Wikipedysta:Mateusz Opasiński


Wikipedysta:Mateusz Opasiński w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Mamy już 1 479 563 artykułów


Spis treści

O mnie | edytuj kod

Absolwent :

Kontakt – opasiski.mateusz300[at]gmail.com

Hasła bez których nie wyobrażam sobie wiki, więc je zapoczątkowałem :

Wybrane hasła z lat 2006-2011 | edytuj kod

Ostatnio dodane (2012) – wybrane | edytuj kod

Ostatnio dodane (2013) – wybrane | edytuj kod

Abu Qatada, Adam and Dog, Adam Kaczkowski, Adam Piasecki, Adoracja Chrystusa, Aleksander Findziński, Aleksandra Pezda, Aleksandra Waliszewska, Algimantas Dailidė, Andrzej Święcicki (łyżwiarz), Anna Gunn, Anna Maria Hinel, Antje Jackelén, Antoni Jaroszewicz, Antoni Tomiczek, August Karol Diehl, Baczyński (film), Beate Zschäpe, Bernard Woltmann, Betliński, Bebo Valdés, Bert Stern, Betsy Brandt, Blanka Kutyłowska, Bob Odenkirk, Bogdan Kurant, Bolesław Drabik, Borys Gudz, Bronisław Mieszkowski, Carol Connors, Cezary Kamienkow, Chico i Rita, Cmentarz w Pomiechowie, Cmentarz w Postoliskach, Cmentarz w Wolborzu, Charles Zentai, Chuchrowski, Danuta Orłowska, Dariusz Nowak (funkcjonariusz policji), Dariusz Rott, Dariusz Stolarski, David Bawden, Dean Norris, Den beste sommeren, Dyanne Thorne, Dziennik Alfreda Rosenberga, Edgar M. Bronfman, Edward Ralski, Eliezer Geller, Eliza Coupe, Elizabeth Eaton, Emilia Sukertowa-Biedrawina, Enrico Pavoni, Epitafia katyńskie, Ernest Wittmann, Eugeniusz Berezowiec, Eugenia Frydman, Ewa Chramiec, Ewa Wójciak, Fabryka Ślusarska Zagórnego i Ogórkiewicza w Warszawie, Franz Jalics, Franciszek Kwieciński, Franciszek Petersile, Franciszek Wasiela, Frederick Browning, Fresh Guacamole, Fryderyk Jelen, George Burford, Georges Descrières, Gerhard Sommer, Grace Wales Shugar, Gustaw Bolesław Baumfeld, Halina Wittig, Hanna Iłowiecka-Przeciszewska, Hans Lipschis, Harry Reems, Helena Bersohn-Lichtblau, Helena Dunicz-Niwińska, Helmut Oberlander, Henry N. Cobb, Henryk Eisenbett, Henryk Fabian, Husajn Salim Muhammad al-Marfadi, Ignacy Bońkowski, Ignacy Cywiński, Ignacy Grabowski (1873-1944), Ignacy Witomski, Iwan Kałymon, Izrael Kanał, Jacek Eisner , Jacek Korczakowski, Jadwiga Janowska, Jadwiga Polanowska-Misiorny, Jagałła, James Rothman, Janiszewski, Jan Chmiel, Jan Edward Karoli, Jan Józefat Potocki, Jan Łukasik, Jan Jerzy Ostryk, Jan Leon Ziółkowski, Jan Orliński, Jan Perenc, Jan Piwowarczyk (harcerz), Jan Studniarski, Jan Szewczyk (działacz muzyczny), Jarosław Dzięgielewski, Jarosław Tkaczyk, Jarosław Wierzcholski, Jerzy Chachuła, Jerzy Desselberger, Jerzy Gaczek, Jerzy Jurek, Jerzy Kosowicz, Jerzy Malara, Jerzy Paweł Duda, Jerzy Prażmowski, Jim Kelly, Jimmy Fontana, Józef Below, Józef Celmajster, Józef Spleszyński, Juliusz Wójciak, Kamienica Markowskiego w Warszawie, Kamienica przy ul. Chłodnej 25 w Warszawie, Kamienica przy ul. Pańskiej 112 w Warszawie, Kamienica przy ul. Podwale 1 w Warszawie, Kamienica Sieraczka w Warszawie, Kamienica "Spokojna" w Warszawie, Kaplica św. Anny w Wolborzu, Kaplica św. Rocha w Wolborzu, Karen Muir, Kazimierz Dadej, Kazimierz Kalinowski (kolarz), Klemens Krzyżagórski, Klemens Rutkowski, Krzysztof Mitręga, Krzysztof Żabicki, Leon Brodowski, Leon Kazimierski, Leonard Jakubowski, Leszek Kazimierz Klajnert, Leszek Missala, Leszek Surawski, Ludwik Lech Jaksztas, Majk Naumienko, Marek Wroński, Marian Częścik, Martwe zło (film 2013), Maurice Martenot, Menachem Lior, Miasto 44, Michael Karkoc, Michaił Gorszkow, Michał Hamburger, Michał Święcki, Mieczysław Henisz, Mirosław Stroczyński, Mirosław Szypowski, Misao Ōkawa, Natina Reed, Niebieski parasol, Olena Demidienko, Olga Zienkiewicz, Opasiński, Oskar Rudolf Kuehnel, Otyś, Paperman, Pardecki, Pat Storey, Paweł Elsztein, Perec Willenberg, Philip Bialowitz, Piotr Parandowski, Piotr Perzyna, Pomnik Cichociemnych Spadochroniarzy AK w Warszawie, Pomnik w hołdzie żołnierzom Żandarmerii Wojskowej w Warszawie, Popiersie Krzysztofa Kozłowskiego w Warszawie, Paul Torday, Radosław (film), Rafał Włoczewski, Rajmund Dąbrowski, Reg Presley, Rita Montaner, Robert Gawkowski, Ruchoma szopka w kościele Przemienienia Pańskiego w Warszawie, Ryndak, Searching for Sugar Man, Sergiusz Fabian Sawicki, Severn Suzuki, Sierpniowe niebo. 63 dni chwały, Sixto Rodriguez, Sławomir Pączek, Sławomir Rodaszyński, Sławomir Wronka, Soosan Firoz, Stalingrad (film 2013), Stanisław Bala, Stanisław Bem, Stanisław Dąbrowski (pastor), Stanisław Gadomski (1929-2013), Stanisław Kindler, Stanisław Szmajzner, Stanisław Werner (fizyk), Stefan Cieślak, Szymon Idrjan, Tadeusz Konarski, Tadeusz Kozłowski (dziennikarz), Tadeusz Ośko, Tadeusz Rykowski, Tadeusz Skóra, Teresa Sułowska-Bojarska, Tęcza na placu Zbawiciela w Warszawie, The Longest Daycare, Thomas Südhof, Tetsuya Ishida, Tomasz Wolfart, Ulica Grabowska w Warszawie, Ulica Jana Paszyna w Warszawie, Ulica Józefa Lewartowskiego w Warszawie, Ulica Niska w Warszawie, Ulica Spokojna w Warszawie, Ulica Wolność w Warszawie, Wacław Dominik, Wacław Ziółek, Wali-ur-Rehman, Warszawa 1935, Wiesława Krodkiewska, Wilhelm Schuhmacher, Willa Arpada Chowańczaka przy ul. Morskie Oko 5 w Warszawie, Willa przy ul. Zajęczej 4 w Warszawie, Wincentyna Karska, Witold Orzechowski, Władysław Kosiński (lekarz), Władysław Rodowicz, Władysław Zajdler, Włodzimierz Bernhardt, Włodzimierz Dolański, Wojciech Dąbrowski (piosenkarz), Wojciech Juszczak, Wojciech Kubiak, Wojciech Szkiela, Wojciech Tomczyk (adwokat), Wyższa Szkoła Pedagogiczna ZNP, Vladka Meed, Zbigniew Bilicki, Zespół Szkół Nr 31 im. Jana Kilińskiego w Warszawie, Zmarli w czerwcu 2013, Zmarli w październiku 2013, Zofia Sumińska, Zygmunt Augustowski, Zygmunt Jarosz, Zygmunt Rolat, Zwłoki (grupa muzyczna), Żywa szopka przy kościele św. Stanisława Kostki w Warszawie

Ostatnio dodane (2014) – wybrane | edytuj kod

Abel Santamaría, Adam Asanov, Adam Gajdek, Aelita Andre, Aleksander Topczak, Ali Abu Muhammad, Andrea True, Andres Larka, Andrzej Kuryłowicz, Andrzej Minkiewicz, Andrzej Półtawski, Andrzej Sosnowski (weterynarz), Andrzej Werner (pływak), Andrzej Wójtowicz, Andrzej Zaporowski, Anna Próchniak, Antoni Wawrzyniak, Archil Khabadze, Artur Rynkiewicz, August Hirt, Barbara Kicińska, Barbara Rejduch, Bartłomiej Miczulski, Billy Gardell, Bogdan Baranowski, Bolesław Budelewski, Bolesław Hebrowski, Bolesław Stolarski, Bronisław Goraj, Bronisław Urban, Cameron Thor, Chas-Magomied Chadżymuradow, Christopher Ferguson (pastor), Cezary Rzemek, Chochoły, Cmentarz parafialny Borek Fałęcki, Czesław Leśniak, Daniela Makulska, Danuta Gielarowska-Sznajder, David Anthony Higgins, Dom Ksawerego Konopackiego w Warszawie, Dora Maria Kahlich-Koener, Debra Jo Rupp, Denis Mukwege, Droga bez powrotu 6, Dowody na istnienie, Dźmitry Papko, Edvard Moser, Elżbieta Fijałkowska, Emilio Botín, Eric Betzig, Eugeniusz Kraj, Eugeniusz Tyrajski, Ewa Cieślar, Fabryka Garbarska Temler i Szwede w Warszawie, Fabryka Kamlera, FORUM Żydzi – Chrześcijanie – Muzułmanie, Franciszek Dębski, Frans Cuyck van Myerop, Glenn Thomas, Gloria Leonard, Grażyna Kostka, Grzegorz Eberhardt, Grzegorz Krzyżanowski, Haydée Santamaría, Heinrich Gottong, Henryk Misiak, Henryk Tchórzewski, Hipnoza (książka), Hiromasa Yonebayashi, Hiroyuki Morita, Igor Radziewicz-Winnicki, Irena Makowska, Irena Wojnar, Izydor Dziubiński, Jacek Połujan, Jadwiga Jabłońska, Jakob Denzinger, Jan Głuszak, Jan Hennel, Jan Maria Wójcicki, Jan Olszewski (krytyk filmowy), Jan Rutkowski (pedagog), Jarczyński, Jason Acuña, Jay Lake, Jean de Sperati, Jerzy Bowszyc, Jerzy Centkowski, Jerzy Ćwiek, Jerzy Czech, Jerzy Faff, Jerzy Hejosz, Jerzy Michalewicz, Jerzy Puciata, Jerzy Rybiński, Jerzy Stańczykowski, Jerzy Walachowicz, Joep Lange, Johann Breyer, John O'Keefe, Józef Pawłowski (aktor), Józef Półturzycki, Julian Czerwiakowski, Juliusz Zychowicz, Jürgen Brümmer, Kaguyahime no monogatari, Kamienica Abrama Włodawera w Warszawie, Kamienica Majera Wolanowskiego w Warszawie, Kamienica przy al. Solidarności 145 w Warszawie, Kamienica przy al. Solidarności 149 w Warszawie, Kamienica przy ul. Poznańskiej 37 w Warszawie, Kamienica przy ul. Próżnej 7 w Warszawie, Kamienica przy ul. Żelaznej 65 w Warszawie, Kamienica Zalmana Nożyka w Warszawie, Katarzyna Markiewicz, Katyński Marsz Cieni, Kaze Tachinu, Kazimierz Pazgan, Kiichirō Hiranuma, Klemens Konstanty Gucwa, Konstanty Sacewicz, Kościół Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu, Kościół Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła na Ksawerowie, Kościół św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Warszawie (ul. Tamka), Kōki Hirota, Krystyna Nazar, Krzysztof Chlebus, Krzysztof Przecławski, L'Wren Scott, Leah Remini, Leopold Głuski, Leszek Kowalewski (aktor), Leszek Opioła, Liam Davison, Lot 19, Lucie van Mens, Louis Mustillo, Ludwik Szenderowski (junior), Maceo Wyro, Marek Niemiałtowski, Martin Hartmann, Martine de Schutter, May-Britt Moser, Melba Hernández, Michał Kamiński (pułkownik), Michał Marusik, Michał Nadel, Mickey Kuhn, Miroslav Hlinka, Misha Defonseca, Mosze Kulbak, Muzeum Małego Miasta w Bieżuniu, Nikołaj Chrienkow, Naoki Hoshino, Okulski, Oleg Bieławiencew, Omoide no Marnie, Oskar Gröning, Pan Hublot, Patton Oswalt, Paul Maria Hafner, Persia White, Peter Müller (funkcjonariusz SS), Philip Taylor Kramer, Pim de Kuijer, Piotr Mankiewicz, Piotr Warczyński, Platajs, Pomnik Wdzięczności Armii Czerwonej w Limanowej, Pożar w burdelu, Przemysław Semczuk, Regina Schönborn, Remigiusz Jan Szczerbakiewicz, Robert Iwaszkiewicz, Roman Banach, Roman Gross, Rozalia Ochab, Rudolf Gromotka, Rudolf Marszałek, Seishirō Itagaki, Shannon Richardson, Sheik Humarr Khan, Shigeru Honjō, Shuba Jay, Shunroku Hata, Skansen Kultury Ludowej i Ziemiańskiej w Kuligowie nad Bugiem, Stanisław Bortnowski, Stanisław Ficowski, Stanisław Flieger, Stefan Bagiński (filmowiec), Stefan Hell, Stefan Pawłowski, Stefan Pronaszko, Stefan Włudyka, Strzemecki, Sylwester Zawadzki (ksiądz), Szmejter, Tadeusz Kamiński (ekonomista), Tadeusz Kisieliński, Tadeusz Korzeniowski, Tadeusz Maria Rudkowski, Tadeusz Żelazowski, Teodor Kramer, Teresa Kruszewska, Theodor Szehinskyj, To ty jesteś Daniel, Tomomi Mochizuki, Tytus Karlikowski, Wacław Halec, Waldemar Bałkowiec, Waldemar Preiss (junior), Wasyl Łytwyn, Wiesław Hagedorny, Wiesław Theiss, Willem Witteveen, Witold Bartnicki, Witold Skrabalak, Władysław Morawski, Władysław Woszczyk, Włodzimierz Bogucki, Wojciech Krukowski, Wojciech Walosiński, Wyjątkowo długa linia, Yoshifumi Kondō, Zbigniew Papierowski, Zdzisław Kamiński (lekarz), Zofia Wichłacz, Zombie SS

Ostatnio dodane (2015) – wybrane | edytuj kod

Ostatnio dodane (2016) – wybrane | edytuj kod

Ostatnio dodane (2017) – wybrane | edytuj kod

  1. 90. ceremonia wręczenia Oscarów,
  2. Adam Górka,
  3. Adam Janicki,
  4. Adam Piasecki (duchowny),
  5. Adam Wegert,
  6. Agata Drozdowska,
  7. Agnieszka Kluk-Kochańska,
  8. Alfons Maćkowiak,
  9. Alfred Władysław Kurzawa,
  10. Ali Abi Issa,
  11. Andrzej Cretti,
  12. Andrzej Gieniusz,
  13. Andrzej Lange,
  14. Anna Rzeszut,
  15. Antoni Sokołowski,
  16. Albert Juszczak,
  17. Aleksandr Tichanowicz,
  18. Alfred Hauptman,
  19. Andrzej Baran (piłkarz),
  20. Andrzej Basista,
  21. Andrzej Grześkowiak,
  22. Andrzej Guttfeld,
  23. Andrzej Heller,
  24. Andrzej Jan Kumor,
  25. Andrzej Kondracki,
  26. Andrzej Krocin,
  27. Andrzej Lipiński (naukowiec),
  28. Andrzej Płatek,
  29. Andrzej Żurek,
  30. Anna Kornecka,
  31. Anna Marczuk-Paszkiewicz,
  32. Anna Skrzydlewska,
  33. Antoni Rogoza,
  34. AP Edukacja,
  35. Arkadiusz Krzywodajć,
  36. Artur Miłański,
  37. Artur Wieciński,
  38. August Ames,
  39. Augustyn Leśniak,
  40. Barbara Maciąg,
  41. Barry Barish,
  42. Bernard Brown,
  43. Bogdan Walendziak
  44. Bolesław Gromnicki,
  45. Bolesław Karpiel-Bułecka,
  46. Bronisław Porębski,
  47. Chad Hanks,
  48. Chuck Blazer,
  49. Chuck Mosley,
  50. Cezary Komisarz,
  51. Cuba Gooding Sr.,
  52. Czerwiec 2017,
  53. Czesław Duma,
  54. Czesław Gałązka,
  55. Czesław Gawlik,
  56. Danuta Samolczyk-Wanyury,
  57. Dariusz Majewski,
  58. Dariusz Rzeźnik,
  59. Dik Mik,
  60. Dina Guerri-Manfredini,
  61. Don Warden,
  62. Dwie korony,
  63. Edmund Muszyński,
  64. Emilia Ewa Siurawska,
  65. Eric Eycke,
  66. Ezio Scaglione,
  67. Fidget spinner,
  68. Francisco Núñez Olivera,
  69. Franciszek Biały,
  70. Franciszek Brzezicki,
  71. Franciszek Derra,
  72. Franciszek Edmund Prędki,
  73. Franciszek Koc,
  74. Gabriel Mafa,
  75. Gila Goldstein,
  76. Grzegorz Ciembroniewicz,
  77. Grzegorz Rudkiewicz,
  78. Grzegorz Stelmaszewski,
  79. Gustaw Gerstenstein,
  80. Halina Brzoza,
  81. Halina Dmochowska,
  82. Halina Paszkowska-Turska,
  83. Halina Tejchman-Konarzewska,
  84. Hanna Sygietyńska-Kwoczyńska,
  85. Hein Verbruggen,
  86. Helena Kmieć,
  87. Helena Lemańska,
  88. Henadij Worobjow,
  89. Hanna Raszkiewicz,
  90. Henryk Gąsior,
  91. Henryk Grzelak,
  92. Henryk Linowski,
  93. Henryk Piłat,
  94. Henryk Sachs,
  95. Henryk Skrzypkowski,
  96. Henryk Tymoteusz Marciniak,
  97. Henryk Zalesiński,
  98. Hubert Fiałkowski,
  99. Ian Brady,
  100. Ignacy Sarnecki (1923–2017),
  101. Ignacy Sarnecki (1929–2017),
  102. Irena Byszewska,
  103. Ireneusz Nowacki,
  104. Ireneusz Pudełko,
  105. Izydor Gencza,
  106. Jacek Czajewski,
  107. Jadwiga Chądzyńska,
  108. Jadwiga Nadana,
  109. Jadwiga Smykowska,
  110. Jakub Józef Orliński,
  111. Jan Andrzej Wiśniewski,
  112. Jan Augustynowicz,
  113. Jan Fifagrowicz,
  114. Jan Hruszowiec,
  115. Janina Rubach-Kuczewska,
  116. Jan Kłosek,
  117. Jan Kudła,
  118. Jan Leszczyński (muzyk ludowy),
  119. Jan Malec (prawnik),
  120. Jan Mieczysław Żytowiecki,
  121. Jan Paruzel,
  122. Jan Roman Starck,
  123. Jan Scheiki,
  124. Jan Siwicki,
  125. Jan Stolarski,
  126. Jan Śpiewak (działacz społeczny),
  127. Jan Uberman,
  128. Jan Walasek,
  129. Jan Wojciech Gadomski,
  130. Janusz Czerski,
  131. Janusz Karpiński,
  132. Janusz Halak,
  133. Janusz Hejnowicz,
  134. Janusz Kowalski (architekt),
  135. Janusz Sikora,
  136. Janusz Staszczak,
  137. Jaszczurka (organizacja konspiracyjna),
  138. Jeffrey C. Hall,
  139. Jerzy Antoni Staroń,
  140. Jerzy Antoni Żurański,
  141. Jerzy Czubała,
  142. Jerzy Dajewski,
  143. Jerzy Grom,
  144. Jerzy Jacek Tomczak,
  145. Jerzy Jasiuk,
  146. Jerzy Kostko,
  147. Jerzy Kościński,
  148. Jerzy Kraszewski,
  149. Jerzy Kulesza,
  150. Jerzy Kuźmienko,
  151. Jerzy Ściesiek,
  152. Jerzy Wichłacz,
  153. Jerzy Wierzchowski (żużlowiec),
  154. Jerzy Wysokiński,
  155. Joachim Frank,
  156. Joachim Gacka,
  157. Joanna Penberthy,
  158. John Dunsworth,
  159. Józef Brudny,
  160. Józef Chmiel (nauczyciel),
  161. Józef Kowalczyk (piłkarz),
  162. Józef Kwiatkowski (duchowny),
  163. Józef Marian Pastuszka,
  164. Józef Panek,
  165. Józef Piątek,
  166. Józef Wiśniewski (działacz sportowy),
  167. Katarzyna Soborak,
  168. Katarzyna Suchcicka,
  169. Kazimierz Czarnecki (polityk),
  170. Kazimierz Dorociński,
  171. Kazimierz Koś,
  172. Kim Bo-ae,
  173. Klecha (film),
  174. Konstanty Lewkowicz,
  175. Krystyna Romeyko-Bacciarelli,
  176. Krystyna Tyszkowska,
  177. Krzysztof Bara,
  178. Krzysztof Mielcarek,
  179. Krzysztof Rutkowski (piosenkarz),
  180. Krzysztof Tronczyński,
  181. Kwari Yasin,
  182. Lech Bafia,
  183. Lech Bieganowski,
  184. Lech Krzyżanowski,
  185. Lech Solarz,
  186. Lennart Nilsson,
  187. Leszek Wojtyś,
  188. Liam Davison (gitarzysta),
  189. Lisa Spoonauer,
  190. Ludwik Machalski,
  191. Ludwik Wargocki,
  192. Luter i rewolucja protestancka,
  193. Maciej Sienkiewicz,
  194. Magdalena Mielnik,
  195. Makary (Hrynaszkiewicz),
  196. Marceli Prawica,
  197. Maciej Zenkteler,
  198. Marcin Bąk (tenisista stołowy),
  199. Marcin Iżycki,
  200. Marcin Stronczek,
  201. Marek Gonciarczyk,
  202. Michał Holka,
  203. Marek Horabik,
  204. Marek Londzin,
  205. Marek Janicki,
  206. Marek Jasiński (strażak),
  207. Marek Kwapiszewski,
  208. Marek Ryndak,
  209. Marek Wichrowski,
  210. Maria Chludzińska,
  211. María de los Ángeles Hernández Gómez,
  212. Maria Jakóbik,
  213. Marian Janowski (działacz sportowy),
  214. Marian Indelak,
  215. Marian Kowalczyk (jeździec),
  216. Marianna Dudek-Maćkowiak,
  217. Marian Nowiński (malarz),
  218. Maria Oleś,
  219. Marian Pilarski,
  220. Marian Sobkowiak,
  221. Marian Zawisła,
  222. Marian Wszelaki,
  223. Maria Kulczyńska-Suchocka,
  224. Maria Uszacka,
  225. Mariusz Kozarzewski,
  226. Mary Tsoni,
  227. Masazo Nonaka,
  228. Matthias Yu Chengxin,
  229. Michael Rosbash,
  230. Michael W. Young,
  231. Michaił Tołstych,
  232. Michał Kot,
  233. Michał Krajewski (murarz),
  234. Mieczysław Banaś,
  235. Mieczysław Klimaj,
  236. Mieczysław Skotnicki,
  237. Mieczysław Świderski,
  238. Mikołaj Lenczewski,
  239. Mirosława Bobrowska,
  240. Mirosław Kałczak,
  241. Mirosław Piekarski,
  242. Mirosław Waluś,
  243. Mosze Berger,
  244. Mečislav Borák,
  245. Nad Wisłą,
  246. Nedal Abu Tabaq,
  247. Paweł Dobrodziej,
  248. Paweł Kępka,
  249. Paweł Kubiczek,
  250. Paweł (Tokajuk),
  251. Paweł Ziółkowski,
  252. Piotr Gaca,
  253. Piotr Galant,
  254. Piotr Koper,
  255. Piotr Puławski,
  256. Piotr Stachurski,
  257. Piotr Wowry,
  258. Pomnik gen. Stanisława Sosabowskiego w Warszawie,
  259. Rafał Wencek,
  260. Rainer Weiss,
  261. Rajana Asłanbekowa,
  262. Regina Jawor,
  263. Renato Buzzonetti,
  264. Richard Henderson,
  265. Roland Reche,
  266. Robert Matysiak,
  267. Robert Sitarek,
  268. Roman Armknecht,
  269. Roman Kliś,
  270. Roman Skrzypczak (duchowny),
  271. Romuald Korus,
  272. Rüdiger Minor,
  273. Ryszard Błachut,
  274. Ryszard Brykowski,
  275. Ryszard Gontarz,
  276. Ryszard Janusz Baj,
  277. Ryszard Polak (1959–2017),
  278. Ryszard Żukowski,
  279. Salim Szakir,
  280. Samospalenie Piotra Szczęsnego na placu Defilad w Warszawie,
  281. Sarah Mullally,
  282. Sib Hashian,
  283. Sierpień 2017,
  284. Stanisław Atlasiński,
  285. Stanisław Bizior,
  286. Stanisław Jóźwiak (poseł),
  287. Stanisław Jurczak,
  288. Stanisław Kołodziej (waterpolista),
  289. Stanisław Małysiak,
  290. Stanisław Mazur (1925–2017),
  291. Stanisław Niedziński,
  292. Stanisław Nowak (strażak),
  293. Stanisław Pruski,
  294. Stanisław Szelichowski,
  295. Stanisław Świerczewski,
  296. Stanisław Toporowski,
  297. Stefan Dusza,
  298. Stefania Górz-Kardaszewicz,
  299. Stefan Małecki (żołnierz),
  300. Stefan Nowicki,
  301. Stefan Stanisławiak,
  302. Stefan Wysocki,
  303. Tadeusz Butler,
  304. Tadeusz Ciężak,
  305. Tadeusz Lupa,
  306. Tadeusz Maszkiewicz,
  307. Tadeusz Pabis,
  308. Tadeusz Salski,
  309. Tadeusz Zwiedryński,
  310. Tatiana Klonowicz,
  311. Teresa Jankowska,
  312. Tomasz Jaroszewski,
  313. Tomasz Otmianowski,
  314. Tomasz Wieczorkiewicz,
  315. Wacław Derlicki,
  316. Waldemar Ferri Szczerbowski,
  317. Waldemar Lucer,
  318. Waldemar Szajthauer,
  319. Waldemar Zakrzewski,
  320. Walerij Bołotow,
  321. Wanda Dziedzic,
  322. Wanda Gościmińska,
  323. Wanda Zalewska,
  324. Warren Moore,
  325. Wiesław Czyż,
  326. Wiesław Wiatrak,
  327. Wiktor Markiefka,
  328. Witold Jędrzejewski,
  329. Władysław Lejczak,
  330. Władysław Marcinkowski (Jaxa),
  331. Włodzimierz Lwowicz,
  332. Włodzimierz Kwas,
  333. Włodzimierz Osiński,
  334. Włodzimierz Sylwestrowicz,
  335. Włodzimierz Trusiewicz,
  336. Wojciech Kardynalski,
  337. Wojciech Student,
  338. Wojciech Trybek,
  339. Vidmantas Brazys,
  340. Yurizan Beltran,
  341. Zalim Szebzuchow,
  342. Zbigniew Baucz,
  343. Zbigniew Klewiado,
  344. Zbigniew Lazarowicz,
  345. Zbigniew Makowiecki,
  346. Zbigniew Maleszewski,
  347. Zbigniew Stroniarz,
  348. Zbigniew Wolski,
  349. Zdzisław Dziubek,
  350. Zdzisław Kostrzewa (architekt),
  351. Zdzisław Sośnicki,
  352. Zdzisław Wójcik (piłkarz),
  353. Zmarli w czerwcu 2017,
  354. Zmarli w grudniu 2017,
  355. Zmarli w kwietniu 2017,
  356. Zmarli w lipcu 2017,
  357. Zmarli w lutym 2017,
  358. Zmarli w maju 2017,
  359. Zmarli w marcu 2017,
  360. Zmarli w październiku 2017,
  361. Zmarli w roku 2018,
  362. Zmarli w sierpniu 2017,
  363. Zmarli w styczniu 2018,
  364. Zmarli we wrześniu 2017,
  365. Zofia Pomian-Piętka,
  366. Zofia Teliga-Mertens
  367. Zygmunt Kleyff,

Ostatnio dodane (2018) – wybrane | edytuj kod

  1. 91. ceremonia wręczenia Oscarów,
  2. Adam Adamczyk (samorządowiec),
  3. Adam Grześkowiak (duchowny),
  4. Adam Czajka,
  5. Adam Laboga,
  6. Adam Misijuk,
  7. Adam Pawlaszczyk,
  8. Agnieszka Dymecka,
  9. Aleksander Enholc,
  10. Aleksander Hradecki,
  11. Aleksander Polek,
  12. Aleksandra Jacher-Tyszko,
  13. Ali Squalli Houssaini,
  14. Alojzy Siemienik,
  15. Anca Pop,
  16. Andrzej Gontarek,
  17. Andrzej Gottner,
  18. Andrzej Horoś,
  19. Andrzej Kaszlej,
  20. Andrzej Sitnik,
  21. Andrzej Wojciechowski (muzyk),
  22. Andrzej Woźniak (etnolog),
  23. Aneta Prymaka-Oniszk,
  24. Anna Łoś,
  25. Antoni Chmielnicki,
  26. Antoni Cichecki,
  27. Antoni Filipowicz (fitopatolog),
  28. Antoni Józef Filipkowski,
  29. Antoni Januszewski,
  30. Antoni Wąsowicz,
  31. Arkadi Waispapir,
  32. Armin Wegner,
  33. Augustyn Bujak,
  34. Barbara Enholc-Narzyńska,
  35. Barbara Rychlik,
  36. Barbara Stahl,
  37. Bartosz Stępień,
  38. Bianca Ambrosetti,
  39. Bogdan Bakuła (piłkarz) (Dyskusja nad usunięciem),
  40. Bolesław Kowalski (1917–2018),
  41. Bolesław Ochodek,
  42. Bronisław Karwowski,
  43. Bronisław Maciaszczyk,
  44. Carla Marangoni,
  45. Carlo Benetton,
  46. Carsten Otterbach,
  47. Carolina Tronconi,
  48. Charles Twagira,
  49. Chiyo Miyako,
  50. Danuta Rossman,
  51. Dariusz Bruncz,
  52. Dariusz Dobosz,
  53. Dariusz Mróz,
  54. Diana Pizzavini,
  55. Dom przy ul. Bohaterów Getta 9 w Białymstoku,
  56. Edmund Kowalski,
  57. Edmund Standara,
  58. Edmund Szeliga,
  59. Edward Dziemianowicz,
  60. Edward Jakubowski,
  61. Edward Ochmański
  62. Edward Szymanek,
  63. Elza Brandeisz,
  64. Elżbieta Kuczyńska,
  65. Erardo Cristoforo Rautenberg,
  66. Erich Kellerhals,
  67. Eugenia Trojanowska-Jastrzębska,
  68. Eugeniusz Konachowicz,
  69. Ewa Rzemieniecka,
  70. Florentyn Piwosz,
  71. Franciszek Czudek,
  72. Franciszek Sagan,
  73. Germana Malabarba,
  74. Gertruda Grave,
  75. Grażyna Woźniewska,
  76. Grzegorz Matula,
  77. Grzegorz Wyszyński,
  78. Halina Rotkiewicz,
  79. Hanna Kamińska,
  80. Henryk Prajs,
  81. Ignacy Stawarz,
  82. Ines Vercesi,
  83. Ireneusz Makles,
  84. Izabella Nawe-Spychalska,
  85. Janusz Matusewicz,
  86. Marek Łagoda,
  87. Jacek Mazur,
  88. Jacek Miler,
  89. Jan Chmurkowski,
  90. Jan Janczykowski,
  91. Janina Duda (1918–2018),
  92. Janina Jaroszyńska,
  93. Jan Juliusz Tabencki,
  94. Jan Kirsznik,
  95. Jan Przybyłowski (1917–1951),
  96. Jan Szymański (1916–2017),
  97. Jan Tołwiński,
  98. Jan Twardowski (działacz kulturalny),
  99. Janusz Alchimowicz,
  100. Janusz Ciesielski,
  101. Janusz Hochleitner,
  102. Jan Zieliński (aktor),
  103. Jan Zieliński (plastyk),
  104. Jarosław Dziemian,
  105. Jarosław Janowski (sztangista) (Dyskusja nad usunięciem),
  106. Jarosław Kaczmarczyk (1957–2018),
  107. Jarosław Margielski,
  108. Jarosław Wendt,
  109. Jerzy Broszkiewicz (podpułkownik),
  110. Jerzy Kubaszewski,
  111. Jerzy Kurjaniuk,
  112. Jerzy Pilarski,
  113. Jerzy Stahl,
  114. Jerzy Szerszeń,
  115. Jerzy Wartak,
  116. Jerzy Żelaśkiewicz,
  117. Joachim Rønneberg,
  118. Jon Paul Steuer,
  119. Józef Suda,
  120. Julitta Tryk,
  121. Karol Strug,
  122. Kazimierz Bobik,
  123. Kazimierz Diehl,
  124. Kazimierz Tumiński,
  125. Kinga Kęsik,
  126. Krystian Stefan Prałat,
  127. Krystyna Budnicka,
  128. Krystyna Danilecka-Wojewódzka,
  129. Krystyna Tittenbrun,
  130. Krzysztof Eysymontt,
  131. Krzysztof Urban,
  132. Lavinia Gianoni,
  133. Leonard Jabrzemski,
  134. Leonard Jaroszewski,
  135. Leszek Zdek,
  136. Luigina Giavotti,
  137. Luigina Perversi,
  138. Luisa Tanzini,
  139. Łukasz Kulik (samorządowiec),
  140. Maciej Kaziński,
  141. Magdalena Stopa,
  142. Małgorzata Platajs,
  143. Marek Łagoda,
  144. Marek Pawłowski (rajdowiec),
  145. Marek Starczewski,
  146. María Jesús Rosa,
  147. Marian Chmielewski,
  148. Marian Wachowicz,
  149. Maria Zielińska (śpiewaczka),
  150. Marzena Tykarska,
  151. Michał Nadachowski,
  152. Mieczysław Motas,
  153. Monika Kwiecień,
  154. Muzeum Getta Warszawskiego,
  155. Nina Markiewicz-Mikołajczyk,
  156. Oli Herbert,
  157. Paweł Leoniec,
  158. Paweł Makuch,
  159. Paweł Twarkowski,
  160. Piotr Gąsiorowski,
  161. Piotr Solloch,
  162. Piotr Soszyński,
  163. Pomnik Ignacego Daszyńskiego w Warszawie,
  164. Pomnik Księdza Prałata Henryka Jankowskiego,
  165. Pomnik Lecha Kaczyńskiego na placu marsz. Józefa Piłsudskiego w Warszawie,
  166. Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 roku w Warszawie,
  167. P.Unity,
  168. Rita Vittadini,
  169. Roman Biczkowski,
  170. Roman Mądrochowski,
  171. Roman Ochyński,
  172. Romuald Spychalski,
  173. Rudolf Basista,
  174. Ryszard Janik (duchowny),
  175. Ryszard Jankowski (pastor),
  176. Ryszard Kaczmarek (muzyk),
  177. Ryszard Misiak,
  178. Ryszard Sobierajski,
  179. Saak Karapetjan (prokurator),
  180. Sandu Ciorbă,
  181. Sonja Nissenbaum,
  182. Stanisław Bykowski,
  183. Stanisław Dawidczyk,
  184. Stanisław Lato,
  185. Stanisław Marciniak (1915-1953),
  186. Stanisław Wolff,
  187. Stan Rogers,
  188. Stefan Kuhl,
  189. Sylwester Kozera,
  190. Szachno Sagan,
  191. Tadeusz Chruściński,
  192. Witold Cichacz,
  193. Tadeusz Czichon,
  194. Tadeusz Kunda,
  195. Tadeusz Okrasa,
  196. Tadeusz Terlikowski,
  197. Tadeusz Życki,
  198. Tapio Luoma,
  199. Teodor Nietupski,
  200. Teresa Kramarek,
  201. Teresa Pawłowska,
  202. Tomasz Komoszyński,
  203. Tomasz Sarnecki,
  204. Tomir Bałut,
  205. Tytus Brzozowski,
  206. Urs Küry,
  207. Urszula Krzyżanowska-Łagowska,
  208. Wacław Wierzbicki (1922–2018),
  209. Waldemar Gutsche,
  210. Waldemar Hinc,
  211. Waldemar Rajca,
  212. Wiesław Spychalski,
  213. Wiktor Sumiński,
  214. Wiktor Szukalski,
  215. Wilhelm Schätzler,
  216. Witamy w domu,
  217. Witold Kwieciński,
  218. Witold Milwid,
  219. Władysław Izdebski,
  220. Włodzimierz Cybuliński,
  221. Włodzimierz Krysiak,
  222. Włodzimierz Więźlak,
  223. Wojciech Bujoczek,
  224. Virginia Giorgi,
  225. Vladimír Tlamka,
  226. XNXX,
  227. Zbigniew Matysiak,
  228. Zbigniew Święcicki,
  229. Zdzisław Witkowski,
  230. Zmarli w roku 2019,
  231. Zmarli w czerwcu 2018,
  232. Zmarli we wrześniu 2018,
  233. Zmarli w grudniu 2018,
  234. Zmarli w lipcu 2018,
  235. Zmarli w maju 2018,
  236. Zmarli w marcu 2018,
  237. Zmarli w październiku 2018,
  238. Zmarli w sierpniu 2018,
  239. Zmarli w styczniu 2019,
  240. Zygmunt Pękała

Ostatnio dodane (2019) – wybrane | edytuj kod

  1. Abhijit Banerjee,
  2. Adam Kleszczyński,
  3. Akira Yoshino,
  4. Aleksander Bem (muzyk),
  5. Aleksander Falzmann,
  6. Aleksander Kuc (duchowny),
  7. Aleksander Nowak,
  8. Aleksandra Dulkiewicz,
  9. Aleksandra Gajewska (ur. 1989),
  10. Aleksy Subotko,
  11. Alfred Kaczmarek,
  12. Andrzej Markowski (architekt),
  13. Andrzej Mułkowski,
  14. Andrzej Radzikowski (związkowiec),
  15. Anna Żukowska,
  16. Artur Dziambor,
  17. Artur Łącki,
  18. Barbara Wrońska,
  19. Bogusław Kiernicki,
  20. Cheap Tobacco,
  21. Cmentarz ewangelicki w Augustówku (Warszawa),
  22. Cmentarz ewangelicki w Brzezinach (Warszawa),
  23. Cmentarz ewangelicki na Kępie Tarchomińskiej,
  24. Cmentarz ewangelicko-augsburski na Tarchominie,
  25. Cmentarz ewangelicko-augsburski w Aleksandrowie (Warszawa),
  26. Cmentarz ewangelicki osadników niemieckich w Szamocinie (Warszawa),
  27. Cmentarz parafii Opatrzności Bożej w Wesołej,
  28. Cmentarz parafii pw. św. Izydora w Markach,
  29. Cmentarz rzymskokatolicki w Brwinowie,
  30. Cmentarz w Aleksandrowie (Warszawa),
  31. Czesława Żak,
  32. Danuta Kowalewska,
  33. Danuta Saul-Kawka,
  34. Denton Lotz,
  35. Edwarda Kędzierska,
  36. Edward Małecki,
  37. Elżbieta Laskowska,
  38. Emilia Piękosz-Hynek,
  39. Franciszek Januszewicz,
  40. Franciszek Kwidziński,
  41. Gérard Vandenbroucke,
  42. Gregg L. Semenza,
  43. Gustav Gerneth,
  44. Halina Kowalewska-Mikosa,
  45. Henryk Błażejczyk,
  46. Henryk Michalski,
  47. Hugo Wosch,
  48. Iwona Hartwich,
  49. Jadwiga Sediwy,
  50. Jadwiga Zalisz,
  51. Jan Jasny,
  52. Jan Kazimierz Szyszkowski,
  53. Jan Tandyrak,
  54. Janusz Gust,
  55. Jarosław Rafałko,
  56. Jerzy Frątczak,
  57. Jerzy Hołdanowicz,
  58. Jerzy Hyrjak,
  59. Jerzy Jednaszewski,
  60. Jerzy Józef Osmólski,
  61. Jerzy Majkowski,
  62. Jørgen Skov Sørensen,
  63. Józef Rosiecki,
  64. Józefa Słupiańska,
  65. Józef Śleszyński,
  66. Jurij Mieszkow,
  67. Kapo Di Tutti Capi,
  68. Karin Johannesson,
  69. Kazimiera Wolniewicz,
  70. Klaudia Jachira,
  71. Konrad Berkowicz,
  72. Konstanty Bulli,
  73. Konstanty Markiewicz,
  74. Krystian Kamiński,
  75. Krzysztof Jeżyna,
  76. Krzysztof Lewicki,
  77. Krzysztof Tuduj,
  78. Książę Kapota,
  79. Kwiat Jabłoni,
  80. Leon May,
  81. Lesław Stadnicki,
  82. Lucyna Reszczyńska,
  83. Ludwik Krąkowski,
  84. Łukasz Szeliga,
  85. Magdalena Filiks,
  86. Magdalena Łośko,
  87. Małgorzata Szymczykiewicz,
  88. Marek Wojciech Chmurzyński,
  89. Maria Cieślak-Łastowiecka,
  90. Maria Echaust-Twarowska,
  91. Maria Giuseppa Robucci-Nargiso,
  92. Marian Lewandowski,
  93. Mariola Ruszczyńska,
  94. Medal „Za zasługi dla Ruchu Ludowego” im. Wincentego Witosa,
  95. Menachem Ziemba,
  96. Michael Kremer,
  97. Michał Urbaniak (polityk),
  98. Michał Larek,
  99. Mieczysław Mełnicki,
  100. Mirosława Krajewska-Stępień,
  101. Mirosław Markiewicz,
  102. M. Stanley Whittingham,
  103. Order św. Marii Magdaleny (Polska),
  104. Paulina Malinowska-Kowalczyk,
  105. Paweł Oberc,
  106. Paweł Wolski-Brodziński,
  107. Październik 2019,
  108. Piotr Gaś,
  109. Piotr Popławski,
  110. Pomnik Achillesa Rattiego w Warszawie,
  111. Pomnik Feliksa Stamma w Warszawie,
  112. Pomnik Jana Olszewskiego w Warszawie,
  113. Pomnik Jana Pawła II i księdza Eugeniusza Makulskiego w Licheniu,
  114. Pomnik Wojciecha Korfantego w Warszawie,
  115. Pulp (album),
  116. Raca (raper),
  117. Robert Proch,
  118. Ryszard Dąbrowski (duchowny),
  119. Ryszard Zieliński (1931–2019),
  120. Sergiusz Waszkiewicz,
  121. Siemion Rozenfeld,
  122. Stanisław Głowa,
  123. Stanisław Ostręga,
  124. Stanisław Patkowski,
  125. Stanisław Szmidt,
  126. Szum (album),
  127. Tadeusz Bratus,
  128. Tadeusz Kalicki,
  129. Tadeusz Knap,
  130. Tomasz Aniśko,
  131. Tomasz Trela,
  132. Tomasz Wójtowicz (duchowny),
  133. Urszula Zielińska,
  134. Waldemar Maj (duchowny),
  135. Wiesław Mincer,
  136. Wincenty Pugacewicz,
  137. Witold Millo,
  138. Władysław Rożeń,
  139. Zbigniew Morawski,
  140. Zbigniew Orzeł,
  141. Zmarli we wrześniu 2019,
  142. Zmarli w kwietniu 2019,
  143. Zmarli w lipcu 2019,
  144. Zmarli w listopadzie 2019,
  145. Zmarli w lutym 2019,
  146. Zmarli w maju 2019,
  147. Zmarli w marcu 2019,
  148. Zmarli w październiku 2019,
  149. Zmarli w roku 2020,
  150. Zmarli w sierpniu 2019,
  151. Zmarli w styczniu 2020,
  152. Zofia Łazor,
  153. Zofia Zużałek
  154. Zygmunt Sagan,

Ostatnio dodane (2020) – wybrane | edytuj kod

  1. 74 Grupa Biednych,
  2. Abraham Rój,
  3. Aleksander Sendlikowski,
  4. Aleksander Wójcik,
  5. Anatol Dowżenko (radiolog),
  6. Andrzej Cieśla,
  7. Andrzej Ogonowski (karateka),
  8. Andrzej Rybka,
  9. Andrzej Sidło,
  10. Andrzej Szczodrowski,
  11. Andrzej Tomczyk,
  12. Anna Skrzetuska,
  13. Antoni Dragan,
  14. Antoni Tworek (1936–2020),
  15. Bernard Bartoszak,
  16. Bernd Wallet,
  17. Bogdan Jaworek,
  18. Bogumił Sojecki,
  19. Bohdan Piechota,
  20. Bolesław Götze,
  21. Cezary Droszcz,
  22. Charles M. Rice,
  23. Chitetsu Watanabe,
  24. Cmentarz ewangelicko-augsburski w Markach,
  25. Cmentarz parafialny parafii Świętej Trójcy w Ząbkach,
  26. Cmentarz w Drewnicy,
  27. Czesław Bassara,
  28. Danuta Steczkowska,
  29. Dariusz Cezary Maleszyński,
  30. Dobiesław Walknowski,
  31. Edmund Geppert,
  32. Feliks Drożdżowski,
  33. Grzegorz Markocki,
  34. Halina Radacz,
  35. Halina Szostkiewicz,
  36. Hanna Stadnik,
  37. Harvey Alter,
  38. Henryk Bierła,
  39. Henryk Ficek (sportowiec),
  40. Henryk Krysztofiak,
  41. Henryk Wawrzyniak,
  42. Henryk Zieliński (krytyk filmowy),
  43. Irena Dryll-Gutkowska,
  44. Irena Szajner-Milart,
  45. Iwan Szawrej,
  46. Jacek Polak (muzyk),
  47. Jadwiga Bocheńska-Kołodyńska,
  48. Jadwiga Kwapich-Mateńko,
  49. Janina Jura,
  50. Jan Mackiewicz,
  51. Jan Maruszewski,
  52. Jan Olczak,
  53. Jan Rzędowski,
  54. Janusz Gil (lekarz),
  55. Jerzy Galiński (muzyk),
  56. Jerzy Górzyński (puzonista),
  57. Jerzy Izdebski,
  58. Jerzy Kwiatek (działacz),
  59. Jerzy Mindziukiewicz,
  60. Jerzy Piątkowski (działacz),
  61. Jerzy Podgórny,
  62. Jerzy Substyk,
  63. Jerzy Turzewski,
  64. Józef Gigoń,
  65. Józef Judziński,
  66. Józef Kliś (1935–1999),
  67. Józef Rembisz,
  68. Józef Skotnicki (zoolog),
  69. Julian Neuding,
  70. Jurij Bagdasarow,
  71. Kaśka Sochacka,
  72. Kazimierz Osiecki,
  73. Kim Lee,
  74. Konrad Pakuła,
  75. Konstantyn (Farantatos),
  76. Krystyna Ilmurzyńska,
  77. Krzysztof Pajewski (sportowiec),
  78. Krzysztof Sokołowski (brydżysta),
  79. Krzysztof Truszczyński,
  80. Kwiecień 2020,
  81. Lidia Markiewicz-Ziental,
  82. Lili Goldstein,
  83. Marcin Fender,
  84. Marian Czajkowski (kapitan),
  85. Leon Szpilman,
  86. Leszek Mocha,
  87. Liliana Zielińska,
  88. Łukasz Tur,
  89. Marcin Dramiński,
  90. Maria Alma Białkowska,
  91. Maria Natanael Golacik,
  92. Maria Piszczek,
  93. Marzec 2020,
  94. Michael Houghton,
  95. Michał Popko,
  96. Mieczysław Rutkowski,
  97. Mirosław Lisek,
  98. Monika Wąs,
  99. Mordechaj Żurawski,
  100. Muzeum Parafialne im. Stróżów Bożego Grobu w Chełmie,
  101. Piotr Grocholski,
  102. Piotr Strojnowski,
  103. Pomidor (raper),
  104. Reinhard Genzel,
  105. Ryszard Boreński,
  106. Ryszard Pilch,
  107. Sławomir Cywoniuk,
  108. Stanisław Czerniszewski,
  109. Stanisław Dąbrowski (kajakarz),
  110. Stanisław Kaszyński,
  111. Stanisław Kopacz,
  112. Stanisław Tekieli,
  113. Stefan Garwatowski,
  114. Stefan Pietrzyk (Dyskusja nad usunięciem),
  115. Stefan Podsiadło,
  116. Tadeusz Karolak (duchowny),
  117. Tadeusz Lipiec,
  118. Tadeusz Roman (filmowiec),
  119. Tadeusz Różycki,
  120. Teresa Stanek (działaczka kombatancka),
  121. Tomasz Ropiejko,
  122. Tomasz Plewiński,
  123. Urszula Świderska-Kiełczewska,
  124. Wacław Staszyński,
  125. Walenty Kubiś,
  126. Wanda Brysz,
  127. Wanda Narkiewicz-Jodko,
  128. Witalij Bojko,
  129. Witold Orczyk,
  130. Witold Zawadzki,
  131. Władysław Kiraga,
  132. Władysław Rosiński,
  133. Włodzimierz Rekłajtis,
  134. Włodzimierz Woźniak,
  135. Wojciech Kincel,
  136. Wojciech Nietyksza,
  137. Wojciech Potocki (dziennikarz),
  138. Wojciech Walendziak,
  139. Zbigniew Bemowski,
  140. Zbigniew Krzyżewski,
  141. Zbigniew Ringer,
  142. Zdzisław Opitz,
  143. Zmarli w czerwcu 2020
  144. Zmarli we wrześniu 2020,
  145. Zmarli w grudniu 2020,
  146. Zmarli w kwietniu 2020,
  147. Zmarli w lipcu 2020,
  148. Zmarli w listopadzie 2020,
  149. Zmarli w lutym 2020,
  150. Zmarli w maju 2020,
  151. Zmarli w marcu 2020,
  152. Zmarli w październiku 2020,
  153. Zmarli w roku 2021,
  154. Zmarli w sierpniu 2020,
  155. Zmarli w styczniu 2021,
  156. Zofia Lewicka-Depta,
  157. Zofia Sztetyłło,
  158. Zygmunt Stępiński (ur. 1947)

Ostatnio dodane (2021) – wybrane | edytuj kod

  1. Andrzej Wojciechowski (konserwator zabytków),
  2. Anna B,
  3. Anna Chipczyńska,
  4. Antoni Oleksicki,
  5. Arkadiusz Wantoła,
  6. Artur Rosenzweig,
  7. Bajla Gertner,
  8. Barbara Jezierska,
  9. Barby Kelly,
  10. Bernard Kampelmacher,
  11. Bluma Wasser,
  12. Błażej Halski,
  13. Bogdan Tyc,
  14. Carmen Moreno (piosenkarka),
  15. Dawid Gutter,
  16. Đuro Savinović,
  17. Edmund Szopka,
  18. Eleonora Łosiewicz,
  19. Eliahu Gutkowski,
  20. Helena Słomka,
  21. Hersz Wasser,
  22. Hirsz Glik,
  23. Icchak Meir Kanał,
  24. Izrael Lichtensztajn,
  25. Jan Niedoba,
  26. Jarosław Świderski,
  27. Jedź bezpiecznie,
  28. Jechiel Górny,
  29. Jehoszua Rabinowicz (przedsiębiorca),
  30. Jerzy Wojciech Filipp,
  31. Jolanta Arnal,
  32. Józef Montwiłł (duchowny),
  33. Juliusz Adolf Teofil Ludwig,
  34. Karl Wilhelm Stark,
  35. Leon Dziadkowiec (młodszy),
  36. Leon Kaleta,
  37. Lucyna Arska,
  38. Maciej Grzeszczyk,
  39. Maciej Mikołajczyk (basista),
  40. Majer Mały,
  41. Marcin Górnicki,
  42. Marek Bieberstein,
  43. Maria Brukalska,
  44. Maria Cześnin-Straszewicz,
  45. Marian Zacharewicz,
  46. Menachem Linder,
  47. Michał Gajewski,
  48. Michał Koktysz,
  49. Monika Krawczyk,
  50. Mordechaj Szwarcbard,
  51. Nechemiasz Tytelman,
  52. Paweł Sikora (muzyk),
  53. Paweł Waldemar von Everth,
  54. Piotr Niewieczerzał,
  55. Piotr Zańko,
  56. Pomnik Jana Zachwatowicza w Warszawie,
  57. Rafał Nadolny,
  58. Roman Kent,
  59. Ryszard Głowacz,
  60. Schabse Rapaport,
  61. Seweryn Kahane,
  62. Sławomir Kawka,
  63. Sławomir Wesołowski
  64. Tadeusz Barański,
  65. Tomasz Sikorski (artysta plastyk),
  66. Zbigniew Fałda,
  67. Zmarli w czerwcu 2021,
  68. Zmarli w kwietniu 2021,
  69. Zmarli w lutym 2021,
  70. Zmarli w marcu 2021,
  71. Zygmunt Moryto
Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Mateusz Opasiński" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy