Wikipedysta:ManiAkF


Wikipedysta:ManiAkF w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witam. Na imię mam Adam.

Początkowo korzystałem z wiki, szukając różnych rzeczy, raz je znajdywałem innym razem nie... Rozglądałem się też za hasłami, które sam mógłbym napisać, ale jakoś nie mogłem takowego znaleźć... aż pewnego wrześniowego wieczoru, a raczej nocy, 2004 roku stwierdziłem, że spróbuję. I tak zaczęła się moja przygoda od drugiej strony wiki;)

Co robię | edytuj kod

Na wiki głównie edytuję hasła z dziedziny informatyki, ale też zdarza mi się napisać coś na inny temat. Edytuję też hasła związane ze sportem, a szczególnie z kolarstwem szosowym (co nasila się podczas odbywania się Tour de France). Czasami, gdy zabłądzę gdzieś na wiki rzuci mi się w oko literówka, czy inny błąd, to poprawiam takowy, dlatego takich edycji też mam trochę;) A inne rzeczy które robię, można znaleźć tutaj: Specjalna:Contributions/ManiAkF.

Przecieranie szlaków | edytuj kod

Kiedyś zbłądziłem na Wikipedia:WikiRPG i tam znalazłem jedno proste zadanie - Przecieranie szlaków. I stwierdziłem, że jedna seria dziennie i jakoś wszystkie szlaki zostaną przetarte. W końcu mechanizm wiki bardzo ułatwia to zadanie.

Działanie to zawiesiłem w związku z brakiem czasu.

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:ManiAkF" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy