Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2011:06:19:Disney XD


Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2011:06:19:Disney XD w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Wikipedia:Poczekalnia‎ | artykuły Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Disney XD | edytuj kod

 Disney XD (dysk.historialinkująceobserwujrejestr)

Strona ma błąd ortograficzny. Nawet na logo polskiego Disnep XD widać że Disnep nie piszę się przez "y"(na końcu) tylko przez "p". Wagi mnie strona też jest nie potrzebna należałoby ją usunąć.

O kurde...nie sądziłem, że ktoś tak pomyśli...logo Disneya zawsze ma takie dziwne Y na końcu i logo Disneya w każdej mutacji ( czy to logo Disney XD, Disney Junior etc. ). I co, zaczniesz teraz uważać, że cały Disney to Disnep ? Śmieszne. Strona potrzebna, jest na innych Wiki, info, że to międzynarodowa stacja, spis wersji lokalnych, więc w czym problem ?Poke (dyskusja) 20:44, 27 cze 2011 (CEST)

Strona kompletnie nie potrzebna, czy nie wystarczy artykuł dla jedynie polskiej wersji tej stacji? Są setki kanałów telewizyjnych, które mają swoje wersje językowe w swoich krajach, ale czy jest sens robienia do każdego artykułu? Zwłaszcza że w tym przypadku niczym się od siebie nie różnią. Goku (dyskusja) 14:14, 19 cze 2011 (CEST)

? Nie rozumiem zgłoszenia - "czy jest sens robienia do każdego artykułu" - a czemu by nie? -- Bulwersator (dyskusja) 14:27, 19 cze 2011 (CEST) "czy nie wystarczy artykuł dla jedynie polskiej wersji tej stacji?" - a w czym gorsza jest wersja amerykańska, czy brytyjska? I jak to się ma do dyskusji nad usunięciem ogólnego hasła? Olos88 (dyskusja) 14:33, 19 cze 2011 (CEST) Nie wystarczy artykuł dla polskiej wersji, bo w przeszłości odzywały się osoby, które chciały "prawdy" tj. informacji, że to kanał międzynarodowy z wieloma wersjami. Dlatego musiał powstać ten artykuł, bo były protesty ww. osób. Wersje językowe tego kanału są różne tj. różnią się zawartością programową (niektóre nie emitują tego, a tego serialu np. amerykański CN emitował Odlotowe Agentki, a inny serial by DisneyXD był w stacji XYZ itd.), tym, że jedne nie emitują reklam itp. Strona nikomu nie przeszkadza, informuje, że jest tak i tak...Poke (dyskusja) 19:20, 19 cze 2011 (CEST)
  • Tylko po jakiego czorta te flagi tan są? --Adamt rzeknij słowo 12:49, 20 cze 2011 (CEST)
  • Tabela-uchoinkowany koszmarek powinna wylecieć jako jakaś nieuźródłowiona i wątpliwa twórczość – zasięg telewizji satelitarnej ograniczony do jakiś przypadkowych krajów (Wielka Brytania na Bliskim Wschodzie?!!!, państwa zachodnioafrykańskie w Afryce Południowej), nie wiadomo skąd zaczerpnięte nazwy stacji (np. w tabeli ‘Disney XD UK’, a w tekście ‘Disney XD (Wielka Brytania i Irlandia)’) Aotearoa dyskusja 13:59, 20 cze 2011 (CEST)

Usunięto. Nic nie wnosząca wymienianka powielających się elementów różniących się tylko krajami + brak źródeł. En-wiki pokazuje, jak można to opisać. Nasze było dalekie od tej formy. Masur juhu? 17:05, 5 lip 2011 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2011:06:19:Disney XD" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy