Wikipedia:Propozycje do Dobrych Artykułów/Ernardo Gómez


Wikipedia:Propozycje do Dobrych Artykułów/Ernardo Gómez w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Wikipedia:Propozycje do Dobrych Artykułów Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Ernardo Gomez | edytuj kod

Uważam, że mój artykuł mógłby być uznany za dobry , ponieważ jest on o siatkarzu z Wenezueli, która nie jest światową potęgą w siatkówce, więc trochę trzeba było poszukać w internecie, aby znaleźć kilka rzeczy. Vict

  • Koniec głosowania: 15 sierpnia, godz. 16:30 + 2 tygodnie (29 sierpnia)
  • Za
  1. Kikspol 16:42, 11 sie 2007 (CEST)
  2. Jakub Łuczak dyskusja 13:04, 15 sie 2007 (CEST)
  3. KamStak23 dyskusja► 21:40, 23 sie 2007 (CEST) brawo :)
  4. Omiec 23:07, 23 sie 2007 (CEST) bardzo fajny artykuł
  • Przeciw
  • Dyskusja

Podziwiam zawartość artykułu, ale hasło trochę nie trzyma się porządku. Najlepiej byłoby zrobić oddzielne sekcje: Kariera klubowa, Kariera reprezentacyjna itp. Dobrym przykładem jest artykuł: Robert Prygiel. KamStak23 dyskusja► 21:45, 1 sie 2007 (CEST)

Poprawiłem tak jak mi podpowiedziałeś i rzeczywiście artykuł jest chyba lepszy pod względem stylu i kompozycji. Vict

Te obie sekcje dałoby się nieźle rozbudować. W atykule występują m.in. powtórzenia. Vict, czy mógłbyś hasło poprawić jeszcze, ale wg art. Robert Prygiel. To chyba najlepsze rozwiązanie. W chwili obecnej niestety oddałbym głos przeciw. KamStak23 dyskusja► 22:43, 1 sie 2007 (CEST)

Jeszcze jedno: w artykule brakuje bibliografii. Gdyby hasło doprawadzić co najmniej do stanu Piotr Lipiński (siatkarz), można byłoby już oddać głos za. KamStak23 dyskusja► 22:47, 1 sie 2007 (CEST)

Rozdział "linki zewnętrzne" zamieniłem na "bibliografię", ponieważ korzystałem z tych wszystkich źródeł i dokonałem również podziału klubów w rozdziale "Kariera klubowa". Vict 23:46, 1 sierpnia 2007

Co jeszcze do poprawy: lekko poprawić bibliografię (wstawić lepsze źródła), rozbudować jednozdaniowe sekcje ("kariera klubowa" - absolutnie za mało pisać kiedy zawodnik przyszedł i odszedł z klubu; można np. dopisać sytuację zespołu w rozgrywkach, przebieg gry siatkarza w tym zespole itd.). Na razie tyle uwag. KamStak23 dyskusja► 17:33, 5 sie 2007 (CEST)

Postarałem się dopisać do parę rzeczy do "Kariery klubowej", a także dodałem jedną rzecz do "Bibliografii" i opisałem strony tam umieszczone. Vict

Nie chce być złośliwy itp., ale nadal mam kolejne uwagi: w niektórych fragmentach artykułu występują błędy gramatyczne itp., sekcje o klubach są jeszcze trochę przykrótkie. Mają miejsce również zdania typu: był najlepszym zawodnikiem drużyny itp. (należy np. dodać: przez kogo został owy gracz uznany za najlepszego). Powiadom o tym zgłoszeniu PDA uczestników Wikprojektu:Piłka siatkowa. Na razie tyle ode mnie. Pozdrawiam KamStak23 dyskusja► 22:42, 8 sie 2007 (CEST)

Ja jestem w tej chwila za tym, aby ten artykuł był dobrym. Artykułów o siatkówce na Wikipedii jest mało, a do tego są słabej jakości (nie widziałem artykułu o siatkarzu nadającego się do Dobrego medalu, a o medalowym nawet nie mówić). Vict musiał trochę poszukać o tym zawodniku. Znaleźć informacje nt. Zagumnego, Wlazłego, czy też Świderskiego nie jest takie trudne. U nas siatkówka jest bardzo popularna, a w Wenezueli mało jest informacji o tego typu zawodnikach. Podsumowując: gdyby byłby to artykuł o Polaku nie dałbym go jako medalowy (z powodu większej ilości źródeł z których można by było skorzystać), a że to jest o Wenezuelczyku to jestem za. Kikspol 18:53, 10 sie 2007 (CEST)

Co do głosu, wstrzymam się. Artykuł na stan "Dobrego" można lekko rozbudować i poprawić niektóre zdania... KamStak23 dyskusja► 23:49, 14 sie 2007 (CEST)

Podsumowując, artykuł został zgłoszony w tym stanie, co wg mnie było lekkim nieporozumieniem. Natomiast kolejna wersja hasła (po moim gruntownym uporządkowaniu), po poprawkach itp, mogłaby odpowiadać "Dobremu Artykułowi". Wesja wyedytowana przez Jakuba Łuczaka również zasługuje na Dobry Artykuł. Po korekcie literówek itp. mogę zagłosować za. KamStak23 dyskusja► 14:16, 23 sie 2007 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Wikipedia:Propozycje do Dobrych Artykułów/Ernardo Gómez" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy