Wikipedysta:Carabus


Wikipedysta:Carabus w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Uwaga! Tekst na tej stronie jest nieencyklopedyczny zatem nie jest godny uwagi!

(...) my - zwierzęta - jesteśmy najbardziej skomplikowanymi i najdoskonalej zaprojektowanymi mechanizmami, jakie można spotkać w dostępnym nam wszechświecie. Jeśli postawi się sprawę w ten sposób, trudno wręcz pojąć, czemu w ogóle prowadzi się badania w jakichś innych jeszcze [niż zoologia] dziedzinach!

R. Dawkins, Samolubny gen
UserScan: utworzonelicznikuprawnieniawkładrejestrblokadyglobalny wkład (uprawnienia i blokady w innych projektach) • przesłane pliki


Carabus - użytkownik wikipedii pochodzący z Łodzi. Związany głównie z artykułami z dziedziny zoologii, geografii, rzadziej innych nauk biologicznych, ochrony środowiska, leśnictwa czy transportu.

Zainteresowania: Biologia: Zoologia, w szczególności stawonogi lądowe (szczeg.: owady epigeiczne) w tym także mniej popularne w Polsce grupy jak: karaczany, skorki, kosarze, zaleszczotki, skąponogi, drobnonogi, skrytoszczękie. W przeszłości także hodowla owadów tropikalnych

Podróże: głównie turystyka piesza, uzupełniana autostopem uprawiana na terenach silnie zalesionych, pagórkowatych lub górskich.

Spis treści


Gwiazdki | edytuj kod

Za TT | edytuj kod


Tematyczny wykaz artykułów | edytuj kod

stan na 20-03-2021

Dodane szablony | edytuj kod

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Carabus" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy