Wikipedysta:Goffline/Goffline


Wikipedysta:Goffline/Goffline w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Goffline, gOffline - jest platformą społecznościową mającą na celu prowadzenie rankingu fizycznych adresów w Polsce oraz na świecie. Skierowany jest do wszystkich osób lubiących dobrą zabawę, poszukujących nowych, intrygujących miejsc w obrębie swojego miasta, kraju czy też na świecie. Baza lokalizacji tworzona jest za pośrednictwem użytkowników, którzy dodają swoje ulubione miejsca i dzielą się swoimi wrażeniami. Każdy zarejestrowany w serwisie ma możliwość wpływania na ogólny ranking lokalizacji po przez ocenianie i dodawanie nowych komentarzy, bądź też wziąć udział strategicznej w grze gOffline.[1]

Spis treści

Gra strategiczna gOffline | edytuj kod

gOffline to gra strategiczna, zapewniająca graczom nową formę zabawy w realnym świecie, kupony promocyjne oraz korzyści finansowe, a biznesom możliwość promocji swojej firmy.

Uczestnicy gry | edytuj kod

Sympatycy
Osoby obserwujące swoje ulubione lokalizacje.
Promotorzy
Właściciele podstron konkretnego adresu.

Reguły gry | edytuj kod

Każda lokalizacja może posiadać jednego użytkownika, który opiekuje się podstroną danego adresu, stając się przy tym tzw. promotorem lokalizacji. Użytkownicy mogą być promotorem więcej niż jednego obiektu, zarówno niekomercyjnego jak i komercyjnego, budując w ten sposób własne miasta w wirtualnej rzeczywistości. Wszystkie lokalizacje zdobywane są przez promotorów na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy".

Zyski | edytuj kod

Pozytywnie oceniane obiekty niekomercyjne, będące w posiadaniu promotora wpływają korzystnie na jego pozycje w globalnym rankingu promotorów. W przypadku obiektów komercyjnych promotorzy są w stanie czerpać (zyski) finansowe oraz korzystać z udostępnionych przez biznes kuponów promocyjnych.

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Goffline/Goffline" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy