Wikipedia:Poczekalnia/biografie/2012:08:04:Dariusz Winiarski


Wikipedia:Poczekalnia/biografie/2012:08:04:Dariusz Winiarski w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Wikipedia:Poczekalnia‎ | biografie Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Dariusz Winiarski

 Dariusz Winiarski (dysk.historialinkująceobserwujrejestr)

Z hasła nie wynika, by ten karateka miał encyklopedyczne osiągnięcia. Brak niezależnych źródeł. ~ Elfhelm (dyskusja) 22:55, 4 sie 2012 (CEST)

Niezależnych źródeł angielskie organizacji ASHIHARA KARATE :

http://www.ashiharainternational.com/menu/dangrades.html

http://www.ashiharainternational.com/menu/events/event_polishseminar.html

http://www.ashiharainternational.com/menu/links.html

http://www.ashiharakarate.org/html/branches.html

http://www.ashiharakarate.org/html/links.html

INFORMACJE ZAMIESZCZONE WCZEŚNIEJ PRZEZ KOGOŚ O DARIUSZU WINIARSKIM W WIKIPEDII :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ashihara

ORGANIZACJE / Ashihara Karate http://pl.wikipedia.org/wiki/Kyokushin

ŻRÓDŁA MIASTA DARŁOWO :

http://www.darlowo.info/index.php/sporty-walki/1572-wygrana-reprezentanta-darlowskiego-ashihara-karate-i-ju-jitsuBełkot anonima który nie ma odwagi się podpisać.

  • Japońskich słówek w tekście jest więcej niż Polskich co czyni artykuł jednym wielkim bełkotem, do tego brak osiągnięć. Nieency. --83.7.173.34 (dyskusja) 14:17, 5 sie 2012 (CEST)

Teks i tak będą czytać najczęściej trenujące karate lub inne sztuki walki . Dla nich słówka są znane.Przyczepić można się do wszystkiego jeśli ktoś chce.Bełkot anonima który nie ma odwagi się podpisać.

  • Zwykły wiejski nauczyciel karate, nisza niszy i brak osiągnięć jakichkolwiek. Usunać EK-em. Do tego brak źródeł. --83.7.171.197 (dyskusja) 17:41, 6 sie 2012 (CEST)

Ośiągnięć sportowych nie brakuje . Mimo starszego wieku ( 47 lat ) dalej świetna forma .Ostatni start VIII Ogólnopolski Puchar Podbeskidzia Karate i Ju Jitsu - Żywiec 18.03.2012 r. 1 miejsce - Dariusz Winiarski (kat. kata senior) Żródło z oficjalnej strony organizacji AIKO : http://www.ashiharainternational.com/menu/events/event_polishevents.html

Lista stopni mistrzowskich dan Ashihara International Karate Organisation . Stopnie nadane przez Dave Jonkers 9 Dan i Semmy Schilt 6 dan ( 4 x mistrz świata K1 ) . Wśród nich Dariusz Winiarski 3 dan ( sandan ). http://www.ashiharainternational.com/menu/dangrades.html

Wiejscy nauczyciele karate raczej nie trenują u w Holandii , RPA i u takich sław jak Semmy Schilt . http://www.infopomorze.pl/artykuly,artykul,1727.html

http://www.infopomorze.pl/artykuly,artykul,1423.html

http://www.infopomorze.pl/artykuly,artykul,1135.html

http://www.infopomorze.pl/artykuly,artykul,1009.html

Angielskie źródła Ashihara Karate :

http://www.ashiharainternational.com/menu/events/event_summerseminar2009.html

http://www.ashiharainternational.com/menu/events/event_summerseminar2010.htmlBełkot anonima który nie ma odwagi się podpisać. Do tego zwykłe spamowanie stronami internetowymi tutaj.

  • Każdy (nie obrażając wiejskich nauczycieli) może trenować lub uczyć się czegoś w Holandii czy Tybecie. Pytanie ile z tego się nauczy i co z tym zrobi. Jeżeli regularnie wygrywa mistrzostwo kraju, pojedzie na Olimpiadę lub mistrzostwa świata to jest ency. Jeżeli założy nowy gatunek i tenże stanie się popularny to może być ency. A jeżeli szkoli innych na poziomie lokalnym to jest godzien szacunku lecz nieency. Ciacho5 (dyskusja) 09:26, 9 sie 2012 (CEST)

Seminaria i szkolenia Ashihara Karate D.Winiarski prowadzi w całej Polsce więc nie ma mowy o lokalnej sprawie . Sukcesy na zawodach też były i są nadal .

http://www.ashihara-karate.afr.pl/galeria.htm

Tak się składa , że D.Winiarski prowadził także wiele razy treningi w honnu dojo AIKO Holandii i Niemczech . Proponuje KAŻDEMU skontaktować się z takim autorytetami sztuk walki jak Dave Jonkers i Semmy Schilt w sprawie D. Winiarskiego , a nie pisać bzdury . Nie znając faktów itp. D. Jonkers i S. Schilt bardzo cienią D.Winiarskiego jako instruktora , zawodnika i człowieka . Wiele razy o tym mówili przy wszystkich uczestnikach międzynarodowych obozów AIKO w Holandii . Proponuje także zerknąć na sukcesy klubu Darłowo : http://www.ashihara-karate.afr.pl/darlowo_klub.htmBełkot anonima który nie ma odwagi się podpisać.

  • Osiągnięcia na poziomie dyplomu z domu kultury w Koziej Wólce, no bez żartów... Usunąć i to EK-iem. Nawet na polskim podwórku Karate to nisza niszy. --83.22.49.8 (dyskusja) 20:45, 9 sie 2012 (CEST)

Oby wszyscy w połowie osiągali takie sucesy . Jak widać po wypowiedzi powyżej zazdrość , zlośliwość , brak kultury , szacunku dla wysiłku i pracy innych. W Ashihara Karate szanujemy wszystkich , gorzej jest gdzie inndziej. Ciekawe jest , że takie autorytety budo jak Dave Jonkers i Semmy Schilt mają inne zdanie . Można się spytać telefon , e-mail dostępny na stronie AIKO !/s>Bełkot anonima który nie ma odwagi się podpisać.

Łatwo jest krytykować gorzej coś samemu zrobić Bełkot anonima który nie ma odwagi się podpisać.

  • A gdzie są medale MP (to już minimum z minimum na encyklopedyczność), gdzie medale MŚ, Dlaczego ten pan nie uprawia jakiegoś normalnego Karate?/ też sobie wymyśle jakieś "Akido Karate" na przykład i opisze się na Wikipedii, a co będę sobie żałował... ale na poważnie - brak osiągnięć, brak znaczenia dla Polskeigo Karate, no i niszowość sportu sprawa ze naprawdę trzeba się czymś wykazać aby być encyklopedycznym, Wygranie zawodów w Koziej Wólce gdzie startowało może z trzech karateków to żadne osiągniecie. Usunąć --83.10.77.173 (dyskusja) 09:40, 10 sie 2012 (CEST)

Usunięto. Brak argumentów za pozostawieniem Adamt rzeknij słowo 23:06, 10 sie 2012 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Wikipedia:Poczekalnia/biografie/2012:08:04:Dariusz Winiarski" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy