Wikipedysta:FourthGrade04/brudnopis


Wikipedysta:FourthGrade04/brudnopis w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

KrainaGrzybówTV | edytuj kod

Jest to kanał na YouTube produkujący psychodeliczne odcinki zwane "Poradnikami Uśmiechu". Odcinki są przerabiane tak, aby wyglądały na stare. Głównymi bohaterami są Agatka i Małgosia. Do tej pory wyszły tylko 2 odcinki, 1 odcinek z serii "Grzybowe Melodie" i 3 soundtracki z serialu.

Postacie | edytuj kod

Agatka - to dziewczynka z czarno-brązowymi włosami, ubrana w niebieski sweter z kwiatami. Z dziwnego powodu ma "naklejone" oczy na swoje powieki. Agatka przyjaźni się z Małgosią.

Małgosia (zwana również jako Teufel) - występuje pod postacią rysunkowej wiewiórki. Ma podobny głos do Agatki, ale wciąż inny. Bardzo rzadko pojawia się we fragmentach odcinków. Małgosia występuje na obrazku kanału autorów Krainy Grzybów.

Mama Agatki - występuje we fragmentach w których opowiada o wydarzeniach związanych z jej córka i nie tylko. W pewnym odcinku wspomina o "Panu z Krainy Grzybów".

Pan z Krainy Grzybów - pojawia się najrzadziej, pod postacią kukiełki znanej z filmu edukacyjnego produkcji CONELRAD wyświetlanego w latach 60. w USA ostrzegającego przed atakiem nuklearnym.

Przesłane filmy | edytuj kod

Oto opisy i nazwy filmów przesłanych przez kanał KrainaGrzybówTV:

Odcinki | edytuj kod

Soundtracki | edytuj kod

Grzybowe Melodie | edytuj kod

Sklep z koszulkami | edytuj kod

KrainaGrzybówTV zaczęła sprzedawać koszulki które reklamuje w każdym opisie filmów przesłanych przez autorów. Można tam kupić jedynie koszulki, lecz wcześniej można również było kupić ich książkę pt: "W Krainie Grzybów" wyprodukowaną przez Zofię Kopytlankę. Książka już dawno została wyprzedana, o dziwo były jej tylko cztery szt.

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:FourthGrade04/brudnopis" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy