Wikipedysta:Invisible kid


Wikipedysta:Invisible kid w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwaniaInvisible Kid Urodzony (nieważne kiedy ważne że przyszedłem na świaT ;-) w Poznaniu lat ponad 30 (nie mogę uwierzyć że jestem taki stary ;-)), aktualnie już nie student ale wieczny stażysta :) Absolwent UE POZnań oraz PWSZ KONIN a jeszcze wcześniej II Liceum w Koninie Finalista etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

To tyle o nauce

Jestem miłośnikem rocka (Metallica,Queen,Pink Floyd,Led Zeppelin) Zwariowany samotnik


I am now on intermediate level of and I think that would be better for me, if I will learn more. Я хорошо знаю Русский Язык,вот не очень хорошо.Я думаю что за недолгое Время будет третя война по мире


Co by tu jeszcze o sobie. Hmmm jakby się dobrze zastanowić używam Firefoxa,Picasa3. Metallica & Queen rules. Przy okazji pozdrawiam wszystkich samotników czytających moje wypociny a zwłaszcza pracowników szeroko rozumianej pomocy społecznej oraz kolejarzy, oczywiście po godzinach pracy. Human Resources Management rules choć tak w ogóle niech żyją Lefebryści :) Pisuję trochę o tematyce niezwiązanej z zzl to jest o nowinkach na kolei, która już od dziecka mnie fascynowała.

Jestem na Wiki już hohoho, ... a może i dłużej (nawet nie wiem kiedy stuknęła ta rocznica) wciągnęło mnie i "dorobiłem się" bycia redaktorem wiki, za co jestem wszystkim bardzo wdzięczny w szczególności AdamowiT (user Adamt) Sympatyzuję z Bractwo Kapłańskie Świętego Piusa X: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:H%C3%A9raldique_meuble_Coeur_vend%C3%A9en.svg Jeśli ktoś ma z tym jakiś problem to jego problem :-)


Moje arty:

JT42CWRM/Class 66 Voith Maxima 40 CC E189 6Dg MR/MRD Y-tog 19WE E6ACT EL2 Jacek Prześluga Linia kolejowa nr 388 Łącznica kolejowa nr 812 interRegio ST45 SM48-15D SA136 Siemens Desiro i wiele innych...:)

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Invisible kid" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy