Wikipedia:Poczekalnia/kwestie techniczne/2012:10:05:Szablon:Historia Inflant


Wikipedia:Poczekalnia/kwestie techniczne/2012:10:05:Szablon:Historia Inflant w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Wikipedia:Poczekalnia‎ | kwestie techniczne Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Szablon:Historia Inflant | edytuj kod

 Szablon:Historia Inflant (dysk.historialinkująceobserwujrejestrCSSopis)

Kolejny kolorowy szablon nawigacyjny, teoretycznie nawigujący po historii Inflant a tak naprawdę po organizmach państwowych (lub podobnych), które zarządzały tymi ziemiami. IMO podobnie jak Szablon Historii Prus do usunięcia. ~malarz pl PISZ 09:07, 5 paź 2012 (CEST)

Szablon w żadnym razie nie ułatwia nawigacji. Jest pomieszany, występują jakieś dziwne byty. — Paelius Ϡ 12:31, 5 paź 2012 (CEST) Usunąć jak i inne dziwaczne twory autorstwa Borysk5, a jego samego czym prędzej zablokować by uniknąć dalszego hurtowego wstawiania takich pseudohaseł. Totalny chaos w szablonie - po co dwa razy pod rząd wymieniono Ober-Ost? Po kiego grzyba trzykrotnie pojawia się carska Rosja, za każdym razem z innymi latami istnienia? Hoa binh (dyskusja) 16:39, 2 lis 2012 (CET)

Brak argumentów za pozostawieniem. Wskazano błąd koncepcyjny w konstrukcji szablonu, brak przydatności w nawigacji, chaotyczność treści. Usunięto. Teukros (dyskusja) 18:41, 7 gru 2012 (CET)

Na podstawie artykułu: "Wikipedia:Poczekalnia/kwestie techniczne/2012:10:05:Szablon:Historia Inflant" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy