Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2018:12:29:Justyna. Blog drugi


Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2018:12:29:Justyna. Blog drugi w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Wikipedia:Poczekalnia‎ | artykuły Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Dziwię się, że książka pisarza tego kalibru nie zasługuje, żeby być w wikipedii. Skoro wikipedyści sami nie wiedza, czy artykuł nadaje się do prowadzonej przez nich wikipedii czy nie, to może lepiej go usunąć?

Justyna. Blog drugi | edytuj kod

 Justyna. Blog drugi (dysk.historialinkująceobserwujrejestr)

Bark informacji, co czyni tę ksiażkę encyklopedyczną. Została wydana, ma treść - póki co za wcześnie na encyklopedię. Wojciech Pędzich Dyskusja 11:12, 29 gru 2018 (CET)

  • Świeżo wydana książka o niewykazanym odzewie. Hasło służy za wieszak reklamolinków--Felis domestica (dyskusja) 11:21, 3 sty 2019 (CET)
  • Do tej pory nie było takich problemów. Zamieszczałam hasła do świeżo wydanych książęk i nikt nie miał pretensji. Proszę o usunięcie hasła, z tą wywieszką ''trwa dyskusja nad usunięciem'' hasło jest niedopuszczalne. Poza tym wiele haseł zamieszczanych w wikipedii nie ma żadnych opracowań, natomiast Justyna. Blog drugi ma już recenzję-- niepodpisany komentarz użytkownika J.D.K. (dyskusja) @J.D.K. Co masz na myśli „hasło z wywieszką jest niedopuszczalne”? Korzystający z Wikipedii nie mają prawa się dowiedzieć, że ktoś dyskutuje nad istotnością hasła o książce? Czemu? Bo zakładam, że nie dlatego, że hasło powstało w celach reklamowych, więc albo musi być bez wątpliwości, albo lepiej, żeby go nie było i nie odstraszało potencjalnych nabywców...--Felis domestica (dyskusja) 23:14, 5 sty 2019 (CET) Felis domestica, co masz na myśli twierdząc, że hasło może odstraszać potencjalnych nabywców? Odnośnie Twojego pytania, odpowiedź na górze strony. Wydaje mi się, że redaktorzy wikipedii bez żadnych wątpliwości powinni wiedzieć, które hasło się nadaje, a które nie, nie ma sensu o tym dyskutować.


Usunięto. Wpis katalogowy. Pablo000 (dyskusja) 23:17, 11 sty 2019 (CET)

Na podstawie artykułu: "Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2018:12:29:Justyna. Blog drugi" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy