Wikipedia:Dzień Nowego Artykułu/HoF


Wikipedia:Dzień Nowego Artykułu/HoF w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Wikipedia:Dzień Nowego Artykułu Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Hala Sław Dnia Nowego Artykułu – strona ta poświęcona jest najbardziej aktywnym użytkownikom, którzy uczestniczyli w ramach akcji Dnia Nowego Artykułu. Dzień Nowego Artykułu jest inicjatywą, której celem jest dodanie jednego dnia jak największej liczby nowych haseł. Akcja organizowana jest 12 razy w roku, zawsze w imieniny miesiąca. Dzień Nowego Artykułu po raz pierwszy odbył się 12 grudnia 2007.

Poniżej znajdują się klasyfikacje najbardziej aktywnych użytkowników podczas organizowanych akcji. Dnia 10 października 2012 roku rekord liczby napisanych haseł podczas jednego dnia wynosił 222 artykuły. Został on ustanowiony przez Coreanę. 8 sierpnia 2015 roku rekord ten został pobity przez Tournasol7, który jednego dnia napisał 226 artykułów.

Spis treści

Dzień Nowego Artykułu miesiąc po miesiącu | edytuj kod

Stan na 8 lipca 2021 roku

Podsumowanie | edytuj kod

Stan na 8 lipca 2021 roku

Uwagi | edytuj kod

  1. a b Wynik wygenerowany w sierpniu 2015 roku. Generalnie nie jest możliwe sprawdzenie stanu z danego dnia. Chociaż w większości dane powinny się zgadzać, to mogą się zdarzyć przypadki, w których artykuł został usunięty, jakaś edycja (jedna z wersji) została usunięta, itp.
  2. Wcześniej tworzył również pod nickiem Karol1111.
  3. Wcześniej tworzył również pod nickiem Basshuntersw.
  4. Wcześniej tworzył również pod nickami Karol Dąbrowski oraz Karolus.
  5. Wcześniej tworzyła również pod nickiem Olga007.

Zobacz też | edytuj kod

 Osobna strona: Wikipedia:Dzień Nowego Artykułu.  Osobna strona: Wikipedia:Dzień Nowego Artykułu/Archiwalne statystyki.  Osobna strona: Wikipedia:Dzień Nowego Artykułu/Podaj cegłę.
Na podstawie artykułu: "Wikipedia:Dzień Nowego Artykułu/HoF" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy