Wikipedysta:Neonek12


Wikipedysta:Neonek12 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Neonek12 (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik)


Za walkę na Zgłoś błąd od kićor Dajesz!

Spis treści

O mnie | edytuj kod

Mam na imię Kuba. Mieszkam w Warszawie, w dzielnicy Bemowo. Chodzę do 3 klasy gimnazjum. Interesuję się chemią, matematyką, przyrodą i transportem.

W marcu 2018 r. zostałem laureatem wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z chemii, organizowanego przez mazowieckie kuratorium oświaty. W 4 klasie szkoły podstawowej byłem wicemistrzem Mazowsza w konkursie matematycznym Mistrz zadań tekstowych.

Jak zacząłem przygodę z Wikipedią? | edytuj kod

Na początku marca 2016 podczas szukania tu informacji na potrzeby szkolne zauważyłem nieaktualny wpis na stronie dyskusji jednego z artykułów. Pomyślałem, że trzeba coś z tym zrobić. Nie wiedziałem wtedy, że mogę użyć odpowiedniego szablonu. Po prostu zgłosiłem to na stronę Wikipedia:Zgłoś błąd w artykule i czekałem na reakcję Redaktorów. Moją prośbę uznano, lecz to właśnie wtedy pomyślałem, iż mógł bym edytować samodzielnie. I właśnie taki był mój początek pracy tutaj...

Czym teraz zajmuję się na Wikipedii? | edytuj kod

Na Wikipedii zazwyczaj patroluję Ostatnie Zmiany i wykonuję poprawki zgłaszane przez innych wikipedystów. Zaglądam na PdA, gdzie zgłaszam prośby i pomagam w sprawnej archiwizacji wątków. Biorę udział w niektórych dyskusjach w Kawiarence oraz uczestniczę w głosowaniach związanych z wyróżnieniami (okazjonalnie też innych). Sporadycznie zdarza mi się zajrzeć na strony WP:PUR oraz WP:POPE. Od września 2017 r. jestem także opiekunem głosowań nad Propozycjami do Grup Artykułów.

Uprawnienia | edytuj kod

Od 11 kwietnia 2016 posiadam uprawnienia Redaktora. 10 marca tego samego roku zostałem użytkownikiem automatycznie zatwierdzonym.

Moje podstrony | edytuj kod

Poza tą stroną istnieje jeszcze:

Zezwalam na dokonywanie drobnych poprawek (gramatycznych, interpunkcyjnych itp.) na wszystkich moich podstronach poza oznaczonymi szablonem {{archiwum}}. Warto pamiętać również, że niepotrzebne modyfikowanie wypowiedzi innych wikipedystów na stronach dyskusji jest niezgodne z wikietykietą.

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Neonek12" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy