Wikipedysta:Czarniok


Wikipedysta:Czarniok w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania ...


Informacja na dzisiaj

Brake again...) 


"Myślę, więc jestem" :) .
Potrzebne Wiadomości pozostaw w dyskusji.

Cz@rniok , Wiadomość, Dyskusja

Piękna wiosna, nieprawdaż?

Powitanie

Informacje Ogólne

O mnie

Noszę biblijne imię najstarszego z apostołów. A więc moje prawdziwe imię i nazwisko to: Mateusz Czerniga. Urodziłem się 11 lutego 1993 r. w pięknej miejscowości o nazwie Starogard Gdański. Mam dopiero 14 lat, ale to nie znaczy, że nie pojmuję podstaw programowania, i nie jestem w stanie rozwijać polskiej wersji Wikipedii. Programowanie i cyfrowa obróbka zdjęć, to moje główne zainteresowanie, którym wypełniam swój wolny czas. Proszę nie sugerujcie się zdjęciem poniżej ;). Było wykonane dawno temu, gdy nie byłem jeszcze z Photoshopem za pan brat :):).

Kontakt

Jeśli ktoś chce, to spotka mnie pod mailem: czarniok@wp.eu, na mojej dyskusji lub na kanale IRC.

Mój Podpis

Cz@rniok , Wiadomość, Dyskusja


Wikpedia

Moja przygoda z Wikipedią

Swoją przygodę z naszą kochaną wolną encyklopedią zacząłem 20 lipca 2005 r. Krótko po zarejestrowaniu uczyłem się formatowania wiki, aż w końcu zdobyłem się na odwagę i napisałem pierwszy artykuł. Był to Instalator. Nie pojmowałem kwestii szablonów, infoboxów i tabel, dlatego tworzyłem uproszczone artykuły, nie zaznaczałem kategorii i nie oznaczałem ich jako zalążki. Nie rozumiałem co to są prawa autorskie, dlatego nie raz groził mi ban. Z biegiem czasu wszystko działo się coraz lepiej. Już nikt nie musiał mi pomagać. Z szokujących przyczyn (zmian w formatowaniu MetaWiki) musiałem zmienić swoją nazwę użytkownika. Tak więc wikipedia pożegnała M@teusza, a powitała Czarnioka. Dlaczego akurat Czarniok? Może dlatego, że lubię kolor czarny?? :P:P

Mój wkład

Z początkiem lata 2006 r. wziąłem się ostro do pracy. Wykonywałem szablony i uzupełniałem artykuły. Kategoria Kraje w Eurowizji to w większości moja praca. Stworzyłem też i systematycznie rozwijałem artykuł o nazwie Diepholz. Oczywiście zająłem się też artykułem dotyczącym mojego miasta i wzbogaciłem go o kolejne ilustracje oraz mapy. Zobaczymy co będzie dalej... Mam nadzieję, że uda mi się stworzyć artykuły o wszystkich krajach w Konkursie Piosenki Eurowizji oraz stworzyć Portal:Eurowizja. Narazie tyle :D.

Edycje Artykułów

Sczegółowy spis moich edycji wikipedii znajdziecie tu:

Klik!

Moja Galeria

Pliki, które załadowałem znajdziecie tu:

Klik!

Brudnopis

Mój brudnopis narazie jest pusty, ale niedługo zacznie się zapełniać. Znajdziecie go tu:

Klik!

Licznik

Mój licznik znajduje się tutaj:

Klik!Czarniok na innych projektach Fundacji Wikimedia


Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Czarniok" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy