Wikipedysta:Delta 51/moje artykuły


Wikipedysta:Delta 51/moje artykuły w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Wikipedysta:Delta 51 Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Artykuły | edytuj kod

Samoloty i szybowce | edytuj kod

Aeritalia G.222Aermacchi MB-339Aero L-29 DelfínAero Spacelines Mini GuppyAero Spacelines Pregnant GuppyAero Spacelines Super GuppyAirspeed HorsaAvro Canada CF-105 ArrowAvro LancastrianAvro ShackletonAvro YorkBeechcraft BaronBeechcraft BonanzaBeechcraft T-34 MentorBreguet AlizéBristol BritanniaCanadair CL-215CASA C-212Cessna 208Cessna 421Cessna A-37 DragonflyCessna CitationCessna O-1 Bird DogCessna O-2 SkymasterCessna T-37 TweetChengdu J-7Dassault FalconDassault Super MystèreDe Havilland Canada DHC-4 CaribouDe Havilland Canada DHC-6 Twin OtterDe Havilland Canada DHC-7 Dash-7De Havilland CometDe Havilland VenomDiamond DA40Dornier Do 27Dornier Do 328Douglas AC-47 SpookyDouglas DC-4Douglas DC-6Douglas DC-7Douglas DC-8Fairchild AC-119Fokker F27Fokker F28Grumman HU-16 AlbatrossHAL TejasHFB 320 HansaIł-12Lockheed L-1011 TriStarMartin B-57 CanberraMartin P4M MercatorMcDonnell F2H BansheeMorane-Saulnier RallyeNanchang Q-5Nord NoratlasPiaggio P.149Pilatus PC-9Pilatus PC-12Piper PA-18 Super CubPiper PA-28 CherokeePiper PA-31 NavajoPiper PA-34 SenecaPiper PA-38 TomahawkPiper PA-42 CheyenneShenyang J-6Shenyang J-8Short EmpireShort SC.7 SkyvanSOKO G-2 GalebSOKO J-22 OraoSu-39Supermarine S.6Vickers VC10Westland WyvernZlín Z-26 Trenér

Śmigłowce | edytuj kod

Aérospatiale HH-65 DolphinBristol BelvedereBristol SycamoreChanghe WZ-10Changhe Z-11Eurocopter EC635Harbin Z-9Hughes MH-6 Little BirdHughes OH-6 CayuseKaman HH-43 HuskieNHI NH90Piasecki H-21 ShawneeRobinson R22Sikorsky CH-37 MojaveSikorsky CH-54 TarheSikorsky H-19 ChickasawSikorsky H-34 ChoctawSikorsky MH-53 Pave LowWestland ScoutWestland Wessex

Lotnictwo | edytuj kod

Samolot szkolno-treningowy

Pojazdy wojskowe | edytuj kod

Achilles (niszczyciel czołgów)Alvis SaladinAlvis SaracenAlvis StalwartAlvis StormerAMX-50ArjunASCODASLAVATF DingoBandvagn 206Bedford OYBedford QLBMW R 75BOVBoxer (transporter opancerzony)Bronco (transporter opancerzony)BT-42BTR-90BvS 10Cadillac Gage CommandoCAESARCougar (transporter)CVR(T)Desert Patrol VehicleDodge WCFiat 626FV101 ScorpionFV102 StrikerFV103 SpartanFV104 SamaritanFV105 SultanFV106 SamsonFV107 ScimitarFV430FV432 TrojanFV433 AbbotFV438 SwingfireFV721 FoxGAZ TigrGAZ-3937Heavy Expanded Mobility Tactical TruckHumber PigInfanterikanonvagn 91IS-1Iveco LMVJackalJaguar 1Jaguar 2K200KangarooKanonenjagdpanzerKrupp-ProtzeKW-3Laffly V15Land Rover WolfLARSLAV IIILAV-25Lince (czołg)LK ILK IILorraine 37LLuchsM4 High Speed TractorM7 Medium TankM8 Armored Gun SystemM9 GMCM35 (samochód ciężarowy)M59 (transporter opancerzony)M108 SPHM163 VADSM247 Sergeant YorkM939M1097 AvengerM1117 Armored Security VehicleM1918 Ford 3-TonMagirus-Deutz Jupiter 6x6Marder 2Mark BMark CMarmon-Herrington Armoured CarMBT-70Medium Tactical Vehicle ReplacementMIM-72 ChaparralNJ2046NZLAVOtokar AkrepOtokar CobraPalmaria (działo samobieżne)Pancyr-S1Panzerkampfwagen E-100Paramount MarauderPatria AMVPGZ-95PinzgauerPLZ-45Puma (bojowy wóz piechoty)Raketenjagdpanzer 2Renault GBC 180Renault Sherpa MediumS-51 (samobieżne działo polowe)Saxon (transporter opancerzony)Schützenpanzer KurzSchützenpanzer Lang HS.30SPA-Viberti AS.42Stridsvagn 74Stridsvagn m/21-29Stridsvagn m/31Stridsvagn m/41Stridsvagn m/42Strzała-1SU-8SU-14SU-26T-19T2 Medium TankT20 Medium TankT29 Heavy TankTH-495TOG 1TOG 2Tortoise (czołg)TR-85Typ 62Typ 95 KuroganeTyp 96Typ 99Ural-375DUral-4320Valiant (czołg)VBCIVerdejaVickers A1E1 IndependentVijayantaVN-3Volkswagen IltisWZ551ZiŁ-157ZiS-5ZiS-6

Broń | edytuj kod

57 mm działo bezodrzutowe M1860 mm moździerz Typ 6375 mm działo bezodrzutowe M2081 mm moździerz M181 mm moździerz M2981 mm moździerz M25282 mm moździerz 2B14 Podnos90 mm działo bezodrzutowe M67105 mm działo bezodrzutowe M27105 mm działo bezodrzutowe M40105 mm haubica L118130 mm armata polowa wz. 1954 (M-46)9K113 Konkurs9K115 Metys9K115-2 Metys-M9M133 KornetFGM-172 SRAWFlammenwerfer 35Granat AN-M8Granat AN-M18Granat Breda M1935Granat HG 85Granat M61Granat No. 69Granat OTO M1935Granat SRCM M1935Granat Typ 97Granatnik AGS-30Granatnik BlindicideGranatnik Carl GustafGranatnik HK AG36Granatnik HK GMGGranatnik LG1Granatnik PF-89Granatnik PF-98Granatnik SARPACGranatnik XM148HJ-8IkaraJavelin (przeciwlotniczy pocisk rakietowy)Karabin Accuracy International Arctic WarfareKarabin Accuracy International AW50Karabin AK-107Karabin AR-10Karabin C14 TimberwolfKarabin Colt Canada C7Karabin M25Karabin Mk 14 EBRKarabin maszynowy KordKarabin maszynowy L86 LSWKarabin maszynowy M240Karabin maszynowy M249 SAWKarabin maszynowy PieczeniegKarabin maszynowy Vickers-BerthierM1 (mina)M2 (mina)M45 QuadmountM167 VADSMATADORMBT LAWMGM-51 ShillelaghMiotacz ognia M1A1Mk 5MON-50Panzerfaust 3Pistolet maszynowy Ingram M11Pistolet MR-444Pistolet RubyRapier (pocisk rakietowy)Rewolwer S&W Model 19Strzelba Mossberg 500Strzelba Norinco HP9-1Strzelba Remington 11-87Strzelba Winchester Model 1912SwingfireTellermine 35Typ 63 (wyrzutnia rakietowa)Typ 99 (mina)Wurfrahmen 40ZPU-4

Wojskowość | edytuj kod

Bomba neutronowaMEDEVACRadar rozpoznania artyleryjskiegoSamobieżne działo poloweSamobieżny zestaw przeciwlotniczySearch and rescueTechnicalUstawiacz minWieloprowadnicowa wyrzutnia rakietowaWóz bojowyWóz zabezpieczenia technicznego

Przedsiębiorstwa motoryzacyjne | edytuj kod

Alexander DennisAllardAlvis (motoryzacja)Ascari CarsAshok LeylandAsia MotorsAssociated Equipment CompanyAustin Motor CompanyAutechAuverlandBajaj AutoBeijing Automobile WorksBeijing JeepBeiqi Foton MotorBitter (motoryzacja)BolwellBristol CarsBritish LeylandBYD AutoCallaway CarsCarlsson AutotechnikCaterham CarsChalmers Motor Car CompanyChamonix NG CarsChang’an AutomobileChang’an FordChang’an SuzukiChangfeng MotorChangheCordDadi AutoDangel (motoryzacja)De La ChapelleDongfeng MotorDongfeng Peugeot-Citroën AutomobileDongfeng Yueda KiaDutton CarsEagle (motoryzacja)East Lancashire CoachbuildersEdsel (motoryzacja)ElfinELVOEnzmannERFFAW-VolkswagenFodenForce MotorsFreightliner TrucksGeelyGemballaGianniniGinettaGräf & StiftGrupo Salvador CaetanoGuangzhou Automobile Industry GroupHafeiHeuliezHeuliez BusHindustan MotorsHupmobileHurtanInokomIrizarIrmscherJinbeiJinbei GMKameiKarmannKenworthKish KhodroLifanLister CarsLorinserMack TrucksMarcopoloMarcos (motoryzacja)Marlin (motoryzacja)MerkavimMetro Cammell WeymannMetrocabMitsuokaModellistaMorattabMorgan Motor CompanyMoslerMTX (motoryzacja)MusketierNAMCONanjing Automobile GroupNash MotorsNavistar InternationalNefAZNorth American Bus IndustriesNova BusNovitecÖAFOettinger SportsystemsOptareOrion InternationalOtokar (przedsiębiorstwo)Paige (motoryzacja)Pagani AutomobiliPanther WestwindsPars KhodroPeterbiltPlaxtonPremier (motoryzacja)PrevostQvaleRambler (marka samochodu)ReliantRinspeedSAIC-GM-Wuling AutomobileSantana MotorSeddon AtkinsonShanghai Automotive Industry CorporationShanghai GMShanghai VolkswagenShuanghuanStandard Motor CompanySteinmetz Opel TuningSterling TrucksStutzSwaraj MazdaSwift Motor CompanyTemsaThai Rung Union CarThe London Taxi CompanyTianjin XialiTommy KairaTriumph Motor CompanyTrollerUltima SportsUROUzDaewooAutoValmet AutomotiveVanden PlasWestern StarWestfield SportscarsWhite Motor CompanyWiesmannWolseley Motor CompanyWrightbusXinkaiYulonZamyadZhengzhou NissanZxauto

Przedsiębiorstwa inne | edytuj kod

Alliance & LeicesterAnsaldoBredaAssociated British FoodsAussieBumB&QBahlsenBang & OlufsenBenetton GroupBHS (sieć handlowa)Biscuits FossierBootsBritish AerospaceBritish GasBritish RailCampbell Soup CompanyCanadairCentral TrainsClarks (przedsiębiorstwo)Colgate-PalmoliveCo-operative GroupCoors Brewing CompanyCrayolaCurrysDairy QueenDartyDebenhamsDenny’sDia (przedsiębiorstwo)Domino’s PizzaEnronEpsonEurolinesFairchild SemiconductorFalck (przedsiębiorstwo)FarmfoodsFortnum & MasonFrench Connection (przedsiębiorstwo)GarminGeneral MillsGilletteGreat North Eastern RailwayGreater AngliaGreen GiantGulfstream AerospaceH. J. Heinz CompanyHalfordsHarry Ramsden'sHarvey NicholsHeckler & KochHomebaseHouse of FraserHughes Aircraft CompanyIceland FoodsImperial AirwaysInternational PaperJ C Bamford ExcavatorsJ. C. PenneyJohn Lewis (przedsiębiorstwo)Johnson & JohnsonKamanKellogg CompanyKrauss-Maffei WegmannKraussMaffeiLindt & SprüngliLittle ChefLloyds BankMcArthurGlenMidland MainlineMonsoon AccessorizeMoulinexNando’sNational Bus CompanyNational Express GroupNationwide Building SocietyNatWestNetgearNext (przedsiębiorstwo)NI RailwaysNorddeutscher LloydNorincoOtis Elevator CompanyP&O FerriesPackard BellPC World (przedsiębiorstwo)PemexPost OfficePostNLPremier FoodsPremier InnPret A MangerPrimarkQuaker OatsR. J. Reynolds Tobacco CompanyRiver IslandSaunders-RoeScottish AviationScottish CitylinkScottish PowerShort BrothersSilverlinkSimmering-Graz-PaukerStagecoach GroupStobart GroupSuperdrugSupermarineTarget CorporationTate & LyleTGV LyriaThameslink RailThorntonsTK MaxxTopmanTravelodge HotelsTunnock'sUnited BiscuitsVansVT GroupWalkersWarburtonsWaterstonesWessex TrainsWest Anglia Great NorthernWH SmithWickes (przedsiębiorstwo)Wimpy

Organizacje i instytucje | edytuj kod

Bank FrancjiBritannia Royal Naval CollegeCancer Research UKCentre des monuments nationauxHome OfficeKościół Baptystyczny WestboroOrange OrderPartia Chrześcijańska (Wielka Brytania)Royal Albert Memorial MuseumRoyal InstitutionRoyal National Lifeboat InstitutionUniversité de technologie de Troyes

Programy badawcze | edytuj kod

SCICEX

Kultura | edytuj kod

Johnston (krój pisma)Keep Calm and Carry OnLista światowego dziedzictwa UNESCO w Wielkiej Brytanii i jej terytoriach zależnychRelación de las cosas de YucatánTrafalgar DayTranskrypcja poprawiona języka koreańskiego

Kulinaria | edytuj kod

AndouilletteBangers and mashBeef WellingtonBLTBœuf bourguignonBourbon (ciastko)Bubble and squeakChip buttyCumberland sausageCustard creamEmpire biscuitFish and chipsGałka muszkatołowaHalloumiJajka po benedyktyńskuJambon persilléKuchnia angielskaLancashire hotpotLincolnshire sausageMacaroni and cheeseMalted milk biscuitMince piePie and mashPont-l’Évêque (ser)Rich tea biscuitSaucisse de ToulouseScotch eggSos miętowySteak and kidney pieSunday roastTaralliToad in the hole

Marki produktów spożywczych | edytuj kod

Branston (marka)MarmiteNew CokePG Tips

Ubiór | edytuj kod

Szarfa

Media | edytuj kod

Dave (kanał telewizyjny)London Evening StandardMorning Star (gazeta)The Sunday Times

Programy telewizyjne | edytuj kod

Moja rodzinkaQuestion TimeThe Inbetweeners

Społeczeństwo | edytuj kod

ChavDrive-throughIt Gets Better

Polityka | edytuj kod

Common Travel AreaWybory do Parlamentu Europejskiego w Wielkiej Brytanii w 2019 roku

Transport | edytuj kod

AutokarBus rapid transitCity Night LineHackney carriageIntercitésOuibusTramwaj piętrowyTransilien

Tabor kolejowy | edytuj kod

British Rail Class 40British Rail Class 47London Underground 1938 StockLondon Underground 1959 StockLondon Underground 1967 StockLondon Underground 1992 StockLondon Underground 1995 StockLondon Underground 2009 Stock

Autobusy | edytuj kod

AEC Regent IIIAEC Regent VLeyland Titan (1927)MAN Lion’s ClassicMAN Lion’s Classic GOptare SoloOptare VersaWright StreetLite

Samochody | edytuj kod

Chevrolet CeltaFord AerostarFord BantamFord PopularGeo MetroGreen GoddessLand Rover SeriesMercury MystiqueMG F/TFMorris OxfordOldsmobile SilhouetteSaturn S-SeriesTriumph 2000

Wyścigi i rajdy samochodowe | edytuj kod

British Touring Car Championship

Gry komputerowe | edytuj kod

Battlefield (seria)Cities in MotionDelta Force: Helikopter w ogniuDelta Force: Land WarriorDelta Force: Task Force DaggerDemocracy 3Dyplomacja (gra komputerowa)Europa UniversalisKnights and Merchants: The Peasants RebellionMedal of Honor (seria)Port RoyaleProject RealityRailWorks 3: Train Simulator 2012Sid Meier’s Pirates!Sid Meier’s Pirates! (2004)Tropico 4

Informatyka | edytuj kod

Oprogramowanie do pracy grupowej

Mitologia | edytuj kod

HauhetHeka (bóstwo)KauketKuk (bóstwo)NaunetUnut

Strefy czasowe | edytuj kod

UTC-12:00UTC-11:00UTC-10:00UTC-09:30UTC-09:00UTC-08:00UTC-07:00UTC-06:00UTC-05:00UTC-04:30UTC-04:00UTC-03:30UTC-03:00UTC-02:30UTC-02:00UTC-01:00UTC-00:44UTC-00:25UTC±00:00UTC+00:20UTC+00:30UTC+01:00UTC+02:00UTC+03:00UTC+03:30UTC+04:00UTC+04:30UTC+04:51UTC+05:00UTC+05:30UTC+05:45UTC+06:00UTC+06:30UTC+07:00UTC+07:20UTC+07:30UTC+08:00UTC+08:30UTC+09:00UTC+09:30UTC+10:00UTC+10:30UTC+11:00UTC+11:30UTC+12:00UTC+12:45UTC+13:00UTC+13:45UTC+14:00

Akty prawne | edytuj kod

Cash and carry (II wojna światowa)Prawo ToubonaRoyal Warrant of AppointmentSexual Offences Act 1967Traktat londyński (1915)Traktat paryski (1898)Traktat w Tartu (sowiecko-fiński)Traktat z Guadalupe Hidalgo

Organizacje międzynarodowe | edytuj kod

Azjatycki Bank RozwojuBank Państw Afryki ŚrodkowejCentralny Bank Państw Afryki ZachodniejIslamski Bank RozwojuKomisja Gospodarcza Narodów Zjednoczonych ds. AfrykiKomisja Gospodarcza Narodów Zjednoczonych ds. Ameryki Łacińskiej i KaraibówKomisja Gospodarczo-Społeczna Narodów Zjednoczonych ds. Azji i PacyfikuLatynoamerykański System GospodarczyOrganizacja Arabskich Krajów Eksportujących Ropę NaftowąOrganizacja Współpracy GospodarczejSystem Integracji Środkowoamerykańskiej

Gospodarka | edytuj kod

Chicken taxWon południowokoreański

Historyczne państwa i terytoria zależne | edytuj kod

Brytyjska Afryka WschodniaDemeraraEssequibo (kolonia)KajorRepublika AngielskaStraits SettlementsSudan Anglo-EgipskiSudan FrancuskiZair

Siły zbrojne | edytuj kod

Australian ArmyBritish ArmyCanadian ArmyKoninklijke Landmacht

Wojny | edytuj kod

Konflikt w Irlandii PółnocnejWojna indyjsko-pakistańska (1947–1948)Wojna indyjsko-pakistańska (1965)Wojna indyjsko-pakistańska (1971)Wojna o niepodległość Bangladeszu

Bitwy i operacje wojskowe | edytuj kod

Bitwa na przełęczy KasserineBitwa o BrestBitwa o CaenBitwa pod Nà SảnOperacja BattleaxeOperacja Cedar FallsOperacja ChopperOperacja CobraOperacja CrusaderOperacja DragoonOperacja Flaming DartOperacja Game WardenOperacja HastingsOperacja Manna (1944)

Bazy wojskowe | edytuj kod

RAF Fairford

Historia | edytuj kod

Belgijskie imperium kolonialneBrytyjska Imperialna Kompania WschodnioafrykańskaBrytyjska Kompania PołudniowoafrykańskaCesarstwo Wielkiej JaponiiCinque PortsDuńska Kompania ZachodnioindyjskaGrito de DoloresHandel trójkątnyHolenderskie imperium kolonialneImperium, nad którym nigdy nie zachodzi słońceImperium hiszpańskieRada Indii

Geografia społeczno-ekonomiczna | edytuj kod

Hrabstwa AngliiKolonie brytyjskieMiasta Południowej AfrykiPodział administracyjny Wietnamu

Artyści | edytuj kod

Alan CarrAlan DaviesDaisy DonovanDara Ó BriainDavid Mitchell (aktor)Edmonia LewisFrankie BoyleGabriel ThomsonHugh DennisJack WhitehallJimmy CarrJudge DreadJules ChaplainKatherine ParkinsonKeiron SelfKevin BridgesKris MarshallLee MackMatt BerryMiranda HartRhodri MeilirRob BrydonRobert Lindsay (aktor)Robert WebbRonnie BarkerRonnie CorbettRosemary LeachRussell HowardSimon AmstellSiobhan Hayes

Politycy, dyplomaci i wojskowi | edytuj kod

Agostino CodazziAlexander PatchAlexander von FalkenhausenArthur Ernest PercivalCharles HuntzigerConstantin SănătescuDragiša CvetkovićDušan SimovićEdmund IronsideFrançois SevezGeorges BonnetGeorges MandelHans-Jürgen StumpffHarold BurroughHenri WinkelmanIstván CsákyIwan SusłoparowJames Robb (oficer)John BowringJohn Ross (odkrywca)Kantarō SuzukiMamoru ShigemitsuNevile HendersonNeville McNamaraRobert CoulondreRonald ScobieSaburō KurusuSeondeok (królowa)Torashirō KawabeVäinö TannerWilhelm OxeniusWilliam Hood SimpsonYoshijirō Umezu

Ludzie – inni | edytuj kod

Amédée BolléeDaniel GoochEdward ColstonFrancis McCleanGeorge MikesGieorgij BerijewGuy MôquetHanoi HannahIan HislopMary BerryPaul de CasteljauPierre Savorgnan de BrazzaVerney Lovett CameronVernon KayWilliam Kingdon Clifford

Flagi, godła i herby | edytuj kod

Debata nad zmianą flagi Nowej ZelandiiFlaga ManitobyFlaga OntarioFlaga Tristan da CunhaGodło GwatemaliGodło HongkonguGodło MajottyGodło MaliGodło MauretaniiGodło MikronezjiGodło Nowej KaledoniiGodło PalauGodło Papui-Nowej GwineiGodło ParagwajuGodło RwandyGodło Sahary ZachodniejGodło SalwadoruGodło Samoa AmerykańskiegoGodło Sri LankiGodło VanuatuGodło Wysp Dziewiczych Stanów ZjednoczonychGodło Wysp MarshallaHerb Antyli HolenderskichHerb ArubyHerb Brytyjskiego Terytorium Oceanu IndyjskiegoHerb ChileHerb DominikanyHerb DominikiHerb EkwadoruHerb GujanyHerb GwineiHerb HondurasuHerb JordaniiHerb KajennyHerb KambodżyHerb KolumbiiHerb MalawiHerb MauritiusaHerb NorfolkuHerb PortorykaHerb Saint Kitts i NevisHerb Saint LuciaHerb Saint Vincent i GrenadynHerb SamoaHerb SenegaluHerb SurinamuHerb TanzaniiHerb Tristan da CunhaHerb Wallis i FutunyHerb WenezueliHerb Wybrzeża Kości SłoniowejHerb Wysp CookaHerb Wysp SalomonaHerb Wysp Świętego Tomasza i KsiążęcejHerb Wyspy Świętej Heleny

Statki, łodzie i okręty | edytuj kod

Aaron ManbyBéarn (1920)HMB EndeavourHMS Challenger (1858)HMT Empire WindrushMusashi (1940)NiñaNS SavannahRMS Laconia (1921)RMS Viceroy of IndiaSanta María (1482)SS Kaiser Wilhelm der GroßeUSS Advance (1847)USS Augusta (CA-31)USS Blue Ridge (LCC-19)USS Decatur (DDG-73)USS Dewey (DDG-105)USS Hawkbill (SSN-666)USS La Salle (AGF-3)USS Mount McKinley (AGC-7)USS Mount Whitney (LCC-20)USS Philippine Sea (CV-47)USS Princeton (CG-59)USS Samuel B. Roberts (FFG-58)

Typy okrętów | edytuj kod

ATC TangoBarki desantowe typu DaihatsuFregaty rakietowe typu 053HFregaty rakietowe typu 053H3Fregaty rakietowe typu AdelaideFregaty rakietowe typu Almirante PadillaFregaty rakietowe typu AlvandFregaty rakietowe typu GodavariFregaty rakietowe typu Jacob van HeemskerckFregaty rakietowe typu LupoFregaty rakietowe typu NiteróiFregaty rakietowe typu UlsanFregaty rakietowe typu Van SpeijkFregaty rakietowe typu Vasco da GamaFregaty rakietowe typu WielingenFregaty rakietowe typu YubariFregaty typu BlackwoodFregaty typu ChikugoFregaty typu Commandant RivièreFregaty typu SalisburyFregaty typu ThetisFregaty typu TribalKorwety projektu 1124Korwety rakietowe typu InhaúmaKorwety rakietowe typu VictoryKorwety typu Baptista de AndradeKorwety typu CastleKorwety typu Imperial MarinheiroKorwety typu João CoutinhoKrążowniki lekkie typu Alberto di GiussanoKrążowniki lekkie typu De Zeven ProvinciënKutry rakietowe typu SparvieroLotniskowce typu Gerald R. FordLotniskowce typu Queen ElizabethLotniskowce typu ShōkakuNiszczyciele min typu BayNiszczyciele min typu FrankenthalNiszczyciele min typu HuntNiszczyciele min typu LericiNiszczyciele min typu OspreyNiszczyciele min typu SandownNiszczyciele rakietowe typu 052Niszczyciele rakietowe typu Almirante BrownNiszczyciele rakietowe typu CassardNiszczyciele rakietowe typu CountyNiszczyciele rakietowe typu HarunaNiszczyciele rakietowe typu HatakazeNiszczyciele rakietowe typu ImpavidoNiszczyciele rakietowe typu PerthNiszczyciele rakietowe typu TachikazeNiszczyciele rakietowe typu TourvilleNiszczyciele typu A (1929)Niszczyciele typu AcreNiszczyciele typu AlmiranteNiszczyciele typu AnnapolisNiszczyciele typu B (1930)Niszczyciele typu BattleNiszczyciele typu BensonNiszczyciele typu C/DNiszczyciele typu CurtatoneNiszczyciele typu Daring (1949)Niszczyciele typu IroquoisNiszczyciele typu MahanNiszczyciele typu MinekazeNiszczyciele typu RestigoucheNiszczyciele typu SimsNiszczyciele typu TurbineOkręty desantowe typu FearlessOkręty desantowe typu Harpers FerryOkręty desantowe typu MistralOkręty desantowe typu NewportOkręty desantowe typu RaleighOkręty desantowe typu Round TableOkręty desantowe typu Whidbey IslandOkręty patrolowe typu CastleOkręty patrolowe typu DeirdreOkręty patrolowe typu HamiltonOkręty patrolowe typu HawkOkręty patrolowe typu KingstonOkręty patrolowe typu P400Okręty podwodne typu DaphnéOkręty pomocnicze typu VictoriousOkręty ratownicze typu PigeonOkręty szpitalne typu MercyOkręty zaopatrzeniowe typu DuranceOkręty zaopatrzeniowe typu Fort VictoriaOkręty zaopatrzeniowe typu Henry J. KaiserOkręty zaopatrzeniowe typu ProtecteurOkręty zaopatrzeniowe typu RhönOkręty zaopatrzeniowe typu WichitaPatrol Air Cushion VehiclePatrol Boat, RiverTorpedowce typu ArieteTrałowce projektu 1265Trałowce typu AggressiveTrałowce typu AgileTrałowce typu BluebirdTrałowce typu Jan van AmstelTrałowce typu LindauTrałowce typu PondicherryTrałowce typu Ton

Budowle | edytuj kod

20 Fenchurch StreetAldwych (stacja metra)Bazylika Świętej Marii Magdaleny w VézelayBramy miejskie ParyżaBuckfast AbbeyBuscot ParkFort CapuzzoFountains AbbeyHabitat 67Marina CityPalais BourbonPiramida w CholuliPowderham CastleRed RoadRoyal ExchangeSacsayhuamánSayilSeagram BuildingStourheadTepe SialkTres ZapotesVictoria Coach StationZamek w DoverZamek w LudlowZamek w PembrokeZamek w Stirling

Ulice, drogi, mosty i tunele | edytuj kod

Blackwall TunnelDroga BirmańskaDroga LedoFleet StreetHolland TunnelMenai Suspension BridgeMost WaszyngtonaPiccadillyPortobello RoadSan Francisco–Oakland Bay BridgeSwinford Toll BridgeTrans-African HighwaysWilliamsburg Bridge

Linie kolejowe | edytuj kod

Great Eastern Main LineMidland Main Line

Parki narodowe | edytuj kod

Park Narodowy MadidiPark Narodowy North York Moors

Regiony geograficzne i krainy historyczne | edytuj kod

Anglia WschodniaAngoumoisAppenzell (kanton)AyrshireBamboukBanda OrientalBazylea (kanton)Bergisches LandCaithnessChaco AustralChaco BorealCharolaisCôte d’ArgentCotswold Water ParkDelta GangesuEnglish MidlandsEuropa kontynentalnaForest of BowlandForest of DeanFurnessGlamorganGwentHome CountiesIndie WschodnieIsle of ElyLabrador (region)LanarkshireMalezja WschodniaMalezja ZachodniaMalvern HillsNizina FrancuskaNizina PółnocnoniemieckaNorth DownsNowa KastyliaOutbackPays de CauxPays d'OthePérigordPilbaraPoitouRadźputanaRouergueRupununi (sawanna)South DownsStara KastyliaSundgauSutherland (Szkocja)TanizruftThe FensThe PotteriesVermandoisWelsh MarchesWest CountryWestmorlandWigtownshireYorkshireYorkshire DalesZiemia Królowej Elżbiety

Wąwozy i doliny | edytuj kod

Cheddar GorgeRhonddaSwaledaleWensleydale

Góry i wulkany | edytuj kod

Borah PeakBoundary PeakBrandberg (góra)Catskill (góry)CederbergCumbal (wulkan)Dżabal al-AurasGranite PeakGuadalupe PeakHiei (góra)Huang ShanKordyliera Środkowa (Kolumbia)Kordyliera Wschodnia (Kolumbia)Kordyliera Zachodnia (Kolumbia)Mount FrissellMount Greylock (Massachusetts)Mount KatahdinMount MansfieldMount RogersNevado del TolimaPuracéSanta Cruz (góry)Serra do MarSierra del LacandónTaum Sauk MountainWheeler Peak (Nowy Meksyk)

Morza, cieśniny i zatoki | edytuj kod

Arcachon (zatoka)Bełt FehmarnCieśnina GeografaCieśnina Juana de FucaCieśnina PrzyrodnikaJadebusenLingayen (zatoka)Mobile (zatoka)Narragansett (zatoka)Pamlico SoundParia (zatoka)Poverty BaySaaler BoddenStrait of GeorgiaUrabáZatoka BristolskaZatoka CookaZatoka GeografaZatoka HelgolandzkaZatoka Józefa BonapartegoZatoka Króla Jerzego (Australia)Zatoka KrólewskaZatoka Księżniczki CharlottyZatoka NiemieckaZatoka Świętej HelenyZatoka TonkińskaZatoka Van Diemena

Jeziora | edytuj kod

Al-AsadBassenthwaite (jezioro)BielerseeCahora BassaChiutaCrummock WaterDerwent WaterEyasiGreifenseeGroßer Plöner SeeGroßer StechlinseeGrüner See (Austria)KainjiKielder WaterKossou (jezioro)Lac d’OrientLista jezior w Wielkiej BrytaniiLoch ErichtLoch Leven (jezioro w Szkocji)Loch MorarLoch ShinLoch TummelLough Derg (Shannon)Lough ReeMurtenseeNäsijärviOneida (jezioro)PeigneurPend Oreille (jezioro)Phewa TalRuppiner SeeRutland WaterSeneca (jezioro)St. Clair (jezioro w Ameryce Północnej)Steinhuder MeerSüßer SeeTitiseeUllswaterWalenseeWashington (jezioro)WerbellinseeWinnebago (jezioro)WinnipesaukeeWörtherseeXau

Rzeki | edytuj kod

Adur (rzeka)Águeda (dopływ Duero)AliboriAlpercatasAlt (rzeka)American (dopływ Sacramento)AmguńAndroscoggin (rzeka)Arnon (Francja)Arun (rzeka w Anglii)Ayr (rzeka)BafingBann (rzeka w Irlandii Północnej)Beauly (rzeka)Big Black (dopływ Missisipi)Big SiouxBikin (rzeka)BiriusaBlackstone (rzeka w Stanach Zjednoczonych)Blythe (rzeka w Anglii)Boise (rzeka)Brenta (rzeka)CatatumboCère (rzeka)Charles (rzeka w Massachusetts)ChaterChurnetClwyd (rzeka)ClystCogîlnicColne (dopływ Tamizy)Colville (rzeka na Alasce)Conwy (rzeka)Coppermine (rzeka)CuckmereCuitoCuruçá (rzeka)DarentDawson (rzeka w Queensland)DearneDee (dopływ Solway Firth)DenderDerwent (dopływ Tyne)Derwent (rzeka w Kumbrii)Derwent (rzeka w Yorkshire)Devon (dopływ Forth)Dolny Ren (rzeka)Don (Yorkshire)Dove (dopływ Trent)DrammenselvaDyfiEarnEden (rzeka w Kumbrii)EisackEmscherErewash (rzeka)Esk (dopływ Morza Północnego)Eyre (rzeka we Francji)FaléméFrome (rzeka w Bristolu)Frome (rzeka w Dorset)GaunlessGhaghraGreat KeiGrijalvaGwashHeath (rzeka)HingolIJzerIk (rzeka)IkopaIll (prawy dopływ Renu)InnokoIvel (rzeka)JaluJames (dopływ Missouri)KarcheKazan (rzeka)Kennebec (rzeka)Kennet (rzeka)KiamichiKlamath (rzeka)Kołwa (dopływ Usy)KomatiKuyuwiniLagan (rzeka w Irlandii Północnej)Lambro (dopływ Padu)Lea (rzeka)Lek (rzeka)Leven (dopływ Tees)Lhobrak-cz’uLimay (rzeka)Little Missouri (dopływ Missouri)LugendaLuggLundiLyon (rzeka)Łaba (dopływ Kubania)MadidiMano (rzeka)MarecchiaMbuluziMerced (rzeka)Merrimack (rzeka)MetauroMin Jiang (dopływ Cieśniny Tajwańskiej)Min Jiang (dopływ Jangcy)Mitchell (rzeka w Queensland)Mole (dopływ Tamizy)MstaNechesNess (rzeka)Neuquén (rzeka)Neuse (rzeka)NiddNiobrara (rzeka)Noatak (rzeka)North CanadianOfantoOgnon (dopływ Saony)Okanogan (rzeka)OldmanOnilahyOrwell (rzeka)Osage (rzeka)Osse (rzeka)OuéméOuhamOuse (rzeka w Susseksie)Owyhee (rzeka)PanaroPang (rzeka)Pearl (rzeka)Pee Dee (rzeka)Pend Oreille (rzeka)Pescara (rzeka)Piełym (rzeka)PotenjiProvidence (rzeka)Qu'Appelle (rzeka)QuiquibeyRay (dopływ Tamizy)Rea (dopływ Tame)Republican (rzeka)Río Grande de MatagalpaRother (dopływ Donu)Rother (dopływ La Manche)RoyaRye (rzeka w Anglii)Rzeka KrokodylaRzeka MiedzianaRzeka NiewolniczaSaint Croix (dopływ Zatoki Fundy)Saint John (rzeka w Afryce)Saint Paul (rzeka)SakmaraSan Pedro (rzeka w Gwatemali)Santee (rzeka)SchwentineSelemdżaSemlikiShasheSheyenne (rzeka)Siestra (rzeka w obwodzie leningradzkim)Smoky Hill (rzeka)Sośwa PółnocnaSouris (rzeka)Stikine (rzeka)Stour (Anglia Wschodnia)Stour (dopływ La Manche)Stour (Kent)Suchiate (rzeka)SułakSunża (rzeka)SuwanneeSwale (rzeka)Szyłka (rzeka)Tame (dopływ Trent)TâmegaTavignanoTaw (rzeka)TaweTechTeme (rzeka w Wielkiej Brytanii)Test (rzeka)Torridge (rzeka)Touques (rzeka)TreeneTuichiTumanTummel (rzeka)Ure (rzeka w Anglii)Virgin (rzeka)Waveney (rzeka)WearWeaver (rzeka)WensumWharfe (rzeka)White (dopływ Wabash)Witham (rzeka)Woroneż (rzeka)Yakima (rzeka)YareZhob (rzeka)

Wodospady | edytuj kod

Kaieteur

Kanały | edytuj kod

Bridgewater CanalKennet and Avon Canal

Przylądki i półwyspy | edytuj kod

DungenessHicacosOlympic (półwysep)Rhins of GallowayThe MacharsWalcherenYorkeZiemia Dampiera

Wyspy | edytuj kod

Abd al-KuriAbu al-AbjadAdak (wyspa)Al-Muharrak (wyspa)Cat IslandClare (wyspa)CollDżazirat FajlakaEleutheraFangataufaFetlarFoulaFoulnessGharbiHawarHaylingIlha de ItamaracáIlhéu CaroçoJost Van DykeKisz (wyspa)Lewis and HarrisLista wysp Wielkiej BrytaniiMeighen IslandMerseaMustiqueNosy BorahaNowa Georgia (wyspa)Ostrow AncyfierowaOstrow AtłasowaPortsea (wyspa)RathlinRoatánRound Island (Mauritius)Rum (wyspa)RurutuSaint Croix (wyspa Wysp Dziewiczych Stanów Zjednoczonych)Saint John (wyspa)Saint Thomas (wyspa)SheppeySzarki (Tunezja)TaveuniTortolaTubuai (wyspa)Umm an-NasanUnstVella LavellaVirgin GordaWaihekeWalneyWielka BahamaWyspa Księcia Walii (Cieśnina Torresa)Yell (wyspa)

Dzielnice miast | edytuj kod

BelgraviaChelsea (Londyn)CroydonHolbornIsle of DogsKnightsbridgeMaryleboneMayfairPaddingtonTottenhamTwickenhamWestminster

Miejscowości Europy | edytuj kod

AbercarnAberdyfiAbersychanAirdrie (Szkocja)AldershotAlford (Szkocja)Annan (miasto)ArcwaszenBallaterBałaszowBanff (Szkocja)BannockburnBargoedBarmouthBarrheadBathgateBearsdenBeauly (miasto)BeithBetws-y-CoedBishopbriggsBlackburn (West Lothian)Blaenau FfestiniogBlaenavonBlantyre (Szkocja)BokowskajaBo'nessBothwellBourton-on-the-WaterBraemarBroek in WaterlandBroxburnBrusioBuilth WellsBulleBurntislandCallander (Szkocja)CambuslangCarlukeCastle DouglasChepstowCheshuntClackmannanClacton-on-SeaCockwoodConnah's QuayCoupar AngusCraigavonCrailCrickhowellCromartyCrosby (Merseyside)CuparCzornyj Jar (obwód astrachański)DarvelDolgellauDollarDunbar (Szkocja)EastleighEllesmere PortEyemouthFalkland (Szkocja)FleurusFortroseGowkthrappleGravesendGraysHalesowenHay-on-WyeHaydon WickHelensburghHuntly (Szkocja)HuytonJedburghJenotajewkaJohnstoneKaszaryKelso (Szkocja)KendalKidderminsterKidwellyKilsythKingussieKinross (Szkocja)KirkcudbrightKnighton (Walia)KotielniczKotielnikowoLenzburgLeyburnLisburnLittlehamptonLlandoveryLlandysulLlanfair CaereinionLlanidloesLlanrwstLlantrisantLlantwit MajorMacclesfieldMacduffMarch (Anglia)MartignyMazirbeMenai BridgeMestiaMilngavieMontgomery (Walia)Montrose (Szkocja)Morley (West Yorkshire)Mountain AshNarberthNendelnNewcastle-under-LymeNewton MearnsNewton StewartNeylandNikołajewsk (obwód wołgogradzki)NoworżewNowouzienskPembroke DockPenarthPenrith (Anglia)Pfäffikon (Schwyz)Pfäffikon (Zurych)PontardawePorchow (Rosja)PorthmadogPortmeirionPortpatrickPresteignePrestonpansPwllheliReptonRhuddlanRijswijk (Holandia Południowa)Rock (Kornwalia)RuncornRutherglenSargansSouthportStaines-upon-ThamesStourbridgeStow-on-the-WoldSurowikinoSvegTenbyTerneuzen (miasto)Topsham (Anglia)TranentTroicko-PieczorskTroon (Szkocja)TullibodyTurriffTywynUriupinskUsk (Walia)Veere (miasto)WallaseyWashington (Tyne and Wear)WassenWaterloovilleWelshpoolWhitlandWigtownYstrad MynachYstradgynlais

Miejscowości Azji | edytuj kod

Ar-RuwajsAr-RuwajszidBabolsarBắc GiangBắc KạnBaghlanBanmawBảo LộcBến TreBirdżandBorzjaCao BằngCao LãnhCzabaharCzumikanDalnierieczenskDimapurĐông HàĐồng XoàiDźunagadhEwienskFudingGia NghĩaHà GiangHà TiênHà TĩnhHải DươngHeiheHezhouHuangshanHưng YênJanamJerbogaczonJinghongKalewaKangdingKarajkkalKon TumLai ChâuLao BảoLào CaiLedoMinabMogoczaMóng CáiMużyNanpingPhan Rang-Tháp ChàmPhủ LýQuảng TrịSa PaSaskyłachSiewiero-JenisiejskijSkoworodinoSơn LaSukkurSzyłka (miasto)Tam KỳTân AnTarko-SaleThái BìnhTrà VinhTuyên QuangVang ViengVị ThanhViệt TrìVĩnh YênWanawaraWuchang (Heilongjiang)Xingtai

Miejscowości Australii i Oceanii | edytuj kod

Barrow CreekBirdsvilleBlackallBorroloolaByron BayGasmataGoldsworthyHay (Australia)Hughenden (Australia)Laverton (Australia Zachodnia)Mitchell (Australia)NhulunbuyNormanton (Australia)PenongQuilpieWyndham (Australia Zachodnia)

Miejscowości Afryki | edytuj kod

Al-BardijjaAl-KallabatAudżilaBarbarBellville (Południowa Afryka)Bir al-HakimBomassaFidżidżGinyrManderaMbalaNaivashaOndangwaSaylacSidi BarraniSorotiTabarkaTandaltiWazzanYalinga

Miejscowości Ameryki Północnej | edytuj kod

Anaconda (Montana)AnacortesAppomattox (Wirginia)Arden-ArcadeAsotin (Waszyngton)Auburn (Maine)Basin (Wyoming)Battle Creek (Michigan)Bayou CaneBennington (Vermont)Benton HarborBiddefordBloomsburgBogalusaBossier CityBowman (Karolina Południowa)Bradley (Illinois)Brent (Floryda)Bristol (Wirginia)Camden (Karolina Południowa)Campbell RiverCape GirardeauCaribou (Maine)Carlisle (Pensylwania)Casa Grande (Arizona)CathlametChehalisChristiansburg (Wirginia)Clearfield (Utah)ClemsonCody (Wyoming)Coeur d’Alene (miasto)Colville (Waszyngton)Conejos (Kolorado)Corcoran (Kalifornia)Corvallis (Oregon)Cougar (Waszyngton)CoupevilleDanville (Illinois)Dawson CreekDeadhorseDickinson (Dakota Północna)Dover (Massachusetts)Elizabethtown (Kentucky)Elk City (Oklahoma)Elkhart (Indiana)Enid (Oklahoma)Ephrata (Waszyngton)Ewing (New Jersey)Fayetteville (Arkansas)Ferry PassFond du Lac (Wisconsin)Fort McMurrayFort PeckFossil (Oregon)Fremont (Nebraska)Gastonia (Karolina Północna)GibaraGoldendaleGoldsboro (Karolina Północna)Goleta (Kalifornia)Goshen (Indiana)Grand Haven (Michigan)Greeley (Kolorado)Gretna (Luizjana)Hanford (Kalifornia)Hanover (Pensylwania)Harrisonburg (Wirginia)HarrodsburgHattiesburgHoulton (Maine)Houma (Luizjana)Jasper (Kanada)Jeffersonville (Indiana)Johnson City (Tennessee)Johnstown (Pensylwania)Jonesboro (Arkansas)Kelso (Waszyngton)KennerKing of PrussiaKingston (Nowy Jork)Kissimmee (Floryda)Klamath FallsKugluktukLa Grande (Oregon)La Porte (Indiana)Lake GenevaLas CrucesLéogâneLewiston (Idaho)Lock HavenLos Altos (Kalifornia)Loveland (Kolorado)Manhattan (Kansas)Maní (Meksyk)Martinsburg (Wirginia Zachodnia)McMinnville (Oregon)Medford (Oregon)MeeteetseMetairieMichigan City (Indiana)Middletown (Nowy Jork)Miles CityMilford (Pensylwania)MishawakaMonroe (Luizjana)MontesanoMontpellier (Kanada)Morehead CityMorgan City (Luizjana)Morón (Kuba)Murphy (Idaho)Myrtle BeachNags HeadNeedham (Massachusetts)Neenah (Wisconsin)New BernNewburgh (Nowy Jork)Niles (Michigan)Nombre de DiosNorristown (Pensylwania)North Myrtle BeachNorton ShoresNorway HouseOcean City (New Jersey)Okanogan (Waszyngton)Orangeburg (Karolina Południowa)OremOriskanyPaducah (Kentucky)Pagosa SpringsPalm BayPaso RoblesPetit-GoâvePhoenixvillePine BluffPipestone (Minnesota)PlattsburghPomeroy (Waszyngton)Port AlberniPort AngelesPort OrchardPort St. JoePort TownsendPorterville (Kalifornia)PortobeloPotsdam (Nowy Jork)Prosser (Waszyngton)Prudhoe BayPuerto LempiraQuincy (Kalifornia)Radisson (Saskatchewan)Redding (Kalifornia)Renton (Waszyngton)RitzvilleRock Springs (Wyoming)Rocky Mount (Karolina Północna)Rolla (Missouri)Ruston (Luizjana)Santa Maria (Kalifornia)Santa Rosa de Lima (Salwador)SayaxchéSilverdale (Waszyngton)SisalSomerville (New Jersey)South Bend (Waszyngton)South BurlingtonSouth PortlandSt. Joseph (Missouri)St. MartinvilleState CollegeStorrsThe DallesThibodauxTillamook (Oregon)Tisbury (Massachusetts)Titusville (Floryda)Titusville (Pensylwania)TowsonUnión de ReyesValdostaVaraderoVicksburgVineland (New Jersey)Walla Walla (Waszyngton)Warner RobinsWatkins Glen (Nowy Jork)WatsonvilleWeirtonWeaverville (Kalifornia)WenatcheeWilliamsport (Pensylwania)WillowsWilmetteWindsor (Vermont)WinnetkaWisconsin RapidsWoodside (Kalifornia)Woodstock (Georgia)Wyoming (Michigan)Yaviza

Miejscowości Ameryki Południowej | edytuj kod

Alliance (Surinam)ApoloBoskampCarepaCoariCorneliskondreFriendship (Surinam)Inírida (miasto)IxiamasKwakoegronLethemMarabáOeiras (Brazylia)Patos (Brazylia)PelechucoPorto NacionalPuerto PérezRurrenabaqueSalamanca (Chile)Sarmiento (miasto)TabatingaUnião dos PalmaresWanhatti

Jednostki administracyjne | edytuj kod

Avon (hrabstwo)Bournemouth, Christchurch and PooleBrokopondo (dystrykt)Commewijne (dystrykt)CoronieDorset (dystrykt)East Suffolk (dystrykt)MarowijneNickerie (dystrykt)Para (dystrykt)Paramaribo (dystrykt)Prowincja An GiangProwincja Bà Rịa-Vũng TàuProwincja Bắc GiangProwincja Bắc KạnProwincja Bạc LiêuProwincja Bắc NinhProwincja Bến TreProwincja Bình ĐịnhProwincja Bình DươngProwincja Bình PhướcProwincja Bình ThuậnProwincja Cà MauProwincja Cao BằngProwincja Đăk LăkProwincja Đăk NôngProwincja Điện BiênProwincja Đồng NaiProwincja Đồng ThápProwincja Gia LaiProwincja Hà GiangProwincja Hà NamProwincja Hà TĩnhProwincja Hải DươngProwincja Hậu GiangProwincja Hoà BìnhProwincja Hưng YênProwincja Khánh HòaProwincja Kiên GiangProwincja Kon TumProwincja Lai ChâuProwincja Lâm ĐồngProwincja Lạng SơnProwincja Lào CaiProwincja Long AnProwincja Nam ĐịnhProwincja Nghệ AnProwincja Ninh BìnhProwincja Ninh ThuậnProwincja Phú ThọProwincja Phú YênProwincja Quảng NamProwincja Quảng NinhProwincja Quảng TrịProwincja Sóc TrăngProwincja Sơn LaProwincja Tây NinhProwincja Thái BìnhProwincja Thái NguyênProwincja Thanh HóaProwincja Thừa Thiên-HuếProwincja Tiền GiangProwincja Trà VinhProwincja Tuyên QuangProwincja Vĩnh LongProwincja Vĩnh PhúcProwincja Yên BáiRegion Delty MekonguRegion Delty Rzeki CzerwonejRegion Płaskowyżu CentralnegoRegion Południowo-Wschodni (Wietnam)Region Północno-Wschodni (Wietnam)Region Północno-Zachodni (Wietnam)Region Wybrzeża Południowo-ŚrodkowegoRegion Wybrzeża Północno-ŚrodkowegoSaramacca (dystrykt)Somerset West and TauntonWest Suffolk (dystrykt)

Szablony | edytuj kod

Szablon:Podział administracyjny AngliiSzablon:Brytyjscy przewoźnicy kolejowiSzablon:Brytyjska broń strzelecka po 2WŚSzablon:Holenderskie Siły ZbrojneSzablon:I wojna indochińskaSzablon:KongoSzablon:Niemieckie pojazdy wojskowe po 1945Szablon:Obiekty UNESCO w Wielkiej BrytaniiSzablon:Pociągi metra londyńskiegoSzablon:Strefy czasoweSzablon:SenegalSzablon:SurinamSzablon:WietnamSzablon:Wojna wietnamska

Zdjęcia | edytuj kod

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Delta 51/moje artykuły" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy