Wikipedysta:Karol1111


Wikipedysta:Karbi98 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii (Przekierowano z Wikipedysta:Karol1111) Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Wieża Babel Projekty Wikipedii Inne Odznaczenia Kontakt

Słów kilka... | edytuj kod

Karol, rocznik 1998. Urodziłem się w Kartuzach, lecz pochodzę z Somonina, w którym mieszkam. Ukończyłem historię na UG (2020).

Zarejestrowałem się na Wikipedii 17 stycznia 2010 roku jako Karol1111 – pod tą nazwą funkcjonowałem do 17 stycznia 2021. Pierwszych anonimowych edycji dokonałem już w 2009 roku. Od kwietnia 2012 roku przebywam tu na stałe. Z Wikipedią nadal się nie rozstaję (2021) i tak już pewnie zostanie :).

Jestem autorem haseł sportowych, zwłaszcza o strzelectwie. Interesują mnie igrzyska paraolimpijskie, igrzyska olimpijskie i sportowcy wszelakiej maści. Z tematów pozasportowych lubię także tworzyć hasła o autorach hymnów państwowych, sporadycznie o historii, polityce (zagranicznej), geografii. Na tym moja działalność się nie kończy, gdyż zdarzy mi się zawędrować w całkiem odległe rejony Wikipedii, tworząc hasła o wielkich tego świata i nie tylko. Udzielam się w akcjach organizowanych w ramach Wikiprojektu Tygodnie Tematyczne. Przez krótki okres (listopad 2017–styczeń 2018) byłem ich opiekunem.

Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś poprawić wszystkie błędy techniczne i poważne braki merytoryczne w poprzednio utworzonych przeze mnie hasłach.

Hasła

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Karol1111" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy