Wikipedysta:Dzielin/brudnopis


Wikipedysta:Dzielin/brudnopis w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Inicjatywa założenia zrzeszenia powstała 24 sierpnia 2014r. w Rawiczu, gdzie spotkali się przedstawiciele kilkunastu praktykujących od wielu lat Taekwon-do klubów [1] , którzy suwerenną decyzją odłączając się od dotychczasowej organizacji, postanowili stworzyć miejsce i płaszczyznę do wspólnego rozwoju swoich zainteresowań, jakim jest pogłębianie wiedzy i umiejętności w koreańskiej sztuce walki Taekwon-do.

Zrzeszenie wolą członków założycieli do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu powołało mistrza Wojciecha Dolnego.

Spis treści

Cel organizacji | edytuj kod

Celem i misją Zrzeszenia, oprócz założeń statutowych, jest stworzenie silnej i stabilnej organizacji Taekwon-do, która ciężką, uczciwą i transparentną pracą Zarządu i swoich członków pozwoli im na odszukanie właściwej drogi, właściwego „do”, w gąszczu prezentowanych obecnie na polskim rynku TKD. Cel ten osiągniemy poprzez uczenie się od najlepszych, wprowadzanie do swoich działań najlepszych dostępnych praktyk, poprzez transparentne, nie budzące żadnych wątpliwości działania Zarządu i członków, poprzez faktyczne wprowadzanie w życie (a nie tylko afiszowanie się pozornymi działaniami) zachowań pokierowanych uprzejmością, uczciwością, wytrwałością, odwagą i pokorą.

Przynależność do organizacji | edytuj kod

Zrzeszenie od momentu swojego założenia jest członkiem międzynarodowych federacji Taekwon-do ITF Unified International Taekwon-do Federation oraz International Taekwon-do Federation HQ Korea.

Otwarte Mistrzostwa Polski Taekwon-do - 25 kwiecień 2015. - Wrocław | edytuj kod

Strona Mistrzostw.

Ważne wydarzenia | edytuj kod

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Puchar POLSKI Taekwon-do ITF - Strzelce Krajańskie

Przypisy | edytuj kod

  1. Kluby należące do Polskiego Zrzeszenia Taekwon-Do (pol.)

Linki zewnętrzne | edytuj kod

Kategoria:Organizacje taekwondo

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Dzielin/brudnopis" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy