Wikipedysta:DumnyPolak


Wikipedysta:DumnyPolak w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Wstęp i wkład | edytuj kod

Witam! Na polskiej Wikipedii będę się zajmować głównie tłumaczeniem bądź poprawianiem błędów tłumaczenia artykułów z angielskiej Wiki. W krąg moich zainteresowań wchodzi historia całego świata z naciskiem na Polskę najbardziej w okresie międzywojennym, w trakcie wojny i po niej. Interesuje mnie także polityka świata z naciskiem na Polskę. Wszelkie uwagi co do moich akcji proszę uwzględniać na mojej stronie dyskusyjnej.

Artykuły nabazgrane przeze mnie od początku do końca (kolejność losowa):

Japoński opór po wojnie, Pan-nacjonalizm, American Nazi Party, Aryan Nations, USS McInerney (FFG-8), USS Wadsworth (FFG-9), USS Duncan (FFG-10), Manifest, Ziemia jest wolnością.

Oprócz tego większe jak i mniejsze rozbudowy wielu artykułów na Wikipedii. Żywiej działam na cytatach, na Wiki od czasu do czasu coś napiszę dużego bądź porządnie rozbuduję jakiś artykuł.

Buszuję także na "Wiki Cytatach" gdzie mogę "wyszaleć się" pod mniejszym zwierzchnictwem adminów niż tutaj, hihihihi ;)...:

Moja strona na Wikicytatach


Dzięki | edytuj kod

Podróże małe i duże | edytuj kod

Kraje które odwiedziłem (kolejność losowa):

- Stany Zjednoczone Ameryki, - Republika Czeska, - Republika Włoska, - Państwo Miasto Watykańskie, - Najjaśniejsza Republika San Marino.

Kraje które chciałbym odwiedzić / odwiedzę (kolejność losowa):

- Arabska Republika Egiptu, - Państwo Izraela, - Federacja Rosyjska, - Republika Federalna Niemiec, - Księstwo Monako, - Republika Francuska, - Republika Serbii, - Republika Litewska, - Republika Chorwacji, - Republika Cypryjska, - Republika Malty, - Republika Węgierska, - Republika Irlandii, - Konfederacja Szwajcarska, - Ukraina

i wiele, wiele innych... Ogólnie to chciałbym odwiedzić wszystkie państwa których nie wymieniłem w kategorii Kraje które odwiedziłem ;) czyli resztę kontynentu Europejskiego, Afrykańskiego, Antarktycznego obu Ameryk i Azji...

Moja Ojczyzna po której ciągle podróżuję i odkrywam ją na nowo:

- Rzeczpospolita Polska.

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:DumnyPolak" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy