Wikipedysta:Malyadik


Wikipedysta:Malyadik w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Aktualnie jestem studentem prawa UJ. Interesuję się historią, a w szczególności średniowieczem i starożytnością. Zajmuję się również religią oraz różnymi jej aspektami. Mówią na mnie szaleniec, heretyk, satanista... ehhh wiele mam tych przywar, no cóż ludzie lubią ułatwiać pewne rzeczy, a to iż interesuję się np. sektami nie musi znaczyć, że jestem sekciarzem. Po prostu mam wiele niecodziennych zainteresowań.

Licznik edycji

Spis treści

Maksymy i ulubione myśli | edytuj kod

  • Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał. Winston Churchill
  • Jestem Bogiem, ta sama samotność, ta sama pycha, ta sama rozpacz, że nie jestem jednym ze swoich stworzeń - jak wszyscy. Wszyscy żyją w moim świetle, a ja żyję w nieznośnym iskrzeniu moich mroków. Umberto Eco Wahadło Foucaulta (powieść)
  • Geniusz nie potrafi znieść tego, że nie jest kochany, i natychmiast musi oczarować każdego, kto jest odmiennego zdania, by ten go pokochał. Umberto Eco Wahadło Foucaulta (powieść)
  • Niezbadane życie nie jest warte przeżycia. Sokrates
  • Żaden człowiek, który potrzebuje powietrza, nie jest wolny. Thomas Berger Artur Rex

Muzyka | edytuj kod

Ostatnio w mojej głowie powstały pewne zawirowania muzyczne przez co moje zainteresowania rozbiły się na wiele torów, ostatnią perełką, która mnie zachwyciła jest muzyka Modesta Musorgskiego, a tak oprócz niego z poważnych wątków słucham Mozarta, no cóż w końcu głos Boga i mnie pociąga...Kocham Requiem d-moll (KV 626) i marzę by na moim pogrzebie został on odegrany. Coś pięknego..."O dniu jęku, o dniu szlochu, kiedy z popielnego prochu człowiek winny na sąd stanie...." mmm piękne. No a oprócz tego słucham trance, house, z tych kanałów dźwiękowych przoduje u mnie genialna grupa Alchemist Project. Gdy moje neurony są zmęczone rozluźnia mi je głos Davida Byrne'a. Również często bierze mnie ochota na słuchanie Beatlesów. Jest jeszcze wiele torów, niestety za co bardzo je przepraszam muszę je ominąć z powodu sporadycznego słuchania. Wymieniłem najczęściej słuchane.

Inne konta | edytuj kod

Filmweb --> [1]

Info | edytuj kod

Techniczne | edytuj kod

Brudnopis

Wikisłownik
Wielojęzyczny słownik

Wikinews
Serwis informacyjny

Wikicytaty
Kolekcja cytatów

Wikiwersytet
Wolna edukacja

Wikibooks
Wolne podręczniki

Wikiźródła
Wolna biblioteka

Wikipodróże
Informacje turystyczne

Wikidane
Repozytorium danych

Commons
Repozytorium mediów

Wikispecies
Katalog gatunków

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Malyadik" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy