Wikipedysta:MonteChristof


Wikipedysta:MonteChristof w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Purge
Quidquid latine dictum sit, altum videtur

Witam serdecznie

Na chrzcie nadano mi łacińskie imię Χριστοφερως - na cześć pewnego legendarnego dobrodusznego barbarzyńcy, którego życie odmnienił jeden młody człowiek - Ιησούς Χριστός. ;D

Ulubiony tekst na Wikipedii: Przepraszamy! Serwer nie moze przetworzyc tej edycji z powodu utraty danych sesji. Spróbuj jeszcze raz; jesli to nie pomoze - wyloguj sie i zaloguj ponownie.

Staram się obiektywnie patrzeć na świat i przez taki pryzmat oceniać artykuły na Wikipedii. Staram się silnie przestrzegać głównej moim skromnym zdaniem zasady Wikipedii: NPOV. Jestem za zasadą porządkowania naszej Encyklopedii. Wyznaję podział Wikipedii na Encyklopedię i Społeczność, w którym to artykuły wartościowane są pod względem treści encyklopedycznej, natomiast cała reszta (Dyskusje) stanowi wg. mnie otoczkę, do której można wkładać swoje dywagacje i wątpliwości. Trzymam bacznie oko nad różnego rodzaju NPA, które staram się jak najszybciej usuwać. Może się niektórym wydawać, że przejawiam postawy delecjonizmu, jednak bardziej kieruje mną racjonalizm postępowania - a w kwestiach kontrowersyjnych dot. artykułów powołuję się na zasady NPOV, które tyczą się niemal wszystkiego co tutaj się znajduje.


Wikisłownik
Wielojęzyczny słownik

Wikinews
Serwis informacyjny

Wikicytaty
Kolekcja cytatów

Wikiwersytet
Wolna edukacja

Wikibooks
Wolne podręczniki

Wikiźródła
Wolna biblioteka

Wikipodróże
Informacje turystyczne

Wikidane
Repozytorium danych

Commons
Repozytorium mediów

Wikispecies
Katalog gatunków


1 | [1] | [2] | [3] | [4] | [5] | Jestem 143 :)


...
Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:MonteChristof" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy