Wikipedysta:Neonek12


Wikipedysta:Neonek12 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Neonek12 (dyskusjawkładrejestrblokadyzablokujuprawnieniaCUglobalny wkład (konta w innych projektach) • licznik)

Za walkę na Zgłoś błąd od kićor Dajesz!

Spis treści

O mnie

Mam na imię Kuba. Mieszkam w Warszawie, w dzielnicy Bemowo. Chodzę do 2 klasy liceum. Interesuję się chemią, matematyką i transportem.

W marcu 2018 r. zostałem laureatem wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z chemii, organizowanego przez mazowieckie kuratorium oświaty. W 4 klasie szkoły podstawowej byłem wicemistrzem Mazowsza w konkursie matematycznym Mistrz zadań tekstowych.

Jak zacząłem przygodę z Wikipedią?

Na początku marca 2016 podczas szukania tu informacji na potrzeby szkolne zauważyłem nieaktualny wpis na stronie dyskusji jednego z artykułów. Pomyślałem, że trzeba coś z tym zrobić. Nie wiedziałem wtedy, że mogę użyć odpowiedniego szablonu. Po prostu zgłosiłem to na stronę Wikipedia:Zgłoś błąd w artykule i czekałem na reakcję Redaktorów. Moją prośbę uznano, lecz to właśnie wtedy pomyślałem, iż mógłbym edytować samodzielnie. I właśnie taki był mój początek pracy tutaj...

Czym teraz zajmuję się na Wikipedii?

Na Wikipedii zazwyczaj patroluję Ostatnie Zmiany i wykonuję poprawki zgłaszane przez innych wikipedystów. Zaglądam na PdA, gdzie zgłaszam prośby i pomagam w sprawnej archiwizacji wątków. Biorę udział w niektórych dyskusjach w Kawiarence oraz uczestniczę w głosowaniach związanych z przyznawaniem uprawnień, wyróżnieniami, a okazjonalnie także w innych. Zerkam niekiedy również na PUR, przeglądam zmiany wykonywane przez innych edytorów oraz sprzątam kod źródłowy artykułów. Rzadko kiedy piszę własne artykuły.

Bieżący poziom uczestnictwa w projekcie

Ze względu na ogromną ilość pracy związaną z nauką i sprawami prywatnymi obecnie bywam tutaj rzadziej niż kilka lat temu, na początku swojej działalności. Nie mniej, gdy mogę, z przyjemnością wracam do edytowania. Mam nadzieję, iż w przyszłości będę miał czas i możliwości, by pojawiać się na wiki częściej. Chęci z pewnością nie zabraknie ;-).

Uprawnienia

Od 11 kwietnia 2016 posiadam uprawnienia Redaktora. 10 marca tego samego roku zostałem użytkownikiem automatycznie zatwierdzonym.

Moje podstrony

Poza tą stroną istnieje jeszcze:

Zezwalam na dokonywanie drobnych poprawek (gramatycznych, interpunkcyjnych itp.) na wszystkich moich podstronach poza oznaczonymi szablonem {{archiwum}}. Warto pamiętać jednak, że niepotrzebne modyfikowanie wypowiedzi innych wikipedystów na stronach dyskusji jest niezgodne z wikietykietą.

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Neonek12" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy