Wikipedia:Tablica ogłoszeń/2006-04


Wikipedia:Tablica ogłoszeń/2006-04 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Wikipedia:Tablica ogłoszeń Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

26 kwietnia | edytuj kod

Bluebot otrzymał flagę bota... Na razie niewiele potrafi, więc jeszcze nie podejmuje się wykonywania prac zleconych - Blueshade 12:45, 26 kwi 2006 (CEST)

24 kwietnia | edytuj kod

Wikipedia:Dyskusja nad zasadami przyznawania flagi bota

Na PUA zgłoszono kandydaturę wikipedysty Kirq na administratora. Xabi talk 18:26, 24 kwi 2006 (CEST)

23 kwietnia | edytuj kod

tsca zmontował ładne narzędzie, pozwalające sprawdzić ile brakuje nam lub ile mamy więcej artykułów niż Wikipedie w kilku językach. Narzędzie dostępne tutaj. odder  ?? 19:19, 23 kwi 2006 (CEST)

20 kwietnia | edytuj kod

Nowe propozycje na temat wydarzeń towarzyszących Zlotowi Wikipedian i Wikimedian! - To na pobudzenie do zgłaszania się na przyjazd ;-) Pozdrawiam MonteChristof DMC23:00, 20 kwi 2006 (CEST)


16 kwietnia - głosowanie na administratorów i propozycja zmiany loga | edytuj kod

  • W Kawiarence zgłosiłem propozycję zmiany loga pl Wiki. Proszę wszystkich o wgląd w dyskusję i wyrażenie swoich opinii. odder  ?? 14:10, 16 kwi 2006 (CEST)
  • Dzisiaj na WP:PUA pojawiły się kandydatury Kb, MonteChristofa, oraz moja. Catz 12:42, 16 kwi 2006 (CEST)

15 kwietnia | edytuj kod

W nowe szaty przyozdobiona została także Kawiarenka pod Wesołym Encyklopedystą, ze względu na trudność, przynajmniej dla nowych użytkowników przy jej obsłudze, a także ze względu na to, że większość ogłoszeń oraz głosowań odbywało się w kawiarence, zamiast na stronach do tego odpowiednich. Mam nadzieję, że teraz kawiarenka będzie służyła konkretnym i ogólnym dyskusjom, a ogłoszenia trafiac będą tutaj. Przykuta 00:51, 15 kwi 2006 (CEST)

15 kwietnia | edytuj kod

Przenoszę ogłoszenie, które zamieściłem wcześniej w kawiarence razem z komentarzem MC

WikiFaktoria | edytuj kod

Tradycyjnie ;) na święta zmodyfikowałem wygląd strony głównej WikiFaktorii. Ze względu na to, że ostatnio było wobec niej parę zarzutów, utworzyłem strony z instrukcjami dla graczy i WikiMistrzów.

Jeżeli ktoś nadal ma jakieś pytania w związku z tym projketem, proszę zadać je tutaj, za głosy krytyki byłbym wdzięczny, gdyby odnotowywane były na tej stronie.

Jednocześnie chciałbym poinformować, że w ramach Kampanii WF, w ostatnim czasie utworzony został Portal:Wojsko (czeka na swego opiekuna) oraz strona z głównymi kategoriami. Do świąt czekam na kolejnych graczy w kampanii Wielka Brama - w następnej przygodzie czekają dwa kolejne duże przedsięwzięcia. Tym razem jednak potrzeba będzie doświadczonych graczy: Wikipedia:WikiFaktoria/Wielka Brama - przed zapisaniem przeczytajcie dodatkowe wymagania. Ewentualne negocjacje na mojej stronie dyskusji lub na GG.

Aha, jeszcze jedno, istnieje podstrona Wikipedia:WikiFaktoria/Słup ogłoszeniowy, gdzie dobrze byłoby ogłaszać, co nowego dzieje się w WF i jednocześnie dodać ją do obserwowanych.

Pozdrawiam

Oczekujący na członków Rady MWM Przykuta 10:19, 10 kwi 2006 (CEST)

Uwaga: Zmieinł się dotychczasowy IMAGE strony głównej WikiFaktorii (skrót: WP:WF. Jednak pomyśleliśmy o starych i wytrawnych graczach, którzy przyzwyczajeni byli to starej wersji oferującej dostęp do każdego zadania. Toteż pozostawiliśmy im możliwość szybkiego poruszania się po zadaniach: oferuje to strona o skrócie WP:WFZ. Pozdrawiam MonteChristof DMC12:15, 11 kwi 2006 (CEST)


11 kwietnia | edytuj kod

Od kilku dni strona Wikipedia:Pomoc świadczy nową posługę zagubionym Wikipedystom. Nowy szablon: {{pomocy|po kresce treść problemu}}, ma za zadanie zapewnić sprawną samopomoc Wikipedystów. Dodany na stronie potrzebującego informacji technicznych spowoduje automatyczne jego pojawienie się w kategorii WP:POMOCY!. Dzięki chwilowym przeglądom tej kategorii, osoby takie mogą byćsprawnie wyławiane przez "personel" projektu. Pozdrawiam i zachęcam do przeglądania kategorii i wspomagania szczególnie nowych Wikipedystów MonteChristof DMC00:20, 13 kwi 2006 (CEST)

5 kwietnia | edytuj kod

Przedwczoraj jako podstrona, od dziś jako strona meta istnieje projekt pod nazwą Wikipedia:Kategoria miesiąca. Zapraszam do udziału w nim. --Przykuta 14:06, 5 kwi 2006 (CEST)

4 kwietnia | edytuj kod

Dzielnice Katowic - pozwolilem sobie rewertowac zmiany dokanane w ostanim czasie w tymze artykule. (uzasadnienie w dyskusji tegoz artykulu), by uniknac wojny edycji prosze o zabezpieczenie go przed zmianami do momentu znalezienia rozsadnego rozwiazania problemu. Pozdr. wszystich New European  !? 11:33, 4 kwi 2006 (CEST)

Myślę, że nie trzeba tej strony blokować. Autor ostatnich zmian jest chętny do dyskusji i na czas dyskusji i rozwiązania problemu nic tam ruszać nie będzie. LUCPOL 12:42, 4 kwi 2006 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Wikipedia:Tablica ogłoszeń/2006-04" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy