Wikipedysta:Misiek2


Wikipedysta:Misiek2 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Wieża Babel Wieża aktywności Specjalizacja Inne Odznaczenia Liczby

Miło mi cię powitać na mojej stronie wikipedysty. Nazywam się Mateusz Giełczyński i mieszkam w Krakowie, studiuję w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zarejestrowałem się w 2007, ale na większą skalę z Wikipedią związałem się w grudniu roku 2010. Początkowo interesując się głównie miejscowościami i podziałami administracyjnymi, w pewnym momencie stałem się typowo sportowym wikipedystą. Zaczynając od piłki nożnej, od lata 2011 zająłem się głównie skokami narciarskimi, Formułą 1, a oprócz tego biogramami-stubami różnorakich olimpijczyków.

Aktualnie nie znajduję dużo czasu, ale staram się zaglądać na WP. Sporo energii poświęcam Commons – ładuję tam dużo plików i kategoryzuję, tutaj moja galeria. W związku z wybranymi przeze mnie kierunkami edukacji w ostatnim czasie edytuję także na tematy należące do biologii i chemii.

Z głównych "poglądów edycyjnych" najbliższy jest mi chyba inkluzjonistyczny delecjonizm. Tutaj lista zapoczątkowanych przeze mnie haseł.

Ważniejsze projekty | edytuj kod


Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Misiek2" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy