bulwer - Henry Cunninghame - Henry Hughes Wilson - Henry Jardine Hallowes - Henry Knight Storks - Henry Moore (gubernator) - Herbert Bryan - Hernán Manrique de Rojas - Howe Browne, 2. markiz Sligo - Hugh Bourne - Iñigo Fuentes - Jacinto Sedeño Albornoz - James Murray (generał) - James Pybus - James Swettenham - John Ayscough - John Burden - John Clauson - John Dalling - John Gilbert (polityk) - John Gregory (gubernator) - John Huggins - John Moore-Brabazon - John Peter Grant - John Peyton - John Reith - John Vaughan - John White (gubernator) - Juan Esquivel - Juan González de Hinojosa - Juan Martínez Arana - Juan Ramírez de Arellano - Juan de Gaudiel - Juan de Mendegurren - Leslie Probyn - Lionel Smith - Lord Archibald Hamilton - Lucas del Valle Alvarado - Malcolm Stevenson - Manuel de Rojas - Nicholas Lawes - Nungambakkam - Patrick Dean - Pedro Caballero - Pedro Cano - Pedro Espejo Barranco - Pedro de Mazuelo - Peter Beckford - Peter Heywood - Philip Cork - Reginald Edward Stubbs - Reginald Stubbs - Richard Amyatt Hull - Robert Biddulph - Robert Hunter (generał) - Robert Johnstone - Robert Venables - Rodrigo Núñez de la Peña - Roger Hope Elletson - Ronald Storrs - Samuel Herbert Wilson - Sebastián Fernández de Gamboa - Sebastián Lorenzo Romano - Somerset Clarke - Somerset Lowry-Corry, 2. hrabia Belmore - Thomas Handasyde - Thomas Hickman-Windsor, 1. hrabia Plymouth - Thomas Howard, 3. hrabia Effingham - Thomas Lynch - Thomas Modyford - W. A. G. Young - Walter Sendall - Wilfrid Ashley, 1. baron Mount Temple - William Beeston - William Brayne - William Clive Justice - William Frederic Haynes - William Grey (gubernator) - William Henry Flinn - William Lyttelton, 1. baron Lyttelton - William Manning - William Montagu, 5. książę Manchester - William Nicholson, 1. baron Nicholson - William O'Brien, 2. hrabia Inchiquin - William Robertson (generał) - William Selwyn - William Trelawny -

Polityka
 Węgry

"Historyczna" Partia Socjaldemokratyczna - 16 luty - Abasár - Adam Piotr Tarło - Addie Wyatt - Aenaria - Agnieszka Francuska - Agnieszka austriacka - Akademii Nauk i Literatury - Albrecht IV Austriacki - Albrecht IV von Habsburg - Alcsút - Alcsútdoboz - Aleksander Habsburg - Aleksander Koriatowicz - Aleksy Thurzon - Alexander von und zu Spitzmüller-Harmersbach - Alfred von Windischgrätz - Alicja Francuska - Alison Cheek - Alois Lexa von Aehrenthal - Amalryk z Valenciennes - Amerykańska strefa okupacyjna - Andrea Takács - Andronik Dukas - Andrzej Ciołek (biskup płocki) - Andrzej Sieroszewski - Andrzej Tęczyński z Rabsztyna - András Balogh - András Kelemen - Anna Katarzyna Gonzaga - Anna Kéthly - Anna Maria Anhalcka - Anna Mielecka - Anna Wirtemberska - Antal Ullein-Reviczky - Antoni Florian von Liechtenstein - Antoni Luboradzki - Antoni Tadeusz Norbert Narzymski - Antoni Ulryk Brunszwicki - Anzelm von Wallenstein - Aparat policyjny - Aparat sędziowski - Aparat urzędniczy - Apponyi - Arcybiskupi ostrzyhomscy - Arcyksiężne Austrii - Athinai - Attila Gruber - Augusta Bawarska - Augusta von Hessen-Darmstadt - Bakonykúti - Balatonzamárdi - Baldwin II z Hainaut - Baldwin IV z Hainaut - Baltazar von Wallenstein - Barbara Brandenburska - Barbara Charline Jordan - Barna Buza - Batory z Gagy - Beatrycze Prowansalska - Benesz z Veitmilu - Benjamin Kállay von Nagy-Kálló - Berengaria nawarska - Bernadett Szél - Bertalan Szemere - Berthold I von Istria - Berthóti - Biskupi Egeru - Bitwa na przełęczy Theben - Bitwa pod Bielgowem - Bitwa pod Hruziatynem - Bitwa pod Isonzo - Bitwa pod Kruševac - Bitwa pod Landau - Bitwa pod Lwowem (1914) - Bitwa pod Ménfő - Bitwa pod Niszem (1443) - Bitwa pod Swanowicami - Bitwa pod Sybinem - Bitwa pod Sziną - Bitwa pod Tokajem - Biuletyn Wojskowej Służby Archiwalnej - Bohater narodowy - Bolesława Jaroszewska - Bolhó - Borsi - Boson II de Talleyrand-Périgord Valencay - Boson I de Talleyrand-Périgord - Botho von Wedel - Brennbergbánya - Brúnó Ferenc Straub - Budaméry - Budapesti Corvinus Egyetem - Budavár - Budó - Buzilla - Bálint Hóman - Bánd - Báta - Béla Jankovich - Béla Katona - Béla Wenckheim - C. A. Macartney - Carla Hills - Carol Sutton - Cetin - Charles Stark Draper - Christopher Munro Clark - Chrześcijańska Partia Gospodarcza - Chrześcijańska Partia Jedności Narodowej - Chrześcijański Obóz Kobiet - Ciceu - Cmentarz Kerepesi - Coleen Rowley - Corvina Publishing House - Csaba Kákosy - Csanád - Csele - Csillaghegy - Csirke - Csizfürdő - Csobánka - Cynthia Cooper - Cârţa - DEMISZ - Danny Huston - Darák Péter - Dedo V von Wettin - Demokratyczna Wspólnota Węgrów na Wojwodinie - Dezső Bánffy - Dezső Pattanyús-Ábrahám - Dionizy Szécsi - Dionizy z Zahradku - Diploma Andreanum - Dobiesław z Gulczewa - Dom Polski - Domoszló Aba - Drużynowy Krzyż Karola - Dubník - Dubník (powiat Nowe Zamki) - Dunamócs - Dynastia flandryjska - Dynastia z Avesnes - Dávid Czvittinger - Dávid Kovács - Dömös - Edykt restytucyjny - Ella Grasso - Elżbieta Arpadówna (córka Beli IV) - Elżbieta Hohenzollern (zm. 1471) - Elżbieta Kujawska - Elżbieta Kumanka - Elżbieta Morzsinay - Elżbieta kujawska - Emilio Kléber - Emmerich Josef von Briedbach - Endre Kovacs - Erik Fülöp - Ernő Osvát - Ervin Demeter - Esztergom-Szentkirály - Europejska Komisja Praw Człowieka - Felcsút FC - Felicja Sycylijska - Ferdynand August Leopold von Lobkowitz - Ferdynand Filip Józef von Lobkowitz - Ferdynand II Tyrolski - Ferdynand Karol Habsburg - Ferdynand Koburg - Ferenc Dávid - Ferenc Harrer - Ferenc Keresztes-Fischer - Ferenc Nagy - Ferenc Széchényi - Ferenc Székely - Fetyszyzm towarowy - Filip (biskup pomocniczy płocki) - Filip Hiacynt von Lobkowitz - Filip I Brabancki - Filip Wilhelm (palatyn reński) - Filippo della Torre - Firuz Mustafayev - Formbach - Forum Twórców Polonijnych na Węgrzech - Francesco Gianni - Frangepán - Franz Ferdinand von Auersperg - Franz Joseph Weger - Franz Stephan Rautenstrauch - Franz Thurn - Frichi - Friedrich Karl Joseph von Erthal - Fritz M. de Molnár - Front Narodowy (Węgry) - Fryderyk III von Saarwerden - Fryderyk II (książę Austrii) - Fryderyk I (margrabia Badenii) - Fuad Quliyev - Futtak - Gagyi - Gaillard z Carces - Galeazzo I Visconti - Garai (ród) - Garamszentbenedek - Gaston Gaal - Genealogia świętej Jadwigi - Georg Festetich - Gimnazjum Szkockie - Godfryd II z Bergen - Godfryd I z Hainaut - Gorneşti - Gotfryd I Brodaty - Gotfryd VII z Louvain - Grand Trianon - Granica SHS z Węgrami - Granica czechosłowacko-węgierska - Granica jugosłowiańsko-węgierska - Granica niemiecko-węgierska - Granica polsko-austriacka - Granica polsko-halicka - Granica polsko-mongolska - Granica polsko-pomorska - Granica polsko-pruska - Granica polsko-rusińska - Granica polsko-słupska - Granica radziecko-węgierska - Granice Węgier - Grzywna praska - Guerre Allemande - Guido della Torre - Guido von Call zu Rosenburg und Kulmbach - Gustav von Kosjek - Gusztáv Gratz - Gyula Bölcs - Gyula Mohay - Gyula Siedmiogrodzki - Gyula Szapáry - Gyula Thürmer - Gyula Tost - Gyula Vári - Gyóni Géza - György Jánosi - György Ránki - Gábor Hárs - Gáspár Károli - Géza Fejérváry - Géza Gyóni - Hans Heinrich XI Hochberg - Hans Heinrich XVII Hochberg - Hans Heinrich X Hochberg - Harcerstwo wodne - Harghita - Hedry - Hedwige von Wittelsbach - Heinrich Karl von Haymerle - Helena Lwówna - Henryk Anhalt-Köthen - Henryk III z Louvain - Herder-Preis - Hermann II Cylejski - Hermann z Hainaut - Hermina Anhalt-Bernburg-Schaumburg-Hoym - Hieroteos - Homokkomárom - Horczewsk - Howard Maurice de Talleyrand-Périgord - Hungarologia - Hynek z Balic, z Gorenic - Hélie de Talleyrand-Périgord - III Rząd Imre Nagya - III Rząd Károlyiego - III Rząd Wekerlego - II Rząd Imre Nagya - II Rząd Khuen-Héderváryego - II Rząd Kádára - II Rząd Károlyiego - II Rząd Telekiego - II Rząd Tiszy - II Rząd Wekerlego - IV Rząd Károlyiego - I Rząd Imre Nagya - I Rząd Khuen-Héderváryego - I Rząd Kádára - I Rząd Károlyiego - I Rząd Telekiego - I Rząd Tiszy - I Rząd Wekerlego - Ignac Romsics - Ignaz Höller - Ilona Serbska - Imre Czinege - Imre Forgács - Indemnizacja - Instytut Gospodarki Światowej i Stosunków Międzynarodowych - Isaszeg - Iskola - Istvan Tisz - István Balsai - István Bittó - István Csapláros - István Diószegi - István Jakab - István Mészáros (tłumacz) - István Nikolits - István Roska - Ivan Krno - Iván Gyurcsík - Jadwiga z Kyburga - Jakub (biskup pomocniczy płocki I) - Jakub (biskup pomocniczy płocki II) - Jakub (biskup pomocniczy płocki III) - Jakub Przekora z Morawian - Jan Aleksander Tarło - Jan Andrzej Buczacki - Jan Bejzat z Mokrska - Jan Bornemisza - Jan Erdmann von Promnitz - Jan Feliks Buczacki - Jan III (książę Brabancji) - Jan IV Brabancki - Jan I z Hainaut - Jan Koniński - Jan Lanckoroński - Jan Lanckoroński z Brzezia - Jan Pethö z Geres - Jan Podiebradowicz - Jan Thurzon - Jan Wysoki h. Prawdzic - Jan h. Nałęcz - Jan z Wilczyny - Jean I de Foix-Candalle - Jenő Manninger - Jerzy Branković - Jerzy Englisch - Jerzy Horváth-Palocsay - Jerzy Horwat - Jerzy II Podiebradowicz - Jerzy II von Hessen-Darmstadt - Jerzy Krumsin - Jerzy Narymutowicz - Jerzy Wilhelm von Hessen-Darmstadt - Jill Conway - Jiří Spěváček - Johann Felbiger - Johann Horten - Johann Philipp von Schönborn - Johann Philipp von Walderdorf - Johann Wilhelm Baur - Johann Winkler - Johann von Hardeck - John Ker of Kersland - John Pepper - Jolsva - Jozef Medveď - Julianna Széchenyi - Juliusz I d'Eghien - János Bródyi - János Fratanolo - János Hadik - János Horváti - János Latorcai - János Pálffy - János Szabó - János Zichy - Józef Franciszek Habsburg - Józef Franciszek Maksymilian von Lobkowitz - Józef Karol Habsburg - Józef Wojciech Gadomski - Józef Árpád Habsburg - József Szlávy - József Tóbiás - József Ékes - Jędrzej Brochocki - KISZ - Kamil Stepan - Karl II Kaspar von der Leyen-Hohengeroldseck - Karl von Macchio - Karl von Martini - Karol Habsburg (1745-1761) - Karol II Podiebradowicz - Karol II z Podiebradów - Karol Józef Lotaryński - Karol z Kalabrii - Karolina Amalia Heska - Katalin Makray - Katarzyna Chorwacka - Katarzyna Firlej - Katarzyna de Foix - Kathleen Byerly - Katolicki Uniwersytet Pétera Pázmánya - Katolicki Uniwersytet im. Pétera Pázmánya - Keczer - Kiskunlacháza - Kisnémedi - Kisréde - Klementyna Habsburg - Kocham twój kraj - Koloman (biskup Györ) - Kompolthi - Konrad Hohenlohe-Schillingsfürst - Konrad zu Hohenlohe-Schillingsfürst - Konstanty Wincenty Plejewski - Konstytucja Adygei - Konstytucja Adżarii - Konstytucja Akrotiri i Dhekelii - Konstytucja Armenii - Konstytucja Autonomicznej Republiki Krymu - Konstytucja Azerbejdżanu - Konstytucja Azorów - Konstytucja Baszkirii - Konstytucja Bośni i Hercegowiny - Konstytucja Cypru - Konstytucja Cypru Północnego - Konstytucja Czeczenii - Konstytucja Czuwaszji - Konstytucja Dagestanu - Konstytucja Gagauzji - Konstytucja Gibraltaru - Konstytucja Guernsey - Konstytucja Górskiego Karabachu - Konstytucja Holandii - Konstytucja Inguszetii - Konstytucja Jan Mayen - Konstytucja Jersey - Konstytucja Kabardo-Bałkarii - Konstytucja Karaczajo-Czerkiesji - Konstytucja Karelii - Konstytucja Katalonii - Konstytucja Kazachstanu - Konstytucja Kałmucji - Konstytucja Komi - Konstytucja Kosowa - Konstytucja Madery - Konstytucja Malty - Konstytucja Mari El - Konstytucja Mordowii - Konstytucja Mołdawii - Konstytucja Nachiczewanu - Konstytucja Osetii Południowej - Konstytucja Osetii Północnej - Konstytucja Serbii - Konstytucja Suwerennego Rycerskiego Zakonu Szpitalników św. Jana z Jerozolimy z Rodos i z Malty - Konstytucja Svalbardu - Konstytucja Szwajcarii - Konstytucja Słowenii - Konstytucja Tatarstanu - Konstytucja Udmurcji - Konstytucja Wojwodiny - Konstytucja Wysp Alandzkich - Konstytucja Wysp Owczych - Konstytucja Wyspy Man - Kontrola państwowa na Węgrzech - Kopfstetten - Kołodiażeń - Krajowa Węgierska Rada Siedmiogrodu - Krsto Frankopan - Kryzys Lipcowy - Królestwo Węgier (1918) - Książęta bytomscy - Książęta jaworscy - Książęta opawscy - Księstwo Kijowskie - Księstwo Łuckie - Kálman Tisza - Kálmán Lechoczky - Kálmán Széll - Kálmán Tisza - Károly Khuen-Héderváry - Königsfelden - Laczkffy - Lajos Dinnyés - Lajos Für - Lajos Hopp - Lajos Lában - Lapispataky - Leopold II (książę Austrii) - Leopold V Habsburg - Levente (syn Arpada) - Levente (zm. po 894) - Levente Szörényi - Lexikon des Mittelalters - Leányfalu - Lieben - London Metropolitan University - Lorenzo Schioppa - Lothar Franz von Schönborn - Luchino Visconti (senior Mediolanu) - Ludmiła z Podiebradów - Ludowa Partia Demokratyczna - Ludowa Partia Katolicka - Ludwik Habsburg - Ludwik Józef zu Windisch-Grätz - Ludwik Napoleon de Talleyrand-Périgord - Ludwik Tolibowski - Ludwik z Durazzo - Lunca Mureşului - László Botka - László Békesi - László Domokos - László Lukács - László Lukács de Erzsébetváros - László Trócsányi - Lőrinc Mészáros - MIÉP-Jobbik Sojusz Partii Trzeciej Drogi - Maciej Fryderyk Habsburg - Maffiolus de Lampugnano - Maglód - Magyar Cserkészszövetség - Magyar Nemzet - Maksymilian Fryderyk von Königsegg-Rothenfels - Malinovo - Manfredi Lancia - Marcin Załuski (1655-1709) - Marek (biskup pomocniczy płocki) - Maria Antonia Koháry - Maria Dorota Austriacka - Maria węgierska - Maria z Antiochii - Maria z Szampanii - Marian (biskup pomocniczy płocki) - Marie Elisabeth Natalie Széchényi de Sárvár-Felsövidék - Marszałek Zgromadzenia Narodowego Węgier - Martin van Meytens - Martino della Torre - Masa bezwładnościową - Matteo II Visconti - Matteo I Visconti - Matylda Brunszwicka - Matylda von Heinsberg - Max Schiavon - Małgorzata Morawska - Małgorzata Sanseverino - Małgorzata Węgierska (cesarzowa bizantyńska) - Małgorzata de la Pole - Małgorzata opolska - Małgorzata z Cilly - Małgorzata z Durazzo - Medal Zasług Imtiaz - Menyhért Lónyay - Menyő - Merania - Michał Lasocki(zm. 1472) - Michał Maurycy Mdzewski - Michał z Raciąża - Michał Żurawski (biskup) - Mihály Balla - Mihály Bába - Miklós Bercsényi - Miklós Beresztóczy - Miklós Réthelyi - Miklós Újlaki - Mikołaj (biskup pomocniczy płocki) - Mikołaj Broliński - Mikołaj Lanckoroński - Mikołaj Ujlaki - Mikołaj Zakrzowski - Minister finansów Austro-Węgier - Minister przy Dworze Królewskim - Ministerstwo Spraw Zagranicznych Wegier - Ministrowie spraw zagranicznych Węgier - Ministrowie sprawiedliwości Węgier - Mosdós - Murga - MÉP - Márton Csombor Szepsi - Mátyás Eörsi - Mąż stanu - Nagroda Kossutha - Nagroda Manés-Sperber - Nagroda pokojowa niemieckich księgarzy - Nagutskaja - Nagyréde - Najazd turecki na Serbię - Napoleone della Torre - Narodowa Partia Chłopów - Narodowa Partia Demokratyczna (Węgry) - Narodowa Partia Jedności - Narodowa Partia Konstytucyjna - Narodowa Partia Pracujących - Narodowa Partia Pracy (Węgry) - Narodowa Partia Rewolucyjna - Narodowa Partia Robotnicza (Węgry) - Narodowosocjalistyczna Węgierska Partia Robotnicza - Narodowy Order Zasługi (Malta) - Neszmély - Niemierza Mądrostka - Niezależna Partia Drobnych Rolników - Niezależna Partia Drobnych Właścicieli, Rolników i Partia Ludowa - Novigrad (Zadar) - Novigrad (żupania zadarska) - Nowy Grod - Nádasd - Nándor Rott - Oberto Pelavicino - Obywatelska Partia Demokratyczna (Węgry) - Obywatelska Partia Radykalna - Okut - Operacja Margarethe - Order Cyryla i Metodego - Order Wiktorii - Order Świętego Józefa - Oroszi - Pagano II della Torre - Pagano I della Torre - Paix Russe - Partia Centrolewicowa - Partia Centrum (Węgry) - Partia Deáka - Partia Drobnych Rolników - Partia Humanistyczna (Hungary) - Partia Jedności - Partia Komunistów Węgierskich - Partia Konstytucyjna 48 - Partia Narodowa (Węgry) - Partia Narodowa 1848 - Partia Niepodległościowa (Węgry) - Partia Nowej Lewicy - Partia Opozycji - Partia Opozycyjna (Węgry) - Partia Piratów (Węgry) - Partia Pokoju - Partia Socjaldemokratyczna (Węgry) - Partia Sprawiedliwości Społecznej - Partia Wolności Obywatelskiej - Partia opozycyjna (Węgry) - Paszek z Bogumilowic - Patent Urbarialny arcyksięcia Józefa II - Patent sylwestrowy - Paul Ignotus - Paweł Antoni Załuski - Pałac Prezydencki w Budapeszcie - Państwowa Izba Obrachunkowa (Węgry) - Pedro Solbes - Persenbeug - Pesti Hírlap - Petar Zrinski - Peter Žiga - Pierre Renouvin - Piknik Paneuropejski - Piotr (biskup pomocniczy płocki) - Piotr Aba - Piotr Brevis - Piotr Lubart - Piotr Niedlich - Piotr Oleśnicki z Sienna - Piotr Petrovics - Piotr Zrinski - Piotr z Puy - Piotr z St. Superan - Pokój praski - Pokój w Brnie - Pokój w Szatmár - Polityka Narodów - Polityka wewnętrzna - Polityka zagraniczna Polski Ludowej - Polityka zagraniczna Wegier - Polonia na Malcie - Polonia w Austrii - Polonia w Egipcie - Polonia w Hiszpanii - Polonia w Izraelu - Polonia w Mołdawii - Polonia w Wielkiej Brytanii - Polonia we Włoszech - Polska Parafia Personalnej w Budapeszcie - Polt Péter - Pompeo Nerri - Pożarew - Prawo fiskalne - Prokurator Generalny Węgier - Protestujący Człowiek - Przedsława Światopełkówna - Przesopnica - Páka - Pál Fejős - Pál Vastagh - Pázmány Péter Katolikus Egyetem - Pázmányi - Péter Oszkó - Péter Paczolay - Péter Ákos Bod - Pənah Hüseyn - Radykalizm - Razem dla Somogy - Referendum na Węgrzech w 1989 roku - Referendum na Węgrzech w 1990 roku - Referendum na Węgrzech w 1997 roku - Referendum na Węgrzech w 2004 roku - Regina Helena, księżna Saksonii-Meiningen i Hildburghausen - Reginald z Hainaut - Reginar I - Reginar II - Reginar III - Reginar IV - Reginar V - Republika Węgierska (1989-nadal) - Rewolucja Astrów - Rezső Nyers - Rhédey - Richar - Rodka - Roman Kowalski - Ruch Obywatelski (Węgry) - Rudolf Habsburg (kardynał) - Rupert I Legnicki - Ruskinovce - Rzymsko-katolicki Kalendarz Świętych - Rząd Andrássyego - Rząd Antalla - Rząd Bajnaiego - Rząd Batthyányego - Rząd Berinkeyego - Rząd Bethlena - Rząd Bittóego - Rząd Borossa - Rząd Bánffyego - Rząd Bárdossyego - Rząd Darányiego - Rząd Dinnyésa - Rząd Dobiego - Rząd Esterházyego - Rząd Fejérváryego - Rząd Focka - Rząd Friedricha - Rząd Garbaiego - Rząd Grósza - Rząd Gyurcsánya - Rząd Gömbösa - Rząd Hadika - Rząd Hegedüsa - Rząd Horna - Rząd Huszára - Rząd Imrédyego - Rząd Kossutha - Rząd Kállaiego - Rząd Kállayego - Rząd Károlyiego - Rząd Lakatosa - Rząd Lukácsa - Rząd Lázára - Rząd Lónyayego - Rząd Medgyessyego - Rząd Miklósa - Rząd Münnicha - Rząd Nagya - Rząd Németha - Rząd Pattanyús-Ábraháma - Rząd Peidla - Rząd Powstania Węgierskiego - Rząd Rákosiego - Rząd Simonyi-Semadama - Rząd Szapáryego - Rząd Szemerego - Rząd Szlávyego - Rząd Sztójayego - Rząd Szálasiego - Rząd Szélli - Rząd Tildyego - Rząd Wenckheima - Rząd Węgier - Rákos - Rákoscsaba - Rákosfalva - Rüdiger von Biegeleben - Salomea pomorska - Samorząd terytorialny na Wegrzech - Scipione Ricci - Sebastian Heyden - Seregélyes - Sewołoż - Sherron Watkins - Siegfried von Clary und Aldringen - Siestratyn - Sigard z Hainaut - Sirokay - Sistowa - Somogy (księstwo) - Somosy z Somos - Sopronbánfalva - Southstream - Stanisław Brzozowski (biskup) - Stanisław Całowański - Stanisław Jarocki (marszałek nadworny koronny) - Stanisław Starczewski - Stanisław Tarło (wojewoda lubelski) - Stanisław Wolski - Stanisław z Gulczewa - Stany (Guernsey) - Stany (Jersey) - Stefan Habsburg - Stefan Istvánffy - Stefan Kotromanic - Stosunki polsko-brytyjskie - Stosunki polsko-chorwackie - Stosunki polsko-czeskie - Stosunki polsko-estońskie - Stosunki polsko-greckie - Stosunki polsko-gruzińskie - Stosunki polsko-hiszpańskie - Stosunki polsko-japońskie - Stosunki polsko-kanadyjskie - Stosunki polsko-rumuńskie - Stosunki polsko-serbskie - Stosunki polsko-sowieckie - Stosunki polsko-szwedzkie - Stosunki polsko-słowackie - Stosunki polsko-włoskie - Straże pod Tatrami - Susie Sharp - Szampnia - Szent Jobb - Szklabonya - Szymon Kacsics - Szymon Rozgonyi - Szászsebes - Szőny - Sándor Fazekas - Sándor Garbai - Sándor Juhász Nagy - Sándor Kozocsa - Sándor Károlyi - Sándor Lezsák - Sándor Pintér (polityk) - Sándor Wekerle - Sárd - Sárvíz - Sâncrăieni - Süpplinburgowie - Sąd papieski - Tajna Rada - Tamás Fellegi - Tamás Katona - Tarhos (władca Węgier) - Teoria odbicia - Theodor Zichy zu Zich und von Vásonykeö - Thomas Sakmyster - Tibor Draskovics - Tofiq Zülfüqarov - Tomasina Morosini - Tomasz Széchény - Tomasz z Zajączkowa - Towarzystwo Kisfaludyego - Traktat aleksandropolski - Traktat pokojowy Stanów Zjednoczonych z Austrią - Traktat pokojowy Stanów Zjednoczonych z Niemcami - Traktat pokojowy Stanów Zjednoczonych z Węgrami - Traktat w Labiawie - Traktat w Poti - Traktat z Karsu - Transdanubia - Trybunał Ludowy (Węgry) - Trydencki Kalendarz Świętych - Tunyogmatolcs - Tuta (żona Piotra Orseolo) - Tésa - Tímea Szabó - Udział Polski w OBWE - Udział Polski w OECD - Udział Polski w Radzie Europy - Układ w Grazu - Układ w Norymberdze - Układ w Spirze - Ulrich von Eyczing - Ulryk Cylejski - Ulryk von Hardeck - Université Nancy-II - Uniwersytet Janusa Pannoniusa - Uniwersytet Korwina w Budapeszcie - Uniwersytet Techniczny w Budapeszcie - Uniwersytet w Miszkolcu - Ustrój polityczny Guernsey - Ustrój polityczny Jersey - Ustrój polityczny Svalbardu - Vendéghy - Veľké Zálužie - Villa Monte - Világos - Vinets Veldre - Vojka Hunyady - Volosko - Wacław Ferdynand Karol von Lobkowitz - Wacław Franciszek Euzebiusz von Lobkowitz - Walburga Habsburg Douglas - Waleria Dessewffy de Csernek et Tárkö - Warin z Valenciennes - Wawrzyniec Zaremba z Kaliny - Wegierskie referenda - Werner von Falkenstein - Wielka (Poprad) - Wielka Rada Narodowa - Wiener-Neustadt - Wiktor Korn - Wiktor Maurycy von Ratibor - Wilhelm-Heinse-Medaille - Wilhelm II Mężny - Wilhelm II z Hainaut - Wilhelm I Bawarski - Wilhelm I Dobry - Wilhelm V Bawarski - Willam Baur - Windisch-Grätz - Wojna polsko-czeska 1345-1348 - Wolni Ludzie dla Węgier - Wybory do Parlamentu Europejskiego na Węgrzech - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Belgii w 1979 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Belgii w 1984 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Belgii w 1989 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Danii w 1979 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Danii w 1984 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Danii w 1989 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Hiszpanii w 1987 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Holandii w 1979 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Holandii w 1984 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Holandii w 1989 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Holandii w 1994 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Irlandii w 1979 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Irlandii w 1984 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Irlandii w 1989 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Irlandii w 1994 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Portugalii w 1987 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Portugalii w 1989 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Portugalii w 1994 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Wielkiej Brytanii w 1979 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Wielkiej Brytanii w 1984 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Wielkiej Brytanii w 1989 roku - Wybory do Parlamentu Europejskiego w Wielkiej Brytanii w 1994 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1861 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1865 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1869 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1872 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1875 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1878 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1879 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1881 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1884 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1887 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1892 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1896 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1901 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1905 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1906 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1910 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1913 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1920 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1922 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1926 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1935 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1939 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1945 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1947 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1949 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1953 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1958 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1963 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1967 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1971 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1975 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1980 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1985 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1990 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1994 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 1998 roku - Wybory parlamentarne na Węgrzech w 2002 roku - Wybory prezydenckie na Węgrzech - Wybory prezydenckie na Węgrzech w 1990 roku - Wybory prezydenckie na Węgrzech w 1995 roku - Wybory prezydenckie na Węgrzech w 2000 roku - Wybory prezydenckie na Węgrzech w 2005 roku - Wybory prezydenckie na Węgrzech w 2012 roku - Wybory samorządowe na Węgrzech - Wybory samorządowe na Węgrzech w 1990 roku - Wybory samorządowe na Węgrzech w 1994 roku - Wybory samorządowe na Węgrzech w 1998 roku - Wybory samorządowe na Węgrzech w 2002 roku - Wybory samorządowe na Węgrzech w 2006 roku - Wybory samorządowe na Węgrzech w 2014 roku - Wymiar sprawiedliwości na Węgrzech - Węgierscy ministrowie spraw zagranicznych - Węgierska Chrześcijańsko-Demokratyczna Partia Ludowa - Węgierska Demokratyczna Partia Wojwodiny - Węgierska Koalicja (Serbia) - Węgierska Komunistyczna Partia Robotników - Węgierska Ludowa Partia Demokratyczna - Węgierska Narodowa Partia Niepodległości - Węgierska Narodowa Partia Socjalistyczna - Węgierska Partia Komunistyczna - Węgierska Partia Liberalna - Węgierska Partia Ludzi Pracujących - Węgierska Partia Narodowosocjalistyczna - Węgierska Partia Niepodległości - Węgierska Partia Obywatelska - Węgierska Partia Pracy - Węgierska Partia Robotnicza - Węgierska Partia Wolności - Węgierska Partia Życia - Węgierska Rada Narodowa - Węgierska Socjalistyczna Partia Zielonych - Węgierski Dyrektoriat Narodowy - Węgierski Komitet Narodowy - Węgierski Ludowy Front Niepodległości - Węgierski Narodowy Front Niepodległości - Węgierski Związek Wojwodiny - Węgiersko-Austriacka ugoda - Węgrzy na Ukrainie - Węgrzy w Rumunii - Węgrzy w Wojwodinie - Władcy Włoch - Władimir Szczerbicki - Władysław Filip Habsburg - Władysław Garai - Włodzimierz Szafrański - Zamek Orth - Zawizów - Zdzisław Jedynak - Zgromadzenie Narodowe (Węgry)e - Ziemia Czerwieńsko-Chełmska - Ziemiea brzeska - Zjednoczona Partia Chrześcijańsko Narodowa - Znojmie - Zofia von Looz - Zoltán Gál - Zoltán Szabó - Zrzeszenie Ochrony Interesów Gospodarczych Polaków na Węgrzech "Polonia-Hungaria" - Zsigmond Járai - Zsitvatörök - Zsolt Makay - Zygfryd von Wallenstein - Zygmunt Franciszek Habsburg - Ágnes Vadai - Árpád Hanauer - Árpád Szakasits - Éva Sebök - Łazarz Brandović - Əli Məsimov - Șard -

Ekonomia, gospodarka, rolnictwo
 Cypr

Aerotrans Airlines - Bristol Wagon & Carriage Works - Crown Agents for Oversea Governments and Administrations - D. Wickham & Co - Dhakelia - Drewry Car Co - Episkopi Cantonment - Ercan - European Air Transport - FOS Logistics - Karavostassi - Khedivial Mail Line - Kingsfield (Cypr) - Kitson and Company - Mesaria - Metropolitan Amalgamated Railway Carriage and Wagon Company - Mid Europa Partners - Nasmyth, Gaskell and Company - Port lotniczy Kolonia - Prastio (dystrykt Famagusta) - Prezesi Europejskiego Banku Centralnego - Pınarbaşı - Vassiliko - Zatoka Morfu -

Technika

Komunikacja
 Węgry

1nsane - ABC Air Hungary - ARC 127.E1 - ARC 134.01 - ARC 187 - ARC 187.01 - ARC 187.02 - ARC TR187 - Abaliget (stacja kolejowa) - Abda (przystanek kolejowy) - Abony (stacja kolejowa) - Abonyi út - Abonyi út (przystanek kolejowy) - Acsa - Acsád - Activision Value - Advanced World Transport Hungary - Adács (przystanek kolejowy) - Agárd - Agárd (przystanek kolejowy) - Ajak (przystanek kolejowy) - Ajka-Gyártelep - Ajka (stacja kolejowa) - Albertirsa (stacja kolejowa) - Alcsút - Algyő - Alibánfa (przystanek kolejowy) - Almár - Almás - Almásfüzitő (stacja kolejowa) - Almásfüzitő felső - Alsóboldva - Alsóbélatelep (przystanek kolejowy) - Alsógalla (przystanek kolejowy) - Alsógyenes - Alsógöd (przystanek kolejowy) - Alsónemesapáti - Alsónyék - Alsónémedi - Alsórönök - Alsóörs - Alsóúrrét (przystanek kolejowy) - Andornaktálya - Andráshida - Andráshida (przystanek kolejowy) - Andráspuszta - Angyali-sziget - Antenna Hungária - Apafa (stacja kolejowa) - Apagy - Apavára (przystanek kolejowy) - Apc-Zagyvaszántó - Astei - Aszaló (przystanek kolejowy) - Aszód (stacja kolejowa) - Attala - Autostrada M0a (Węgry) - Autostrada M34 (Węgry) - Autostrada M44 (Węgry) - Autostrada M49 (Węgry) - Autostrada M80 (Węgry) - Autostrady i drogi ekspresowe na Cyprze - Autostrady i drogi ekspresowe w Albanii - Autostrady i drogi ekspresowe w Bośni i Hercegowinie - Autostrady i drogi ekspresowe w Czarnogórze - Autostrady i drogi ekspresowe w Finlandii - Autostrady i drogi ekspresowe w Irlandii - Autostrady i drogi ekspresowe w Norwegii - Autostrady i drogi ekspresowe w Serbii - Autostrady i drogi ekspresowe w Turcji - Autostrady i drogi ekspresowe w Ukrainie - Aviaexpress - Bag - Bag (przystanek kolejowy) - Bagod (przystanek kolejowy) - Baja-Dunafürdő - Bajánsenye - Bajánsenye (przystanek kolejowy) - Baks - Balatonakarattya - Balatonaliga (stacja kolejowa) - Balatonberény (przystanek kolejowy) - Balatonboglár (stacja kolejowa) - Balatonboglár felső - Balatonederics - Balatonendréd - Balatonfenyves - Balatonfenyves (stacja kolejowa) - Balatonfenyves alsó - Balatonfenyves felső - Balatonföldvár (przystanek kolejowy) - Balatonfőkajár - Balatongyörök - Balatonkenese - Balatonkeresztúr - Balatonlelle (przystanek kolejowy) - Balatonlelle felső - Balatonmáriafürdő (stacja kolejowa) - Balatonmáriafürdő alsó - Balatonszemes - Balatonszemes (stacja kolejowa) - Balatonszentgyörgy - Balatonszentgyörgy (stacja kolejowa) - Balatonszárszó - Balatonszárszó (stacja kolejowa) - Balatonszéplak alsó - Balatonszéplak felső - Balatonvilágos - Balatonvilágos (przystanek kolejowy) - Balatonújlak - Balatonőszöd - Balogunyom - Balotaszállás (stacja kolejowa) - Balástya - Balástya (stacja kolejowa) - Bana (Węgry) - Barabás - Baracska (przystanek kolejowy) - Barcs (stacja kolejowa) - Barosstelep (przystanek kolejowy) - Barta (przystanek kolejowy) - Batyk - Baté - Baumagarten Schattendorf - Baumgarten (stacja kolejowa) - Bazsómajor - Bački Breg - Becsehely - Becske alsó - Bedő - Belecska (przystanek kolejowy) - Benedekvölgy (przystanek kolejowy) - Beregdaróc - Beregsurány - Berekfürdő - Berzence - Besnyő - Bezenye (przystanek kolejowy) - Bezenye (stacja kolejowa) - Beöthy utca - Biatorbágy (stacja kolejowa) - Bicske (stacja kolejowa) - Bicske alsó - Bicsérd (stacja kolejowa) - Bihor - Boba (stacja kolejowa) - Bocskaikert (przystanek kolejowy) - Bodrogkeresztúr (stacja kolejowa) - Bodrogolaszi (przystanek kolejowy) - Bogyiszló - Boldog(przystanek kolejowy) - Bolhás - Bombardier MÁV Kft - Borsodchem - Boráros tér - Botovo - Bozsok - Branjin Vrh - Bravó - Bucsu - Budafa (przystanek kolejowy) - Budafok-Albertfalva - Budafok-Belváros - Budafok-Háros - Budai ú (przystanek kolejowy) - Budai út - Budakalász - Budakalász, lenfonó - Budapest-Ferencváros - Budapest-Városszéli - Budapest - Zugló - Budapest Aircraft Service - Budapest Soroksári - Budapest Stock Exchange - Budapesti Helyiérdekű Vasút - Budapesti Értéktőzsde - Budatétény (przystanek kolejowy) - Budaörs (stacja kolejowa) - Burma-vasút - Bzmot - Bánd - Bánhida (przystanek kolejowy) - Bánhídymajor (przystanek kolejowy) - Bárdudvarnok - Bársonyos - Báránd - Báránd Földes - Báta - Bátaszék (stacja kolejowa) - Békásmegyer - Békéscsaba (stacja kolejowa) - Bélatelep (przystanek kolejowy) - Böhönye - Bölcske - Börgönd - Börgönd (stacja kolejowa) - Börgöndpuszta (przystanek kolejowy) - Bösztör (stacja kolejowa) - Búcsúszentlászló - Büdöskútpuszta - Bükkösd (stacja kolejowa) - Bőszénfa - CAF Urbos 3 - Ceglédbercel - Ceglédbercel (przystanek kolejowy) - Ceglédbercel - Cserő (stacja kolejowa) - Ceglédi (przystanek kolejowy) - Ceglédi szállások - Celldömölk-Rendező - Celldömölk (stacja kolejowa) - Cenad - Central European Railway - Chľaba (przystanek kolejowy) - Cinkota - Cinkota alsó - Cop (stacja kolejowa) - Csabony - Csajág - Csajág (stacja kolejowa) - Csajág felső - Csala - Csanádpalota - Csaroda - Csatár-hegy - Csehimindszent - Csengele (stacja kolejowa) - Csengersima - Csengőd (stacja kolejowa) - Cserdi-Helesfa - Cserkeszőlő - Cserénfa - Csibrák (przystanek kolejowy) - Csillaghegy - Csincse (przystanek kolejowy) - Csobád (przystanek kolejowy) - Csoma - Csomád - Csugar (przystanek kolejowy) - Csurgaszi csárda - Csákánydoroszló - Csárdaszállás (stacja kolejowa) - Csém (Węgry) - Csépa - Csór-Nádasdladány - Csömör - Csörnöc-Herpenyő - Csörög - Curtici (stacja kolejowa) - Dabronc (przystanek kolejowy) - Dalmand - Daruszentmiklós - Dealul Bran (przystanek kolejowy) - Debata kuchenna - Debrecen-Csapókert - Debrecen-Kondoros - Debrecen-Szabadságtelep - Debrecen-Tégláskert - Debrecen-Vásártér - Demecser (stacja kolejowa) - Demokratyczna Kampucza - Derecske Berettyóújfalu - Deszk - Deutschkreutz (stacja kolejowa) - Devecser (stacja kolejowa) - Dinnyés (przystanek kolejowy) - Diósvölgy - Dodge Weapon Carrier - Dolga vas - Domaszék - Dombay-tó - Dombóvár (stacja kolejowa) - Domony - Dormánd - Drnje - Droga ekspresowa A22 (Serbia) - Droga krajowa DN7 (Rumunia) - Droga krajowa nr 150 (Węgry) - Droga krajowa nr 2/A (Węgry) - Droga krajowa nr 210 (Węgry) - Droga krajowa nr 221 (Węgry) - Droga krajowa nr 222 (Węgry) - Droga krajowa nr 302 (Węgry) - Droga krajowa nr 306 (Węgry) - Droga krajowa nr 338 (Węgry) - Droga krajowa nr 39 (Węgry) - Droga krajowa nr 427 (Węgry) - Droga krajowa nr 430 (Węgry) - Droga krajowa nr 444 (Węgry) - Droga krajowa nr 445 (Węgry) - Droga krajowa nr 447 (Węgry) - Droga krajowa nr 470 (Węgry) - Droga krajowa nr 472 (Węgry) - Droga krajowa nr 474 (Węgry) - Droga krajowa nr 500 (Węgry) - Droga krajowa nr 501 (Węgry) - Droga krajowa nr 511 (Węgry) - Droga krajowa nr 512 (Węgry) - Droga krajowa nr 513 (Węgry) - Droga krajowa nr 541 (Węgry) - Droga krajowa nr 551 (Węgry) - Droga krajowa nr 578 (Węgry) - Droga krajowa nr 604 (Węgry) - Droga krajowa nr 620 (Węgry) - Droga krajowa nr 630 (Węgry) - Droga krajowa nr 631 (Węgry) - Droga krajowa nr 651 (Węgry) - Droga krajowa nr 681 (Węgry) - Droga krajowa nr 710 (Węgry) - Droga krajowa nr 741 (Węgry) - Droga krajowa nr 761 (Węgry) - Droga krajowa nr 77 (Węgry) - Droga krajowa nr 821 (Węgry) - Droga krajowa nr 830 (Węgry) - Droga krajowa nr 832 (Węgry) - Droga krajowa nr 843 (Węgry) - Droga krajowa nr 860 (Węgry) - Droga krajowa nr 861 (Węgry) - Drogi krajowe na Węgrzech - Duboševica - Dunaföldvár (stacja kolejowa) - Dunaharaszti (stacja kolejowa) - Dunaharaszti alsó - Dunaharaszti felső - Dunaharaszti külső - Dunai Finomító - Dunakeszi-Gyártelep - Dunakeszi (stacja kolejowa) - Dunakeszi alsó - Dunakeszi megálló - Dunakömlőd - Dunaszentgyörgy - Dunavarsány (przystanek kolejowy) - Dunaújváros (stacja kolejowa) - Duna–Tisza - Dzwinkowe - DÉMÁSZ - Dánszentmiklós - Délegyháza-Újbánya - Délegyháza (stacja kolejowa) - Dóc - Döbrököz (stacja kolejowa) - Dömsöd (stacja kolejowa) - Dömösi átkelés - Dúzs (przystanek kolejowy) - Ebenfurt - Ebes (stacja kolejowa) - Ecser (przystanek kolejowy) - Eger-Felnémet - Eger (stacja kolejowa) - Egervár - Egis - Egyetemi Tangazdaság - Egyházasrádóc - Elektrownia atomowa Paks - Elektrownia jądrowa Paks - Előszállás - Emse (rzeka) - Emőd (stacja kolejowa) - Eperjeske - Ercsi (stacja kolejowa) - Erdőbénye (przystanek kolejowy) - Erdőtelek - Erzsebet park - Erőműi - Esztergom-Kertváros - Euro IV - Eurocom - European Air Transport - FAV (tramwaj) - FHB - FVV CSM-4 - Fadd - Farmos (przystanek kolejowy) - Farnair Hungary - FedEx Feeder - Fegyvernek - Fegyvernek-Örményes - Fekete (przystanek kolejowy) - Feketebézseny - Feketehalom (przystanek kolejowy) - Feketenagytanya - Felcsút - Felsöszölnök - Felsőbogátpuszta - Felsőgöd (przystanek kolejowy) - Felsőjánosfa (przystanek kolejowy) - Felsőnyék - Felsőpakony - Felsőrajk - Felsőzsolca (stacja kolejowa) - Fenékpuszta - Ferenc Pfaff - Ferenc Plaff - Ferihegy (przystanek kolejowy) - Ferrostal - Fertöújlak - Fertőboz (stacja kolejowa) - Filatorigát - Fokker F.VIII - Fonyód (stacja kolejowa) - Fonyódliget (przystanek kolejowy) - Forró-Encs - Fotex - Fényeslitke (stacja kolejowa) - Fülöpszállás (stacja kolejowa) - Fürged - Füzesabony (stacja kolejowa) - Fővárosi Villamosvasút - GYSEV - Galga (rzeka) - Galgagyörk - Galgahévíz (przystanek kolejowy) - Galgamácsa (stacja kolejowa) - Gamásza (przystanek kolejowy) - Gault Millau Austria - Gelse - Gemenci Állami Erdei Vasút - Gencsapáti - Gerje - Godisa (stacja kolejowa) - Gola (Chorwacja) - GySEV - GySEV Cargo - Gyenesdiás - Gyoma - Gyoma (stacja kolejowa) - Gyula Bardóczi - Gyula Kumora - Gyáli csatorna - Gyékényes - Gyékényes (stacja kolejowa) - Gyón - Gyömrő-Tófürdő (przystanek kolejowy) - Gyömrő (stacja kolejowa) - Gyöngyöshermán - György Jakab - Gyúró - Győr-Gyárváros - Győrszentiván - Győrszentiván (stacja kolejowa) - Győrvár - Gáborján - Gálosfa - Gárdony (stacja kolejowa) - Gégény (przystanek kolejowy) - Gógánfa - Gór - Góry Mátra - Göd (stacja kolejowa) - Gödöllő-Állami telepek - Görbeháza - Güssinger Bahn - HVG - Hajdúhadház (stacja kolejowa) - Hajdúszoboszló (stacja kolejowa) - Hajmás - Hajmáskér - Hajmáskér-Újtelep - Hajmáskér (stacja kolejowa) - Halmaj (stacja kolejowa) - Haláp (przystanek kolejowy) - Halásztelek - Hangony-patak - Hatvan-Rendező (posterunek odgałęźny) - Hedrehely - Hegyfalu - Heiligenkreutz - Hencse - Herceghalom - Herceghalom (stacja kolejowa) - Herend (stacja kolejowa) - Hernád - Hernád (rzeka) - Hernádnémeti-Bőcs - Hernádszentandrás (przystanek kolejowy) - Hernádszurdok (przystanek kolejowy) - Hernádvécse (przystanek kolejowy) - Heréd - Hetvehely (przystanek kolejowy) - Hetényegyháza - Hevesvezekény - Hodoš (stacja kolejowa) - Hollád - Homokszentgyörgy - Horgos - Horgásztanyák - Hort-Csány - Hortobágy-Berettyó - Hortobágy (miejscowość) - Horvátnádalja - Hosszúberek - Péteri - Hosťovce - Hungaroplan - Hármashatárhegy - Hévízgyörk (przystanek kolejowy) - Hódgép - Hősők tere - IHSG - IPSA - Icelandair Cargo - Ikarus 150 - Ikarus 190 - Ikarus 194 - Ikarus 196 - Ikarus 208 - Ikarus 210 - Ikarus 211 - Ikarus 212 - Ikarus 214 - Ikarus 216 - Ikarus 220 - Ikarus 221 - Ikarus 222 - Ikarus 223 - Ikarus 230 - Ikarus 238 - Ikarus 242 - Ikarus 244 - Ikarus 246 - Ikarus 250 - Ikarus 252 - Ikarus 253 - Ikarus 254 - Ikarus 255 - Ikarus 257 - Ikarus 258 - Ikarus 259 - Ikarus 260T - Ikarus 262 - Ikarus 266 - Ikarus 268 - Ikarus 270 - Ikarus 271 - Ikarus 272 - Ikarus 273 - Ikarus 274 - Ikarus 280 T - Ikarus 282 - Ikarus 283 - Ikarus 286 - Ikarus 31 - Ikarus 311 - Ikarus 350 - Ikarus 365 - Ikarus 366 - Ikarus 385 - Ikarus 386 - Ikarus 395 - Ikarus 396 - Ikarus 410 - Ikarus 412T - Ikarus 413 - Ikarus 416 - Ikarus 417T - Ikarus 435T - Ikarus 436 - Ikarus 438 - Ikarus 440 - Ikarus 480 - Ikarus 481 - Ikarus 506 - Ikarus 521 - Ikarus 542 - Ikarus 543 - Ikarus 545 - Ikarus 546 - Ikarus 548 - Ikarus 55 - Ikarus 553 - Ikarus 554 - Ikarus 555 - Ikarus 577 - Ikarus 630 - Ikarus 657 - Ikarus 66 - Ikarus 660 - Ikarus 661 - Ikarus 662 - Ikarus 664 - Ikarus 668 - Ikarus 669 - Ikarus 692 - Ikarus 695 - Ikarus Agora - Ikarus Axer - Ikarus Classic - Ikarus E127 - Ikarus E13 - Ikarus E134 - Ikarus E14 - Ikarus E15 - Ikarus E92 - Ikarus E94 - Ikarus E95 - Ikarus E97 - Ikarus E98 - Ikarus E99 - Ikarus F15 - Ikarus Gép és Fémgyár Rt - Ikarus Iliander - Ikarus V127.E1 - Ikarus V134 - Ikarus V134.01 - Ikarus V187 - Ikarus V187.02 - Iklad - Ikrény (stacja kolejowa) - Illonatelep - Indonezyjski zamach stanu 30 września 1965 - Inota-Gyártelep - Inota (przystanek kolejowy) - Ináncs (przystanek kolejowy) - Inárcs - Ipolyszög (przystanek kolejowy) - Isaszeg (stacja kolejowa) - István Joós - Istvántelek - Istvántelek (przystanek kolejowy) - Istvántelki Főműhely - Iváncsa - Iváncsa (stacja kolejowa) - Jankovich telep - Jimmy Zámbó - Jobbágyi (przystanek kolejowy) - Jákó - János Gundel - Jánosháza - Jánosháza (stacja kolejowa) - Jánosszállás (przystanek kolejowy) - Jászberény (stacja kolejowa) - Jászboldogháza-Jánoshida (stacja kolejowa) - Jászfényszaru (stacja kolejowa) - József Attila-telep - József Váradi - KAC 20 - KCSV5 - KCSV7 - KLCI - Kaba (stacja kolejowa) - Kakucs - Kanizsavár - Kapitányság (przystanek kolejowy) - Kaposdada - Kaposfüred - Kaposfő - Kaposgyarmat - Kaposhomok - Kaposmérő - Kapospula - Kaposszekcső (przystanek kolejowy) - Kaposszentjakab - Kapostüskevár - Kaposújlak - Karakószörcsök (przystanek kolejowy) - Karcag (stacja kolejowa) - Karcagi puszta (przystanek kolejowy) - Karol Gundel - Karácsond (przystanek kolejowy) - Karácsony Sándor utca - Kaszásdűlő - Katonatelep (stacja kolejowa) - Kechnec (przystanek kolejowy) - Kecskemét-Máriaváros - Kecskemét alsó - Kecskéd - Kecskéd alsó - Kecskéscsárda (przystanek kolejowy) - Kelebia (stacja kolejowa) - Kelebija - Kelenc (przystanek kolejowy) - Keleti-főcsatorna - Kemecse (stacja kolejowa) - Kemendollár (przystanek kolejowy) - Kemenesmihályfa (przystanek kolejowy) - Kemenespálfa (przystanek kolejowy) - Kerecsend - Kerekharaszt - Kerepes - Keresztespuszta - Kerta (stacja kolejowa) - Keszthely (stacja kolejowa) - Keszőhidegkút - Keszőhidegkút-Gyönk - Kettőshatár (przystanek kolejowy) - Kilimán - Kimle (stacja kolejowa) - Királyszentistván - Kisapostag - Kiscséripuszta(stacja kolejowa) - Kiskapud - Kiskorpád - Kiskundorozsma (stacja kolejowa) - Kiskunfélegyháza (stacja kolejowa) - Kiskunfélegyházi (przystanek kolejowy) - Kiskunhalas (stacja kolejowa) - Kiskunlacháza - Kiskunlacháza (stacja kolejowa) - Kiskőrös (stacja kolejowa) - Kisláng - Kismaros (przystanek kolejowy) - Kismicske (przystanek kolejowy) - Kisnémedi - Kisszállás (stacja kolejowa) - Kistarsca - Kistarsca, kőrház - Kisteleki szőlők - Kisterenye - Kisterenye-Bányatelep - Kisterenye (stacja kolejowa) - Kistokaj (przystanek kolejowy) - Kisvárda-Hármasút - Kisvárda (stacja kolejowa) - Kiszombor - Kisújszállás (stacja kolejowa) - Klementina (przystanek kolejowy) - Kocsola - Kolontár (przystanek kolejowy) - Komitat Borsod - Komitat Gömör és Kishont - Komoró (stacja kolejowa) - Konferencja w Bandung - Kosd - Kotoriba - Kraľ - Kryzys satelitarny - Kryzys w Ameryce Środkowej - Krém - Kulcs - Kunmadaras - Kunszentmiklós-Tass - Kunszállás (stacja kolejowa) - Kurd (stacja kolejowa) - Kádárta - Kádárta (przystanek kolejowy) - Kál - Kál-Kápolna - Kálmáncsa - Kám - Kámon - Kápolna - Kápolnásnyék - Kápolnásnyék (stacja kolejowa) - Kárászpuszta - Kék (przystanek kolejowy) - Kén utca - Kétegyháza (stacja kolejowa) - Kétegyházi tanyák (przystanek kolejowy) - Kéthely - Kétpó (mijanka) - Kétpó (przystanek kolejowy) - Kópháza (przystanek kolejowy) - Körmend (stacja kolejowa) - Környe - Környe (stacja kolejowa) - Körvasút - Körvasúti - Középrigóc - Küngös - Kőbánya-Kispest - Kőbánya (stacja kolejowa) - Kőbánya - Teher - Kőbánya alsó(przystanek kolejowy) - Kőröshegy - Kőszeg (stacja kolejowa) - Kőszegfalva - Kőér utca - Lad - Leperdpuszta - Lepsény - Lepsény(stacja kolejowa) - Lepsény (stacja kolejowa) - Lesenceistvánd - Lesencetomaj - Letkés - Levelek - Levél (przystanek kolejowy) - Linia jednotorowa - Linia kolejowa 0 Gyoma - Linia kolejowa 0 Nádudvar - Linia kolejowa 100 Budapest – Szolnok – Debrecen – Nyíregyháza - Linia kolejowa 100a Budapest – Cegléd – Szolnok - Linia kolejowa 100a Budapest – Szolnok - Linia kolejowa 100c Szerencs – Nyíregyháza - Linia kolejowa 120 Budapest – Szolnok – Békéscsaba – Lőkösháza - Linia kolejowa 128 Békéscsaba - Oradea - Linia kolejowa 142 Budapest – Lajosmizse – Kecskemét - Linia kolejowa 148 Kecskemét – Kiskőrös - Linia kolejowa 164 Fiľakovo - Šiatorská Bukovinka - Linia kolejowa 169 Košice - Hidasnémeti MÁV - Linia kolejowa 18 Szombathely – Rum - Linia kolejowa 43 Mezőfalva - Rétszilas - Linia kolejowa 700 Wien Südbahnhof - Nickelsdorf - Linia kolejowa 86 Vámosgyörk – Újszász – Szolnok - Linia kolejowa 95a Kazincbarcika – Rudolftelep - Linia kolejowa 98 Szerencs - Hidasnémeti - Linia kolejowa Baja –Zombor – Újvidék - Linia kolejowa Baja – Bezdán – Apatin – Szond - Linia kolejowa Baja – Nowy Sad - Linia kolejowa Barcs – Pakrác - Linia kolejowa Bátaszék – Mohács - Linia kolejowa Dunapataj – Kalocsa – Baja - Linia kolejowa Ebenfurth – Sopron - Linia kolejowa Kisvárda – Baktalórántháza - Linia kolejowa Kisújszállás – Dévaványa – Gyoma - Linia kolejowa Sopron – Kőszeg - Linia kolejowa Sopron – Szombathely - Linia kolejowa Szombathely – Rum - Linia kolejowa Wiener Neustadt – Sopron - Linia kolejowa Zalaszentgrót – Balatonszentgyörgy - Linia kolejowa nr 161 (Słowacja) - Linia kolejowa o metro - Linia metra - Lipótfa - Lista portów lotniczych w Estonii - Lista portów lotniczych w Grecji - Lista portów lotniczych w Hiszpanii - Lista portów lotniczych w Holandii - Lista portów lotniczych w Irlandii - Lista portów lotniczych w Kosowie - Lista portów lotniczych w Niemczech - Lista portów lotniczych w Norwegii - Lista portów lotniczych w Portugalii - Lista portów lotniczych w Rosji - Lista portów lotniczych w Szwecji - Lista portów lotniczych w Turcji - Lista portów lotniczych w Wielkiej Brytanii - Lista portów lotniczych we Francji - Litér - Lohner C3 - Loipersbach-Schattendorf - Lot 902 „Korean Air” - Lovasberény - Ludas (stacja kolejowa) - Lágymányosi híd - Lájos Kossuth - László Csaba - László Pásztor - Lébény-Mosonszentmiklós - Lónya - Lökösháza - Lőkösháza (stacja kolejowa) - Lőrinci (przystanek kolejowy) - MUV (tramwaj) - M 131.1 - Magdolnatelep (przystanek kolejowy) - Maglód - Maglód (stacja kolejowa) - Maglódi nyaraló (przystanek kolejowy) - Magy - Magyar Honvédség - Magyar Magánvasút - Magyar Telekom - Magyar Vasúttörténeti Park - Magyar Északi Vasút - Magyarszerdahely - Magyarszombatfa - Maklár - Margit híd - Maroslele - Martinje - Martonvásár (stacja kolejowa) - Mecsekalja-Cserkút - Mecsekjánosi - Medveďov - Meggyespele (przystanek kolejowy) - Melodija - Mende (stacja kolejowa) - Mercedes-Benz Citaro O530 Tr12 - Mesztegnyő - Mezőberény (stacja kolejowa) - Mezőfalva - Mezőhidvég - Mezőkeresztes-Mezőnyárád - Mezőkövesd-Hőfürdő - Mezőkövesd (stacja kolejowa) - Mezőkövesd felső - Mezőpeterd - Mezőtúr (stacja kolejowa) - Mezőzombor (stacja kolejowa) - Mikófalva - Millenniumtelep - Miskolc-Rendező (posterunek odgałęźny) - Monor (stacja kolejowa) - Monorierdő (przystanek kolejowy) - Mosonmagyaróvár (stacja kolejowa) - Mosonszolnok (stacja kolejowa) - Most Arpada - Most Elżbiety - Most Istvána Türra - Muki (tramwaj) - Murakeresztúr - Muraszemenye - Murony (stacja kolejowa) - Muzeum kolei węgierskich - MÁV-GÉPÉSZET - MÁV-START - MÁV-TRAKCIÓ - MÁV Debreceni Járműjavító - MÁV INFORMATIKA - MÁV Ingatlankezelő - MÁV Lokomotív Hotels - MÁV Nosztalgia - MÁV Szolnoki Járműjavító - MÁV TISZAVAS - MÁV VAGON - MÁV Vagyonkezelő - MÁV Északi Járműjavító - Máriabesnyő (przystanek kolejowy) - Máriaszőlőtelep (przystanek kolejowy) - Márkó - Márkó (przystanek kolejowy) - Mátraszőlős-Hasznos - Mátraverebély (przystanek kolejowy) - Mátravidéki Erőmű - Mátravidéki Erőmű (stacja kolejowa) - Mátyásdomb - Mátyásföld, Imre utca - Mátyásföld, repülőter - Mátyásföld, repűlöter - Mátyásföld alsó - Mátéházapuszta - Ménfőcsanak - Méra (przystanek kolejowy) - Mónosbél - Mórágy - Mörbisch - NZSX 50 - Nadap - Nagvicce - Nagyatád (stacja kolejowa) - Nagyberki - Nagybátony (stacja kolejowa) - Nagycenk (stacja kolejowa) - Nagycsere (stacja kolejowa) - Nagyegyháza - Nagyfüged - Nagyicce - Nagykanizsa (stacja kolejowa) - Nagykapornak - Nagykereki - Nagykonda - Nagykovácsi - Nagykunsági - Nagykunsági-öntöző - Nagykáta (stacja kolejowa) - Nagykónyi - Nagykőrös (stacja kolejowa) - Nagylapos (mijanka) - Nagylapos (przystanek kolejowy) - Nagylók (stacja kolejowa) - Nagymaros-Visegrád - Nagymaros (stacja kolejowa) - Nagyrákos (przystanek kolejowy) - Nagyrákosi (wiadukt) - Nagyrécse (stacja kolejowa) - Nagysimonyi (przystanek kolejowy) - Nagyszentjános (stacja kolejowa) - Nagytarcsa - Nagytétény - Nagytétény-Diósd - Nagytétény-Érdliget - Nagyvisnyó - Nagyút (stacja kolejowa) - Napkor - Nemeskeresztúr (przystanek kolejowy) - Nemeskocs (przystanek kolejowy) - Nemesvita - Nemesvámos - Nemésnep - Nickelsdorf (stacja kolejowa) - Novajidrány (stacja kolejowa) - Nyársapát (stacja kolejowa) - Nyékládháza (stacja kolejowa) - Nyírbogdány (stacja kolejowa) - Nyírlak - Nyírtura - Nyírábrány - Nyírábrány (stacja kolejowa) - Nádasd - Nâdlac - Németkér - OMXR - OMXS 30 - OMXT - OMXV - OSE - Olaszliszka-Tolcsva - OnEscapee - Ondód (przystanek kolejowy) - Onga (przystanek kolejowy) - Ongaújfalu (przystanek kolejowy) - Operacja „Gladius” - Operacja „Power Pack” - Oradea (stacja kolejowa) - Ordacsehi - Oros - Oroszlány (stacja kolejowa) - Országút (przystanek kolejowy) - Ostbahn (Austria) - Ostffyasszonyfa (stacja kolejowa) - Ostrzychom - Oszkó - Osztopán - Pacsa - Pakod (przystanek kolejowy) - Paks (stacja kolejowa) - Pallagpusztai major (przystanek kolejowy) - Palotakert - Paládicspuszta (przystanek kolejowy) - Pamuk - Pankasz (przystanek kolejowy) - Pannon GSM - Pannonplast - Pannóniatelep - Papkeszi - Parassapuszta - Paraszapuszta - Parasztfőiskola (przystanek kolejowy) - Pars nova - Pellérd-Keszü - Pepita - Perje - Pesterzsébet (przystanek kolejowy) - Pesterzsébet felső - Pesthidegkút - Pestszentimre - Pestszentlőrinc (stacja kolejowa) - Petea - Peteranec - Pettend (przystanek kolejowy) - Petőfiszállás (stacja kolejowa) - Petőfiszállási tanyák - Pilis (stacja kolejowa) - Pince - Pincehely - Pincehely (stacja kolejowa) - Pinkatalbahn - Pinktalbahn - Pirtó (stacja kolejowa) - Pirtói szőlők (przystanek kolejowy) - Pokoltanya (przystanek kolejowy) - Polgárdi-Tekerespuszta - Polityka wschodnia - Polityka „odwrotu” - Poroszló - Porpác - Porpác (stacja kolejowa) - Porrogszentkirály - Port lotniczy Budaörs - Port lotniczy Békéscsaba - Port lotniczy Börgönd - Port lotniczy Dunakeszi Airport - Port lotniczy Dunaújváros - Port lotniczy Eger - Port lotniczy Farkashegy - Port lotniczy Gyöngyös-Pipishegy - Port lotniczy Gyúró - Port lotniczy Gödöllő - Port lotniczy Hajdúszoboszló - Port lotniczy Hármashatárhegy - Port lotniczy Jakabszállás - Port lotniczy Kalocsa - Port lotniczy Kaposújlak - Port lotniczy Kecskéd - Port lotniczy Kiskunfélegyháza - Port lotniczy Kiskunlacháza - Port lotniczy Maklár - Port lotniczy Matkópuszta - Port lotniczy Nagykanizsa - Port lotniczy Ostrzychom - Port lotniczy Szentes - Port lotniczy Szolnok-Szandaszőlős - Port lotniczy Szombathely Airport - Port lotniczy Tököl - Port lotniczy Veszprém-Szentkirályszabadja - Port lotniczy Zalaegerszeg-Andráshida - Port lotniczy Zalakaros - Port lotniczy Õcsény - Portelek (stacja kolejowa) - Prawo kolejowe - Project Torque - Przemysł paliwowy - Pusztaberény - Pusztamonostor (stacja kolejowa) - Pusztapó (przystanek kolejowy) - Pusztaszabolcs - Pusztaszabolcs (stacja kolejowa) - Pusztaszakállas (przystanek kolejowy) - Pusztaszentistván (przystanek kolejowy) - Pusztaszentmihályfa - Pusztaszuri (przystanek kolejowy) - Pácsony - Pákozd - Pákozd (stacja kolejowa) - Pári - Pásztó (stacja kolejowa) - Pátka - Pátroha (stacja kolejowa) - Páty - Pécel (stacja kolejowa) - Pécs-Gyárváros - Pécs-Külváros - Pécs-Vasas - Pécs felső - Pécsújhegy - Pétfürdő (stacja kolejowa) - Péti Műtrágyagyár - Pókaszepetk (stacja kolejowa) - Pózva (przystanek kolejowy) - Pörböly - Pötréte - Püspökhatvan - Püspökladány (stacja kolejowa) - Püspökmolnári - RJAN - Raiffeisen Bank - Rail Cargo Hungaria - Raposka - Rattersdorf - Regöly (przystanek kolejowy) - Remerenció - Retour a l'aube - Richter - Rigács (przystanek kolejowy) - Rigópuszta - Riđica - Rohod - Rába Alpha - Rábafüzes - Rábafüzés - Rácalmás - Ráckeresztúr - Rád - Rákos - Rákos(rzeka) - Rákos (rzeka) - Rákos (stacja kolejowa) - Rákoscsaba - Rákoscsaba-Újtelep - Rákoscsaba (przystanek kolejowy) - Rákosfalva - Rákosfalya - Rákoshegy (stacja kolejowa) - Rákoskeresztúr (przystanek kolejowy) - Rákoskert (przystanek kolejowy) - Rákosliget - Rákosliget (przystanek kolejowy) - Rákospalota - Rákospalota-Újpest - Rákosrendező - Rákosrendező (stacja kolejowa) - Ráróspuszta - Rátót - Rédics - Répce - Rétszilas - Rétszilas (stacja kolejowa) - Révbérpuszta - Róbert Gergely - Rómaifürdő - Rómaifűrdő - Röszke - Röszke (stacja kolejowa) - Sajó (rzeka) - Salgó - Salgótarján-külső - Salgótarján (przystanek kolejowy) - Salka - Salköveskút - Sarvar - Sashalom - Segesd - Selymes (przystanek kolejowy) - Selyp (stacja kolejowa) - Seregélyes - Seregélyes-Szőlőhegy - Simontornya (stacja kolejowa) - Siófok-Tisztviselőtelep - Siófok (stacja kolejowa) - Sky Work Airlines - Slovenské Nové Mesto (stacja kolejowa) - Solinair - Soltszentimre (stacja kolejowa) - Soltvadkert (stacja kolejowa) - Solymár - Somlóvásárhely (przystanek kolejowy) - Somogyjád - Somogyszentimre - Somogyszob - Somogyszob (stacja kolejowa) - Somosköújfalu - Somoskőújfalu (stacja kolejowa) - Sorkifalud - Sormás - Soroksár - Soroksár Terminál - Soroksár felső - Steiger - Steirische Ostbahn - Straits Times Index - Subotica (stacja kolejowa) - Sukoró - Supraphon - Swiftair - Szabadbattyán - Szabadbattyán(stacja kolejowa) - Szabadbattyán (stacja kolejowa) - Szabadegyháza (stacja kolejowa) - Szabadhegy - Szabadi - Szabadifürdő (przystanek kolejowy) - Szabadisóstó (stacja kolejowa) - Szabadkikötő - Szabadkígyós (stacja kolejowa) - Szabadszállás (stacja kolejowa) - Szabadság tér - Szabadságetlep - Szada - Szajol (stacja kolejowa) - Szakály-Hőgyész - Szandaszőlős - Szatina-Kishajmás - Szatymaz - Szatymaz (stacja kolejowa) - Szczyt Genewski (1955) - Szedres - Szeged-Rendező - Szeged-Rókus - Szegedi Közlekedési Kft - Szegi (przystanek kolejowy) - Szeleste - Szelevény - Szemeretelep (przystanek kolejowy) - Szent-István-telep - Szent Imre tér - Szent István utca - Szenta - Szentannapuszta (przystanek kolejowy) - Szentbalázs - Szentgotthárd (stacja kolejowa) - Szentgál (stacja kolejowa) - Szentiván - Szentkirályszabadja - Szentkozma - Szentléránt - Szentlőrinc (stacja kolejowa) - Szentmártonkáta (przystanek kolejowy) - Szentpéterfa - Szerencs-patak - Szerencs (rzeka) - Szerencs (stacja kolejowa) - Szigethalom alsó - Szigetscép - Szigetszenmiklós - Szigetszentmiklós, gyártelep - Szigetszentmiklós alsó - Szigetvár (stacja kolejowa) - Szigetújfalu - Szihalom (przystanek kolejowy) - Szikszó-Vásártér - Szikszó (stacja kolejowa) - Szilasliget - Szilos - Szinva - Szob (stacja kolejowa) - Szob alsó - Szolnok-Alcs (przystanek kolejowy) - Szombathely-Gyöngyösszőlős - Szombathely (stacja kolejowa) - Szuha-patak - Szulok - Szurdokpüspöki (stacja kolejowa) - Szántód-Kőröshegy - Szár (przystanek kolejowy) - Szárazd (przystanek kolejowy) - Szárazrét (przystanek kolejowy) - Szárliget (stacja kolejowa) - Százhalombatta (stacja kolejowa) - Széchenyi muzeum - Székesfehérvár(stacja kolejowa) - Székesfehérvár-Repülőtér - Szépvölgyi út - Szólád - Szügy (przystanek kolejowy) - Szőce - Sződ-Sződliget - Sződliget - Szőlősnyaraló (przystanek kolejowy) - Szőlőstelep (przystanek kolejowy) - Szőny-Déli - Szőny (przystanek kolejowy) - Sántos - Sáp - Sárbogárd (stacja kolejowa) - Sáregres (przystanek kolejowy) - Sárkeresztúr - Sármellék - Sárosd - Sárosd (stacja kolejowa) - Sárospatak (stacja kolejowa) - Sárpentele (przystanek kolejowy) - Sárszentmihály (stacja kolejowa) - Sárszentmiklós (przystanek kolejowy) - Sárvár (stacja kolejowa) - Sásd (stacja kolejowa) - Sátoraljaújhely (stacja kolejowa) - Sávoly - Sávoly-Tőzegtelep - Sávoly (stacja kolejowa) - Séd - Sóly - Sóstóhegy (stacja kolejowa) - Sülysáp (stacja kolejowa) - TAIEX (giełda) - TASE 100 - TM (tramwaj) - TSE (giełda) - TSX - TVK - TW 6000 - Tabdi (przystanek kolejowy) - Tabán Fesztivál - Tadawul - Takeuchi Hisashi - Taksony (stacja kolejowa) - Taktaharkány (stacja kolejowa) - Taktaszada (przystanek kolejowy) - Tapolca (stacja kolejowa) - Tar (stacja kolejowa) - Tarján - Tarna (rzeka) - Tarnaszentmiklós - Taspuszta - Taszár - Tatavár - Tatra T5C5K - Telki - Tengelic - Tenyőszállás (przystanek kolejowy) - Teoria domina - Terecseny - Terehegy - Terezino Polje - Thököly út - Timót utca - Tisza Volán - Tiszabecs - Tiszabezdéd (przystanek kolejowy) - Tiszalúc (przystanek kolejowy) - Tiszapalkonya-Erőmű - Tiszapalkonyai Erőmű - Tiszasas - Tiszaszentimre - Tiszasziget - Tiszaszőlős - Tiszatenyő (stacja kolejowa) - Tokorcs - Tolnanémedi (stacja kolejowa) - Tompa (przystanek kolejowy) - Tornanádanska - Tornyiszentmiklós - Torontál utca - Tramwaje w Győr - Tramwaje w Nyíregyházie - Tramwaje w Peczu - Tramwaje w Sopron - Tramwaje w Sopronie - Tramwaje w Szombathely - TransMilenio - Transport kolejowy na Białorusi - Transport kolejowy na Litwie - Transport kolejowy na Malcie - Transport kolejowy na Słowacji - Transport kolejowy na Łotwie - Transport kolejowy w Albanii - Transport kolejowy w Andorze - Transport kolejowy w Austrii - Transport kolejowy w Belgii - Transport kolejowy w Bośni i Hercegowinie - Transport kolejowy w Bułgarii - Transport kolejowy w Chorwacji - Transport kolejowy w Czarnogórze - Transport kolejowy w Danii - Transport kolejowy w Estonii - Transport kolejowy w Finlandii - Transport kolejowy w Grecji - Transport kolejowy w Hiszpanii - Transport kolejowy w Holandii - Transport kolejowy w Irlandii - Transport kolejowy w Kazachstanie - Transport kolejowy w Liechtensteinie - Transport kolejowy w Luksemburgu - Transport kolejowy w Macedonii - Transport kolejowy w Monako - Transport kolejowy w Mołdawii - Transport kolejowy w Niemczech - Transport kolejowy w Norwegii - Transport kolejowy w Portugalii - Transport kolejowy w Rosji - Transport kolejowy w Rumunii - Transport kolejowy w San Marino - Transport kolejowy w Serbii - Transport kolejowy w Szwajcarii - Transport kolejowy w Szwecji - Transport kolejowy w Słowenii - Transport kolejowy w Turcji - Transport kolejowy we Francji - Transport kolejowy we Włoszech - Tura (stacja kolejowa) - Turbék - Turgony (przystanek kolejowy) - Turkish Airlines Cargo - Turnu - Tuzsér (stacja kolejowa) - Táborfalva - Tác - Tápió - Tápiógyörgye (stacja kolejowa) - Tápiómajor (przystanek kolejowy) - Tápiószecső - Tápiószecső (stacja kolejowa) - Tápiószele (stacja kolejowa) - Tápiószentmárton (przystanek kolejowy) - Tárnok - Tárnok (stacja kolejowa) - Tát - Téglás (przystanek kolejowy) - Tímár utca - Tósokberénd (przystanek kolejowy) - Tószegi elágazás - Tóvároskert (przystanek kolejowy) - Tölgyes - Törökbálint (przystanek kolejowy) - Törökszentmiklós (stacja kolejowa) - Türje (przystanek kolejowy) - Tüskevár (stacja kolejowa) - UPS Airlines - UV (tramwaj) - Ukk - Ukk (stacja kolejowa) - Uraiújfalu - Uzsa - Vagonka Studénka - Valea lui Mihai (stacja kolejowa) - Vasas-Hird - Vasboldogasszony - Vaskapu - Vassurány - Vecsés-Kertekalja - Vecsés (stacja kolejowa) - Vejke - Velence (przystanek kolejowy) - Velencefürdő (przystanek kolejowy) - Vereb - Verőce (przystanek kolejowy) - Vilmaszállás (przystanek kolejowy) - Vilonya-Királyszentistván - Visonta - Vizslás (przystanek kolejowy) - Volvo B7 Tr12 - Volvo C202 - Vonyarcvashegy - Vác-Alsóváros - Vác (stacja kolejowa) - Váchartyán - Váckisújfalu - Vácrátót - Vácrátót (stacja kolejowa) - Vágóhíd - Vámosgyörk - Vámosgyörk (stacja kolejowa) - Vámospércs (stacja kolejowa) - Várda - Várdomb - Városföld (stacja kolejowa) - Városliget - Városlőd - Városlőd-Kislőd - Városlőd (przystanek kolejowy) - Várpalota (stacja kolejowa) - Vásárosdombó (stacja kolejowa) - Vát - Vép - Vép (stacja kolejowa) - Vértesacsa - Vértesboglár - Vértesszőlős (przystanek kolejowy) - Vérvölgy (przystanek kolejowy) - Vörs (przystanek kolejowy) - Vărşand - Warner Music Hungary - Wojna domowa w Angoli - Wojna domowa w Laosie - World Airways - Wyścig nuklearny - Xetra DAX - Zagyva (rzeka) - Zagyvapálfalva (stacja kolejowa) - Zagyvarékas (przystanek kolejowy) - Zajezdnia tramwajowa - Zalabér - Zalabér-Batyk - Zalabér (przystanek kolejowy) - Zalacséb-Salomvár - Zalaegerszeg(stacja kolejowa) - Zalaegerszeg-Ola - Zalagyömörő - Zalaháshágy - Zalakomár - Zalakomár (stacja kolejowa) - Zalalövő (stacja kolejowa) - Zalapatakalja (przystanek kolejowy) - Zalaszentgyörgy (przystanek kolejowy) - Zalaszentiván - Zalaszentiván-Kisfaludpuszta - Zalaszentiván (stacja kolejowa) - Zalaszentjakab (stacja kolejowa) - Zalaszentlőrinc - Zalaszentmihály - Zamach stanu w Gwatemali w 1954 roku - Zamach stanu w Iranie w 1953 roku - Zamárdi (przystanek kolejowy) - Zamárdi felső - Zebegény (przystanek kolejowy) - Zsujta (przystanek kolejowy) - Zsuzsanna (tunel) - Zsuzsanna (wiadukt) - Zsámbek - Zsófialiget - Zugló - Záhony-Rendező - Záhony (stacja kolejowa) - Ács - Ács (stacja kolejowa) - Ágerdömajor - Állampuszta - Áporka (przystanek kolejowy) - Árpádfield - Árpádföld - Ártánd - Érd (stacja kolejowa) - Érd alsó - Érd felső - Érdliget - Írottkö - Ðala - Óalmás - Óbarok - Ódinnyés (stacja kolejowa) - Ófehértó - Óváros - Öreglak - Örjeg - Öskü (przystanek kolejowy) - Öttevény (stacja kolejowa) - Ötvös - Ötvöskónyi - Újfehértó (stacja kolejowa) - Újhartyán - Újpalota - Újszeged - Újszász (stacja kolejowa) - Újudvar - Újvenyim - Üllő (stacja kolejowa) - Üllői út - Üröm - Őrbottyán - Őrhalom (przystanek kolejowy) - Őriszentpéter (stacja kolejowa) - Őszeszék (przystanek kolejowy) - Šiatorská Bukovinka (przystanek kolejowy) - Škoda 22Tr - Škoda 26T - Škoda Vagonka -

Energetyka
Górnictwo
Środki masowego przekazu
  • Stacje telewizyjne
  • Stacje radiowe
  • Prasa
  • Dziennikarze
Przedsiębiorstwa
Przemysł
Rzemiosło
Obronność
 Węgry

100 Brygada Piechoty Landsturmu - 100 mm haubica wz. 26 - 103 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 104 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 105 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 105 mm haubica polowa wz. 1898/09 - 105 mm haubica polowa wz. 1916 - 106 Dywizja Piechoty Landsturmu - 106 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 107 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 108 Brygada Piechoty Landsturmu - 108 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 109 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 10 Armia (włoska) - 10 Brygada Górska Austro-Węgier - 10 Brygada Piechoty (Węgry) - 10 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 10 Dywizjon Ciężkich Haubic Austro-Węgier - 10 Pułk Artylerii Lekkiej AK - 10 Pułk Huzarów Honwedu Austro-Węgier - 10 Pułk Piechoty AK - 10 cm Gebirgshaubitze M.08 - 10 cm Gebirgshaubitze M.10 - 10 cm haubica górska G.H. M16 - 11. Bayerische Infanterie-Division - 110 Brygada Piechoty Landsturmu - 110 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 111 Brygada Piechoty Landsturmu - 111 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 112 Pułk Piechoty AK Ziemi Miechowskiej - 112 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 113 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 114 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 115 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 116 Pułk Piechoty AK Ziemi Olkuskiej - 116 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 117 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 118 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 119 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 11 Armia (włoska) - 11 Brygada Górska Austro-Węgier - 11 Brygada Piechoty (Węgry) - 11 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 11 Dywizja Kawalerii Austro-Węgier - 11 Dywizja Kawalerii Honvedu - 11 Dywizjon Ciężkich Haubic Austro-Węgier - 11 Pułk Artylerii Ciężkiej - 11 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 120 Pułk Piechoty AK Ziemi Pińczowskiej - 120 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 121 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 122 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 123 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 124 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 125 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 126 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 127 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 128 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 129 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 129 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 12 Brygada Górska Austro-Węgier - 12 Brygada Kawalerii Austro-Węgier - 12 Brygada Piechoty (Węgry) - 12 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 12 Dywizjon Ciężkich Haubic Austro-Węgier - 12 Pułk Artylerii Ciężkiej (II RP) - 12 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 130 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 130 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 131 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 131 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 132 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 133 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 134 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 135 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 136 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 137 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 138 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 139 Pułk Piechoty Austro-Węgier - 13 Brygada Artylerii Polowej k.k. Landwehry - 13 Brygada Górska Austro-Węgier - 13 Brygada Piechoty (Węgry) - 13 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 13 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 13 Dywizja Piechoty k.k. Landwery - 13 Dywizjon Ciężkich Haubic Austro-Węgier - 13 Pułk Artylerii Ciężkiej (II RP) - 13 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 149 mm armata dalekonośna wz. A - 14 Brygada Piechoty (Węgry) - 14 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 14 Dywizjon Ciężkich Haubic Austro-Węgier - 14 Pułk Artylerii Ciężkiej - 14 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 14 Pułk Ułanów AK - 151 Bateria Artylerii Górskiej - 152 Bateria Artylerii Górskiej - 153 Bateria Artylerii Górskiej - 159 Pułk Piechoty (II RP) - 15 Brygada Artylerii Polowej Austro-Węgier - 15 Brygada Piechoty (Węgry) - 15 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 15 Pułk Artylerii Ciężkiej - 16 Brygada Artylerii Polowej Austro-Węgier - 16 Brygada Kawalerii - 16 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 16 Pułk Artylerii Ciężkiej - 16 Pułk Piechoty AK - 16 Pułk Piechoty AK Ziemi Tarnowskiej - 16 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 178 Pułk Piechoty (II RP) - 179 Pułk Piechoty (II RP) - 17 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 17 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 17 Pułk Artylerii Ciężkiej - 17 Pułk Piechoty AK - 17 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 180 Pułk Piechoty (II RP) - 182 Pułk Piechoty (II RP) - 183 Pułk Piechoty (II RP) - 184 Pułk Piechoty (II RP) - 18 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 18 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 18 Pułk Artylerii Ciężkiej - 18 Pułk Piechoty AK - 18 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 18 Syberyjska Dywizja Strzelców - 19 Brygada Kawalerii Austro-Węgier - 19 Brygada Piechoty (Węgry) - 19 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 19 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 19 Pułk Piechoty AK - 19 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 19 Pułk Piechoty Landsturmu - 19 Pułk Ułanów AK - 1 Armia (rumuńska) - 1 Armia (włoska) - 1 Batalion Artylerii Fortecznej Austro-Węgier - 1 Brygada Artylerii Fortecznej Austro-Węgier - 1 Brygada Artylerii Górskiej Austro-Węgier - 1 Brygada Górska Austro-Węgier - 1 Brygada Kawalerii (Węgry) - 1 Brygada Piechoty (Węgry) - 1 Brygada Zmotoryzowana (Węgry) - 1 Dywizja Kawalerii (Węgry) - 1 Dywizja Pancerna (Węgry) - 1 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 1 Dywizja Piechoty Cesarstwa Niemieckiego - 1 Dywizja Piechoty Italia - 1 Dywizjon Ciężkich Haubic Austro-Węgier - 1 Dywizjon Dalmatyńskich Strzelców Konnych - 1 Dywizjon Pomiarów Artylerii - 1 Dywizjon Tyrolskich Strzelców Konnych - 1 Kompania Artylerii Pieszej - 1 Pułk Artylerii Konnej - 1 Pułk Huzarów Honwedu Austro-Węgier - 1 Pułk Kirasjerów Cesarstwa Austriackiego - 1 Pułk Piechoty "Obrony Pragi" - 1 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 1 Pułk Strzelców Krajowych Austro-Węgier - 1 Pułk Szwoleżerów Józefa Piłsudskiego AK - 1 Pułk Ułanów Austro-Węgier - 1 Pułk Ułanów Langwehry Austro-Węgier - 1 Pułku Piechoty Legionów - 1 pułk Legionów - 20 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 20 Dywizja Piechoty Honwedu Austro-Węgier - 20 Dywizjon Artylerii Ciężkiej (1939) - 210 Pułk Piechoty (II RP) - 21 Brygada Artylerii Polowej Austro-Węgier - 21 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 21 Dywizja Piechoty k.k. Landwehry - 21 Dywizja Piechoty k.k. Landwery - 21 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 21 Pułk Ułanów AK - 22 Brygada Artylerii (II RP) - 22 Brygada Artylerii Polowej Austro-Węgier - 22 Dywizja Piechoty Landwery - 22 Dywizja Piechoty Obrony Krajowej Austro-Węgier - 22 Dywizja Piechoty k.k. Landwehry - 22 Dywizja Piechoty k.k. Landwery - 22 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 23 Brygada Kawalerii - 23 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 23 Dywizja Piechoty Honwedu Austro-Węgier - 23 Dywizja Rezerwowa (Węgry) - 23 Niemiecka Dywizja Pancerna - 23 Pułk Piechoty AK - 23 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 24 Niemiecka Dywizja Pancerna - 24 Pułk Piechoty AK - 24 cm Mörser - 25 Brygada Piechoty k.k. Landwehry - 25 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 26 Brygada Artylerii Polowej Austro-Węgier - 26 Brygada Piechoty k.k. Landwehry - 26 Dywizja Piechoty k.k. Landwehry - 26 Dywizja Piechoty k.k. Landwery - 26 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 27 Brygada Artylerii Polowej Austro-Węgier - 27 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 27 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 27 Pułk Piechoty AK - 27 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 27 Pułk Piechoty k.k. Landwehry - 27 Pułk Ułanów AK - 28 Brygada Artylerii Polowej Austro-Węgier - 28 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 28 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 28 Pułk Piechoty AK - 28 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 29 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 29 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 2 Armia (węgierska) - 2 Armia (włoska) - 2 Batalion Artylerii Fortecznej Austro-Węgier - 2 Bateria Pomiarów Artylerii - 2 Brygada Artylerii Fortecznej Austro-Węgier - 2 Brygada Artylerii Górskiej Austro-Węgier - 2 Brygada Górska Austro-Węgier - 2 Brygada Kawalerii (Węgry) - 2 Brygada Kawalerii Austro-Węgier - 2 Brygada Piechoty (Węgry) - 2 Brygada Zmotoryzowana (Węgry) - 2 Dywizjon Ciężkich Haubic Austro-Węgier - 2 Dywizjon Pomiarów Artylerii - 2 Grupa Operacyjna - 2 Pułk Artylerii Fortecznej - 2 Pułk Artylerii Konnej - 2 Pułk Artylerii Polowej - 2 Pułk Huzarów Cesarstwa Austriackiego - 2 Pułk Huzarów Honwedu Austro-Węgier - 2 Pułk Kirasjerów Cesarstwa Austriackiego - 2 Pułk Strzelców Krajowych Austro-Węgier - 2 Pułk Ułanów Cesarstwa Austriackiego - 2 Pułk Ułanów Langwehry Austro-Węgier - 2 Warszawska Drużyna im. Tadeusza Rejtana - 30,5 cm Mörser - 30 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 30 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 30 Dywizjon Artylerii Ciężkiej (II RP) - 30 Pułk Piechoty AK - 31 Brygada Artylerii Polowej Austro-Węgier - 31 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 31 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 31 Pułk Piechoty AK - 32 Brygada Artylerii Polowej Austro-Węgier - 32 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 32 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 32 Dywizjon Artylerii Lekkiej - 32 Pułk Piechoty AK - 32 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 336 Pułk Piechoty (II RP) - 33 Brygada Artylerii Polowej Austro-Węgier - 33 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 33 Dywizjon Artylerii Lekkiej - 33 Pułk Piechoty AK - 33 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 34 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 34 Pułk Piechoty AK - 35 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 35 Pułk Piechoty AK - 35 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 35 Pułk Piechoty Landwehry - 36 Brygada Artylerii Polowej Austro-Węgier - 36 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 36 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 37 Brygada Artylerii Polowej Austro-Węgier - 37 Dywizja Piechoty Honwedu Austro-Węgier - 37 Dywizja Piechoty k.u. Honvedu - 38 Brygada Artylerii Polowej Austro-Węgier - 38 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 38 Dywizja Piechoty Honwedu Austro-Węgier - 38 Dywizja Piechoty k.u. Honvedu - 38 Pułk Piechoty AK - 39 Brygada Artylerii Polowej Austro-Węgier - 39 Brygada Piechoty Honwedu Austro-Węgier - 39 Dywizja Piechoty k.u. Honvedu - 39 Pułk Piechoty AK - 3 Armia (USA) - 3 Armia (rumuńska) - 3 Armia (włoska) - 3 Armia rosyjska - 3 Batalion Artylerii Fortecznej Austro-Węgier - 3 Brygada Artylerii Górskiej Austro-Węgier - 3 Brygada Górska Austro-Węgier - 3 Dywizjon Ciężkich Haubic Austro-Węgier - 3 Pułk Artylerii Fortecznej - 3 Pułk Artylerii Konnej - 3 Pułk Dragonów Cesarstwa Austriackiego - 3 Pułk Huzarów Cesarstwa Austriackiego - 3 Pułk Huzarów Honwedu Austro-Węgier - 3 Pułk Kirasjerów Cesarstwa Austriackiego - 3 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 3 Pułk Strzelców Krajowych Austro-Węgier - 3 Pułk Ułanów Langwehry Austro-Węgier - 40 Dywizja Piechoty Honwedu Austro-Węgier - 40 Pułk Piechoty AK - 41 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 41 Dywizja Piechoty Honvedu - 41 Pułk Piechoty AK - 42 Brygada Artylerii Polowej Austro-Węgier - 42 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 42 Brygada Piechoty k.k. Landwehry - 42 Dywizja Piechoty Honwedu Austro-Węgier - 42 Dywizja Piechoty k.u. Honvedu - 42 Pułk Piechoty AK - 42 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 43 Brygada Piechoty k.k. Landwehry - 43 Dywizja Piechoty k.k. Landwehry - 43 Dywizja Piechoty k.k. Landwery - 43 Pułk Piechoty AK - 43 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 44.M Tas - 44 Brygada Piechoty k.k. Landwehry - 44 Dywizja Piechoty k.k. Landwehry - 44 Dywizja Piechoty k.k. Landwery - 45 Brygada Piechoty Honvedu - 45 Brygada Piechoty Honwedu Austro-Węgier - 45 Brygada Piechoty Obrony Krajowej Austro-Węgier - 45 Dywizja Piechoty k.k. Landwehry - 45 Dywizja Piechoty k.k. Landwery - 45 Pułk Piechoty AK - 45 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 46 Armia (ZSRR) - 46 Brygada Piechoty Honvedu - 46 Dywizja Piechoty k.k. Landwehry - 46 Dywizja Piechoty k.k. Landwery - 46 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 47 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 48 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 48 Pułk Piechoty AK - 49 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 49 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 49 Pułk Piechoty AK - 49 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 4 Armia (rumuńska) - 4 Armia (włoska) - 4 Batalion Artylerii Fortecznej Austro-Węgier - 4 Brygada Artylerii Fortecznej Austro-Węgier - 4 Brygada Górska Austro-Węgier - 4 Dywizjon Ciężkich Haubic Austro-Węgier - 4 Pułk Huzarów Honwedu Austro-Węgier - 4 Pułk Kirasjerów Cesarstwa Austriackiego - 4 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 4 Pułk Piechoty k.k. Landwehry - 4 Pułk Ułanów Langwehry Austro-Węgier - 5. Pułk Piechoty Legionów - 50 Pułk Piechoty AK - 50 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 51 Brygada Piechoty k.k. Landwehry - 51 Pułk Piechoty AK - 51 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 52 Brygada Piechoty k.k. Landwehry - 52 Pułk Piechoty AK - 52 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 53 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 53 Pułk Piechoty AK - 53 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 54 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 54 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 54 dywizja piechoty (Austro-Węgry) - 55 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 55 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 56 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 57 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 57 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 58 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 59 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 5 Armia (włoska) - 5 Batalion Artylerii Fortecznej Austro-Węgier - 5 Brygada Górska Austro-Węgier - 5 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 5 Dywizja Kawalerii Austro-Węgier - 5 Dywizjon Ciężkich Haubic Austro-Węgier - 5 Kompania Artylerii Pieszej - 5 Pułk Huzarów Cesarstwa Austriackiego - 5 Pułk Huzarów Honwedu Austro-Węgier - 5 Pułk Strzelców Podhalańskich AK - 5 Pułk Ułanów Langwehry Austro-Węgier - 60 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 60 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 61 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 61 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 62 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 62 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 63 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 64 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 64 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 65 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 66 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 66 Dywizjon - 67 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 69 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 6 Armia (włoska) - 6 Batalion Artylerii Fortecznej Austro-Węgier - 6 Brygada Górska Austro-Węgier - 6 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 6 Dywizjon Ciężkich Haubic Austro-Węgier - 6 Pułk Huzarów Honwedu Austro-Węgier - 6 Pułk Kirasjerów Cesarstwa Austriackiego - 6 Pułk Strzelców Pieszych AK - 6 Pułk Ułanów Langwehry Austro-Węgier - 7,5 cm Gebirgskanone M.13 - 7,5 cm Gebirgskanone M.14 - 70 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 71 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 72 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 73 Brygada Piechoty Honwedu Austro-Węgier - 73 Brygada Piechoty k.u. Honvedu - 74 Brygada Piechoty k.u. Honvedu - 75 Brygada Piechoty Honwedu Austro-Węgier - 75 Brygada Piechoty k.u. Honvedu - 75 mm armata polowa wz. 38 Starachowice - 75 mm moździerz JD mle 16 - 75 mm poczwórnie sprzężona armata przeciwlotnicza wz. 39 - 76 Brygada Piechoty k.u. Honvedu - 76 mm moździerz M16 - 77 Brygada Piechoty k.u. Honvedu - 78 Brygada Piechoty k.u. Honvedu - 79 Brygada Piechoty Honwedu Austro-Węgier - 7 Armia (włoska) - 7 Batalion Artylerii Fortecznej Austro-Węgier - 7 Brygada Górska Austro-Węgier - 7 Brygada Kawalerii - 7 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 7 Dywizja Kawalerii Austro-Węgier - 7 Dywizjon Ciężkich Haubic Austro-Węgier - 7 Pułk Huzarów Honwedu Austro-Węgier - 7 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 7 cm Gebirgskanone M.08 - 81 Brygada Piechoty Honwedu Austro-Węgier - 81 mm moździerz piechoty wz. 28 - 82 Pułk Piechoty AK - 83 Brygada Piechoty Honwedu Austro-Węgier - 83 Brygada Piechoty k.u. Honvedu - 84 Brygada Piechoty k.u. Honvedu - 84 Pułk Piechoty AK - 85 Brygada Piechoty k.k. Landwehry - 86 Brygada Piechoty k.k. Landwehry - 87 Brygada Piechoty k.k. Landwehry - 88 mm armata przeciwlotnicza wz. 1917 - 89 Brygada Piechoty k.k. Landwehry - 8 Batalion Artylerii Fortecznej Austro-Węgier - 8 Brygada Górska Austro-Węgier - 8 Brygada Kawalerii - 8 Dywizjon Ciężkich Haubic Austro-Węgier - 8 Pułk Artylerii Lekkiej AK - 8 Pułk Huzarów Honwedu Austro-Węgier - 8 Pułk Kirasjerów Cesarstwa Austriackiego - 8 Pułk Piechoty Cesarstwa Austriackiego - 8 Pułk Piechoty Legionów AK - 8 Pułk Ułanów AK - 90 Brygada Piechoty k.k. Landwehry - 91 Brygada Piechoty k.k. Landwehry - 93 Brygada Piechoty Landsturmu - 95 Dywizja Piechoty Landsturmu - 97 Brygada Piechoty Landsturmu - 9 Armia (włoska) - 9 Brygada Górska Austro-Węgier - 9 Brygada Kawalerii - 9 Brygada Piechoty (Węgry) - 9 Brygada Piechoty Austro-Węgier - 9 Dywizja Piechoty Austro-Węgier - 9 Dywizjon Ciężkich Haubic Austro-Węgier - 9 Dywizjon Haubic Ciężkich - 9 Kompania Artylerii Pieszej - 9 Pułk Huzarów Honwedu Austro-Węgier - 9 Pułk Piechoty Legionów AK - 9 Pułk Strzelców Konnych AK - AEG J.I - AMZ SCAM - AMZ Tur 3 - AMZ Łoś - Academie de la Grande Chaumière - Adalbert Benda - Adam Grotowski - Adam Miler - Adam Piątkowski - Adam Ripper - Adam Rozwadowski - Adam Rychel - Adam Tabiszewski - Adam Trygar - Admiral Tegetthoff (statek) - Adolf Freiherr von Rhemen zu Barensfeld - Adolf Kaspar - Adolf von Rhemen zu Barensfeld - Agnieszka Partridge - Ago C.I - Ago C.IV - Akademia Handlowa we Lwowie - Albatros B.I - Albert Knebel von Treuenschwert - Alcsút - Aleja 3 Maja w Krakowie - Aleja zasłużonych - Aleksander Maciejewski (kapitan) - Aleksander Oldenburg - Aleksander Teslar - Aleksander Wilczewski - Alexander von Linsingen - Alexandru Ioanitu - Alfons Jankowski - Alfons Krysiński - Alfons de Castilla - Alfonso de Monroy - Alfred Kochanowski - Alfred Krauss - Alfred Sym - Alfred Windisch-Graetz - Alfred Windisch-Grätz - Alfred von Windischgrätz - Alfred Żądło - Alicja Ankarcrona - Alina Dawidowiczowa - Alois Cziharz von Lauerer - Alois Höfler - Alois Lexa von Aehrenthal - Alonso Meléndez de Guzmán - Alonso de Cárdenas - Altana "Raj" na Wawelu - Altana (Ogrody Królewskie na Wawelu) - Alvis-Straussler Armoured Car - Anastazy Mossakowski - Anatol Kaminski - Anatol Minkowski - Anatolij Baranowskyj - Andrzej Gwiżdż - Andrzej Głażewski - Andrzej Kaproń - Andrzej Kwapisz - Andrzej Wask - Anna Kościałkowska - Annienkow - Antal Vattay - Anton Haus - Anton Leiter - Anton Puchner - Anton Schafer von Schaffersfeld - Anton Werner - Antoni Brochwicz-Lewiński - Antoni Hirszel - Antoni Józef Kamiński - Antoni Kaczorowski - Antoni Korotyński - Antoni Minkiewicz - Antoni Piątkowski - Antoni Sadzewicz - Antonina z Krajewskich - Antun Nardelli - Anzani - Apel Pamięci Oręża Polskiego - Architektura i budownictwo - Archiwum Czynu Niepodległościowego - Arctic Cat 400 - Argus Motoren Gesellschaft - Arias Pérez - Armia Narodowa - Armia Pad - Armia Północnej Ładogi - Arsenio Martínez Campos - Artemiusz Czerniawski - Arthur Arz von Straussenburg - Artur Freiherr Giesl von Gieslingen - Artur Giesl von Gieslingen - Artur Gustović - Artur Horeczky - Artur Leinwand - Artur Mecenseffy - Atsushi Murata - Attila Makay - August Balastis - August Kozlik - Augusta Bawarska - Augustyn Thugutt - Austro-węgierskie okręty podwodne typu U-20 - Austro-węgierskie okręty podwodne typu U-27 - Austro-węgierskie okręty podwodne typu U-3 - Aviatik - Aviatik G.I - Avtovac - Axel Erik Heinrichs - BAT (pojazd saperski) - BGW - BWP-1M "Puma" - Bacs - Bad Bleiberg - Bagnet M1890 - Bagnet M53/62 - Bagnet M95 - Bakicz - Banacki Rejon Umocniony - Banco Polaco - Bandera Polska - Bank Akceptacyjny - Bank Ziemiański - Bannion - Baro (rzeka) - Bartłomiej Giniatowicz - Bartłomiej Uberowicz - Barwicha - Bastion IV "Rakowicki" - Bastion IVb - Bastion VI - Bastiony Krzemionek (bastiony VII-X) - Batalion Dowodzenia Marynarki Wojennej - Batalion Stołeczny - Batalion Warszawski POW - Batalion im. Abrahama Lincolna - Batalion im. André Marty - Batalion im. Djure Djakovicia - Batalion im. Giuseppe Garibaldiego - Batalion im. Hansa Beimlera - Batalion im. Johna Scheera - Batalion im. Komuny Paryskiej - Batalion im. Marsylianki - Batalion im. Pierre'a Bracheta - Batalion im. Tomáša Masaryka - Bateria Artylerii - Bateria B-43-2 - Bateria B-43-3 - Bateria B-43a-3 - Bateria FB-51c - Batignolles - Bela Temsey - Beliczany - Beltrán de la Cueva - Benito Suárez - Bercsényi - Bernard Klec-Pilewski - Bernard von Caboga - Berowina - Berthold Maack - Bestia ludzka (film) - Bez oręża - Biała Gwardia (Finlandia) - Bieg na 20 000 m - Bieg na 30 000 m - Bieg na 50 kilometrów - Bilghez - Bitwa nad Gniłą Lipą - Bitwa nad Stochodem - Bitwa nad Złotą Lipą - Bitwa o Camp Wildcat - Bitwa o Woroneż (1942) - Bitwa pod Bielgowem - Bitwa pod Borzechowem - Bitwa pod Brodami - Bitwa pod Ciernem - Bitwa pod Czartoryskiem - Bitwa pod Gruziatynem - Bitwa pod Győrem - Bitwa pod Hruziatynem - Bitwa pod Isonzo - Bitwa pod Jabłonką - Bitwa pod Jastkowem - Bitwa pod Komárom - Bitwa pod Kopciówką - Bitwa pod Kuklami - Bitwa pod Laskami - Bitwa pod Lwowem (1914) - Bitwa pod Mill Springs - Bitwa pod Opatowem (1916) - Bitwa pod Poljaną - Bitwa pod Rarańczą (1915) - Bitwa pod Rudką Miryńską - Bitwa pod San Martino - Bitwa pod Sycyną - Bitwa pod Szekfetyn - Bitwa pod Sękową - Bitwa pod Woskrzenicami - Bitwa pod Łapanowem - Bitwa radłowska - Biuletyn Wojskowej Służby Archiwalnej - Bjelina - Blasius Schemua - Bogdan Geisler - Bogdan Majetić - Bogumił Wesołowski - Bogusław Siemion - Bogusław Trzaskała - Bohdan Rogoliński - Bohumil Vydra - Bolesław Goch - Bonawentura Snarski - Book of the Month Club - Brama Dolna na Wawelu - Brama wjazdowa z XIX wieku (południowa) na Wawelu - Brama wjazdowa z XIX wieku (północna) na Wawelu - Brama wjazdowa z XVIII wieku na Wawelu - Breţcu - Bronisław Kluza - Bronisław Kulka - Brzask (kwartalnik) - Budavár - Bystre (Zakopane) - Bystrzyca (dopływ Seretu) - Béla Németh - Béla Tanitó - Börgönd - Błękitna gardenia - CV90 PL - Canisius College - Carl Frantzl von Franzensburg - Carl Ritter von Wessely - Carl von Ripper - Celownik peryskopowy - Centralna Szkoła Wojskowa Gimnastyki i Sportu - Centralny Komitet Robotniczy - Centralny Komitet Robotniczy PPS - Centrum Kwiatkowskiego - Centrum Odbudowy Galicji - Cezary Niewęgłowski - Charles Barry, Jr. - Chichiş - Chliborob - Chojnik-Zadziele - Choroba Birgera - Chorągiew Gdańska ZHP - Chris Chant - Christian von Steeb - Christoph von Lattermann - Chrześcijański Związek Zawodowy - Claudius Czibulka - Cmentarz wojenny nr 100 - Kobylanka - Cmentarz wojenny nr 101 - Libusza - Cmentarz wojenny nr 102 - Wójtowa - Cmentarz wojenny nr 103 - Pogorzyna - Cmentarz wojenny nr 112 - Rożnowice - Cmentarz wojenny nr 113 - Olszyny - Cmentarz wojenny nr 114 - Rzepiennik Strzyżewski - Cmentarz wojenny nr 115 - Rzepiennik Marciszewski - Cmentarz wojenny nr 116 - Staszkówka-Dawidówka - Cmentarz wojenny nr 126 - Florynka - Cmentarz wojenny nr 127 - Binczarowa - Cmentarz wojenny nr 128 - Wawrzka - Cmentarz wojenny nr 131 - Stróże Wyżne - Cmentarz wojenny nr 136 - Zborowice - Cmentarz wojenny nr 139 - Tursko-Łosie - Cmentarz wojenny nr 142 - Ostrusza - Cmentarz wojenny nr 143 - Ostrusza - Cmentarz wojenny nr 144 - Królowa Polska - Cmentarz wojenny nr 207 - Lisia Góra - Cmentarz wojenny nr 208 - Niedomice - Cmentarz wojenny nr 211 - Siedlec - Cmentarz wojenny nr 213 - Rudka - Cmentarz wojenny nr 244 - Narożniki - Cmentarz wojenny nr 245 - Radgoszcz-Zadębie - Cmentarz wojenny nr 246 - Radgoszcz - Cmentarz wojenny nr 246 - Radogoszcz - Cmentarz wojenny nr 249 - Bolesław - Cmentarz wojenny nr 250 - Gręboszów - Cmentarz wojenny nr 252 - Cmentarz wojenny nr 252 - Otfinów - Cmentarz wojenny nr 254 - Cmentarz wojenny nr 254 - Miechowice Małe - Cmentarz wojenny nr 255 - Cmentarz wojenny nr 255 - Wietrzychowice - Cmentarz wojenny nr 256 - Cmentarz wojenny nr 256 - Pasieka Otfinowska - Cmentarz wojenny nr 259 - Cmentarz wojenny nr 259 - Biskupice Radłowskie - Cmentarz wojenny nr 261 - Cmentarz wojenny nr 262 - Cmentarz wojenny nr 262 - Przybysławice - Cmentarz wojenny nr 263 - Cmentarz wojenny nr 263 - Zaborów - Cmentarz wojenny nr 264 - Cmentarz wojenny nr 264 - Szczurowa - Cmentarz wojenny nr 266 - Cmentarz wojenny nr 271 - Cmentarz wojenny nr 272 - Cmentarz wojenny nr 274 - Cmentarz wojenny nr 278 - Cmentarz wojenny nr 280 - Cmentarz wojenny nr 281 - Cmentarz wojenny nr 286 - Cmentarz wojenny nr 287 - Cmentarz wojenny nr 288 - Cmentarz wojenny nr 289 - Cmentarz wojenny nr 290 - Cmentarz wojenny nr 291 - Cmentarz wojenny nr 292 - Cmentarz wojenny nr 295 - Cmentarz wojenny nr 296 - Cmentarz wojenny nr 298 - Cmentarz wojenny nr 299 - Cmentarz wojenny nr 312 - Cmentarz wojenny nr 332 - Cmentarz wojenny nr 334 - Cmentarz wojenny nr 336 - Cmentarz wojenny nr 337 - Cmentarz wojenny nr 338 - Cmentarz wojenny nr 339 - Cmentarz wojenny nr 340 - Cmentarz wojenny nr 341 - Cmentarz wojenny nr 342 - Cmentarz wojenny nr 343 - Cmentarz wojenny nr 344 - Cmentarz wojenny nr 345 - Cmentarz wojenny nr 346 - Cmentarz wojenny nr 347 - Cmentarz wojenny nr 348 - Cmentarz wojenny nr 349 - Cmentarz wojenny nr 350 - Cmentarz wojenny nr 351 - Cmentarz wojenny nr 352 - Cmentarz wojenny nr 353 - Cmentarz wojenny nr 354 - Cmentarz wojenny nr 355 - Cmentarz wojenny nr 355 - Żbikowice - Cmentarz wojenny nr 356 - Cmentarz wojenny nr 356 - Podole - Cmentarz wojenny nr 358 - Cmentarz wojenny nr 360 - Cmentarz wojenny nr 361 - Cmentarz wojenny nr 363 - Cmentarz wojenny nr 365 - Cmentarz wojenny nr 366 - Cmentarz wojenny nr 367 - Cmentarz wojenny nr 368 - Mimanowa-Jabłoniec - Cmentarz wojenny nr 370 - Cmentarz wojenny nr 371 - Cmentarz wojenny nr 372 - Cmentarz wojenny nr 388 - Kraków - Cmentarz wojenny nr 60 - Wirchne - Cmentarz wojenny nr 73 - Szymbark - Cmentarz wojenny nr 74 - Szymbark - Cmentarz wojenny nr 75 - Szymbark - Cmentarz wojenny nr 76 - Siary - Cmentarz wojenny nr 77 - Ropica Ruska - Cmentarz wojenny nr 78 - Ropica Ruska - Cmentarz wojenny nr 79 - Sękowa - Cmentarz wojenny nr 86 - Ropica Polska - Cmentarz wojenny nr 94 - Stróżówka - Cmentarz wojenny nr 96 - Stróżówka - Cmentarz wojenny nr 97 - Stróżówka - Cmentarz wojenny w Samotni - Corpo di Spedizione Italiano in Russia - Crkvice - Csanád - Czerwona Gwardia (Finlandia) - Czesław Dmochowski - Czesław Filipowiczi - Czesław Osiński - Czesława Jędrzejewicza - Czy pani mieszka sama? - Człowiek jest grzeszny - Człowiek jest grzeszny (film) - Céhtörténeti Múzeum - DFW Floch - Damian Węgiel - Danuta Wójcik-Góralska - Dariusz Michalski - Dawid Chwałka - Delegatura Rządu dla Spraw Wybrzeża - Delegatura Rządu dla Spraw Wybrzeża w Gdańsku - Delmaci - Dennis Wheatsley - Deutsche Akademie der Naturforscher Leopoldina - Deutscher und Österreichischer Alpenverein - Dezsö Kolozsváry de Kolozsvár - Dezső Füleky - Diablo Range - Diego García Sánchez - Diego Gutiérrez de Ceballos - Diego Gómez Barroso - Diego López de Sansoles - Diego Martínez (wielki mistrz) - Diego Múñiz - Directors Guild of America - Diósgyör - Djuro Grujić - Dmytro Biłokołos - Dmytro Katamaj - Dmytro Krenżałowśkyj - Dmytro Yaremko - Dobiesław Jakubowicz - Dolnja Tuzla - Dom nad rzeką - Dominik Wilczek - Dos Naje Lebn - Dowództwo Wojska Polskiego w Szkocji - Dołżyniec - Droga Legionów - Druga Armia Węgierska - Drukarnia Narodowa w Krakowie - Drużynowy Krzyż Karola - Drzewiej - Dulfalva - Dwór w Wielopolu - Dymitr Władycha - Dyrekcja Budowy Osiedli Robotniczych - Dywizja Szybka - Dywizja Székely - Dywizjon Artylerii Nadbrzeżnej - Działo okopowe - Dzieciństwo (powieść) - Dziedziniec zewnętrzny na Wawelu - Dziennik Cieszyński - Dálnok - E-biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego - Edmund Mieczysław Jastrzębiec-Strużanowski - Edmund Schwarzenberg - Edmund Tarantowicz - Edmunt Koślacz - Eduard Cinciala - Eduard Karess - Edward Bilut - Edward Brudnicki - Edward Kołaczkowski - Edward Sadowski - Edward Szalit - Edward Słoński (1812-1887) - Edward Zanantoni - Edward Łączny - Edwart Hanell - Egon Höller - Ehrwald - Elemér Gorondy-Novak - Emanuel Breier - Emil Colerus von Geldern - Emil Gerard Festenburg - Emil Ladewig - Emil Rejus - Emil Schultheiss - Emil Uzelac - Emilian Doubrawa - Emmerlich Blagojevič - Erazm Sykst - Erich Pommer - Erzherzog Albrecht - Eugen Wratislaw von Mittrowítz-Nettolitzky - Eugenia Dunin-Borkowska - Eugeniusz Adamski - Eugeniusz Szczepański - Evidenzbureau - Evidenzbüro - Evžen Čihák - Ezki Sagra - Fabryka Związków Azotowych - Farkas Bethlen - Farman IV - Farman MF - Fegyver és Gázkészülékgyár - Fegyver és Gépgyár - Felicjan Przybysz - Felicjan Tukanowicz - Feliks Hajduk - Ferdynand Díaz - Ferdynand González de Marañón - Ferdynand Osórez - Ferenc Peterdy - Ferenc Tilger - Fernando Escaza - Fernando López (wielki mistrz) - Fernando Páez - Fernando Pérez - Fernando Pérez Ponce de León - Fernando Rodríguez de Villalobos - Fernán Pérez Chacín - Filarecja - Filip Kochański-Lubicz - Film dźwiękowy - Fiodor Jeremenko - Fiord Cesarza Franciszka Józefa - Flaminio Avet - Flik 51J - Flutorica - Fokker A.III - Fokker D.I - Fokker D.V - Fokker D.VI - Fort 12 "Buszkowiczki" - Fort 13 "Łapajówka" - Fort 1 "Krówniki" - Fort 2 "Nehrybka" - Fort 3 A "Kruhel" - Fort 3 C "Kruhel" - Fort GW VIIIa "Aszczycówka" - Fort GW Va "Biadoliny" - Fort GW XIIIa "Zabłocie" - Fort GW XIa "Cegielnia" - Fort N-1 „Zwierzyniec” - Fort N-5 - Fort N-6 - Fort Przemyśl - Fort Sveti Nikole - Fort W IXa "Krzyż" - Fort W XIV "Hurko" - Fort W XVII "Ostrów" - Fort W Xb "Zagrodnia" - Fort piechoty N-1 - Fort piechoty rdzenia St. I - IV - Fotografia panoramiczna - Franciszek Ancewicz - Franciszek Antoni Lorenz - Franciszek Strzelecki - Franciszek Suchodolski de Suchodół - Franciszek Wiesiołowski - Franciszek Wójtowicz - Franciszek Żurek - Franek na szerokim świecie - Frankenburg - František Raš - Franz Höfer von Feldsturm - Franz Kikal - Franz Mazura - Franz Nemec - Franz Pidoll von Quintenbock - Franz Poledne - Franz Stark - Franz Ullsperger - Frederick Myatt - Friedrich Franz Georg Kottulinsky - Friedrich Franz Hohenzollern-Hechingen - Friedrich Gostischa - Friedrich Janowski - Friedrich Jodl - Frigyes Gyimessy - Frigyes Vasváry - Fritz Telmann - Front włoski - Fryderyk Maria Habsburg - Fryderyk Swieceny - Fulco Ruffo di Calabria - FÉG - Gabriel Pawłowski - Gabriel von Rodich - Galerie des Beaux-Arts - Galicja Środkowa - García Fernández - García Fernández de Barrantes - García González de Arauzo - García González de Candamio - García Álvarez de Toledo - Gastone Gambara - Gazeta Handlowa - Gdy miasto śpi - Georg Hefelle - Georg Ritter von Dormus - Georg von Waldstatten - Gercía Fernández de Villagarcía - Gheoghe Mihail - Gierczyce-Czyżyczka - Gimnazjum Górskiego - Gleichenberg - Gliwickich Zakładów Urządzeń Technicznych - Gmina Cheshire (Connecticut) - Gonzal Mexía - Gonzalo Martínez de Oviedo - Gonzalo Pérez - Gonzalo Rodríguez (wielki mistrz) - Gonzalo Ruiz Girón - Gorlice-Nowodwór - Gorlice-Sokół - Gotha G.I - Gottlieb Klusak - Gottlieb Wejmelka - Grad (miasto) - Grafika Polska - Grażyna Legutko - Gross-Aupa - Grossen Pfaff - Grupa Armii Albania - Grupa Armii Południe (włoska) - Grupa Armii Wschód - Grupa Armii Zachód - Grupa Bojowa SS "Schweitzer" - Grupa Bojowa Szücs - Grupa Czwarta - Grupa Dziesięciu - Grupa Karpacka - Grupa Kowel - Grupa Operacyjna Oneska - Grupa Pracy Narodowej - Gród Starościński na Wawelu - Guia - Gunnersbury - Gunther Bustryn - Gustav Chevalier Depaix - Gustav Ludwig - Gustave M. Gilbert - Gustaw Auscaler - Gustaw Dąmbski - Gustaw Iszkowski - Gustaw Marian Niemiec - Gustaw Świderski - Gutierre Gómez de Toledo - Gutierre de Sotomayor - Gwardia Obrony Narodowej - Gyorshadtest - Gyula Kovacs - György Kiss - György Kmety - Gáspár Ladocsi - Géza Gyóni - Géza Nagy (pułkownik) - Gómez Fernández Barrientos - Gómez de Cáceres y Solís - Góry Suhard - Główna Komisja Likwidacyjna PSZ - Główny Inspektorat Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej - Główny Urząd Zaciągowy - Hadad (Rumunia) - Hajmáskér - Halbblut - Halberstadt CL.IV - Halberstadt Flugzeugwerke - Halina Kidawska - Hanriot H-28 - Hans Piekenbrock - Hans von Kujath - Hans von Salmuth - Hansa-Brandenburg - Hansa und Brandenburgische Flugzeugwerke - Harald Skala - Hauptkundschaftsstelle - Heeresgruppe Süd - Heinrich Daempf - Heinrich Großmann - Heinrich Kummer von Falkenfeld - Heinrich Reuss-Plauen - Heinrich Scholz - Heinrich von Bellegarde - Heinrich von Hess - Helena Kosina - Helena Piłsudska - Helmut Otto - Helvetia Insurance - Henrik Werth - Henryk Antoni Habsburg - Henryk Biega - Henryk Mikołaj Miler - Henryk Segno - Henryk Sznytka - Heorhij Szewel - Heraldyka francuska - Herman Mütz - Hermann Kövess de Kövesháza - Hermann von Spaun - Hieronim von Colloredo-Waldsee - Historia zoologii - Hollywood (teatr) - Honda TRX-300 FW - Honda TRX 400 4x4 - Hospicjum św. Stanisława w Londynie - Hrabowej Roztoka - Hryhorij Werwes - Hubert Kuberski - Hubert Latham - Hubert Prosinger - Hugo Fleck von Falkhausen - Hugo Flink - Hugo Meixner von Zweienstamm - Hugo Zathey - Hugon Kaufman - Hárshegy - II Korpus Armijny (bułgarski) - II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie - II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie - IV Korpus Armijny (Węgry) - I Korpus Armijny (Węgry) - I Korpus Armijny (bułgarski) - Ignacy Ber - Ignacy Morżkowski - Ignacy Młyńc - Ignacy Paprocki - Ignacy Rosner - Ignacy Stawiarski - Ignacy Zenon Siemion - Ignaz Faigl - Ignaz Fleischmann - Ignaz von Lederer - Igo Etrich - Ilie Steflea - Ilustrowana Republika - Ilustrowany Kurier Polski (gadzinówka) - Imre Kálmán (generał) - Indyjski grobowiec - Ino (fort) - Inspektor armii - Instytut Historyczny im. Józefa Piłsudskiego w Kraju - Instytut Sztuk Plastycznych w Warszawie - Introwizor - Iosif Iacobici - Irena Szydłowska (taterniczka) - Isotta - István Kudriczy - István Náday - István Schweitzer - István Seregély - István Zadravecz - Iv Korpus Pancerny SS - Ivan Severović - Ivan Tomašević - Iveco EuroTrakker - Izabella von Croÿ-Dülmen - Izba Panów (Austria) - JG 77 - Ja nie mam co na siebie włożyć - Ja się boję sama spać - Ja się boję utyć - Jacek Czajowski - Jadwiga Konieczna-Twardzik - Jakub Glass - Jakub Krulikiewicz - Jakub Krzemiński - Jan Alnpeck - Jan Antonów - Jan Austriacki - Jan Bohdan Gliński - Jan Drożdż - Jan Franciszek Stanisław Konopka - Jan Ghycza - Jan Hoffman (burmistrz) - Jan Homme - Jan Jakub Litauer - Jan Kania - Jan Kanty Fedorowicz - Jan Kaufer - Jan Koziarski - Jan Lachowicz - Jan Marcinkiewicz (burmistrz) - Jan Mrozowski - Jan Niemierski - Jan Osórez - Jan Piotr Dekowski - Jan Rodzoń - Jan Strzelecki (prezydent Lwowa) - Jan Sławski - Jan Turczynowicz - Jan Wlekliński - Jan Zienkiewicz - Janina Wolberzanka - Janos Czencz - Janos Voros - Janusz Kapuścik - Janusz Tłumacz - Jarosław Barwicz - Jasło-Ulaszowice - Jean Bart (1913) - Jeannin - Jenö Tömöry - Jenő Felkl - Jenő Major - Jerzy Białek - Jerzy Cynk - Jerzy Drogomir - Jerzy Dubois - Jerzy Englisch - Jerzy Kapica - Jerzy Pańciewicz - Jerzy Piotrowski (wspinacz) - Jerzy Roman Lubomirski - Jerzy Skwara - Jerzy Wojtkowski - Jerzy Wójcik (wojskowy) - Jeńcy sowieccy w niewoli niemieckiej - Joachim Bułharyn - Johan Watzal - Johann Andersch - Johann Bitermann von Mannsthal - Johann Broda - Johann Kollowrat-Krakowski - Johann Watzal - Johann Wolter von Eckwehr - Josef Baruch - Josef Lang - Josef Pruchnik - Josef Ritter Roth von Limanowa-Lapanów - Joseph Metzger - Joseph de Ferraris - Josip Horvat - Jozef von Reichling - Meldegg - Juan de Sotomayor - Juan de Zúñiga - Juki - Julian Nowotny - Julian Puzdrowski - Julian Woiński - Julije Fritz - Julius Fabish - Julius Heinzel - Juliusz Gilewicz - Juliusz Zagórski-Ostoja - Jurij Szeparowycz - Jutrzenka Lwów - János Hadik - Józef Cagasek - Józef Dworski - Józef Dąbrowski (nauczyciel) - Józef Fijałek - Józef Franciszek Habsburg - Józef Gutkowski - Józef Jaśkiewicz - Józef Karol Habsburg - Józef Kozłowski (TRS) - Józef Lubojacki - Józef Marecki - Józef Nadzieja - Józef Ostaś - Józef Sapieha (syn Władysława Leona) - Józef Sitek - Józef Szczepan - Józef Szymczyk - Józef Wnuk - Józef Zawiślak - Józef Árpád Habsburg - Józef Żychliński - Józek Kret - József Heszlényi - József Kisfaludy - József V. Genscy - K.u.k. Dragoner - Kabaret Gong - Kacper Piłsudski - Kaiserebersdorf - Kals - Kamil Stepan - Kamilla Jasielska - Kamillo Lambertic - Kanafosty (rejon samborski) - Karabin Enfield Pattern 1914 - Karabin maszynowy ZB vz. 35 - Karabinek wz. 98 - Karl Drexler von Hohenwehr - Karl Gottlicher - Karl Hradil - Karl Schölich - Karl Tersztyánszky von Nádas - Karl Trattnern von Petrocza - Karl von Anthoine - Karl von Kirchbach - Karol Dziekanowski - Karol Höpflingen-Bergendorf - Karol Kostecki ps. "Kostek" - Karol Philippi von Weidenfeild - Karol Trojanowski - Karoly Beregfy - Karoly Ney - Karpackie Oddziały Bojowe - Kastel Stolac - Katolicki Fundusz Wydawniczy - Kaukaski Okręg Wojskowy - Kawerna fortu Winnica - Kawerny fortu Bodzów - Kazimierz Eustachiewicz - Kazimierz Gilewicz - Kazimierz Grabowski (polityk) - Kazimierz Klochowicz - Kazimierz Kuta - Kazimierz Podrucki - Kazimierz Surman - Kelemen Ridegh - Kerelőszentpál - Kisbun - Klementyna Suchanow - Kodeks postępowania cywilnego (1930) - Kodeks postępowania karnego (1928) - Kolegium duchownych na Wawelu - Kolumna Niepodległości na Wawelu - Komaróm - Komasacja - Komendantura Uprzątania Pól Bitewnych - Komisarz rządowy - Komisarz rządowy (Królestwo Polskie) - Komitet Obywatelski Miasta Warszawy - Kompania Narol - Komunistyczna Międzynarodówka Młodzieży - Konfident - Konrad Dołęga-Ossowski - Konstanty Zacharkiewicz - Konstanty hr. Plater-Broel - Kontrtorpedowce typu Huszár - Kopiec Tadeusza Kościuszki - Kornel Kuszniruk - Kornél Oszlányi - Korpus Armijny (słowacki) - Korpus Armijny Lombardia - Korpus Strzelców Siczowych - Korpus Zmotoryzowany (Węgry) - Kost Bondarenko - Kostka Napierski - Kozinek - Koło Czwartaków - Koło Filistrów Korporacji Akademickiej - Koło ogródeczka woda ciekła - Kościół Najświętszej Maryi Panny w Kołaczkowicach - Krajowy Inspektorat Zaciągu - Krakowski Rocznik Archiwalny - Kraz 255B - Krew na oceanie - Kronikarstwo - Krystyna Czarnocka-Tomaszewska - Kryzys lipcowy - Krzysztof Terlikowski - Krzyż Honorowy za Udział w Wojnie - Krzyż Honoru - Krzyż Ochotniczy - Krzyż Polskiej Organizacji Wojskowej - Królewska Armia Węgierska - Królewskochorwackie Domobraństwo - Krążowniki pancernopokładowe typu Kaiser Franz Joseph - Krążowniki pancernopokładowe typu Panther - Krążowniki pancernopokładowe typu Tiger - Krążowniki torpedowe typu Leopard - Krążowniki typu Admiral Spaun - Krążowniki typu Ersatz Aspern - Krążowniki typu Kaiser Franz Joseph I - Krążowniki typu Zenta - Książnica Polska - Księżycowa flotylla - Kurt Gruber - Kwartalnik Muzealny - Kwirili - Károly Beregfy - Károly Kovács - Károly Tersztyánszky de Nádas - Kőkút - LETTRA-GRAPHIC - LFG Roland C.II - LFG Roland D.II - LFG Roland D.VI - LVG B.II - LVG C.II - LVII Niemiecki Korpus Pancerny - LXXXIX Korpus Armijny (III Rzesza) - Ladislaus Zeithammer - Lajos Csatay - Lajos Csatay von Csatai - Lajos Pápai - Lajosfalva - Landtag (Prusy) - Langwasser - Lappeenrantaa - Las Bronaczowa - Laval Nugent von Westmeath - Legia Kraków - Legion Młodych - Lennart Karl Oesch - Leo Perlberger - Leo Wellart - Leo von Schauer - Leon Bąkowski - Leon Stanio - Leon Stefan Habsburg - Leon Sułkowski - Leonarda Lewandowska - Leopold Ludwig Habsburg - Leopold Simony - Leopold Stocker Verlag - Leszek Erenfeicht - Leszek Kieniewicz - Leszek Konieczny - Leszek Siemion - Lewandówka - Lewiatan (pojazd bezzałogowy) - Leányfalu - Libiorius von Frank - Lichwin-Gródek - Lichwin-Zagórze - Lichwin-Łazy - Liga Niepodległości Polski - Liga Obrony Przeciwpowietrznej i Przeciwgazowej - Lilian Harvey - Lloyd (wytwórnia lotnicza) -