Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2014:06:04:Storify


Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2014:06:04:Storify w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Wikipedia:Poczekalnia‎ | artykuły Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Dziękuję Państwu. Jeśli sobie Państwo życzą, można to hasło usunąć.Monikabien (dyskusja) 23:15, 12 cze 2014 (CEST)

Storify | edytuj kod

 Storify (dysk.historialinkująceobserwujrejestr)

I kolejna (krypto)reklama w dniu dzisiejszym. Ok, portal ma swój art na en-wiki. Ale czy aby na pewno słusznie? Czy ma jakieś istotne znaczenie, rozpoznawalność w Polsce? Czy z przypisów pod artem coś wynika? Są tak podane, że nie bardzo. Podsumowując - moim zdaniem art jest próbą promocji kolejnego, względnie nowego portalu społecznościowego i niewiele ponadto. Do usunięcia. Pawel Niemczuk (dyskusja) 12:33, 4 cze 2014 (CEST)

To jest dość znany serwis - istnieje od 2010, ma parę milionów użytkowników (pewnie więcej niż Nasza Klasa), odegrał znaczącą rolę w wydarzeniach "Arabskiej Wiosny". To, że nie jest dobrze znany w Polsce to żaden argument, Wikipedii nie piszemy z polskiego punktu widzenia, tylko neutralnego. Jest słabo napisany, ale to nie powód, żeby go kasować - należy raczej dać go do naprawy. Polimerek (dyskusja) 12:51, 4 cze 2014 (CEST)

Ok, ale to powinno wynikać z treści strony i być podparte źródłami. Zaś informacje zawarte w artykule winny być sensowne. Trudno nazwać takimi, przykładowo, takie coś: Obecnie Storify w światowy’m rankingu plasuje się na pozycji @#& 3,7,5,4, w rankingu USA na @#&3,7,5,3. To cytat z artykułu. W obecnej formie art nadaje się do przeniesienia do brudnopisu, gdyby był dziełem użytkownika zalogowanego. A nie jest. Pawel Niemczuk (dyskusja) 13:02, 4 cze 2014 (CEST)

Witam Państwa. Na początku chciałam przeprosić za jakość artykułu, za niedopracowanie, zdania może zbyt bardzo naszpikowane subiektywnością. Już się tłumaczę. Ten artykuł to moja praca zaliczeniowa. Jestem studentką, żaden ze mnie Wikipedysta. Dostałam za zadanie stworzenie hasła dotyczącego serwisu "Storify", więc próbowałam coś stworzyć. Nie jest to nic przełomowego, przetłumaczyłam artykuł angielski. Bardzo bym prosiła o wstrzymanie się z usunięciem tego artykułu przez kilka najbliższych dni...Byłabym bardzo wdzięczna. Mam świadomość, ze nie jest dobry, ale z widmem obrony, 11 egzaminów i dodatkowo innych zaliczeń, nie miałam czasu przysiąść i napisać tego naprawdę porządnie. Bardzo proszę o wyrozumiałość. Z góry dziękuję.

Z poważaniem,

Monika Bień Monikabien (dyskusja) 13:41, 4 cze 2014 (CEST)

Usunięto. Niestety brak poprawy, jak Pani Monika zda egzaminy i będzie miała czas mogę odtworzyć do brudnopisu. Pablo000 (dyskusja) 20:00, 13 cze 2014 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2014:06:04:Storify" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy