Wikipedysta:Karol1111


Wikipedysta:Karol1111 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Wieża Babel Projekty Wikipedii Inne Odznaczenia Kontakt

Słów kilka... | edytuj kod

Karol, rocznik 1998, pochodzę z niedużej kaszubskiej miejscowości Somonino. Studiuję historię na Uniwersytecie Gdańskim.

Obecnie tworzę hasła o sporcie, zwłaszcza o strzelectwie, o którym raczej nikt inny nie pisze na PL wiki (mam tu na myśli stałych edytorów). Interesują mnie też igrzyska paraolimpijskie, oraz oczywiście igrzyska olimpijskie i sportowcy wszelakiej maści (no może poza przedstawicielami e-sportu i sportów umysłowych). Z tematów pozasportowych lubię też skrobnąć hasła o autorach hymnów państwowych i sporadycznie o historii i polityce (zagranicznej). Dawniej pisałem trochę o geografii. Udzielam się też w akcjach organizowanych w ramach wikiprojektu tygodnie tematyczne. Przez krótki czas (listopad 2017–styczeń 2018) byłem ich opiekunem, jednak musiałem zrezygnować z powodu braku czasu.

Na Wikipedii jestem od stycznia 2010 roku, jednak od kwietnia 2012 przebywam tu już na stałe. Ostatnimi czasy (2020) znów zaglądam tu rzadziej, ale nie rozstaję się z Wikipedią. I tak już pewnie zostanie ;).

Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś poprawić wszystkie błędy techniczne i poważne braki merytoryczne w poprzednio utworzonych przeze mnie hasłach.

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Karol1111" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy