Wikipedia:PdA


Skrót: WP:PdA, WP:PAT

Wikipedia:Prośby do administratorów w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii (Przekierowano z Wikipedia:PdA) Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum zgłoszeń

Tutaj zgłaszamy prośby do administratorów, administratorów interfejsu, biurokratów i checkuserów, aby użyli swoich narzędzi do prac technicznych lub porządkowych. Nie zgłaszamy tutaj próśb do rewizorów, które należy przekazywać kanałami niepublicznymi. Nie kierujemy tutaj również zapytań o kształt czy zawartość Wikipedii. Jeśli szukasz pomocy w edytowaniu, możesz ją znaleźć na specjalnych stronach, w szczególności w FAQ lub w pytaniach nowicjuszy.

Można tu zgłaszać:

Jeśli działania wymagają szybkiej reakcji (np. są związane z patrolowaniem ostatnich zmian), najlepiej znaleźć administratora na kanale IRC lub Discordzie.

Nie zgłaszamy tu:

Ze względu na szczególne procedury, na osobnych stronach odbywa się: przyznawanie uprawnień redaktora oraz nadawanie flagi bota.

Dodaj nowe zgłoszenie

Spis treści


Zorganizowana akcja do zatrzymania | edytuj kod

Taka Biblioteka Publiczna Gminy Żelazków to kopiuj+wklej ze strony internetowej biblioteki. Utworzona przez konto o nazwie niezgodnej z zasadami. Treść haseł do kontroli, szczególnie ze względu na predylekcję do boldowania fragmentów treści, różne kwiatki typu W latach od 1964 do 1988 roku czy panowanie w treści (Pan Józef Lis z Goliszewa przekazał...) i masę innych problemów. Cześć haseł oczywiście oznaczono już jako przejrzane. W takim oznaczonym już jako przejrzany artykuł Gminna Biblioteka Publiczna w Blizanowie przynajmniej nagłówek to również kopiuj+wklej z podanego jako przypis linka ([1]). Hoa binh (dyskusja) 13:54, 24 lut 2021 (CET)

Jeszcze Biblioteka Publiczna Gminy Nowe Miasto nad Wartą, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kłecko i Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Dominowie. Czy te artykuły są w ogóle ency? (Dlaczego by nie?) Treść faktycznie wygląda czasami na skopiowaną (jak tu), ale nie mam pojęcia skąd. Grawiton hej 14:05, 24 lut 2021 (CET) @Grawiton Dzięki. Jak widzę, jest to jedno wielkie kopiuj+wklej. Biblioteka Publiczna Gminy Nowe Miasto nad Wartą to jakiś potwór, gdzie zrobiono ze strony biblioteki kopiuj+wklej wielkiego kalendarium z epokowymi wydarzeniami typu zakup komputera. Nie rozumiem, czemu takie hasła są klepane jako przejrzane, często jak widzę przez administratorów Wikipedii. System sprawdzania treści z podanymi linkami pod kątem NPA zawodzi? Hoa binh (dyskusja) 14:09, 24 lut 2021 (CET)

@The Polish Usunął jedno hasło, pozostałe zostały. Rozumiem, że ktoś chciał zrobić bibliotekom gminnym akcję promocyjną poprzez Wikipedię, wypadło to tragicznie. Pomijam całe akapity i sekcje bez źródeł (Gminna Biblioteka Publiczna w Blizanowie), nadmiernie rozdmuchane rozmiary haseł wypełnionych nieencyklopedyczną treścią (Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Urbanowskiej w Koninie). Do tego dochodzi wspomniane już kopiowane treści ze stron internetowych rzeczonych podmiotów, wraz z obecnymi tam błędami językowymi i interpunkcyjnymi (Biblioteka, jako centrum informacji dba o dostęp do książek i innych materiałów bibliotecznych) oraz próżnymi wyrażeniami (Przedstawiając historię biblioteki wspomnieć należy... ). Za darmo zafundowaliśmy kilku(nastu?) instytucjom darmowe laurki, w dodatku słabo wykonane i łamiące jako artykuły wszelkie możliwe zasady obowiązujące w Wikipedii! Hoa binh (dyskusja) 17:22, 24 lut 2021 (CET)

  • Dobra. Jako "przeciwnik bibliotek" biorę to na klatę. Wszystkie przenoszę do brudnopisów i zaczynam dyskusję w Kawiarence. Ciacho5 (dyskusja) 17:39, 24 lut 2021 (CET)
  • Większa dyskusja TUTAJ. Ciacho5 (dyskusja) 17:55, 24 lut 2021 (CET)
  • Myślę, że @TR będzie miał rękę na pulsie w tej sprawie. W tym miejscu T Załatwione Nedops (dyskusja) 02:07, 3 mar 2021 (CET) Mam nadzieję, że już widać, że kolejne publikowane hasła - nawet jeśli są dyskusje co do encyklopedyczności (przypomnę, że ten obszar nie ma kryteriów) - są w naszykowane solidniej niż niektóre z pierwszej grupy haseł. Jednocześnie dziękuję wszystkim, którzy przesyłali autorom uwagi precyzyjne i konkretne, bo to bardzo im pomaga. Widzę, że część z tych użytkowników, którzy poczuli się dobrze przyjęci już ma pierwsze edycje z innych hasłach niż o samych bibliotekach. TR (dyskusja) 08:44, 3 mar 2021 (CET)

Prośba o upomnienie Wikpedysty:Petrus78P | edytuj kod

Bardzo proszę o upomnienie Wikpedysty:Petrus78P, który (jak można sądzić z wkładu) prawdopodobnie działa w imieniu lub w interesie aktualnego właściciela kawiarni Jama Michalika i edytuje artykuł wstawiając nieuźródłowione, autorskie twierdzenia, a usuwa te (uźródłowione), tylko dlatego że mu się nie podobają. Zmienia tekst pozostawiając przypisy, które zmian nie potwierdzają. Autorskim przekonaniem (a w każdym razie nie popartym źródłem) jest informacja, że remont z lat 50 „w istocie naruszył zabytkową, gotycką substancję budynku”. Pewne fobie kolegi ujawnia wpis, że w latach 50. „Dotowany przez ówczesne władze kabaret, w socjalistycznej rzeczywistości”, a informacje o planach Jerzego Grotowskiego o utworzeniu w tym lokalu Czerwonego balonika, który miał wyć wyrazem jego lewicowych przekonań Petrus78P kasuje, oceniając, że „gloryfikuje totalitarny ustrój PRL”. Poczucie misji kolegi jest dla mnie czytelne (pozbawiony źródeł wpis: „Po 1991 Jama Michalika, stała się ważnym miejscem na kulturalnej mapie Krakowa, za co właściciel był wielokrotnie nagradzany”), ale IMO nie przystaje do założeń projektu. Jacek555 12:31, 27 lut 2021 (CET)

  • Ponawiam zgłoszenie, wnioskując o krótkoterminową blokadę konta Petrus78P. Jacek555 14:02, 27 lut 2021 (CET). Edytor podjął kontakt, więc skreślam. Jacek555 20:26, 27 lut 2021 (CET)

Do zabezpieczenia | edytuj kod

Martyna --MemicznyJanusz || Co pro vás mohu udělat? 09:43, 1 mar 2021 (CET)

T Załatwione 1 dzień. PawełMM (dyskusja) 10:11, 1 mar 2021 (CET)

Do blokady | edytuj kod

78.61.154.79 (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik) - kolega za dobrze się bawi. --Jamnik z Tarnowa Napisz coś 09:49, 1 mar 2021 (CET)

T Załatwione PawełMM (dyskusja) 10:08, 1 mar 2021 (CET)

Nazwa nowego użytkownika | edytuj kod

Ruchanie na morence (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik) to chyba nie jest nazwa zgodna z regulaminem? Hythonia (Parliamo!) 10:07, 1 mar 2021 (CET)

T Załatwione Nadzik (dyskusja) 10:09, 1 mar 2021 (CET)

Nie rokuje | edytuj kod

Pustach (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik) niecierpliwie domaga się blokady. Marcowy Człowiek (dyskusja) 15:23, 1 mar 2021 (CET)

T Załatwione przez Mastiego mniej więcej w chwili zgłoszenia. Dziękuję. Marcowy Człowiek (dyskusja) 15:24, 1 mar 2021 (CET)

Incelizm | edytuj kod

Artykuł do blokady z powodu wojny edycyjnej. --Hektor Absurdus (dyskusja) 18:58, 1 mar 2021 (CET)

  • Oho, najpierw mnie od dzieciaków jedziesz a teraz admina będziesz na mnie wołał? Klasyka gatunku, ktoś chce poprawić nienawistny afisz, to od razu zablokować, zaspawać. Jakby ktoś takie wiadro pomyj, wylał na Żydów czy Murzynów to ban byłby natychmiastowy. Podyskutujmy jak człowiek z człowiekiem. Wolny człowiek (dyskusja) 19:04, 1 mar 2021 (CET) @Wolny człowiek, wzywam Cię do porządku. @Hektor Absurdus, również odzywaj się z szacunkiem do rozmówcy. Artykuł zablokowany do poziomu redaktora, wypracujcie proszę wspólną wersję (zgodną z zasadami) na stronie dyskusji artykułu lub na własnych stronach dyskusji. Na teraz T Załatwione Nadzik (dyskusja) 19:14, 1 mar 2021 (C
  • @Nadzik, zupełnie nie analizowałem sytuacji i to nie jest krytyka, ale chciałbym się upewnić, że świadomie zablokowałeś hasło pomarańczową kłódką przy sporze redaktora z użytkownikiem bez uprawnień, bo wygląda to osobliwie. Marcowy Człowiek (dyskusja) 21:43, 1 mar 2021 (CET) Przywróciłem hasło do statusu quo. Wierzę również, że Hektor Absurdus nie wykorzysta swoich uprawnień, żeby zmienić hasło dopóki nie wypracuje zgodnego z zasadami porozumienia z Wolnym człowiekiem. Jeżeli inny administrator nie zgadza się z moją decyzją, może zmienić ustawienia blokady. Nadzik (dyskusja) 22:25, 1 mar 2021 (CET) Rozumiem, dziękuję za wyjaśnienie! Marcowy Człowiek (dyskusja) 22:30, 1 mar 2021 (CET)
  • Wygląda bo jest. Z punktu widzenia zasady NIE WOLNO BLOGÓW, on ma rację. Z punktu widzenia prawdy moim zdaniem ja mam rację. Więc pytanie czy stosujecie durna lex sed lex czy rozum i godność człowieka Wolny człowiek (dyskusja) 22:12, 1 mar 2021 (CET) @Wolny człowiek jeśli masz rację, to powinieneś w stanie z łatwością znaleźć poważne źródło, które przekona wszystkich do tej racji. Jeżeli jedynym miejscem gdzie jest to napisane jest jakiś blog, to ciężko mówić o jakiejś prawdzie. Także nie "durna lex", tylko po prostu "zdrowy rozsądek" ;) Nadzik (dyskusja) 22:20, 1 mar 2021 (CET) Dodałbym może tutaj, że warto jak najszybciej zrozumieć, iż celem Wikipedii nie jest podawanie prawdy, tylko informacji zgodnych ze stanem wiedzy naukowej (z podanymi źródłami, najlepiej w formie przypisów, aby każdy mógł sprawdzić daną wiadomość). „Weryfikowalność, nie prawda absolutna”. Pamiętanie o tym oszczędza wielu rozczarowań. Marcowy Człowiek (dyskusja) 22:30, 1 mar 2021 (CET)

Szablon:Dwory, pałace i zamki powiatu jeleniogórskiego | edytuj kod

Do zmiany na: Szablon:Dwory, pałace i zamki powiatu karkonoskiego i Jeleniej Góry - zgodnie ze stanem faktycznym (Jelenia Góra jest poza powiatem) i aktualnym nazewnictwem (powiat karkonoski). 5.173.161.109 (dyskusja) 20:57, 1 mar 2021 (CET)

Edycja do ukrycia i IPek do blokady | edytuj kod

Edycja: KLIK
IPek: autor tejże edycji
Aramil (Napisz do mnie!) 21:01, 1 mar 2021 (CET)

T Załatwione. XaxeLoled AmA 21:05, 1 mar 2021 (CET)

Oświata w Baranowie Sandomierskim | edytuj kod

Proszę o odtworzenie strony, jeśli powodem usunięcia było NPA, a zgody, o których informację zamieściłem na jej stronie dyskusji są wystarczające. Ankry (dyskusja) 21:46, 1 mar 2021 (CET)

T Załatwione The Polish (query) 21:53, 1 mar 2021 (CET)

Do spamlisty | edytuj kod

https://www.outlived.org - jakaś śmieciowata stronka o tytule „Which famous people have you outlived?”, z adnotacją na dole każdego biogramu: This content was extracted from Wikipedia. Jeden z użytkowników na podstawie tej stronki zmienił mi w haśle informację uźródłowioną przypisami do trzech fachowych publikacji książkowych ([2]). Toż to jakieś kuriozum. Dobrze by było przeszukać, czy gdzieś indziej informacje biograficzne nie są również podawane na podstawie tego klona en-wiki. Hoa binh (dyskusja) 07:52, 2 mar 2021 (CET)

T Załatwione PG (dyskusja) 08:01, 2 mar 2021 (CET)

Do blokady stałej | edytuj kod

Małpiszonek (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik) Nazwa niezgodna z zasadami wikipedii. -- niepodpisany komentarz użytkownika Marcel Chwistek (dyskusja)

A czemu niezgodna? --MemicznyJanusz || Co pro vás mohu udělat? 09:29, 2 mar 2021 (CET) N Odrzucone Nazwa jak nazwa, nie ma powodu do zablokowania. PG (dyskusja) 09:31, 2 mar 2021 (CET)

File information | edytuj kod

Sorry in English. Please tell me file information of Plik:Kontrafagot.jpg (author, date on created, source and licence) if deleted revisions are left. It was copied to Japanese Wikipedia (ja:ファイル:Kontrafagot.jpg) in 2004 but file information is missing. --本日晴天 (dyskusja) 13:09, 2 mar 2021 (CET)

This file was copied from en en:File:ContrabassoonBrown.jpg without source information and marked as a Public Domain. I am afraid we are not able to help you. Margoz Dyskusja 13:32, 2 mar 2021 (CET) Thank you! I'll ask on English Wikipedia. --本日晴天 (dyskusja) 13:46, 2 mar 2021 (CET)

Edycja do ukrycia | edytuj kod

[3] Hythonia (Parliamo!) 13:20, 2 mar 2021 (CET)

T Załatwione PawełMM (dyskusja) 13:23, 2 mar 2021 (CET)

Podejrzany użytkownik | edytuj kod

Qba0202 (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik)

Proszę o bliższe przyjrzenie się historii edycji tego użytkownika i weryfikację poprawności edyji. Można tu znaleźć takie kwiatki jak "polityczka", "psycholożka", "architektka" czy "pediatrka". Druga sprawa: ciekawe czy takie sformułowanie występuje w tekście źródłowym. Zobaczymy czy administracja stosuje jednolite standardy.Zakładamy dobrą wolę, to nie testTokyotown8 (dyskusja) 18:31, 2 mar 2021 (CET) Wolny człowiek (dyskusja) 17:59, 2 mar 2021 (CET)

@Wolny człowiek – bardzo proszę o pisanie w zgłoszeniu o co chodzi ;) Czy mamy jakieś edycje tego użytkownika ukryć? Skasować jakieś hasła? Odebrać uprawnienia userowi? Zablokować? Doprawdy nie wiem. Przypominam, iż administratorzy nie mają kontroli edytorskiej nad Wikipedią. Nedops (dyskusja) 02:04, 3 mar 2021 (CET) Kwestia powyżej przytoczonych przykładów edycji użytkownika dyskutowana była już szerzej w -> Wikipedia:Kawiarenka/Nazewnictwo_dyskusja/Archiwum/2020-grudzień#Żeńskie_końcówki, co jakoby użytkownik przyjął do wiadomości stwierdzeniem w ww. dyskusji "Skoro nie ma na to zgody - nie będę prowadził takich „masowych akcji". Z tym że za plecami robi dalej swoje, przy tym na wysokim poziomie wojennoedycyjnego zaangażowania, np. w: [4], [5], [6], [7], [8], [9], [10], [11], [12], [13], [14] Podobnie z Linda Thomas-Greenfield. Po zgłoszonych uwagach w Dyskusja_wikiprojektu:Czy_wiesz/ekspozycje/2021-01-02#2_(Linda_Thomas-Greenfield) stwierdzeniem "Przy tym usunięto jedną literkę i już hasło się nadaje", przyklepać problem a po zamknięciu dyskusji od nowa wojennoedycyjny: [15], [16] I tak w nieskończoność... Ww. manipulacyjny proceder i klasyczny przykład -> WP:CWNJ#POLEBITWY stanowi IMO wystarczające uzasadnienie conajmniej dla utraty uprawnień do oznaczania edycji.--Alan ffm (dyskusja) 19:38, 3 mar 2021 (CET)

Stulejarz | edytuj kod

Wikipedysta:Błażej_Pąśko, 5.60.28.161 (dyskusja) 19:23, 2 mar 2021 (CET)

  • Miejmy nadzieję, że T Załatwione Ciacho5 (dyskusja) 19:26, 2 mar 2021 (CET) Z racji tego, że wcześniejszy wkład też niezbyt cieszył oko, założyłem blokadę na stałe. CC: @Ciacho5 Nadzik (dyskusja) 19:32, 2 mar 2021 (CET)

Prawdopodobnie potrzebna blokada | edytuj kod

Artykułowiec777 (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik), jedyne edycje to już usunięty wulgarny bełkot. Konto najprawdopodobniej stworzone wyłącznie do wandalizmów. Hythonia (Parliamo!) 20:04, 2 mar 2021 (CET)

T Załatwione. XaxeLoled AmA 20:08, 2 mar 2021 (CET)

Prośba o stałą blokadę | edytuj kod

Xavi 16ksawery (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik). Wikipedysta co jakiś czas dokonuje wandalizmów: usuwa treści ze źródłami lub dodaje dopiski w stylu „Film ten reprezentuje propagandę ideologii LGBT”. Mike210381 (dyskusja) 00:11, 3 mar 2021 (CET)

Postrzyżyny i postrzyżyny mnisze | edytuj kod

Zgłaszam tutaj, bo na stronie głównej nie widzę opcji "zgłoś błąd". W rocznicach jest napisane "tegoż dnia Aleksiej Michajłowicz Rüdiger, przyszły patriarcha Moskwy i Wszechrusi postrzygł się w mnichy w Ławrze Świętej Trójcy w Siergijew-Posadzie", z tym, że słowo "postrzygł" jest linkowane do hasła Postrzyżyny. Wydaje mi się, a nawet jestem przekonany, że prawidłowe linkowanie to Postrzyżyny mnisze. Dodatkowo uważam, że winien linkować zwrot "postrzygł się", nie samo "postrzygł", ale to już sprawa drugorzędna. Ps. W haśle Postrzyżyny jest informacja o innych znaczeniach: film i opowiadanie pod takimże tytułem, z kolei o mniszych postrzyżynach nie ma, a warto by dodać. Baloo. --95.51.207.58 (dyskusja) 08:32, 3 mar 2021 (CET)

Link na stronie głównej poprawiłem, a w haśle dopisałem kolejne znaczenie. Lepiej byłoby chyba przenieść obecne postrzyżyny pod tytuł z nawiasem, a pod tym dać ujednoznacznienie. Barcival (dyskusja) 15:16, 3 mar 2021 (CET)

Wulgarne obrażanie kraju | edytuj kod

Eurovisioner (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik) - obraża Azerbejdżan (jego wycofana przeze mnie edycja do ukrycia). StasiekSkiJumping podysqtujmy! 10:11, 3 mar 2021 (CET)

T Załatwione Mpn (dyskusja) 10:16, 3 mar 2021 (CET) Wnoszę od dłuższe zablokowanie tego użytkownika, chociażby za to, co wykonał w tej edycji: https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Konkurs_Piosenki_Eurowizji_2021&oldid=62468735#Drugi_p%C3%B3%C5%82fina%C5%82. StasiekSkiJumping podysqtujmy! 12:58, 3 mar 2021 (CET) Edit: Sekcja „Drugi półfinał” StasiekSkiJumping podysqtujmy! 12:59, 3 mar 2021 (CET)

Chyba nic z niego nie będzie | edytuj kod

Patyk2010 (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik) wulagrne pisanie w Brawl Stars. StasiekSkiJumping podysqtujmy! 12:05, 3 mar 2021 (CET)

T Załatwione ~CybularnyNapisz coś ✉ 12:21, 3 mar 2021 (CET)

Zgłoszenie w sprawie użytkownika Dorota Paruzel | edytuj kod

Dorota Paruzel (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik)

Pacynka Hiroima

Zgłasza: Jamnik z Tarnowa Napisz coś 15:01, 3 mar 2021 (CET)

Masti T załatwił StasiekSkiJumping podysqtujmy! 15:06, 3 mar 2021 (CET)

EverybodyWiki | edytuj kod

Zgłaszam do odlinkowania i wciągnięcia na czarną listę strony https://everybodywiki.com/, zawierającej artykuły usunięte z Wikipedii i dostępnej w ponad 20 wersjach językowych (podany link prowadzi do wersji francuskiej). O zgłoszeniu informuję @Adamt, @H.Rabiega, @Piastu, ponieważ na ich stronach dyskusji znajdują się linki do przedmiotowej strony. Tempest (dyskusja) 19:08, 3 mar 2021 (CET)

Fanka do blokady | edytuj kod

Ruda888 (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik) - edycje wartościowego wkładu nie wróżą. --MemicznyJanusz || Co pro vás mohu udělat? 22:06, 3 mar 2021 (CET)

T Załatwione Nadzik (dyskusja) 22:17, 3 mar 2021 (CET)

IPek nieco za dobrze się bawi | edytuj kod

91.236.20.36 (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik) - na kilka godzin bloczek wystarczy, 100% edycji wycofanych. StasiekSkiJumping podysqtujmy! 09:23, 4 mar 2021 (CET)

Kolega zakończył edytowanie, a więc T Załatwione. StasiekSkiJumping podysqtujmy! 13:17, 4 mar 2021 (CET)

Zgłoszenie w sprawie użytkownika 192ₒ168ₒ1ₒ1I16 | edytuj kod

192ₒ168ₒ1ₒ1I16 (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik)

Nazwa niezgodna z zasadami (przypomina adres IP)

Zgłasza: Jamnik z Tarnowa Napisz coś 10:09, 4 mar 2021 (CET)

T Załatwione einsbor dyskusja 10:18, 4 mar 2021 (CET)

Do ukrycia | edytuj kod

Kolega wpisał nieciekawe słownictwo w tytule tutaj. Miłego dnia! StasiekSkiJumping podysqtujmy! 10:45, 4 mar 2021 (CET)

  • @StasiekSkiJumping Widzę, że wycofałeś, bardzo dobrze, ale nie bardzo rozumiem celu tego zgłoszenia. Ukrywanie takich edycji zabiera niepotrzebnie czas administratorom, a tobie zabiera czas zgłaszanie ich. Fakt, że niewiele tego czasu, ale zawsze, a przydatność operacji ukrycia znikoma (i tak nikt nie zobaczy tej edycji, widząc, że to wandalizm, chyba że koniecznie zechce). Sugeruję więc na przyszłość nie zgłaszać każdego napotkanego wulgaryzmu. Oszczędzajmy siły na ważniejsze rzeczy. N Odrzucone PG (dyskusja) 11:58, 4 mar 2021 (CET) Dziękuję za zwrócenie uwagi. To będzie swego rodzaju nauczka na przyszłość StasiekSkiJumping podysqtujmy! 12:04, 4 mar 2021 (CET)

Fan F1 | edytuj kod

Tylko szkodzi 80.55.40.112 (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik) Sidevar (dyskusja) 13:42, 4 mar 2021 (CET)

T Załatwione ptjackyll (zostaw wiadomość) 17:44, 4 mar 2021 (CET)

Nieodpowiednia nazwa użytkownika | edytuj kod

Blachotrapezpl (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik) --MemicznyJanusz || Co pro vás mohu udělat? 17:37, 4 mar 2021 (CET)

T Załatwione ptjackyll (zostaw wiadomość) 17:44, 4 mar 2021 (CET)

Nieodpowiednie nazwy biblioteczne | edytuj kod

Biblioteka Kępno (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik)

Biblioteka Publiczna (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik)

Obydwaj koledzy do zablokowania za niezmienianie nazwy pomimo uwagi. StasiekSkiJumping podysqtujmy! 17:48, 4 mar 2021 (CET)

Sztuczny tłum? | edytuj kod

Wikipedia:Poczekalnia/biografie/2021:02:28:Michał Szlempo - czy jakiś CU mógłby sprawdzić użytkowników, którzy nagle dodają wpisy popierające zostawienie artykułu? --MemicznyJanusz || Co pro vás mohu udělat? 18:23, 4 mar 2021 (CET)

  • Co nieco blokad się nazbierało, choć co do jeszcze jednego konta mam wątpliwości. T Załatwione ptjackyll (zostaw wiadomość) 19:39, 4 mar 2021 (CET)
Na podstawie artykułu: "Wikipedia:PdA" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy